• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

world15

Registered User
لایک‌ها
837
تاييد درگاهشونم هفت خوان رستم هست. من ميخواستم درگاه بگيرم گفتن كه اول به موبايلتون زنگ ميزنيم تا تاييد بشه بعد به تلفن منزل تماس ميگيريم تا تاييد بشه بعدشم يه بسته براتون ارسال ميكنيم تا آدرستون تاييد بشه!
خوب اینکه خوبه همین سایتای خارجی مثه پیزا میگفتن برای وریفای حساب عکس گذرنامه و قبض نمیدونم چی هم میخاد!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
اقایون وبمستر
یه سایت داریم که مقلات علمی رو از مراجع متفاوت ترجمه میکنیم (علمی معتبر) و در آخر مقاله آدرس لینک هایی که اون مقاله رو ازش گرفتم و ترجمه کردیم رو میذاریم (هر مقاله ۲ تا ۴ لینک)
حالا سوالم اینه
این کار درستیه که آدرس های خارجی رو به صورت مستقیم میذاریم؟ اونم به صورت follow ؟ والبته اینم بگم که آدرس هایی که میذاریم از معتبر ترین سایت های جهان مثه سایت های nasa هست
من ۲ حرف متفاوت شنیدم، یه سری میگن خوبه و برای سئو عالیه، یه سری میگن اصلا نباید follow و حتی مستقیم بذاری
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟

@amir7310
@007saeed
@MOHAMMAD026_1
@saeid700
و ...
وبمستر نیستم ولی وبمستران را دوست دارم :)

از نظر گوگل توی انجمن پشتیبانیش و وبلاگش و همه جا تاکید شدید روی لینک دادن داره اگر کپی میکنید یا ترجمه و ...
توضیحش هم اینه که هدف گوگل اینه که بهترین نتیجرو به مخاطبش بده
حالا شما وختی لینک منبع رو میدین هم گوگل و هم مخاطب باعث میشه که اون مطلب به دست کاربر بیشتری برسه و این همون هدف گوگله

توی یه قسمت دیگه هم ( بر خلاف نظر همه سئو کاران عزیز و خدای ایران که ارادت خاصی داریم بهشون که میگن کپی ضرر داره !!! ولی همونطور که میبینیم کپی ها بالاتر میان ) علتش هم همینه که گوگل میگه کپی کردن یه مطلب نه تنها بد نیست بلکه از نظر ما عالی هم هستش چون باعث دیدن اون مطلب به کاربر بیشتر میشه اما به شرط اینکه قانون رو رعایت کنی و لینک به مطلب اصلی ( فالوو ) بدی

کافیه یه کم به سایت ها معتبر و ... نیگا کنی تا خودت پی ببری
خیلیا میگن چرا سایت های کپی کار و ... میان بالا که علتش دقیقا همینه که اون لینکای داخل مطلب یا انتهای مطلب اظ نظر گوگل به عنوان لینک به منبع شناخته میشن :)

البته بازم میگم نظر سئو کاران ایرانی هم قابل احترامه و حتما مشورت بگیر یه 200 هزار تومن خرج کنی فردا صفحه اول گوگلی :x

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان یه مشکلی تو تلگرام دارم.
یه کانال خارجی هست که پیام می فرسته.
هر کی زودتر دید سود خوبی می بره...

من از تلگرام دسکتاپ استفاده می کنم.
مشکل اینه که مثلا من پیام رو در ساعت 3:00:03 می بینم. در صورتی که پیام در ساعت 3:00:00 توسط ادمین کانال ارسال شده.
وقتی رو تاریخ پست هم نگاه می کنی همین ساعت 3:00:00 رو نوشته...
ولی من ساعت 3:00:03 پیام رو در تلگرامم می بینم که دیر شده...
به نظرم دیگر اعضا زودتر از من پیام رو می بینن...

کسی راه حلی به ذهنش می رسه؟

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فقط داخل وب فارسی ممکنه مطلب کپی از اصلی بالاتر قرار بگیره که اونم در همه موارد صادق نیست و دلیلش مشخصه کلا قواعد بازی برای وب فارسی فرق داره..
ولی در وب انگلیسی هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته و مطالب اصلی همیشه تاپ گوگل هستند. تازه بعد از اونها مطالب کپی اونم نه کپی 100% ! مطالبی که ویرایش شده باشند و ارزش خواندن داشته باشند و البته لینک مرجع داشته باشند قرار میگیره.
در وب انگلیسی شما کپی 100% بکنی اصلا ایندکس هم نمیشه و بسختی شاید چند تا ایندکس بگیره دیگه رنک که هیچی:D
شما که وبمستر نیستی اطلاعات غلط ندید;)

