• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
آقا وب فارسی رسما ترکیده ها
امروز م فقط نیم ساعت جستجو داشتم (مریضم بیشتر نمیتونم) اما میون ۷ ۸ ۱۰ تا عنوانی که سرچ کردم ۳ تاش به کل تو وب فارسی نبود و تو وب انگلیسی به راحتی پیدا کردم (پزشکی در مورد چندتا بیماری و داروهاش) و مابقی هم که تو وب فارسی پیدا شده بود خیلی کلی به مطلب پرداخته بودن و کامل نبود و چیز بدرد بخوری پیدا نداشتن
حالا جالبیش این بود که این مطالب قبل از تایپ کامل توسط گوگل حدس زده میشدن و این یعنی تعداد زیادی قبل از من جستجو کردن و به بن بست رسیدن، باور کنید روزانه صدها هزار بازدید وب فارسی اینجوری از دست میره.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
امروز م فقط نیم ساعت جستجو داشتم (مریضم بیشتر نمیتونم) اما میون ۷ ۸ ۱۰ تا عنوانی که سرچ کردم ۳ تاش به کل تو وب فارسی نبود و تو وب انگلیسی به راحتی پیدا کردم (پزشکی در مورد چندتا بیماری و داروهاش) و مابقی هم که تو وب فارسی پیدا شده بود خیلی کلی به مطلب پرداخته بودن و کامل نبود و چیز بدرد بخوری پیدا نداشتن
حالا جالبیش این بود که این مطالب قبل از تایپ کامل توسط گوگل حدس زده میشدن و این یعنی تعداد زیادی قبل از من جستجو کردن و به بن بست رسیدن، باور کنید روزانه صدها هزار بازدید وب فارسی اینجوری از دست میره.
خب از کجا پیدا کنیم کلماتی که سرچ خور هست ولی مطلبش نیست؟!!

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
پزشکی و دارو سایتای ایرانی خیلی ضعیف کار میکنن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
خب از کجا پیدا کنیم کلماتی که سرچ خور هست ولی مطلبش نیست؟!!
اگه من میدونستمم بهت نمیگفتم، خودم میرفتم یه سایت با حداکثر ۲۰۰ ۳۰۰ تا از این مطالب میزدم و بار خودمو میبستم :D
اینجور مطالب یکم تخصصی هستن البته، اما من عناوین معمولی هم دیدم توشون که اصلا تو وب فارسی نبوده
موندم اسپمرا چطور این عنوان ها رو پیدا میکنن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
لینکداین public اشتراک گذاری میکنم با اینکه عمومی هست وقتی با private tab بازش میکنم باید لوگین شد تا مطلب را دید!
حالم از لینکد این مسخره به هم میخوره ولی مجبورم داخل کار کنم آخر کار هم هیچی نشون نمیده مثلا لینک زیر
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6319179477398142976/

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
لینکداین public اشتراک گذاری میکنم با اینکه عمومی هست وقتی با private tab بازش میکنم باید لوگین شد تا مطلب را دید!
حالم از لینکد این مسخره به هم میخوره ولی مجبورم داخل کار کنم آخر کار هم هیچی نشون نمیده مثلا لینک زیر
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6319179477398142976/
کلا برای استفاده ازش باید لوگین شد
الان لوگینیدم دیدم اکانتم مسدود شده :D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان وردپرسی که فید سایت هاشون رو بستن و به ربات های خبرخوان هم حساس هستند، توصیه میکنم اول پی نوشت مطلب زیر رو بخونید و هر چه سریعتر اقدام به غیرفعال سازی wp-json کنید!

https://zofix.ir/92/غیرفعال-سازی-wordpress-rest-api/#peynevesht

مخصوصا @amir7310 :general408: :D
جدیدا اکثر خبرخوان ها از همین قابلیت استفاده میکنند و خیلی از مدیران سایت های سردرگم هستند که با بستن feed، چطوری ربات به مطالب دسترسی داره!o_O

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
جدیدا اکثر خبرخوان ها از همین قابلیت استفاده میکنند و خیلی از مدیران سایت های سردرگم هستند که با بستن feed، چطوری ربات به مطالب دسترسی داره!o_O
من برخلاف @Business plan یکی از دشمنان سرسخت اسپم و کپی هستم:D حتی نرم افزار های کرک داره یا پولی رو نمیذارم
مرسی که اطلاع رسانی کردی:general504:
با افزونه ببندمش بهتر نیس؟

@learndl داداش طراحی این اسپمر جدید که کار شما نیست؟ نکنه واسه پورشه پانامرا برنامه داری:general208::D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
vps برای استفاده به عنوان هاست دانلود کجارو پیشنهاد میدید؟
میزبان سرور خوب هست؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان وردپرسی که فید سایت هاشون رو بستن و به ربات های خبرخوان هم حساس هستند، توصیه میکنم اول پی نوشت مطلب زیر رو بخونید و هر چه سریعتر اقدام به غیرفعال سازی wp-json کنید!

