• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سایت های فیلم این همه مطالب را خودشون مینویست یا بازنویسی و کپی هست؟!
این سایت چه جوری یه شبه رشد کرده؟ رنک الکسا دو سه روزه بدست اومده دامین های قبلی هم که ریدایرکت کرده بکلینک الکسا بالای 30 تا ندارن​
e6683fd3-520e-4ba1-950c-3be5bccd16b2.png

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
منو بگو که فکر کردم بالاخره متوجه شدی :D (شوخی میکنم یه وقت ناراحت نشی. اگه ناراحت میشی بگو دیگه شوخی نکنم :D)

خدمت دوستانی هم که از این سایت وب داده ناراحت هستن بگم که کلا روند فعالیت همه هاستینگ ها توی ایران همینطوره
نه تنها هاستینگ، بلکه کل شرکت ها و سازمان ها و کارخونه ها به همین شکل کار میکنن. اول خوبن و بعد یه مدت بی کیفیت میشن
برای همین هم اگه به پست های من که قبلا این هاستینگ رو بهتون پیشنهاد کردم نگاه کنید همیشه از کلمه "تا الان" یا "فعلا" استفاده کردم
وب مستر هم اگه حرفه ای باشه میدونه که هیچوقت نباید به هیچ هاستینگی دل نبنده (حتی به همون هاست دی ال و نت افزار) و همیشه هم آماده انتقال باشه
چون زنده و سرپا بودن سایت از همه چیز مهم تره و نباید بذاری یه لحظه هم داون باشه
به همین دلیل لطفا توی انتخاب هاستینگ دقت کافی رو بکنید و همیشه هم برای هر مشکلی آمادگی لازم رو داشته باشید
شما فکر میکنی من متوجه نشدم اما مشکل اینجاست که من مطئنم شما متوجه منظور من هستی :D
یه 14 15 ساعت قرار پول مارو بریزن نریختن :general207: 14 15 روز نشه خوبه :general710:

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
درود دوستان
گواهینامه ssl از کجا بگیرم برای سایت ؟ اصلا فرقی داره از کجا بگیریم ؟ میشه یه توضیحی بدین دوستان؟

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
سایت های فیلم این همه مطالب را خودشون مینویست یا بازنویسی و کپی هست؟!
این سایت چه جوری یه شبه رشد کرده؟ رنک الکسا دو سه روزه بدست اومده دامین های قبلی هم که ریدایرکت کرده بکلینک الکسا بالای 30 تا ندارن​
پیشنهاد میکنم توام بزنی تو کار فیلم بیان ببرنت
راحت شیم از دست سوالای چرت و اسپمت
اگه جا این همه فعالیت تو انجمن
رو یه سایت کار کرده بودی رنک 3 ایران داشتی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
20 روز دیگه رفتنیه [:general307::general307::general307:CopyRight @world15 ]

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
درسته الان همه از دستش شاكي هستن اما اگه دو روز نباشه ديگه كل اين انجمن و يه سري انجمن هاي ديگه سوت و كور ميشه! و خود شما اولين نفر دلت براش تنگ ميشه!

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
درسته الان همه از دستش شاكي هستن اما اگه دو روز نباشه ديگه كل اين انجمن و يه سري انجمن هاي ديگه سوت و كور ميشه! و خود شما اولين نفر دلت براش تنگ ميشه!
:( وای بیست روز دیگه کی انجمنو بگردونه :general505::general404::general404:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
به نظر شما چند درصد از کاربران تلگرام از ویندوز دسکتاپ استفاده می کنند؟

world15

Registered User
لایک‌ها
837
تجربه ثابت کرده اینایی ک میرن سربازی هم از انجمنا دل نمیکنن و بعد 2 یا 3 ماه آموزشی بازم انلاینن.. البته احتمالا اون 2 ماه هم اگه شهر خودشون بیافتن بیان :cool:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تجربه ثابت کرده اینایی ک میرن سربازی هم از انجمنا دل نمیکنن و بعد 2 یا 3 ماه آموزشی بازم انلاینن.. البته احتمالا اون 2 ماه هم اگه شهر خودشون بیافتن بیان :cool:
اسمت چیه ورلد 15
سربازی رفتی؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
منو بگو که فکر کردم بالاخره متوجه شدی :D (شوخی میکنم یه وقت ناراحت نشی. اگه ناراحت میشی بگو دیگه شوخی نکنم :D)