Last edited:

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اقایون وبمستر
یه سایت داریم که مقلات علمی رو از مراجع متفاوت ترجمه میکنیم (علمی معتبر) و در آخر مقاله آدرس لینک هایی که اون مقاله رو ازش گرفتم و ترجمه کردیم رو میذاریم (هر مقاله ۲ تا ۴ لینک)
حالا سوالم اینه
این کار درستیه که آدرس های خارجی رو به صورت مستقیم میذاریم؟ اونم به صورت follow ؟ والبته اینم بگم که آدرس هایی که میذاریم از معتبر ترین سایت های جهان مثه سایت های nasa هست
من ۲ حرف متفاوت شنیدم، یه سری میگن خوبه و برای سئو عالیه، یه سری میگن اصلا نباید follow و حتی مستقیم بذاری
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟

@amir7310
@007saeed
@MOHAMMAD026_1
@saeid700
و ...
نظر بنده اینه کلا لینک مرجع را برای این نوع مطالب قرار نده ،چون شما مطلب را داری ترجمه میکنی و تولید محتوای فارسی محسوب می شود و الگوریتم زبان فارسی هیچ ربطی به انگلیسی ندارد. به نظر بنده اگر بصورت cerebral ترجمه کنید چون گوگل نمیتواند تشخیص بدهد که شما ترجمه و کپی کرده اید پس قرار ندادن لینک بهتر هست و رنک شما در این حالت بهتر خواهد بود.
موفق باشید

world15

Registered User
لایک‌ها
837
نخیرم تو وب فارسی هم مطلب کپی ارزش نداره.. خودم 3 تا وبلاگ مشابه در 3 تا سرویس دهنده مختلف داشتم و دومی رو با چن مین تاخیر مطلب رو کپی میکردم هیچوخ رتبش خوب نمیشد.. البته من بعنوان پشتیبان ساخته بودم چون هروز یکدوم ایراد داشت بالا نمیومد .. هرچن الانم خیلی سایتا مطالب رو عینا کپی از سایتای معروف قرار میدن و همشون هم صفحه اول هستن

world15

Registered User
لایک‌ها
837
نظر بنده اینه کلا لینک مرجع را برای این نوع مطالب قرار نده ،چون شما مطلب را داری ترجمه میکنی و تولید محتوای فارسی محسوب می شود و الگوریتم زبان فارسی هیچ ربطی به انگلیسی ندارد. به نظر بنده اگر بصورت cerebral ترجمه کنید چون گوگل نمیتواند تشخیص بدهد که شما ترجمه و کپی کرده اید پس قرار ندادن لینک بهتر هست و رنک شما در این حالت بهتر خواهد بود.
موفق باشید
این اسمش میشه کلاه گذاشتن سر گوگل! ک البته بازم میفهمه حکایت الان خود مغازه دارا میگن همه جنساشون رو از نمونه اصل کپی میکنن حتی مارک هم خارجی میچسبونن و جنس ایرانی رو بعنوان خارجی میدن ولی اگه فرد زرنگ باشه با یک نگاه میفهمه کیفیت جنس خارجی رو نداره

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
وب داده یه هاست گرفتم به غلط کردن افتادم
نمیدونم پول رو پس میدن یا نه بیشتر از 12 ساعت جواب تیکت ندادن زنگ میزنی برنمیدارن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
وب داده یه هاست گرفتم به غلط کردن افتادم
نمیدونم پول رو پس میدن یا نه بیشتر از 12 ساعت جواب تیکت ندادن زنگ میزنی برنمیدارن
وب داده که همین چند صفحه قبل را بخونی همه ناراضی بودن
بیا پارس پک
برای من حتی یک بار هم اختلال و خرابی نداشته - از هر نظر عالیه

Last edited:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
وب داده که همین چند صفحه قبل را بخونی همه ناراضی بودن
بیا پارس پک
برای من حتی یک بار هم اختلال و خرابی نداشته - از هر نظر عالیه
چند روز بعدش دوباره اومدن گفتن عالیه فقط پشتیبانیش ضعیف :| منم زیاد کاری به کار پشتیبانی نداره گفتم منابعش خوبه بگیرم
دیدم روی وب داده باشی مجبوری با پشتیبانی هی کار داشته باشی از بس مشکلات عجیب داره سروراشون :|
هم پارس پک دارم هم نت افراز
گول وب سرور لایت اسپید رو خوردم :|

