• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
از پی اچ پی دانان عزیز کسی هست یه کمک برسونه:D

پی اچ پی دانان عزیز کسی هست یه کمک برسونه :D

پی اچ پی دانان عزیز کسی هست یه کمک برسونه :D

Last edited by a moderator:

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
وب مسترا ! چندساله سابقه سایت داری دارید ؟ و میزان درامدتون حدودی از سایتتون میشه بگید !

وب مسترا ! چندساله سابقه سایت داری دارید ؟ و میزان درامدتون حدودی از سایتتون میشه بگید !

چرا دوتا دوتا میفرسته پیام :)))

Last edited by a moderator:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
چرا پستا اکو دارن؟ هرچی رو دوبار می بینم :general609:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
عجب گرفتاری شدیم از دست این گوگل و فیلتر تلگرام

سایت من با آی پی غیر ایران در نتایج نیست:general509: اینا هم همه فیلتر شکن زدن :|

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
گل بگیرن این اینترنت رو
کار های روزمره خودمونم نمیتونیم انجام بدیم
این چه وضعشه آخه. همش دارم به خاطر این اینترنت ضرر میدم.

دقیقا شده مثل سال 84 اینجا ها که با کارت اینترنت دایل آپ میومدیم. خدایی اون خیلی بهتره بود پایداریش

Last edited:

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
7-8 تا سایت رو میخوام باز کنم باز نمیشه
همه شون هم https دارن
چکار میکنن با اینترنت

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سلام
بازگشت همه به همین تاپیکه!!!
بک لینک کجا بدی بهتره ؟! :))

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
طراح دیجی کالا در پارس کدرز به دنبال پروژه میگرده

مشاهده پیوست 1068880
شماره طرف را بفرست به من یا امیر ترفند به عنوان مفعول شماره اش را پخش میکنیم ترتیبشو بدن یاد میگیره شلوارشو محکم بچسپه:D امیر رو دسته کم نگیر مدیر فروم چورنه :p
7-8 تا سایت رو میخوام باز کنم باز نمیشه
همه شون هم https دارن
چکار میکنن با اینترنت
اول قندرشکن بزن بعد همینطور که وصله سرچ کن web proxy با وب پراکسی بازش کن به احتمال زیاد باز میشه

Last edited:

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام.....لطفا اگه نظری دارید یا راهکاری دارید درباره ی پست بنده بدید.

این مشکلم رو 3 روز پیش هم نوشتم ولی بعدش به نتیجه خاصی نرسیدم....
من سایتم رو حدود 2 ماهی میشه راه اندازی کردم.....تا 3 روز پیش همه چی خوب پیش میرفت و هم ورودی گوگلم تقریبا هر روز داشت رشد میکرد و هم مطالب با سرعت بالایی کم تر از 10 ساعت تو گوگل ایندکس میشدن؟
اما امان از روزی که از پنل کاربریم در وردپرس با قند شکن هات اسپات وارد سایتم شدم.....تا اون روز از 300 ip روزانه ام 250 ای پی ایرانی و بقیه خارجی بود معمولا.........اما از اون روز روزی بالای 1000 ip برام داره از کشور چین میاد و تعداد ip های سایتم به بالای 1300 رسیده........و این ip ها مثل یه روبات فقط با مرورگر اکسپلوور از کشور چین وارد سایت میشن و 1 بازدید میکنن و دیگه اثری ازشون نیست.....

اما سوالاتی که دارم اینا هستن.....من اولا امدم ip های کشور چین رو همگی با افزونه بلاک کردم...اما این بلاک کردن باعث شد از اون 300 ip درست واقعی هم که داشتم تا زیر 200 ip روزانه افت داشته باشم و بعد بیخیال شدم.

به هاستم که نت افراز باشه گفتم اونا گفتن که فقط میتونن کل ip خارجی های سایتمو ببندن....که اینم با توجه به فیلتر گسترده این روزا و استفاده از قند شکن کاربردی نیست.

یه نکته هم بگم اینه که از اون روز به بعد من حدود 5 ip از موتور جستجوگر چنینی ها یعنی باید بایدو دارم؟ ایا این ورودی ها نمیتونه مثلا روبات های این جستجوگر باشه؟

بنظر شما چه کاری رو پیشنهاد میدید؟
ایا این ip ها روی ورودی گوگلم تاثیر داره ؟ چون تا 3 روز پیش سرعت ایندکس پست هام حتی تا 3 ساعت هم رسیده بود.....اما الان بعد از 3 روز از این اتفاق هنوز پست جدیدی ازم ایندکس نشده....با این که حدود 50 پست اختصاصی دانلودی گذاشتم؟؟؟

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بعد تایپ یبار دکمه ارسال و فشار بده حتی اگه به ظاهر ارسال نشده باشه . فروم مشکل پیدا کرده .
تمام انجمن رو من خراب کردم:D:D:D
با پیشنهاد زیر که سرچ عوض بشه
https://forum.persiantools.com/thre...مربوط-به-کل-فروم.92613/page-198#post-12447418
ولی حالا اینطور شد
https://forum.persiantools.com/threads/ثبت-چند-پست-پشت-سر-هم.911392/#post-12455670
اسپم آباد:p

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
هاست نامحدود ایران داریم (خوب)؟ از کجا بگیرم؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام.....لطفا اگه نظری دارید یا راهکاری دارید درباره ی پست بنده بدید.

