• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آره خودشه.عملکردش مشابه google adword هست منتها برای مایکروسافته.
نسبت ورودی های گوگل با بینگ حداقل توی حوزه ای که من فعالیت میکردم حدودا 1000 به 1 هست
کلا موتور جستجویی نیست که با اقبال عمومی رو به رو شده باشه، صرفا یه پروژه ای هست که باهاش میخوان به گوگل بگن حواست باشه تنها نیستی ولی کارایی لازم و قدرت گوگل رو اصلا نداره

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دقیقا . نکته جالب این بود با این همه داغونی همه فروشگاه دارا و عمده فروشای نت رو جمع کرده بود یه جا . ادم از قوانین و مدیراش حالش بهم میخورد . واقعن ما قدر مدیرای پی تی و این همه ازادی تو پی تی رو نمیدونیم:general509::D

اگر یه مدیریت درست داشت الآن پی تی پرنده پر نمیزد !

چه خبر از اندروید ؟ با کاتلین چطوری ؟ کارو بار اوکیه ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
نسبت ورودی های گوگل با بینگ حداقل توی حوزه ای که من فعالیت میکردم حدودا 1000 به 1 هست
کلا موتور جستجویی نیست که با اقبال عمومی رو به رو شده باشه، صرفا یه پروژه ای هست که باهاش میخوان به گوگل بگن حواست باشه تنها نیستی ولی کارایی لازم و قدرت گوگل رو اصلا نداره
توی ایران آره ولی اونور استفادش خیلی زیاده نتیجه هاشم به نظر من توی انگلیسی تمیزتر از گوگله

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
شما خودت استادی شکسته نفسی نفرمایین ما هنوز شاگرد شما هستیم

پ.ن : شاپکیپر نمونه بارز مدریرت نادرست رو میتونید ببینید فرومی که میتونست تک باشه تو ایران حالا شده ...... :)

مشاهده پیوست 1072584

فک کنم داغونترین فرومی بود که دیدم تو زندگیم :)
سلام.
البته چندوقت پیش مدیریت این انجمن فروخته شد به یکی از ادمین ها...اینکار رو مثلا برای ادامه حیات انجام دادن ٬ چقدر هم تاثیر گذاز بوده :D

Sent from my Lenovo A526 using Tapatalk

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دقیقا . نکته جالب این بود با این همه داغونی همه فروشگاه دارا و عمده فروشای نت رو جمع کرده بود یه جا . ادم از قوانین و مدیراش حالش بهم میخورد . واقعن ما قدر مدیرای پی تی و این همه ازادی تو پی تی رو نمیدونیم:general509::D
اصولا توی وب فارسی فروم موفق به تعداد انگشت های یک دست هم نداریم ( اکثرا:general112: هم به واسطه بخش های دیگه زنده موندن)
نمونه اش سایت های دانلودی هر کدوم ی فروم هم راه انداختن به امید اینکه 4 تا محصل بیان مطلب copy/paste کنن بازدید بگیرن :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اصولا توی وب فارسی فروم موفق به تعداد انگشت های یک دست هم نداریم ( اکثرا:general112: هم به واسطه بخش های دیگه زنده موندن)
نمونه اش سایت های دانلودی هر کدوم ی فروم هم راه انداختن به امید اینکه 4 تا محصل بیان مطلب copy/paste کنن بازدید بگیرن :D
دوره‌ی فروم تقریبا تموم شده توی وب فارسی با اومدن اپلیکیشن ها:( همین پرشن تولز مگه چقدر کاربر داره در حال حاضر:general411:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اگر یه مدیریت درست داشت الآن پی تی پرنده پر نمیزد !

چه خبر از اندروید ؟ با کاتلین چطوری ؟ کارو بار اوکیه ؟
با جاوا میزنم . اره کارو بار خیلی خوبه . فعلن دنبال بازکردن اکانت دولوپر گوگل پلی ام که هنوز موفق نشدم:general609:

soroushabd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان هنگام ساخت دامنه ایمیلیو وارد کردم که الان رمزشو ندارم برای فعال کردن ایرنیک چه کنم؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
با جاوا میزنم . اره کارو بار خیلی خوبه . فعلن دنبال بازکردن اکانت دولوپر گوگل پلی ام که هنوز موفق نشدم:general609:
کاتلین هم همون جاواست فقد خلاصه شدس یه کد 10 خطیو میکنه 2 خط حتی خودش کانورت هم گذاشته راحت تغییر بدی
تفاوتش تو اپ ها هم کاملا معلومه نرم تر و روونتر هست