ممنون
میگم من زیاد سر رشته درباره سئو و ... ندارم، مقاله هم خوندم اما زیاد سردرنیاوردم قبلا که اسپمرها ازم کپی میکردن مجبور بودم هر ماه لیستشو بدم تو گوگل وبمستر
این روشی که شما میگی برای گوگل مشکلی نداره؟ مشکلی برای سئو ایجاد نمیکنه؟
آخه همین فیدی که قبلا همه میگفتن ببندین، خیلی ها میگفتن برای سئو و گوگل مضره و نبندین

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من برخلاف @Business plan یکی از دشمنان سرسخت اسپم و کپی هستم:D حتی نرم افزار های کرک داره یا پولی رو نمیذارم
مرسی که اطلاع رسانی کردی:general504:
با افزونه ببندمش بهتر نیس؟

@learndl داداش طراحی این اسپمر جدید که کار شما نیست؟ نکنه واسه پورشه پانامرا برنامه داری:general208::D
با افزونه یا کد، زیاد تفاوتی نمیکنه
با کد، بهتر هست و تاثیری تو سرعت سایت نمیزاره
فقط در صورتی که نیاز هست ادمین دسترسی داشته باشه یا نیاز هست ک چند تا متد بزاری توی لیست سفید، اونوقت افزونه بهتره
ممنون
میگم من زیاد سر رشته درباره سئو و ... ندارم، مقاله هم خوندم اما زیاد سردرنیاوردم قبلا که اسپمرها ازم کپی میکردن مجبور بودم هر ماه لیستشو بدم تو گوگل وبمستر
این روشی که شما میگی برای گوگل مشکلی نداره؟ مشکلی برای سئو ایجاد نمیکنه؟
آخه همین فیدی که قبلا همه میگفتن ببندین، خیلی ها میگفتن برای سئو و گوگل مضره و نبندین
نه هیچ مشکلی برای سئو نداره
کلا قابلیت wp-json، برای ارتباط ریموت با وردپرس و اتصال راحت تر سیستم های دیگر به وردپرس هست
گوگل اصلا با این صفحه کاری نداره
فید کلا کاربرد و قضیه اش فرق میکنه.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

سایت اسپمر جای نگرانی نداره چون عمر زیادی نمیکنه ولی اینایی که از امیر کپی زدن بیشترشون سایت خبری/تخصصی هستن با ریپورت هم کنار نمیرن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خواستم تحت مصاحبه از پیش طراحی شده قرارت بدم :D مگرنه جسارت نکردم بهتون
منو بگو که فکر کردم بالاخره متوجه شدی :D (شوخی میکنم یه وقت ناراحت نشی. اگه ناراحت میشی بگو دیگه شوخی نکنم :D)

خدمت دوستانی هم که از این سایت وب داده ناراحت هستن بگم که کلا روند فعالیت همه هاستینگ ها توی ایران همینطوره
نه تنها هاستینگ، بلکه کل شرکت ها و سازمان ها و کارخونه ها به همین شکل کار میکنن. اول خوبن و بعد یه مدت بی کیفیت میشن
برای همین هم اگه به پست های من که قبلا این هاستینگ رو بهتون پیشنهاد کردم نگاه کنید همیشه از کلمه "تا الان" یا "فعلا" استفاده کردم
وب مستر هم اگه حرفه ای باشه میدونه که هیچوقت نباید به هیچ هاستینگی دل نبنده (حتی به همون هاست دی ال و نت افزار) و همیشه هم آماده انتقال باشه
چون زنده و سرپا بودن سایت از همه چیز مهم تره و نباید بذاری یه لحظه هم داون باشه
به همین دلیل لطفا توی انتخاب هاستینگ دقت کافی رو بکنید و همیشه هم برای هر مشکلی آمادگی لازم رو داشته باشید

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بالاخره مثه اینکه منظور منو فهمیدی و تونستی یه پست مفید بذاری :D
ببین چقدر مفید بوده که بچه ها هم ازت تشکر کردن (اونم تازه افشین که از هیچکس تشکر نمیکنه :general404::general711:) :D
:D:general705:
این همه تشکر میکنم ازت چرا نمیبینی:general509:
من کاری با وب داده ندارم.همزاد پنداری کردم دیدم حق داره بنده خدا:general505:
خیلی دوست دارم بیام فعالیت کنم اینجا ولی یادم میره :general507:میام میخونم بعضی وقتا ولی تو اون تایم حس سخن گفتن نیست:general707:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
:D:general705:
این همه تشکر میکنم ازت چرا نمیبینی:general509:
من کاری با وب داده ندارم.همزاد پنداری کردم دیدم حق داره بنده خدا:general505:
خیلی دوست دارم بیام فعالیت کنم اینجا ولی یادم میره :general507:میام میخونم بعضی وقتا ولی تو اون تایم حس سخن گفتن نیست:general707:
آره باو میدونم بچه خوبی هستی :D
انشاالله وقتت بیشتر بشه و بتونی بیای اینجا برامون سخن پراکنی کنی تا از فضائلت بیشتر بهره مند بشیم :D

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
آره باو میدونم بچه خوبی هستی :D
انشاالله وقتت بیشتر بشه و بتونی بیای اینجا برامون سخن پراکنی کنی تا از فضائلت بیشتر بهره مند بشیم :D
خواستم ازین کلمه خفنا استفاده کنم ولی یادم نیومد متاسفانه:general509:
:general504:

بالا