• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
سلام
وبسایت شبکه تبلیغاتی سراغ دارید که ارسال همزمان تبلیغ در چندین پیج اینستاگرام را انجام بده؟

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
حوصله تاپیک شکایت امتیاز منفی و دوباره دوییدن دنبال پاک کردن امتیاز منفی رو ندارم اما آقای mohammadsaeed1 صد هزار تومن از ما خورد گفتم اینجا بگم که کسایی که میبینن یا بعدا قبل از معامله اسمشو سرچ میکنن از ضرر جلوگیری کنن
یهو اینقدر سرمون شلوغ که وقت شکایت و اینارو نداشتیم مگرنه برای مبالغ مشابه شکایت کردم به نتیجه هم رسیدم
https://forum.persiantools.com/members/mohammadsaeed1.329074/
ماشالا میگن دروغگو کم حافظه میشه چند وقت پیش یه تاپیک زدیم اومده به ما پیشنهاد همکاری هم میده :| دوباره یه چند روزی مارو الاف کرد که پیگیری میکنم پولتو میدم بازم غیبش زد
هر سری هم بهانه های جالبی میاره یه سری سرورشون اتک شدید میخوره یه سری اینترنت مرکزشون قطع میشه یه سری دیتاسنتر میاد هارداشونو پاک میکنه و ... دیگه ترسیدم زیاد پیگیری کنم اینترنت شهرشون به مشکل بخوره
قرار بود 300 تا لینک با کیفیت و به قول خودشون 80 درصدشون فالو به ما تحویل بده یه سری لینک به ما تحویل دادن که اکثرا اصلا لینکی به سایت ما نشده بود یه سری هم نوفالو بی کیفیت از سایت های آنلایز بود و یه سری هم آدرس الکی اون وسطا گذاشته بودن به این امید که ما چک نمی کنیم.
خلاصه ما این پولو خیرات حساب کردیم حتما نیاز داشته بنده خدا ولی شما حواستون باشه دیدم تو بازارچه همه جا اعلام آمادگی میکنه و تاپیک فروش زیاد میزنه و ... گفتم بگم که وجدانم راحت تر باشه
تاپیک های قبلشو نگاه کن چند بار تذکر دادم که باهاش معامله نکنند ولی....
اگر امتیاز منفی ندید خیانت در حق دیگر کاربرا هست خود دانی موفق باشی

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان قالب برای سایت خبری چی پیشنهاد میدید ( یه چیزی شبیه سایت دانلود هم باشه ایرادی نداره )
اگر برای فروش هم دارید ممنون میشم

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
تاپیک های قبلشو نگاه کن چند بار تذکر دادم که باهاش معامله نکنند ولی....
اگر امتیاز منفی ندید خیانت در حق دیگر کاربرا هست خود دانی موفق باشی
اینجا گفتم کاربرای زرنگ تر که قبل از خرید سرچ میکنن پیدا کنن
امتیاز بدم اونم امتیاز میده آیا بشه فروم منیجر رو راضی کرد که پاک کنه یا نکنه مدارک رو کافی بدونه یا ندونه داستان میشه اعتبار اکانت چند سالم میره زیر سوال
شما تاپیک شکایت بزنی منم میام اونجا مطرح میکنم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان كانال معتبر تلگرامي سراغ دارن كه همه عضواش وبمستر باشن و فيك نباشه؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اینجا کسی هست برای نوشتن مطلب با پی تی همکاری کرده باشه؟ترجمه کلمه ای چند میده ؟

Saeed002017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
دوستان قالب سایتم نزدیک یک سالی هست که ماهانه نزدیک 4 گیگ فایل ارور لاگ تو سی پنل ایجاد میکنه.
بنظرتون روی بازدید سایتم هم تاثیری داره(هاست سایت، هاست دی ال هست ،طراح میگه مشکل از محدودیت هاست هست ،هاست دی الم میگه مشکل از قالب هست!)

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان قالب سایتم نزدیک یک سالی هست که ماهانه نزدیک 4 گیگ فایل ارور لاگ تو سی پنل ایجاد میکنه.
بنظرتون روی بازدید سایتم هم تاثیری داره(هاست سایت، هاست دی ال هست ،طراح میگه مشکل از محدودیت هاست هست ،هاست دی الم میگه مشکل از قالب هست!)
خوب ارورها رو نگاه کن ببین چیه...

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
از نظر اعتبار و ... بین دامنه های .com و .net و .ir تفاوتی هست؟
@EmpireWorld @amir7310 @siavashx @l3est

فرقی نداره.
چون بازدیدمونم از ایرانه دامنه ir هم خوبه کام هم خوبه نت هم خوبه/ بیشتر جنبه کلاس داره دامنه دات کام / به ir هم میگن 4 تومنی:D
هرچند سایت های قدرتمند موزیک و فیلم هم هستن که با دامنه in که مال هند هست اومدن بالا

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان من اينجا تونستم ويزا كارت به نام خودم بگيريم. چه كارهاي اينترنتي ميشه باهاش انجام داد و چطوري ميتونم ازش درآمد داشته باشم؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
Last edited:

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان من اينجا تونستم ويزا كارت به نام خودم بگيريم. چه كارهاي اينترنتي ميشه باهاش انجام داد و چطوري ميتونم ازش درآمد داشته باشم؟
مبارک باشه
می تونی باهاش از سایت های خارجی مثل آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ... جنس بخری، ترکیه تحویل بگیری و بفرستی ایران. خیلیا هستن از این سایتا سفارش میدن. البته برای آمازون و ایبی دست زیاده. علی اکسپرس بخاطر اینکه ارسال مستقیمش به ایران رو بسته و یه سری موارد دیگه کسی سفارش قبول نمی کنه ولی چون قیمت هاش از جاهای دیگه کمتره متقاضی زیاد داره. همون ترکیه هم یه سایت معروف فروشگاهی داره که الان اسمش یادم نیست. رقیب دیجی کالا بود
اگه خواستی من از علی اکسپرس سفارش دارم. پخ بده صحبت کنیم
به جز اون می تونی پرداخت های اینترنتی هم انجام بدی. مثلا پرداخت فاکتور هاست های خارجی
ویزا کارت مجازی هم می تونی بفروشی. حالا نمی دونم بتونی بخری یا نه.

• Like
Reactions: ap3
بالا