• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
سلام. دوستان یک عدد هاست خوب معرفی کنید برای یک سایت معمولی با آمار زیر هفت هزار ip
یک عدد همون نت افراز خوبه . بقیش هر کدوم یه مشکلی دارن . سعی نکن تست کنی کنی که تو این تست هات 7 هزارت میشه 4 هزار

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
هیچ قندرشکنی روی گوشی کار نمیکنه بجز پراکسی های داخلی اپرا و یوسی براوزر و چند تا برنامه دیگه با پراکسی های دکستاپ، طلاگرام از فیلتر رد میشه ولی مولتی یوزر نداره، چیزشکن که واقعا کار کنه یا تلگرام مولتی یوزر بدون فیلتر سراغ دارید؟
یه تلگرام برای کامپیوتر هم میخوام که مولتی یوزر باشه ولی پیدا نکردم

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
هیچ قندرشکنی روی گوشی کار نمیکنه بجز پراکسی های داخلی اپرا و یوسی براوزر و چند تا برنامه دیگه با پراکسی های دکستاپ، طلاگرام از فیلتر رد میشه ولی مولتی یوزر نداره، چیزشکن که واقعا کار کنه یا تلگرام مولتی یوزر بدون فیلتر سراغ دارید؟
یه تلگرام برای کامپیوتر هم میخوام که مولتی یوزر باشه ولی پیدا نکردم
hotspot الان هم واسه گوشی هم ویندوز اوکی شده فعلا

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان یه سوال داشتم.

تعداد IP های سایت من تو حالت عادی این روز تقریبا 300-350 IP هستش.....اما وقتی داخل پنل وردپرس بودم فیلتر شکن هات اسپات رو روشن کردم و رفتم تو صفحه اصلی سایتم........از اون ساعت تا حالا برام بجز IP های اصلی نزدیک 800-900 IP از کشور چین با مرورگر اکسپلوور برام میاد داخل سایتم....و همشون یک صفحه بیشتر بازدید نمیکنن......نمیدونم انگار ربات هستند.

یه نکته ایی هم این وسط هست که امروز برای اولین بار بعد از تاسیس یه ماهه سایتم یه ورودی از موتور جستجوگر چینی یعنی بایدو داشتم؟
بنظر شما این تعداد IP از چی میتونه باشه؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
سلام دوستان یه سوال داشتم.

تعداد IP های سایت من تو حالت عادی این روز تقریبا 300-350 IP هستش.....اما وقتی داخل پنل وردپرس بودم فیلتر شکن هات اسپات رو روشن کردم و رفتم تو صفحه اصلی سایتم........از اون ساعت تا حالا برام بجز IP های اصلی نزدیک 800-900 IP از کشور چین با مرورگر اکسپلوور برام میاد داخل سایتم....و همشون یک صفحه بیشتر بازدید نمیکنن......نمیدونم انگار ربات هستند.

یه نکته ایی هم این وسط هست که امروز برای اولین بار بعد از تاسیس یه ماهه سایتم یه ورودی از موتور جستجوگر چینی یعنی بایدو داشتم؟
بنظر شما این تعداد IP از چی میتونه باشه؟
به نظر من کلا رو سرور باید IP کشورهای چین و روسیه رو بن کرد.
تعداد زیادی bot بی مصرف هم است که اونا رو هم باید بن کرد (مثل همین baidu چینی ها)...

حالا در این مورد شما خوب ببینید ref page شون کجاست.
به نظر من که سر کاریه...

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
ممنون از پاسختون.

پس بنظرتون برای محکم کاری از داخل هاست ip های کشورهای چین و روسیه رو ببندم؟
تا امروز اصلا ip چین و روسیه نداشتم؟ اما امروز تا همین ساعت بالای 900 ip از چین داشتم.....همشون بعد از استفاده از هات اسپات امدن...چون ادرس ip هاشون رو دنبال کردم اطلاعاتی از هات اسپات امد....

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
کسی بلده چه جوری لینک های سایت رو کلا از صفحه روزگار محو کرد؟! گوگل ریمو لینک داره ولی موقت دائم نیست چند وقت بعدش ارور 404 میاد ریدایرکت هم بزنی باز هم پدر سایت رو در میاره لینک هایی که تغیر کردن یا خذف شدن

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
http://live.com باز نمیشه ارور میده, برای شما هم همینطوره؟
کد ارور هم نمیده
:-(
Something went wrong
هر کاری میکنم این ارور رو میده :D

err.png

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
کسی برنامه خوب برای واترمارک کردن ویدیو میشناسه؟ هم متن داشته باشه هم استیکر... سبک هم باشه:general503:

بالا