• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
مصاحبه چیه :general210: توهم توطئه؟
پست بالاییتو ببین افشین نوشته :
میگه پارس پک خوبه چون من از 2014 مشتریشونم و مشکلی هم نبوده
بعد شما اومدی میگی وب داده بده. میگم چرا؟ اگه بده بگو ما هم منتقل کنیم
میگی مصاحبه از پیش طراحی شده :general210:
اصولا کاربرای این تاپیک یه مسئله رو میگن تا بقیه هم اقدام کنن
مثه اینه که من بیام نت افزار خیلی بده. میخوام پولمو ازشون پس بگیرم
حالا چرا بده؟ مشکل چی بوده؟ کدوم سرویس؟ اینا دیگه سکرته و کسی هم اگه سوال کنه یعنی مصاحبه ست :general210:
عجب
نمیدونستم باید بقیه هم اقدام کنن
منم گفتم مشکلاتشونو
سایت هم دادم چک کنید
نمیدونستم اگر برای شما خوبه من نباید بگم بد که روال کاری تاپیک خراب بشه شرمنده :general210:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
ممنون از نظرتون
الان هم یه جورایی تکمیل پروفایل بعد از ثبت نامه.
ایمیل و رمز که حتما باید باشه. اسم طرف و شماره موبایلش هم که لازمه. مورد دیگه ای موقع ثبت نام لازم نیست وارد کنید
قبلا همه سایتا با همون ایمیل کافی بود ولی الان موبایل و .. (البته اگه قسمت ویرایش داشته باشه ک بعد عوض کنیم قابل قبول تره) بعد دو تا پاپ اپ هم میشه؟ چون پاپ اپ خود وبلاگم هست ک اون 2 ت میده ک خیلی کمه و ایپی فقط یبار شمارش میکنه:( فکنم اگه بازم بذارم همه فرار کنن!

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نمیدونستم باید بقیه هم اقدام کنن
منم گفتم مشکلاتشونو
سایت هم دادم چک کنید
نمیدونستم اگر برای شما خوبه من نباید بگم بد که روال کاری تاپیک خراب بشه شرمنده :general210:
خب وقتی قرار باشه کسی اقدام نکنه یا بهش فکر نکنه گفتن یا نگفتن شما چه فرقی داره؟؟؟؟؟
بعدم من دارم میگم اصولا. یعنی اصولا و در بیشتر مواقع بقیه دوستان یه مسئله رو میگن که همه آگاه بشن
مثه همون مسئله ای که افشین گفت و موارد مشابه
حالا نمیدونم شما خودتو زدی به اون راه یا چیزه دیگه
در هر صورت اگه میخوای نظرت توسط دیگران خونده بشه و کلا جدی گرفته بشی باید دلیل محکم و منطقی بیاری
البته این به خودت ربط داره. میتونی هم رو هوا یه چیزی بپرونی ولی برای من این یه کاره بی منطق و بی دلیله
اون دلایلی هم که گفتی من ازت پرسیدم وگرنه همینطوری اومدی میگی خوب نیست و میخوام پولمو پس بگیرم :general210:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
پارس پک ک قدیمیه ولی قبلا همینا هم همش سایتاش هک میشده بک اپ روز قبل برمیگشته
تو سایتش نوشته هاست و دامین رایگان میده احتمالا زمانش خیلی کمه

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
خب وقتی قرار باشه کسی اقدام نکنه یا بهش فکر نکنه گفتن یا نگفتن شما چه فرقی داره؟؟؟؟؟
بعدم من دارم میگم اصولا. یعنی اصولا و در بیشتر مواقع بقیه دوستان یه مسئله رو میگن که همه آگاه بشن
مثه همون مسئله ای که افشین گفت و موارد مشابه
حالا نمیدونم شما خودتو زدی به اون راه یا چیزه دیگه
در هر صورت اگه میخوای نظرت توسط دیگران خونده بشه و کلا جدی گرفته بشی باید دلیل محکم و منطقی بیاری
البته این به خودت ربط داره. میتونی هم رو هوا یه چیزی بپرونی ولی برای من این یه کاره بی منطق و بی دلیله
اون دلایلی هم که گفتی من ازت پرسیدم وگرنه همینطوری اومدی میگی خوب نیست و میخوام پولمو پس بگیرم :general210:
میگم از پیش طراحی شدس میگی نه :D
من دلایلمو آوردم :|

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
قبلا همه سایتا با همون ایمیل کافی بود ولی الان موبایل و .. (البته اگه قسمت ویرایش داشته باشه ک بعد عوض کنیم قابل قبول تره) بعد دو تا پاپ اپ هم میشه؟ چون پاپ اپ خود وبلاگم هست ک اون 2 ت میده ک خیلی کمه و ایپی فقط یبار شمارش میکنه:( فکنم اگه بازم بذارم همه فرار کنن!
صفحه عضویت واقعا چیزی برای ثبت نداره.
اره میشه دوتا سیستم کنار هم باشند
یه کاربر داشتیم فکر کنم یادش رفته بود عضو سایت ما هست . به طور اتفاقی دیدم ظرف یک سال گذشته نه تسویه داشته نه به سایت سر زده هیچ مشخصاتی از شماره حساب و ... هم ثبت نکرده بود فقط از طریق همون شماره موبایل تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و شماره حسابشو وارد کرد !

