• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
وختی از کلمه "طراح های دوزاری" استفاده میکنی چطور انتظار داری یه کار خوب تحویلت بدن ؟
مشکل شما از سمت طراحان نیست بلکه مشکلت اینه که میری سراغ همین طراح های دوزاری که فقد اسمشون طراحه !
اگه قرار باشه با زدن یک سایت طراحی و .... هرکسی برنامه نویس و طراح باشه که بابا بزرگ منم که بی سواده میتونه با وردپرس راه بندازه

شما اگر میخوای پول خوب بدی و کار خوب تحویل بگیری بیا من بهت طراح معرفی کنم که اگر بهت بگه 2 میلیون و طی 10 روز و 40 دقیقه و 20 ثانیه کارت رو تحویل میدم حتی 1 ثانیه دیرتر نشه !
هر روز هم 2 بار میزان پیشرفت پروژرو واست بفرسته مو به مو

متاسفانه ایران همینه انتظار دارن 2 میلیون بدن و گوگل رو تحویل بدی بهشون
طرف میاد میگه آقا تو 5 روز کار کردی چطوری قیمت میدی 1 میلیون ؟
اونجا دوس داری طرفو گیر بیاری به 70 روش سامورایی + 59 روش بلغاری و 390 روش سرخپوستی خفه کنی :|
یکی نیست بهش بگه اون طرف برای اینکه این 5 روز رو توانایی و مهارتش رو به دست بیاره زندگیش رو گذاشته پای یادگیری و ... :)

وختی با اونوریا کار میکنیم احترامی که بهمون میزارن از یه پزشک هم بیشتره و مثل یه متخصص باهامون برخورد میکنن نه مثل ایرانیا که فک میکنن با حمال طرفن :)

ههههههههعی ....
البته مشکل یکی دوتا نیست :دی فرهنگ کار و کارفرما توی ایران وجود نداره
من حدود 2 سال پیش ی استایل خریدم از envato با یکی از طراح های معروف وردپرس توی ایران که اولش i داره :دی صحبت کردم که فارسی سازیش رو واسم انجام بده
گفت 700 تومن منم قبول کردم (دقت کن که این قیمت رو خودش گفت منم هیچ مخالفتی نکردم)
بعد از کلی معطلی که استایل رو فرستاد کلی جاهاش رو اصلا دست نزده بود
براش لیست کردم گفتم اینجاهاش مشکل داره هنوز گفت من فقط استایل رو فارسی می کنم امکانات جانبیش رو کاری ندارم! ( در صورتی که من گفته بودم می خوام کامل راست چین و فارسی بشه)
بعد از این ماجرا رفتم به خود طراح اصلی گفتم، گفت rtl فعلا تو اولویت نیست اما سعی می کنم تا آخر هفته آمادش کنم و آماده هم کرد. منم 100 دلار دونیت کردم بهش
کلی تشکر کرد و لایسنس یه اسکریپت 20 دلاریش هم بهم داد

من خیلی وقت قید کار کردن با ایرانی هارو زدم چون این "سیستم کاری" هست که مشکل داره نه خود افراد
2/3 تا گروه برنامه نویس خارجی باهاشون کار می کنم که چند نفر ایرانی هم توشون هست ولی هیچ وقت مشکلی نبوده چون سیستم کارشون درست و روشنه

آخرین نمونه هم مربوط به یه برنامه نویس آلمانی بود که ازش خواستم 4 تا اپشن اضافه کنه گفت ایده هایی که دادی خیلی خوب هستن اگر اجازه میدی که به صورت پابلیک به ادون اضافه کنم نیازی نیست پولی پرداخت کنی. با این حال بازم بهش دونیت کردم و کلی هم تشکر کرد
ی طراح یا برنامه نویس ایرانی هرگز چنین کاری نمی کنه حداقل اونهایی رو که من تجربه داشتم باهاشون

مورد بعدی دیگه هم اینه که فریمورک ها خیلی هارو برنامه نویس کردن ( درست مثل زمانی شده که شل اسکریپت ها ملت رو هکر کرده بودن! :دی )
اخلاق و تعهد کاری رو متاسفانه توی ایران یک در میلیون شاید بشه پیدا کرد تو هر زمینه ایی نه فقط وب

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@Business plan
تقريبا از يه ماه ديگه ميري خدمت؟ اون مدت آموزشي يه نفرو بزار جات . چون توي اون مدت فكر كنم همه انجمنهاي دنيا دچار افت بازديد بشن و توي الكسا به شدت سقوط بكنند.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
@Business plan
تقريبا از يه ماه ديگه ميري خدمت؟ اون مدت آموزشي يه نفرو بزار جات . چون توي اون مدت فكر كنم همه انجمنهاي دنيا دچار افت بازديد بشن و توي الكسا به شدت سقوط بكنند.
تو فکر خرید نرم افزار اسپمر هستم، یه مدل برنامه هست که خودش یوزر میسازه، ایمیل ورفای تایید میکنه کپچا رو رد میده و خیلی کار های دیگه، اگر سیستم انجمن محدودیت مثلا هر 30 ثانیه یک پست داشته باشه هر دقیقه 2 تا پست میزاره یک ساعت میشه 120 تا اسپم، اگر محدودیت نداشته باشه که کلا همه جا را به رگبار میبنده از اتک دیداس هم بدتر، یه طوری که ادمین از فروم ساختن پشیمون بشه. نمونه کار این آیدی خارجی هست یه زمان اومد اینجا هر چند که مطالبش پاک شد ولی کافی بود پیچ اسپم رو تا ته بچرخونه...
@johntg07