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
چند روز بعدش دوباره اومدن گفتن عالیه فقط پشتیبانیش ضعیف :| منم زیاد کاری به کار پشتیبانی نداره گفتم منابعش خوبه بگیرم
دیدم روی وب داده باشی مجبوری با پشتیبانی هی کار داشته باشی از بس مشکلات عجیب داره سروراشون :|
هم پارس پک دارم هم نت افراز
گول وب سرور لایت اسپید رو خوردم :|
حالا مگه چه مشکلی پیش اومده؟ بگو اگه بده ما هم منتقل کنیم

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
حالا مگه چه مشکلی پیش اومده؟ بگو اگه بده ما هم منتقل کنیم
شما که باهاش اوکی و مشکلی نداری چرا انتقال بدی ؟
هر سرورش یه جوریه احتمالا سروری که شما روشی خوبه :|
هاست من روی دو تا سرورشون بود هر کدومشون یه سری مشکلات داشتن
یکی تابع mail رو بسته بودن یکی مشکل کانکشن از نقاط مختلف دنیا داره و ...

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
شما که باهاش اوکی و مشکلی نداری چرا انتقال بدی ؟
هر سرورش یه جوریه احتمالا سروری که شما روشی خوبه :|
هاست من روی دو تا سرورشون بود هر کدومشون یه سری مشکلات داشتن
یکی تابع mail رو بسته بودن یکی مشکل کانکشن از نقاط مختلف دنیا داره و ...
خب میخوام ببینم اگه خوب نیس منم منتقل کنم دیگه
شما چطوری فهمیدی که از نقاط مختلف دنیا مشکل کانکشن داره؟
بگو تا منم تست کنم

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
خب میخوام ببینم اگه خوب نیس منم منتقل کنم دیگه
شما چطوری فهمیدی که از نقاط مختلف دنیا مشکل کانکشن داره؟
بگو تا منم تست کنم
حس میکنم تحت مصاحبه از پیش طراحی شده قرار گرفتم :|
نمیدونم چیو میخواهید متوجه بشید :| یا چه هدفی دارید
احتمالا سایت های دیگه ای هم هستن که بررسی میکن وضعیت دسترسی سایت شما از نقاط مختلف چجوریه
یکیش اینه
https://www.uptrends.com/tools/uptime

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
درود دوستان گرامی
تعرفه کسب درامد از ای پی اول تا اطلاع ثانوی 42 ريال تنظیم شده
فرصت را از دست ندید

world15

Registered User
لایک‌ها
837
درود دوستان گرامی
تعرفه کسب درامد از ای پی اول تا اطلاع ثانوی 42 ريال تنظیم شده
فرصت را از دست ندید
بنظرم تکمیل پروفایل و اطلاعات شخصی رو باید موقع برداشت بذارین ن ثبت نام.. چون از کجا معلوم یکی بخاد تا اخر باشه و یا برداشت بزنه.. یا اگه سیستمش اسکم باشه و کم شمارش کنه!

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
بنظرم تکمیل پروفایل و اطلاعات شخصی رو باید موقع برداشت بذارین ن ثبت نام.. چون از کجا معلوم یکی بخاد تا اخر باشه و یا برداشت بزنه.. یا اگه سیستمش اسکم باشه و کم شمارش کنه!
ممنون از نظرتون
الان هم یه جورایی تکمیل پروفایل بعد از ثبت نامه.
ایمیل و رمز که حتما باید باشه. اسم طرف و شماره موبایلش هم که لازمه. مورد دیگه ای موقع ثبت نام لازم نیست وارد کنید

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
حس میکنم تحت مصاحبه از پیش طراحی شده قرار گرفتم :|
نمیدونم چیو میخواهید متوجه بشید :| یا چه هدفی دارید
احتمالا سایت های دیگه ای هم هستن که بررسی میکن وضعیت دسترسی سایت شما از نقاط مختلف چجوریه
یکیش اینه
https://www.uptrends.com/tools/uptime
مصاحبه چیه :general210: توهم توطئه؟
پست بالاییتو ببین افشین نوشته :
میگه پارس پک خوبه چون من از 2014 مشتریشونم و مشکلی هم نبوده
بعد شما اومدی میگی وب داده بده. میگم چرا؟ اگه بده بگو ما هم منتقل کنیم
میگی مصاحبه از پیش طراحی شده :general210:
اصولا کاربرای این تاپیک یه مسئله رو میگن تا بقیه هم اقدام کنن
مثه اینه که من بیام نت افزار خیلی بده. میخوام پولمو ازشون پس بگیرم
حالا چرا بده؟ مشکل چی بوده؟ کدوم سرویس؟ اینا دیگه سکرته و کسی هم اگه سوال کنه یعنی مصاحبه ست :general210:
عجب

بالا