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ساماندهی اگر تلفن ثابت ورفای نشده باشه باز هم فیلتر نمیکنن و اخطار فیلترینگ میفرستن؟ یا تلفن ثابت باید حتما ورفای بشه؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
ساماندهی اگر تلفن ثابت ورفای نشده باشه باز هم فیلتر نمیکنن و اخطار فیلترینگ میفرستن؟ یا تلفن ثابت باید حتما ورفای بشه؟
ورفای نشه کلا انگار ثبت نام نکردی

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
نرم افزاری هست که تعداد زیادی عکس (مثلا500تا) بهش بدم و این 500تا رو در یک عکس کنار هم قرار بده ؟
بله ولی 500 تا رو کنارهم گذاشتن فایلی نزدیک 500 مگ ایجاد میکنه سرچ کنید نرم افزار کلاژ

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
امسال آخرین سال معافیت سربازی با اخذ جریمه است

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد نیروهای مسلح:
ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی از مشمولان واجد شرایط تا آخر سال ادامه دارد و این طرح در سال آینده اجرا نخواهد شد.
امسال حدود 36هزار نفر برای پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت‌نام کرده‌اند./ فارس
خون ریز (خونریث) نمیدونم چی صداش میکنن
اونم دنبال معافی میگرده با تغیر سن شناسنامه!!
https://forum.persiantools.com/threads/وکیل-تغییر-سن-شناسنامه.888721/#post-12308905

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی از مشمولان واجد شرایط تا آخر سال ادامه دارد و این طرح در سال آینده اجرا نخواهد شد.
به خاطر اينكه تعداد ثبت ناميهاشون اومده پايين. دوسال پيش كه اين قانون رو گذاشتن همه هجوم آوردن و چند صد هزار نفر ثبت نام كردن. احتمالا يه چندسالي دوباره برش دارن و بعد دوباره حالا همين قانون يا شبيهشو بزارن.

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143

این حرف ها رو میزنن که مردم هول بشن زود تر برن جریمه رو بدن

کل کسانی که از شروع این قانون, سربازی رو خریدن کمتر از 200 هزار نفرند, در صورتی که 2 میلیون غائب وجود داره که بالای 8 سال غیبت دارن

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
این حرف ها رو میزنن که مردم هول بشن زود تر برن جریمه رو بدن

کل کسانی که از شروع این قانون, سربازی رو خریدن کمتر از 200 هزار نفرند, در صورتی که 2 میلیون غائب وجود داره که بالای 8 سال غیبت دارن
کسی که 8 سال یا بیشتر نرفته سربازی هر کاری میخواسته کرده دیگه به کارت پایان خدمت نیاز نداره اون 10 درصد هم که خریدن پول زیادی داشتن

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان اد اجباری میزنیم واسه کانال ها کایی 25 تومن ( کیفیت عالی )
نیاز به بازاریاب داریم ( پورسانت خوب )

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
کسی که 8 سال یا بیشتر نرفته سربازی هر کاری میخواسته کرده دیگه به کارت پایان خدمت نیاز نداره اون 10 درصد هم که خریدن پول زیادی داشتن
كسي كه كارت پايان خدمت يا معافي نداشته باشه هيچ كاري نميتونه بكنه پاسپورت نميتونه بگيره دانشگاه نميتونه شركت كنه گواهينامه نميتونه بگيره و .......

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
كسي كه كارت پايان خدمت يا معافي نداشته باشه هيچ كاري نميتونه بكنه پاسپورت نميتونه بگيره دانشگاه نميتونه شركت كنه گواهينامه نميتونه بگيره و .......
طرف اگه دانشگاه رو در ادامه مدرسه ش بره و وقفه نیفته تا دکترا هم میتونه بخونه
با اشتغال به تحصیلش گواهینامه هم میتونه بگیره
و با گذاشتن یه چک 15 میلیونی سفر خارجی هم میتونه بره
اما اگه انصراف از تحصیل بده
مورد اول دیگه قابل انجام نیست
مورد دوم رو مجلس پارسال یه طرح گذاشت برای جوون هایی که سربازی نرفتن که بتونن بدون اشتغال به تحصیل یا پایان خدمت گواهینامه بگیرن که فکر کنم هنوز هم طرحش باشه
مورد سوم هم که فرقی نمیکنه. چک 15 میلیونی میدی و از کشور خارج میشی

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
طرف اگه دانشگاه رو در ادامه مدرسه ش بره و وقفه نیفته تا دکترا هم میتونه بخونه
با اشتغال به تحصیلش گواهینامه هم میتونه بگیره
و با گذاشتن یه چک 15 میلیونی سفر خارجی هم میتونه بره
اما اگه انصراف از تحصیل بده
مورد اول دیگه قابل انجام نیست
مورد دوم رو مجلس پارسال یه طرح گذاشت برای جوون هایی که سربازی نرفتن که بتونن بدون اشتغال به تحصیل یا پایان خدمت گواهینامه بگیرن که فکر کنم هنوز هم طرحش باشه
مورد سوم هم که فرقی نمیکنه. چک 15 میلیونی میدی و از کشور خارج میشی
ايشون راجع به كسايي صحبت كردن كه بالاي 8 سال غيبت دارن. پس يعني ادامه تحصيل نداشتن كه غيبت دارن.
اين مواردي كه شما گفين فقط براي اشخاصي هست كه غيبت ندارن.
كسي كه غيبت داره نه گواهينامه مييتونه بگيره نه دانشگاه ميتونه بره و نه ميتونه وثيقه بزاره براي رفتن به خارج از كشور.
در نتيجه تنها راهي كه براش ميمونه خريد خدمت هست.

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
این مدل هارد رو کسی استفاده کرده؟ کیفیتش چطوره؟

هاردديسک اکسترنال سيگيت مدل Expansion Desktop STEB3000200 ظرفيت 3 ترابايت

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
من چن ماه پیش پرسیدم گفتن هنوز چیزی بما ابلاغ نشده در این مورد.. مطمعنی اجرایی شده ؟

بالا