• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
800 تا کپی یا همه را خودت نوشتی؟

پیدا کردن مولتی یوزر برای بن فقط از افزونه ای که روی زنفورو نصبه ممکنه(آیپی، کوکی و... مشابه)
کاربر پاتق میشناسم اندازه گوسفند سواد نداره هر چی هم بخواد مینوسه بن هم نمیشه!!
برای تلافی بن کردن خیلی از پست های سیاسی گفتگوی آزاد و چند تا پست دانلود از یوتیوب که تو قسمت "بیشتر!" میزارن به فیلترینگ گزارش کردم حذف نشد فیلتر هم نشد اون مطلب . حالا امیر ترفند یه دونه پست دانلود یوتیوب گذاشته مستقیم از فیلترینگ بهش زنگ زدن و با تهدید حالا به گزارش ها و اینکه چرا همین مطلب جای دیگه فیلتر نشده جواب میدن "به شما ربطی نداره" یعنی رسما قانون جنگل اجرا میشه
من، Learndl و خیلی های دیگه را باید از پاتق بن کنن نه کل فروم را تا یک ماه ببندن، من که دیگه پاتق نمیرم همین تعدادی هم که رفتم برای چند تا دوست قدیمی بود

تا کی بن کردن ؟

تو این اوضاع بی کاربری بن کردن یعنی چه

سایت های خارجی نهایت دسترسی به اون قسمت را میبندن به دلیل عدم رعایت قوانین

بابای افتک.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
منطق امثال شما اینه: «دیگی که واسه من نمی جوشه می خوام کله ی سگ توش بجوشه»؛ «یا باید مال من باشه یا کلا نباشه». حالا این سایت متروکه ی بی صاحاب شده هیچی، تو فکر نمی کنی اون کاربری که میری پستشو ریپورت میدی فردا یه مشکلی واسش پیش میاد؟ اون مال خیلی قدیم بود که هر نوشته ی خلاف قانونی تو هر سایتی بود فقط و فقط میومدن خِر ادمینش رو می چسبیدن. الان سراغ تک تک کاربرا می تونن بیان اگه بخوان.

پ.ن: این ایدیت هم به زودی میره پیش بیزینس پلن و فرنود شوشول و قلب و بقیه یوزرات.
چطوری دوست قدیمی، من برای تو چند نفر نوستالژی دیگه میامدم پاتق ، دیگه کاری با پاتق ندارم این آیدی هم اون آیدی فحش که فکر میکنی نیست .
بیزنس پلان چه شد چرا بند شد
jkns_200.gif

بن نشده عکس بن گذاشته.
بنه
هنوز زنده ای دی: ، از اشرار چه خبر؟!

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
چطوری دوست قدیمی، من برای تو چند نفر نوستالژی دیگه میامدم پاتق ، دیگه کاری با پاتق ندارم این آیدی هم اون آیدی فحش که فکر میکنی نیست .
دمت گرم که به خاطر من و بقیه میومدی. ولی خواهش می کنم دیگه پستای کاربران اینجا رو به فیلترینگ ریپورت نده. فردا میان یه گیری بهشون میدن.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
800 تا کپی یا همه را خودت نوشتی؟

800 پست بصورت اختصاصی هستن.....ولی خب چون پست های دانلود مثل موزیک یا فیلم هستن طبق یک اصول خاصی همشون رو نوشتم که هم اختصاصی باشن و هم از جایی کپی نباشن و هم سریع بتونم بنویسمشون.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بنه
هنوز زنده ای دی: ، از اشرار چه خبر؟!
Registered User مگه این قبلا به banned تغییر نمی کرد؟ البته به نظر بن میاد وگرنه کی دیده بیزینس پلن در موردش حرف زده بشه و خودش چیزی نگه؟ دی:

از دستشون فرار کردیم آمدیم شهر خودمان، دنبال این هستیم که از دست شهر خودمان فرار کنیم برگردیم پیش اشرار :|
لعنت بر سر شیطان :|

