• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
کل سایتو ریدایرکت کنی؟
اینطوری که ارور 404 میگیره
اگه هم میخوای فقط یه مطلب رو ریدایرکت کنی به نظرم ارزش نداره
چون اگه سایته رو بخری توی صفحه اول دو تا شانس داری ولی اگه ریدایرکت کنی و فرضا جواب هم بده آخرش یه شانس داری
بعدم رتبه خودت که بهتر از اونه. چرا باید همچین کاری بکنی؟

اره کل سایتو به سایت خودم ریدایرکت کنم. چرا 404 می گیریم؟
مطلب به مطلب نمی خوام. کل سایت. مثل ادغام شدن دو سایت.
مطالب هم زیاد نیست بازار رقابتم سبکه. طرف دوستمه می خوام باهم کار کنیم تا رقیب باشیم

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
اره کل سایتو به سایت خودم ریدایرکت کنم. چرا 404 می گیریم؟
مطلب به مطلب نمی خوام. کل سایت. مثل ادغام شدن دو سایت.
مطالب هم زیاد نیست بازار رقابتم سبکه. طرف دوستمه می خوام باهم کار کنیم تا رقیب باشیم
اگر کل سایت رو ریدایرکت کنی، مطالب و کل موارد دیگر مثل برگه ها یا هر آدرس دیگری، ریدایرکت میشن. طبیعتا بخشی از آدرس های اون سایت ممکنه در سایت تو نباشه و به همین خاطر 404 واسه سایت خودت پیش میاد
مطالب اون سایت رو export بگیر و داخل سایت خودت import کن و سپس کل مطالب اون سایت رو ریدایرکت 301 کن به سایت خودت
این راه اصولیه
ریدایرکت 301 به جای نامربوط، بجای داشتن سود، ضرر هم داره
اصولا درسته که ریدایرکت 301 اعتبارات سایت رو منتقل میکنه. ولی بشرطی که بصورت صحیح و اصولی انجام بشه
نه اینکه شما برداری یه سایت دیگه رو فقط ریدایرکت بزنه به سایت خودت، به خیال اینکه رتبه خودت بالاتر بره

ho3ein-7

Registered User
لایک‌ها
25
سلام.
هاست خوب چی پیشنهاد میدید؟؟
منابع بالا
برا دو تا سایت 3ک می خوام...

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
هیچ قندرشکنی روی گوشی کار نمیکنه بجز پراکسی های داخلی اپرا و یوسی براوزر و چند تا برنامه دیگه با پراکسی های دکستاپ، طلاگرام از فیلتر رد میشه ولی مولتی یوزر نداره، چیزشکن که واقعا کار کنه یا تلگرام مولتی یوزر بدون فیلتر سراغ دارید؟
یه تلگرام برای کامپیوتر هم میخوام که مولتی یوزر باشه ولی پیدا نکردم
طلا گرام برای وزارت ارشاد هست متخصصین میگن نسخه های غیر رسمی تلگرام را نباید نصب کرد مشکلات امنیتی زیادی میتونند برای کاربر داشته باشند.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
اگر کل سایت رو ریدایرکت کنی، مطالب و کل موارد دیگر مثل برگه ها یا هر آدرس دیگری، ریدایرکت میشن. طبیعتا بخشی از آدرس های اون سایت ممکنه در سایت تو نباشه و به همین خاطر 404 واسه سایت خودت پیش میاد
مطالب اون سایت رو export بگیر و داخل سایت خودت import کن و سپس کل مطالب اون سایت رو ریدایرکت 301 کن به سایت خودت
این راه اصولیه
ریدایرکت 301 به جای نامربوط، بجای داشتن سود، ضرر هم داره
اصولا درسته که ریدایرکت 301 اعتبارات سایت رو منتقل میکنه. ولی بشرطی که بصورت صحیح و اصولی انجام بشه
نه اینکه شما برداری یه سایت دیگه رو فقط ریدایرکت بزنه به سایت خودت، به خیال اینکه رتبه خودت بالاتر بره

بسیار عالی و ممنون بابت راهنمایی ها.

سلام.
هاست خوب چی پیشنهاد میدید؟؟
منابع بالا
برا دو تا سایت 3ک می خوام...

