برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این شاتل همه چیزش خوبه ولی االن یکم گرون شده سرویسا تو طرح جدید و اینکه مثلا بخوای سرویس عوض کنی باید هزار جا درخواست بدی o_O خود به خودم فاکتور ماه بعد تو وسط سرویس میزنه نمیتونی عوض کنی الان نگاه میکردم های وب قیمتاش خیلی خوبه احتمالا از ماه بعد برم رو های وب

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
این شاتل همه چیزش خوبه ولی االن یکم گرون شده سرویسا تو طرح جدید و اینکه مثلا بخوای سرویس عوض کنی باید هزار جا درخواست بدی o_O خود به خودم فاکتور ماه بعد تو وسط سرویس میزنه نمیتونی عوض کنی الان نگاه میکردم های وب قیمتاش خیلی خوبه احتمالا از ماه بعد برم رو های وب
این اگه قصدش لینک سازی بود می‌رفت مثل بقیه بی سر و صدا لینک سازی میکرد
از های وب دارن میان بیرون تو میری های وب؟ حرفای @amir7310 , @MOHAMMAD026_1

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
xim9_untit01010led.jpg

تعداد پست
استارتر: مدیر
بازدید : 46283

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
این سایت مخصوص خانماس تو اونجا چیکار میکنی؟!o_O:general105::general210:
در مورد فرزند آیندم با یوزر هاش تبادل نظر میکنیم:general505:

این اگه قصدش لینک سازی بود می‌رفت مثل بقیه بی سر و صدا لینک سازی میکرد
از های وب دارن میان بیرون تو میری های وب؟ حرفای @amir7310, @MOHAMMAD026_1
های وب خوبیش اینه که چند وقته یوتیوب و ساند کلاد و .... بدون قند شکن باز میشه و راحت میتونی ویدیو ببینی
من مشکلاتمو حل کردم باهاشون..فقط توی اینستاگرام کندی داره همین

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
در مورد فرزند آیندم با یوزر هاش تبادل نظر میکنیم:general505:

های وب خوبیش اینه که چند وقته یوتیوب و ساند کلاد و .... بدون قند شکن باز میشه و راحت میتونی ویدیو ببینی
من مشکلاتمو حل کردم باهاشون..فقط توی اینستاگرام کندی داره همین
های وب قیمتشاش خیلی بهتر از بقیست مشکلش با اینستاگرام چیه ؟ چطور حل میشه ؟

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
های وب قیمتشاش خیلی بهتر از بقیست مشکلش با اینستاگرام چیه ؟ چطور حل میشه ؟
یه مشت مرد بی سواد و 4 تا زن بی عقل رو که شاخ ترین وسیله الکترونیکی که تو عمرشون کار کردن فندک برقی اجاق گاز هست رو نشوندن پشتیبان.
فقط بلدن دست به سر کنن.انگار یه برگه A4 جواب واسشون نوشتن..در دفعه تلفن زنگ میخوره یکی از اونا رو میگه به مشترک.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
یه مشت مرد بی سواد و 4 تا زن بی عقل رو که شاخ ترین وسیله الکترونیکی که تو عمرشون کار کردن فندک برقی اجاق گاز هست رو نشوندن پشتیبان.
فقط بلدن دست به سر کنن.انگار یه برگه A4 جواب واسشون نوشتن..در دفعه تلفن زنگ میخوره یکی از اونا رو میگه به مشترک.
این که میفرمایی مشکل کل پشتیبان های ایرانیه یه خانم خوش صدا میندازن اونجا ولی پشتیبانای شاتل انقدرم خنگ نیستن !! الان دو مگ 65 گیگ شاتل با مالیلتو کوفت و زهر مار نوشتن 25 ولی 30 در میاد تقریبا در حالی که دو مگ 160 گیگ های وب اون قیمته

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
این که میفرمایی مشکل کل پشتیبان های ایرانیه یه خانم خوش صدا میندازن اونجا ولی پشتیبانای شاتل انقدرم خنگ نیستن !! الان دو مگ 65 گیگ شاتل با مالیلتو کوفت و زهر مار نوشتن 25 ولی 30 در میاد تقریبا در حالی که دو مگ 160 گیگ های وب اون قیمته
شاتل همون موقع که نت نامحدود میداد و مصرف منصفانه میزاشت و بعد از اون سرعت میشد حلزون فلج ازش بدم میومد
خیلی ناجوره این شرکت

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

160 تقسیم بر 4 کن میشه ترافیک خارج

های وب خوبه..فقط اگه مشکل لگ تو اینستاگرام برات مهم نیس.