Last edited:

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
دوستانی که در opizo حساب دارن لطفا یدونه تیکت بزنید ۱۴ روز از واریزی قبلی گذشته...مثل اینکه خوابشون برده.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
آقا پردیس هاستینگ میگه هاست دانلودش رو دادستان آلمان مصادره کرده ...بدبخت شدیم که !!! الان راهکار چیه، تقریبا 90 درصد فایلا رو با همون اسمی ک آپلود کردم تو سیستم دارم . برم هاست دانلود از جای دیگه بگیرم ؟ وب داده خوبه؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
آقا پردیس هاستینگ میگه هاست دانلودش رو دادستان آلمان مصادره کرده ...بدبخت شدیم که !!! الان راهکار چیه، تقریبا 90 درصد فایلا رو با همون اسمی ک آپلود کردم تو سیستم دارم . برم هاست دانلود از جای دیگه بگیرم ؟ وب داده خوبه؟
الان کجاس هر روز اینجا تبلیغشو میکرد یه مدت . وب دادم خوبه ولی کلا همه جا ممکنه برا هاست مشکل پیش بیاد . جایی مث هاست دی ال خیلی قابل اطمینان تره

Last edited:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
براي برتينا هم گويا چندتا سرورشون رو مصادره كردن. عجب بساطيه!
من يكي دوماهي هست از وب داده هاست دانلود دارم. سرعتش كه خوبه. قيمتشم خوبه. اما كلا هاست دانلود بك آپگيري انجام نميشه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

هاست دانلود منم از پردیس هاستینگ بود:|

@mohebali داداش الان ما باس چیکار کنیم؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اطلاعیه پردیس هاستینگ در رابطه با مصادره شدن هارد های دانلود:

در تاریخ جمعه 23 تیر 96 در ساعت 18:30 سرور دانلود به طور ناگهانی - بدون اخطار و بدون دلیل قطع شد. همکاران شیفت از ابتدا نسبت به اتصال سرور و بررسی سرور اقدام نمودند اما بی نتیجه بود - این اقدامات و تماس های متعدد با دیتاسنتر - دسترسی های مستقیم و ... تا اینکه در اخر متوجه شدند تمامی هارد ها بدون اطلاعات هستند ، این مورد که بسیار عجیب بود ، باز هم با دیتاسنتر مطرح شد و در اخر تحت درخواست های زیاد فنی و ... دیتاسنتر اطلاع داد که هارد های سرور توسط دادستان آلمان مصادر شده است.

این خبر برای ما بسیار هولناک بود ... به این دلیل که در صورت سوختن هارد سرور حداقل بخش کوچکی از کاربران دچار ضرر و زیان می شوند اما در اینجا تمام کاربران ما - خود ما دچار ضرر و زیان سنگینی شده ایم که اثرات آن بسیار هولناک است. این اتفاق در آلمان مسبوق به سابقه بوده است و این بار گریبان پردیس هاستینگ را نیز گرفت. نکته بسیار زشت ماجرا مخفی کاری موضوع و عدم اطلاع رسانی بوده است.

در حال حاضر با همکاران و دوستان خارج کشور تماس گرفته ایم تا امکان بررسی موضوع برایمان فراهم شود. با توجه به تعطیلات اخر هفته تا دوشنبه عملا اقدام خاصی قابل انجام نیست. با توجه به اینکه ممکن است هارد ها قابل بازگشت باشند نیز مجبوریم صبر کنیم تا یک نتیجه اولیه در روزهای آینده نسبت به این موضوع داشته باشیم. چون اگر بخواهیم سرور را راه اندازی کنیم و بعدا دوباره هارد ها بازگردانده شوند در نتیجه امکان اتصال هارد ها ممکن نخواهد بود.

همان طور که بارها گفته ایم هاست دانلود به دلیل حجم بالا دارای بک آپ نیست ، از طرفی احتمال بازگشت هارد اگرچه دور از ذهن نیست ، ولی ممکن است شدنی نباشد. بنابراین کاربرانی که بک آپ نداشته اند حتما دچار ضرر و زیان خواهند شد. ضرر و زیان کاربران ، به طور مستقیم ضرر و زیان ما خواهد بود و این موضوع بسیار سختی است ، اما بهرحال این اتفاق افتاده . وقتی دیتاسنتر که در کشورش این اتفاق برایشان قابل مدیریت نیست ، از ما توقعی نیست.

