• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان سیستم کلیکی جدید نیومده؟

ادپالس و نکست ادز ظاهرا ترکیدن.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
آره همش دنبالشم ولی پیدا نشده اون نامحدودام برای دان و اپ نیس o_O
اگه خواستی چند دلار خرج کنی من برات میتونم هاست نامحدود واقعی بگیرم از هاستینگ های خارجی

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
درود امیر اقا

avs video editor
منظور شماست

این برنامه خداترین برنامه کانورت و واترمارک و ادیت فیلم است

من بیش از 100برنامه نصب کردم و این avs سبک و ترین و حرفه ای ترین است

سلام و عرض ادب
نه اسمشو درست نوشتم
این که معرفی کردم خوبیش اینه هر تعداد فایل که خواستی میتونی همزمان واترمارک بزنی

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اگه خواستی چند دلار خرج کنی من برات میتونم هاست نامحدود واقعی بگیرم از هاستینگ های خارجی
کدوم سایت؟ قیمتش چنده لینکش رو ببینم ... شرکا قبول کنن میدم بت بخر فقط با دلار آزاد یا جهانگیری :oops:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
شروع ایده یا سایت واقعا بیهوده شده . الان فقط کسایی که قبلا وارد اینکار شدن موفقن و یا کسایی که بصورت شرکتی و با صرف هزینه زیاد دارن کار میکنن . توجه کردین از هر 10 تا ایده جدید هم که اجرا میشه یکی به زور بالا میاد .

farhad17

Registered User
لایک‌ها
338
شروع ایده یا سایت واقعا بیهوده شده . الان فقط کسایی که قبلا وارد اینکار شدن موفقن و یا کسایی که بصورت شرکتی و با صرف هزینه زیاد دارن کار میکنن . توجه کردین از هر 10 تا ایده جدید هم که اجرا میشه یکی به زور بالا میاد .

مجوز هایی مثل ساماندهی , سرآمد, فیلترینگ و ای نماد سرمایه گذاری در فضای مجازی رو نا امن کرده, هر لحظه باید استرس فیلترینگ یا گرفتن یک مجوز جدید رو داشته باشیم
به نظرم دلیل اصلی اینکه خیلی از وبمسترها به سمت فعالیت در شبکه های اجتماعی رفتند وجود همین موانع بوده

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
مجوز هایی مثل ساماندهی , سرآمد, فیلترینگ و ای نماد سرمایه گذاری در فضای مجازی رو نا امن کرده, هر لحظه باید استرس فیلترینگ یا گرفتن یک مجوز جدید رو داشته باشیم
به نظرم دلیل اصلی اینکه خیلی از وبمسترها به سمت فعالیت در شبکه های اجتماعی رفتند وجود همین موانع بوده
همین الانش شبکه های اجتماعی هم متلاشی شدن و حتی شبکه های مثل اینستاگرام که فیلتر نشدن دچار افت تو جذب تبلیغات میشن چون هیچ تظمینی نیست تا یه ساعت بعد فیلتر نشه . در مورد سایت هم وقتی بستر مناسب هاستینگ و حتی اینترنت وجود نداره کسایی که بخوان از طریق موتور های جستجو بالا بیان متضرر میشن . نمونش همین چند هفته اخیر . الان فقط زمونه زمونه ی سایت های که پشتشون به جای گرمه .

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان به جز سایت های زیر، سایت کلیکی دیگه ای می شناسید که پرداختی داشته باشه؟
کلیک یاب
صباویژن
انتورک
یکتانت
تبلیغ ایرانی
وی کلیک

اینا هم که اخیرا ترکیدن:
ادپالس
نکست ادز

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
همه سایت های تبدیل ارز انگار خودشونو زدن به کوچه علی چپ !

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سعی کردیم در این شرایط، ما جزو سوء استفاده کنندگان از وضعیت بد ارزی نباشیم، تلاش کردیم ضرر ده باشیم ولی منتظر بازگشت بازار به حالت عادی باشیم، اعصاب خودمان خرد شد، اعصاب مشتری را خرد نکنیم، امید داشتیم دلار 4200 تومانی "معروف" به ما برسد ولی خوب نرسید! خودمان خرد شدیم!

با تشکر از زمانی که برای مطالعه مطالب فوق گذاشتید .

علی مهرابیان مدیر عامل سرورپارس

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان به جز سایت های زیر، سایت کلیکی دیگه ای می شناسید که پرداختی داشته باشه؟
کلیک یاب
صباویژن
انتورک
یکتانت
تبلیغ ایرانی
وی کلیک

اینا هم که اخیرا ترکیدن:
ادپالس
نکست ادز
ادپالس رو من هزار تومان مونده بود به حدنصاب پرداختش برسم ديگه تبليغاتو توي سايتم نشون نداد!
توي پنلش سايت رو زده فعال اما ديگه تبليغات توي سايتم نشون داده نميشه!!!