خدمت دوستانی هم که از این سایت وب داده ناراحت هستن بگم که کلا روند فعالیت همه هاستینگ ها توی ایران همینطوره
نه تنها هاستینگ، بلکه کل شرکت ها و سازمان ها و کارخونه ها به همین شکل کار میکنن. اول خوبن و بعد یه مدت بی کیفیت میشن
برای همین هم اگه به پست های من که قبلا این هاستینگ رو بهتون پیشنهاد کردم نگاه کنید همیشه از کلمه "تا الان" یا "فعلا" استفاده کردم
وب مستر هم اگه حرفه ای باشه میدونه که هیچوقت نباید به هیچ هاستینگی دل نبنده (حتی به همون هاست دی ال و نت افزار) و همیشه هم آماده انتقال باشه
چون زنده و سرپا بودن سایت از همه چیز مهم تره و نباید بذاری یه لحظه هم داون باشه
به همین دلیل لطفا توی انتخاب هاستینگ دقت کافی رو بکنید و همیشه هم برای هر مشکلی آمادگی لازم رو داشته باشید

یکم مخالفم داداش. به هر حال چند ساله با نت افراز کار می کنم. اگر کارت درست باشه و بخواهی وب سایت خوبی داشته نت افراز جای بسیار خوبیه. مخصوصا سرویس های الماس.
ولی خوب اگرم بخواهی خارج از عرف پیش بری خوب مسلما نت افراز و هاست دی ال هم جای خوبی نیست. تعریفم از خارج از عرف هم مثلا کرون جاب های زیاد، افزونه های غیربهینه و و و ...

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یکم مخالفم داداش. به هر حال چند ساله با نت افراز کار می کنم. اگر کارت درست باشه و بخواهی وب سایت خوبی داشته نت افراز جای بسیار خوبیه. مخصوصا سرویس های الماس.
ولی خوب اگرم بخواهی خارج از عرف پیش بری خوب مسلما نت افراز و هاست دی ال هم جای خوبی نیست. تعریفم از خارج از عرف هم مثلا کرون جاب های زیاد، افزونه های غیربهینه و و و ...
خب مثلا من خودم به شخصه اصلا از کنترل پنل دایرکت ادمین خوشم نمیاد. در برابر سیپنل اصن حرفی برای گفتن نداره
برای همین از نت افزار هم استفاده نکردم. هاست دی ال هم که سیپنل ارائه میده قیمت هاش فضاییه. گرچه برای سایت های بزرگ شاید مقرون به صرفه باشه
ولی برای سایت های کوچیک و استارت آپ ها خوب نیست چون باعث زیاد شدن هزینه ها و کاهش روحیه وب مستر میشه
بنابراین جایی که سیپنل، منابع خوب و قیمت مناسب ارائه بده برای من در اولویت قرار میگیره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
کسی در حد 0.014535 بیت کوین داره؟
فی هم با من.

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
حوصله تاپیک شکایت امتیاز منفی و دوباره دوییدن دنبال پاک کردن امتیاز منفی رو ندارم اما آقای mohammadsaeed1 صد هزار تومن از ما خورد گفتم اینجا بگم که کسایی که میبینن یا بعدا قبل از معامله اسمشو سرچ میکنن از ضرر جلوگیری کنن
یهو اینقدر سرمون شلوغ که وقت شکایت و اینارو نداشتیم مگرنه برای مبالغ مشابه شکایت کردم به نتیجه هم رسیدم
https://forum.persiantools.com/members/mohammadsaeed1.329074/
ماشالا میگن دروغگو کم حافظه میشه چند وقت پیش یه تاپیک زدیم اومده به ما پیشنهاد همکاری هم میده :| دوباره یه چند روزی مارو الاف کرد که پیگیری میکنم پولتو میدم بازم غیبش زد
هر سری هم بهانه های جالبی میاره یه سری سرورشون اتک شدید میخوره یه سری اینترنت مرکزشون قطع میشه یه سری دیتاسنتر میاد هارداشونو پاک میکنه و ... دیگه ترسیدم زیاد پیگیری کنم اینترنت شهرشون به مشکل بخوره
قرار بود 300 تا لینک با کیفیت و به قول خودشون 80 درصدشون فالو به ما تحویل بده یه سری لینک به ما تحویل دادن که اکثرا اصلا لینکی به سایت ما نشده بود یه سری هم نوفالو بی کیفیت از سایت های آنلایز بود و یه سری هم آدرس الکی اون وسطا گذاشته بودن به این امید که ما چک نمی کنیم.
خلاصه ما این پولو خیرات حساب کردیم حتما نیاز داشته بنده خدا ولی شما حواستون باشه دیدم تو بازارچه همه جا اعلام آمادگی میکنه و تاپیک فروش زیاد میزنه و ... گفتم بگم که وجدانم راحت تر باشه

بالا