خدارو شکر که خوبه

چرا نتونستی ؟ فک کنم آخرین باری که پرداخت کردم 25 دلار بود که همیشگیه بر خلاف اپل که سالی باید پرداخت کنی
مشکلت تو پرداخته هزینشه یا ... ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
کاتلین هم همون جاواست فقد خلاصه شدس یه کد 10 خطیو میکنه 2 خط حتی خودش کانورت هم گذاشته راحت تغییر بدی
تفاوتش تو اپ ها هم کاملا معلومه نرم تر و روونتر هست

خدارو شکر که خوبه

چرا نتونستی ؟ فک کنم آخرین باری که پرداخت کردم 25 دلار بود که همیشگیه بر خلاف اپل که سالی باید پرداخت کنی
مشکلت تو پرداخته هزینشه یا ... ؟
همون پرداخت . یکی میگفت باید با گیفت کارت پرداخت کنی یکی میگه نمیدونم کارت مجازی و فیلان . کلن معلوم نیست نمیتونم ریسک کنم . یکی که مثلن بگه این مبلغ رو بده اکانت رو تحویل بگیر نیست . ظاهرن قبلن پیمنت24 اینکارو میکرده که دیگه الان نمیکنه

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
تو کنسول گوگل به آخر لینکام این " %E2%80%8E " اضافه میشه
چطوری این مشکلو برطرف کنم:general410:

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
تو کنسول گوگل به آخر لینکام این " %E2%80%8E " اضافه میشه
چطوری این مشکلو برطرف کنم:general410:
وقتی حروف فارسی یا اشکال انگلیسی یا فاصله باشه ، تو url تبدیل میشه به این شکل . الان مشکل چیه ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام.
البته چندوقت پیش مدیریت این انجمن فروخته شد به یکی از ادمین ها...اینکار رو مثلا برای ادامه حیات انجام دادن ٬ چقدر هم تاثیر گذاز بوده :D

Sent from my Lenovo A526 using Tapatalk
آره دیده بودم همون موقه گفتم شاید بهتر شه اوضاش که دیدیم چی شد :دی

همون پرداخت . یکی میگفت باید با گیفت کارت پرداخت کنی یکی میگه نمیدونم کارت مجازی و فیلان . کلن معلوم نیست نمیتونم ریسک کنم . یکی که مثلن بگه این مبلغ رو بده اکانت رو تحویل بگیر نیست . ظاهرن قبلن پیمنت24 اینکارو میکرده که دیگه الان نمیکنه
خب با جفتش میشه
ریسک چی کنی ثبت نامتو کن واس پرداختش هزارتا راه هست
به نظر من از این ویزاهای مجازی که صادر میکنن بگیر و تموم
بکن اگه نشد بگو خودم برات پرداخت میکنم ( راه اولو بکن که خیال خودت مطمعن باشه )

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
وقتی حروف فارسی یا اشکال انگلیسی یا فاصله باشه ، تو url تبدیل میشه به این شکل . الان مشکل چیه ؟
مشکل اینجاست که این اصلا جزو لینک نیست
یه جور کارکتر مخفیه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بالا آوردن تگ کار سختیه - هر کار میکنم تاثیر چندانی نداره - مطلب اصلی را راحت تر میشه بالا آورد نسبت به تگ/برچسپ های اون مطلب و از طرفی نمیشه برای هر برچسپ مطلب جداگانه زد , کسی راهکاری داره برای این مورد؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
بالا آوردن تگ کار سختیه - هر کار میکنم تاثیر چندانی نداره - مطلب اصلی را راحت تر میشه بالا آورد نسبت به تگ/برچسپ های اون مطلب و از طرفی نمیشه برای هر برچسپ مطلب جداگانه زد , کسی راهکاری داره برای این مورد؟
این دقیقا یکی از تغییراتی هست که گوگل از اول 2018 اعمال کرده
برچسب اسمش روشه دیگه صرفا قراره که کار دسته بندی رو انجام بده
برای مثال ی مطلب طولانی و اورجینال در مورد "گلابی" از خود برچسب "گلابی" اولویت بالاتری برای رتبه گرفتن داره
قبلا برعکس بود تگ ها حتی بالاتر از مطلب اصلی رتبه می گرفتن

بالا