با توجه به این نکات فعلا در تلاشیم برخی بک آپ های مربوط به سایت های کم حجم روی این سرور را ریستور کنیم و از طرفی اگر تا دوشنبه امیدی دال بر بازگشت هارد ها پیدا نشد مجددا سرور ها را راه اندازی کنیم. عزیزانی هم که سریعا سرور لازم داشته باشند می توانیم با همان هزینه هاست دانلود - نهایتا با کمی اختلاف - سرور مجازی با کیفیت مناسب در اختیارشان قرار دهیم.

ما ابعاد این فاجعه را کاملا درک می کنیم چون خود ما بیشترین متضرر این ماجرا هستیم ، تلاش می کنیم با ارائه تخفیف و ... تا حدی که ممکن باشد کمی برای عزیزان باشیم اما از نظر مسئولیت ، مسئولیتی در این مورد متوجه ما نیست . چون همانطور که اعلام شده هاست دانلود دارای بک آپ رایگان نیست.
با کمی تلاش و حوصله امکان بازیابی فایل ها برای بسیاری از کاربران ممکن خواهد بود. اگرچه بسیاری از کاربران دارای فهم بالایی هستند ولی برخی کاربران که شنیدن این خبر بد آنها را احساسی می کند و شاید برخوردهای ناشایستی کنند ، خدمت این عزیزان عرض می کنیم که اتفاقات و پیشامدهای بد جزو جدانشدنی زندگی بشری است. و بهترین کار دوراندیشی برای این مشکلات است که همان داشتن بک آپ است.

تمام تلاش خود را برای بازگردندان هارد ها به کار خواهیم گرفت اما تضمینی برای این مورد وجود ندارد ...

Last edited:

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
دوستانی مدتیه هرچی مطلب میزنم صفحه اصلی میادش تو نتایج به نظرتون مشکل از چیه ؟

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
منم همچنین گوگل معلوم نیس فازش چیه تازگیا
مسخرش رو دراورده واقعا این گوگل مطلب ایندکس میشه 10 دقیقه هم هستش تو نتایج بعدش یهویی میره یا کلا نمیاد تا چند ساعت یا اگه بیاد صفحه اصلی میاد حالا میگذره تا خود مطلب اوکی شه ...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اخطار های کپی رایت رو جدی نگرفتن

یا اینکه فهمیدن هاست برای ایران هستش :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اگه فایل های ناقض کپی رایت داری بهترین مکان دیتاسنتر های ایرانی هستن
ولی اگه فایل هات معمولیه و مشکلی با کپی رایت نداره از وب داده بگیر، کیفیت و همه چیزش عالیه

ریسلو هم هم از 18 جولای 2017 ایران را تحریم کرد, جایی هست که ثبت دامین برای ما آزاد گذاشته باشه؟!
https://forum.persiantools.com/threads/خیلی-مهم-اعمال-تحریمات-از-طرف-رسیلو.876773/
بعید میدونم تحریم کرده باشه
مثل اینکه گفتن اکانت هایی که اطلاعات جعلی زدن رو میبندن نه اینکه اکانت افرادی که از کشور های جز تحریم هستن رو
ولی در کل اگه ریسلو هم ما رو تحریم کنه باید تو کل ایران عزای عمومی اعلام بشه چون دیگه جایی برای ثبت دامین وجود نداره که ایرانو تحریم نکرده باشن

Last edited:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
الان کجاس هر روز اینجا تبلیغشو میکرد یه مدت . وب دادم خوبه ولی کلا همه جا ممکنه برا هاست مشکل پیش بیاد . جایی مث هاست دی ال خیلی قابل اطمینان تره
البته قصد من تخریب ایشون نیست ، به هر حال هاست اسپانسری به من داده بودن و من همچنان هم متشکرشون هستم !!! اتفاقیه که افتاده

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
اگه فایل های ناقض کپی رایت داری بهترین مکان دیتاسنتر های ایرانی هستن
ولی اگه فایل هات معمولیه و مشکلی با کپی رایت نداره از وب داده بگیر، کیفیت و همه چیزش عالیه

نه آقا فقط نوحه است !!! الان خود نت افراز تیکت زده که هاست دانلود هم میده ولی گرون تر از وب دادس ، ممنون تا امشب یکیشون رو میخرم .

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
کلا میزبانی روی سرورهای آلمان ریسک بالایی داره خیلی وقته که با سایت های فارسی زبون چپ افتادن
حرف هم حالیشون نمیشه. مطلب در مورد معرفی ی نرم افزار نوشته بودم بعد یکی پرسیده بود که crack شده؟
از بدشانسی من این مطلب توی سرچ انگلیسی زبان هم اومده بود اول صفحه دو! 2 اخطار dmca گوگل اومد بهشون گفتم جریان چیه بیخیال شدن
ولی خود دیتاسنتر اینقدر اذیت کردن هرچی هم توضیح میدادم که بابا این مقاله معرفی هست هیچ لینک دانلودی چیزی نداره قبول نمی کردن
یهو ایمیل دادن که 24 ساعت فرصت داری بری :))

بالا