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دقت کردین یه سری وقتی میاین یه چیزی تو انجمن بگین میبینین یکی ریپلای کرده جوابشو میدین و میرین اصلا یادتون میره چی میخواستین بگین؟ :|
.
.
.
این کروم هم داره به مرورگرهای گه میپیونده، من وقتی میخوام پست بفرستم و متنی رو از روی یه سایت دیگه ببینم و برمیگردم سر تبی که دارم توش تو سایتم پست میفرستم، اون تب کلا رفرش میشه :|
چند وقتیه بعد از آپدیت کردن کروم اینجوری شده راهی هست بشه این رفرش اتوماتیک گهروم رو غعرفعال کرد؟

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
دوستان من اگر ad word بخرم
تو اون موضوعات صفحه اول میاییم و صدر نتایج ؟

اگر اوکی هست که اعلام فرمایید یک فروشنده هم معرفی نمایید

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
دوستان من اگر ad word بخرم
تو اون موضوعات صفحه اول میاییم و صدر نتایج ؟

اگر اوکی هست که اعلام فرمایید یک فروشنده هم معرفی نمایید
درود دوست گرامی
یک سری کلمات کلیدی مشخص میکنید اگر سرچ بالا داشته باشند برای نمایش در گوگل تایید میشن
معمولا با کمی هزینه بالاتر صفحه ی اول هست
بسته به سرچ هایی که میخواید کلیک بگیرید تعرفه هر کلیک متفاوت هست و اگر رقابتی باشه برای اینکه اولین لینک و صدر نتایج باشید ممکنه چند برابر حالت عادی نیاز به پرداخت تعرفه باشه
فروشنده های معتبر را میتونید از خود گوگل سرچ کنید
تعدادی سایت ها با دلار کار میکنند و تعدادی هم با درهم و ممکنه کمی تفاوت قیمت داشته باشند ولی در کل هزینش خیلی بالاست

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
-
ممنون از پاسختتون......
چون تعداد مطالب زیاد هست نزدیک 800 مطلب فکر نکنم بتونم دوباره از وب مستر تولز به گوگل معرفیشون کنم......اما الان که داشتم امار رو نگاه میکردم....بعد از 2 روز وصل شدن هاستم و بدون گذاشتن پست جدید بازدید امروزم چند برابر دیروز شده....
در هر صورت بازدید به مرور برمیگرده ولی با fetch در گوگل وبمستر سریعتر این اتفاق میافته

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
به نظرم وب ایران هرچند کپی و زرد باشه ازنظرتولید محتوای آموزشی واقعا خیلی خوب عمل کرده . الان این سایت فرانش رو آدم میبینه از خیلی از دانشگاه های ایران بیشتر محتوای کاربردی و بدردبخور داره

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دقت کردین یه سری وقتی میاین یه چیزی تو انجمن بگین میبینین یکی ریپلای کرده جوابشو میدین و میرین اصلا یادتون میره چی میخواستین بگین؟ :|
.
.
.
این کروم هم داره به مرورگرهای گه میپیونده، من وقتی میخوام پست بفرستم و متنی رو از روی یه سایت دیگه ببینم و برمیگردم سر تبی که دارم توش تو سایتم پست میفرستم، اون تب کلا رفرش میشه :|
چند وقتیه بعد از آپدیت کردن کروم اینجوری شده راهی هست بشه این رفرش اتوماتیک گهروم رو غعرفعال کرد؟
بلی
توی آدرس بار تایپ کن chrome://flags/ و اینتر بزن
Automatic tab discarding پیدا کن و بذار روی disabled
و در آخر هم relaunch

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
فیس بوک چرا انقدر احمق شده است

اکانت 10ساله من را بست

اکانت های جدید هم میسازم بلاک میکند
از کجا میدونی تاریخ ساخت اکانتت کی هست؟
ماله منم همین حدودا سن داره ولی میخوام دقیقشو بدونم

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
فیس بوک چرا انقدر احمق شده است

اکانت 10ساله من را بست

اکانت های جدید هم میسازم بلاک میکند
برای منم دقیقا همینطوریه، الان.
دو تا قدیمی یهو پر، جدید هم هرمدلی با هر ای پی با هر ایمیلی به هر شکل وریفایی، میسازم بلاک می کنه :|

بالا