این مشکلم رو 3 روز پیش هم نوشتم ولی بعدش به نتیجه خاصی نرسیدم....
من سایتم رو حدود 2 ماهی میشه راه اندازی کردم.....تا 3 روز پیش همه چی خوب پیش میرفت و هم ورودی گوگلم تقریبا هر روز داشت رشد میکرد و هم مطالب با سرعت بالایی کم تر از 10 ساعت تو گوگل ایندکس میشدن؟
اما امان از روزی که از پنل کاربریم در وردپرس با قند شکن هات اسپات وارد سایتم شدم.....تا اون روز از 300 ip روزانه ام 250 ای پی ایرانی و بقیه خارجی بود معمولا.........اما از اون روز روزی بالای 1000 ip برام داره از کشور چین میاد و تعداد ip های سایتم به بالای 1300 رسیده........و این ip ها مثل یه روبات فقط با مرورگر اکسپلوور از کشور چین وارد سایت میشن و 1 بازدید میکنن و دیگه اثری ازشون نیست.....

اما سوالاتی که دارم اینا هستن.....من اولا امدم ip های کشور چین رو همگی با افزونه بلاک کردم...اما این بلاک کردن باعث شد از اون 300 ip درست واقعی هم که داشتم تا زیر 200 ip روزانه افت داشته باشم و بعد بیخیال شدم.

به هاستم که نت افراز باشه گفتم اونا گفتن که فقط میتونن کل ip خارجی های سایتمو ببندن....که اینم با توجه به فیلتر گسترده این روزا و استفاده از قند شکن کاربردی نیست.

یه نکته هم بگم اینه که از اون روز به بعد من حدود 5 ip از موتور جستجوگر چنینی ها یعنی باید بایدو دارم؟ ایا این ورودی ها نمیتونه مثلا روبات های این جستجوگر باشه؟

بنظر شما چه کاری رو پیشنهاد میدید؟
ایا این ip ها روی ورودی گوگلم تاثیر داره ؟ چون تا 3 روز پیش سرعت ایندکس پست هام حتی تا 3 ساعت هم رسیده بود.....اما الان بعد از 3 روز از این اتفاق هنوز پست جدیدی ازم ایندکس نشده....با این که حدود 50 پست اختصاصی دانلودی گذاشتم؟؟؟
زیاد چیز مهمی نیست
البته باعث افزایش استفاده از منابع میشه، ولی ربطی به رتبه بندی سایت در گوگل نداره
باید فایل های log رو بررسی کنید و اگر رنج آیپی خاص یا user agent خاص دارند، براحتی بلاک کنید
واسه موتور جستجوbaidu هم میتونید از robots.txt بلاک کنید تا دیگه سایت شمارو crawl نکنه:
کد:
#Baiduspider
User-agent: Baiduspider
Disallow: /

#Yandex
User-agent: Yandex

کاهش بازدید در یک هفته اخیر، فراگیر هست و روی اکثر سایت های ایرانی تاثیر گذاشته

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
زیاد چیز مهمی نیست
البته باعث افزایش استفاده از منابع میشه، ولی ربطی به رتبه بندی سایت در گوگل نداره
باید فایل های log رو بررسی کنید و اگر رنج آیپی خاص یا user agent خاص دارند، براحتی بلاک کنید
واسه موتور جستجوbaidu هم میتونید از robots.txt بلاک کنید تا دیگه سایت شمارو crawl نکنه:
کد:
#Baiduspider
User-agent: Baiduspider

#Yandex
User-agent: Yandex

کاهش بازدید در یک هفته اخیر، فراگیر هست و روی اکثر سایت های ایرانی تاثیر گذاشته

خیلی ممنون از پاسختون.
خیالم راحت شد.......امشب امار کاربران چینی رو نگاه میکردم تعدادشون کمتر شده بود.....

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484

درود امیر اقا

avs video editor
منظور شماست

این برنامه خداترین برنامه کانورت و واترمارک و ادیت فیلم است

من بیش از 100برنامه نصب کردم و این avs سبک و ترین و حرفه ای ترین است

بالا