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
ظاهرا.
https://t.me/ONLY_DOLLAR

ادپالس رو من هزار تومان مونده بود به حدنصاب پرداختش برسم ديگه تبليغاتو توي سايتم نشون نداد!
توي پنلش سايت رو زده فعال اما ديگه تبليغات توي سايتم نشون داده نميشه!!!
برای منم یک هفته است ترکیده.
یه دو هفته ای هم است درخواست پرداختم واریز نشده...
----------------------------

دوستان adtube واریز داره هنوز؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
سلام دوستان. اگر سایتی که در صفحات گوگل رقیب ماست خریداری کنیم (ما از اون بالاتریم) و ریدایرکت 301 بزنیم به خودمون. چقدر تاثیر داریم.
به فرض در یک کلمه کلیدی خاص که مدنظرمونه دوم هستیم ورقیب 5 ام و امکان خرید فراهمه.
با تشکر.

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
سایت من یه مدت ویروسی شده بود و یه سری لینک ایجاد کرده بود که داخل سایت مپ موجود بود
حالا تمام اون لینک ها 404 شده
بهترین کار واسه ریدایرکتشون چیه ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
تعدادی از تلگرام های متفرقه بدون فیلتر باز میشن، کسی میدونه کدوما کار میکنن؟ مولتی یوزر هم باشه

فقط با دلار آزاد یا جهانگیری
مستر کارت، ویزا کارت، پی پال، وب مانی و...
دلار 4 تومنی عمو اسحاق(اسحاق خوشگله!) اگه گیرت بیاد که باید با شومبولت تار بزنی :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
تعدادی از تلگرام های متفرقه بدون فیلتر باز میشن، کسی میدونه کدوما کار میکنن؟ مولتی یوزر هم باشه

:D

از موقعی که تلگرام فیلتر شده مردم معمولی که حالا هیچی ولی حداقل شماها دیگه چرا :|
یعنی یه سرور مجازی که نهایتش ماهی 15 تومن هم جواب میده یا یه کریو یا .... که ماهی 3 تومن هست میرزه به اینکه این همه خودتو اذیت کنی دنبال فیلتر شکنو اینا باشی ؟

مستر کارت، ویزا کارت، پی پال، وب مانی و...
دلار 4 تومنی عمو اسحاق(اسحاق خوشگله!) اگه گیرت بیاد که باید با شومبولت تار بزنی :D

4200 داشتی همرو بده به من :دی
الان من دلارو 6200 میدم مشتری سرو دست میشکونه واسش !!!

icz9_img_0752.png.jpg

هرچی سرمایه دارین بدین دلار و سکه بگیرین که چند ماه دیگه 10 تونم رد میکنه

از عشقت امیر @amir7310 یاد بگیر حتی ماشینشو فروخته همرو سکه خریده :x

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
برا من هیچی پایدار نیست. سرویس های پولی هم گرفتم هیچکدوم وصل نمیشن.
یه سرویس رایگان هست که وصل میشه خیلی کنده. اسم نمیارم اینجا هرچی اسم میگی به یکی ریپورت میدن :D قلی زیاد داریم
:general105:

خودت نداری مگه که از اینور اونور میگیری ؟

از جایی نمیگیرم خودم دارم رو سرورم کلا چون با انواتو و پای پال و ادسنس گوگل و ... کار میکنم مجبورم همیشه داشته باشم
واس من فقد یه کم طرفای ساعت 12 به بعد کند میشه که هنوز نفهمیدم واس چیه !! البته حدس میزنم واس اینه ملت همه اون تایم آنلایتن میشن

اینو ببین :

haqu_img_0757.jpg

اینا مارو از فیلتر میترسونن ؟ :دی

یادم نمیاد آخرین بار کی خاموش شده باشه وی پی انم

ما با فیلتر به دنیا اومدیم با فیلتر زندگی کردیم و با فیلتر خواهیم رفت پیش حوریای بهشتی :x

یه سرویس رایگان هست که وصل میشه خیلی کنده. اسم نمیارم اینجا هرچی اسم میگی به یکی ریپورت میدن :D قلی زیاد داریم
:general105:
قلی ها اولش فک میکنن با ریپورت خیلی زرنگن ولی نمیدونن با این کار بیشتر به خودشون ضربه میزنن ( مث آدمای حسود که تنها آسیب رو به خودشون وارد میکنن )

هههعی دنیا ....

بالا