یه سرویس الماس نت افراز بگیر جفتش ساپورت کنه.
http://www.netafraz.com/pro-hosting.php

کد تحفیف هم تو امضا موجوده.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
نت افراز چرا اینقدر حجم دیتابیس رو کم در نظر گرفته؟ 2 گیگ برای وردپرسی ها خوبه ولی برای فروم ها اصلا کافی نیست
من با 85k یوزر و حدود 390k نوشته دیتابیس ام 3.5 گیگه
با قیمت حدود 250 تومن ماهانه چرا ی نفر باید سایتش رو ببره رو نت افراز آخه وقتی میشه با همین قیمت سرور اختصاصی گرفت؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
نت افراز چرا اینقدر حجم دیتابیس رو کم در نظر گرفته؟ 2 گیگ برای وردپرسی ها خوبه ولی برای فروم ها اصلا کافی نیست
من با 85k یوزر و حدود 390k نوشته دیتابیس ام 3.5 گیگه
با قیمت حدود 250 تومن ماهانه چرا ی نفر باید سایتش رو ببره رو نت افراز آخه وقتی میشه با همین قیمت سرور اختصاصی گرفت؟
نت افراز برای نو پا و سایت های سبک خوبه یکم که حجمت رفت بالا دیگه باید فکر اختصاصی باشی همه جا مشکل پیش میاد

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
نت افراز برای نو پا و سایت های سبک خوبه یکم که حجمت رفت بالا دیگه باید فکر اختصاصی باشی همه جا مشکل پیش میاد
همین دیگه آخه 250 تومن ماهانه برای چنین سرویسی خیلی زیاده! کسی که بخواد 250 بده چرا سرور اختصاصی نگیره :D

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
همین دیگه آخه 250 تومن ماهانه برای چنین سرویسی خیلی زیاده! کسی که بخواد 250 بده چرا سرور اختصاصی نگیره :D
سرور اختصاصی با مدیریت و لاینسس دایرکت ادمین یا سی پنل بیشتر در میاد کلی ام دردسره . چون باید خوب مدیریت شه که هزینش خیلی بیشتره .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سرور اختصاصی با مدیریت و لاینسس دایرکت ادمین یا سی پنل بیشتر در میاد کلی ام دردسره . چون باید خوب مدیریت شه که هزینش خیلی بیشتره .
الان با ۲۵۰ تومن سرور مجازی با کیفیت / دایرکت ادمین و وب سرور اپاچی هم نمیشه گرفت،

من دو سال پیش سرور مجازی امریکا ۴ گیگ رم / با وب سرور اپاچی
دایرکت ادمین
مدیریت سرور
رو ۱۷۰ پول میدادم
الان ک دیگه خدایش رحمت کند

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
الان با ۲۵۰ تومن سرور مجازی با کیفیت / دایرکت ادمین و وب سرور اپاچی هم نمیشه گرفت،

من دو سال پیش سرور مجازی امریکا ۴ گیگ رم / با وب سرور اپاچی
دایرکت ادمین
مدیریت سرور
رو ۱۷۰ پول میدادم
الان ک دیگه خدایش رحمت کند
طرف یه اسکریپت توسعه داده ، هاستینگیه ور داشته استفاده کرده :general107:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
طرف یه اسکریپت توسعه داده ، هاستینگیه ور داشته استفاده کرده :general107:
فکر میکنی نمیکنن؟
قالب های ملت رو کش میرن.
فول بک آپ ها
و...
---
طرف برداشته بک آپ سایت موزیک دزدیده و گرفته ریستور کرده. قالبشو عوض کرده. کسی هم نفهمیده
---
اینا که خوبه
طرف (هاستینگ) دامنه های یه بنده خدارو گرو گرفته بود. میگف تا پول ندی دامنه رو نمیدم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
چند سال پیش تعدادی از وبمستر ها که روی میهن وب هاست بودن. متوجه مشکل عجیب شدن و اون این بود که نصف شب سایت هاشون بازدیدش صفر میشه و از نظر آپتایم هم سایت داون میشه.
یه روز یکیشون زنگ میزنه به پشتیبانیش میگه داستان چیه؟
خانومه میگه شب ها واسه اینکه سرور استراحت کنه چند ساعت خاموشش میکنیم:general509::general107:
@learndl
-------------------------
چند سال پیش یه سایت به یکی میخواستیم بفروشیم.
به پشتیبانی آی وب هاست تیکت دادم گفتم دامنه را به حساب فلانی در اینجا منتقل کن. رجیسلتر هم ریسلر کلاب بود. گفت نه نمیشه باید فلان قدر هزینه انتقال بدی و اینا
خلاصه اینکه دامنه رو منتقل نمیکرد و به زور و تهدید تونستیم دامنه رو منتقل کنیم.
یوزرش هم فکر کنم به خاطر این باجگیری هاش بن شده بود اینجا
------------------------

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
سایت های دانلود انیمه شامل فیلتر میشن؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
همه چی فیلتر میشه که!
پس فردا جلو آینه خودمونم فیلتر میشیم دیگه ...

دیگه زخم شدیم انقدر شامل شدیم!
شما سایت مذهبی هم بزن ممکنه کسی خوشش نیاد فیلتر شه

بالا