• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
سلام دوستان
سایت Propellerads کلا دیگه به ذینفعان ایران پرداخت انجام نمیده :|
درخواست واریز من ریجکت شده بود، تیکت زدم این جواب را به من دادن
"Due to structural and operational changes of PropellerAds we are no longer able to send payments to beneficiaries from Iran."
منظورش سایت های با بازدید کننده ایرانی است یا منظورش تحریم وبمستر ساکن ایران است؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
دوستان نظرتون در مورد سایتی برای پیگیری کلاهبرداری های اینترنتی و افراد متقلب چیه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستان نظرتون در مورد سایتی برای پیگیری کلاهبرداری های اینترنتی و افراد متقلب چیه
همه کلاهبردارن:general509:
باید اونایی رو بزاری که قابل اعتمادن:general507:

soroushabd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
یه مقدار در خدمات اینترنتی هم می تونیم فکر کنیم مثلا معرفی سایت هایی که خدماتشون ضعیف هستش ؟
ایده باید کامل و جامع باشه و فکر همه جاشو کرده باشید که نتیجه بده

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
ایده باید کامل و جامع باشه و فکر همه جاشو کرده باشید که نتیجه بده
راستش من ازشانسم زیاد به طور سایت های ضعیف می خورم حالا مثلا میام یه ذره ارزون بگیرم که طرف بدقولی می کنه و اینا

ایده خاصی ندارم فقط یه چیزی که باهاش بشه سریع موضوع رو مطرح کرد تا طرف به خودش بیاد
حتما برای شما هم پیش اومده که مثلا چیزی خرید کردید و احساس کردید کلاه سرتون رفته . و اومدید تو سایتها و انجمنها موضوع رو مطرح کردید تا دلتون خنک بشه

soroushabd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
راستش من ازشانسم زیاد به طور سایت های ضعیف می خورم حالا مثلا میام یه ذره ارزون بگیرم که طرف بدقولی می کنه و اینا

ایده خاصی ندارم فقط یه چیزی که باهاش بشه سریع موضوع رو مطرح کرد تا طرف به خودش بیاد
حتما برای شما هم پیش اومده که مثلا چیزی خرید کردید و احساس کردید کلاه سرتون رفته . و اومدید تو سایتها و انجمنها موضوع رو مطرح کردید تا دلتون خنک بشه
صحیح ولی سایت خیلی مخاطب پیدا نمیکنه
مثلا بایدم یه درامد براتون داشته باشه

من که میگم سایت واسطه بزنیم ؟؟

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248

soroushabd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
مثلا فرد اول و فرد دوم که میخوام یه چی معاوضه کنن اولی یه انتظار میزنه دومی جوین میشه واسطه هم که ماییم موارد معاوضه دونفرو میگیریم و میدیم بهشون
فرد دچار دزدی نمیشه و یه درصدی هم بر میداریم برای خودمون اگه خواستی همکاری کن پ . خ بده

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
سلام دوستان,
من میتونم تقریبا به تعداد نامحدود کوپن تبلیغات مایکروسافت (بینگ) با قیمت خیلی پایین تر از قیمت اصلی فراهم کنم.مثلا کوپن صد دلاری رو 40 دلار تهیه میکنم. تو ایران خریدار داره؟ اصلا کسی میدونه چی هست؟:D بازار فروش داره تو ایران به نظرتون؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام دوستان,
من میتونم تقریبا به تعداد نامحدود کوپن تبلیغات مایکروسافت (بینگ) با قیمت خیلی پایین تر از قیمت اصلی فراهم کنم.مثلا کوپن صد دلاری رو 40 دلار تهیه میکنم. تو ایران خریدار داره؟ اصلا کسی میدونه چی هست؟:D بازار فروش داره تو ایران به نظرتون؟
اینو میگی؟
https://bingads.microsoft.com

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
پخ رو از‌@learndl
@Business plan
بپرس

شما خودت استادی شکسته نفسی نفرمایین ما هنوز شاگرد شما هستیم

پ.ن : شاپکیپر نمونه بارز مدریرت نادرست رو میتونید ببینید فرومی که میتونست تک باشه تو ایران حالا شده ...... :)

sk.jpg

فک کنم داغونترین فرومی بود که دیدم تو زندگیم :)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
شما خودت استادی شکسته نفسی نفرمایین ما هنوز شاگرد شما هستیم

پ.ن : شاپکیپر نمونه بارز مدریرت نادرست رو میتونید ببینید فرومی که میتونست تک باشه تو ایران حالا شده ...... :)

مشاهده پیوست 1072584

فک کنم داغونترین فرومی بود که دیدم تو زندگیم :)
دقیقا . نکته جالب این بود با این همه داغونی همه فروشگاه دارا و عمده فروشای نت رو جمع کرده بود یه جا . ادم از قوانین و مدیراش حالش بهم میخورد . واقعن ما قدر مدیرای پی تی و این همه ازادی تو پی تی رو نمیدونیم:general509::D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
شرکت خارجی سرور مجازی از کجا بگیرم؟

بالا