همچنین خوش صدا هم نیستن بعضیاشون..حرف میزنی افکار میلفــــیانه میاد تو ذهنت:p

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
160 تقسیم بر 4 کن میشه ترافیک خارج

های وب خوبه..فقط اگه مشکل لگ تو اینستاگرام برات مهم نیس.

همچنین خوش صدا هم نیستن بعضیاشون..حرف میزنی افکار میلفــــیانه میاد تو ذهنت:p
تقسیم بر 4 نه تقسیم بر 2 شاتل واضح نوشته نصف سرویس میتونی خارج استفاده کنی

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
شاتل همون موقع که نت نامحدود میداد و مصرف منصفانه میزاشت و بعد از اون سرعت میشد حلزون فلج ازش بدم میومد
خیلی ناجوره این شرکت
داداش جریان اینکه یسال نامحدود داشتم تا امروز 30 تومن میدادم هر قدر میخواستم استفاده میکردم !! محدودم نمیشدم اصلا !

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
داداش جریان اینکه یسال نامحدود داشتم تا امروز 30 تومن میدادم هر قدر میخواستم استفاده میکردم !! محدودم نمیشدم اصلا !
والا ما یه بسته خریده بودیم یکساله
اون موقع فکر کنم اسمش art 1 , 2 , 3 و اینا بودش
بعد 16 گیگ حجم اجازه داشتی دانلود با سرعت بالا کنی، بعد از اون سرعت فوق العاده افتضاح میشد و حتی سایت باز نمیشد و باید یکساعت منتظر می موندی مثل دایال آپ
اما سایت های داخلی رو خوب باز میکرد ( البته دیگه ما فیلم و کلیپ و .. رو میاوردیم رو سرور داخل بعد دانلود میکردیم) و خب بازم خیلی این موضوع رو مخ بود.
چرا که اون موقع من نت گرفتم این موضوع رو باهام مطرح نکرده بودن و بعدا متوجه شدم خیلی های دیگه هم همین شرایط براشون به وجود اومده بود

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
والا ما یه بسته خریده بودیم یکساله
اون موقع فکر کنم اسمش art 1 , 2 , 3 و اینا بودش
بعد 16 گیگ حجم اجازه داشتی دانلود با سرعت بالا کنی، بعد از اون سرعت فوق العاده افتضاح میشد و حتی سایت باز نمیشد و باید یکساعت منتظر می موندی مثل دایال آپ
اما سایت های داخلی رو خوب باز میکرد ( البته دیگه ما فیلم و کلیپ و .. رو میاوردیم رو سرور داخل بعد دانلود میکردیم) و خب بازم خیلی این موضوع رو مخ بود.
چرا که اون موقع من نت گرفتم این موضوع رو باهام مطرح نکرده بودن و بعدا متوجه شدم خیلی های دیگه هم همین شرایط براشون به وجود اومده بود
اره این شرایط هست سقف میزاشتن بیشتر دان میکردی میبستن سرعتو رو 16 کیلوبایت ولی شهرها فرق داشت !! عجیبه ولی مثلا تو شهر ما شاتل محدود نمیکرد طرح ارت 1 که 16 گیگ حد اخرش بود دوستان 80 گیگ دانلود داشتن در ماه راحت !!! که به تاریخ پیوست

LordShadows

Registered User
لایک‌ها
843
خیلی ناجوره این شرکت
شاتل رو دو سال پیش تست کردم خوب بود ولی تا وقتی پول داشته باشی
پول بهشون میدادی فلکه رو برات باز میکردن
های وب تا قبل این تعرفه های جدید خوب بود الان فقط پول میدی ولی هیچی کف دستتو نمیگیره

بالا