• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
یک سایت با درامد ماهی 14-15میلیون تومان

چطور میشه قیمت گذاری کرد برای فروش ؟
به طور تقریبی درآمد 6 ماهش رو برای تخمین قیمتش برآورد میکنن..
که حالا چیزایی مثل هزینه های ماهانه و مقدار رسیدگی که برای سرپا نگه داشتنش می بره .. و عمر مفیدش در آینده روی قیمتش موثره..
مثلا سایتی که فروش شارژ بخاطر اینکه وقت و انرژی رسیدگی نمیطلبه قیمتش به مرابط بیشتر حساب میشه..
یکی از دوستان یه سایت فروش شارژ رو که ماهی 1200 درآمد داشت (البته 4 سال پیش) فروخت 13 میلیون تومن.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
میشه یه نمونه اسکرین بگیرید ببینیم چطوری میزارید؟

-بروز رسانی= الان یه حرکت زدم تمام چراغ ها سبز شد......فهمیدم ایراد کارم از کجا بوده....اسکرین اول و دوم منو مشاهده کنید.

فایل های ضمیمه

• Untitled2.png
    Untitled2.png
    234.5 KB · نمایش ها: 18

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
-بروز رسانی= الان یه حرکت زدم تمام چراغ ها سبز شد......فهمیدم ایراد کارم از کجا بوده....اسکرین اول و دوم منو مشاهده کنید.
بله وقتی دیدید که مشکلی داره بازم ذخیره پیش نویس رو بزنید درست میشه و اینکه سعی کنید در خط اول قرار بگیره. موفق باشید

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
بله وقتی دیدید که مشکلی داره بازم ذخیره پیش نویس رو بزنید درست میشه و اینکه سعی کنید در خط اول قرار بگیره. موفق باشید

ببخشید2 تا سوال دیگه هم داشتم.....ایا باید حتما پستی که مینویسم دارای بیش از 300 کلمه باشه؟اگه مثلا این مقدار بین 50 تا 100 کلمه باشه با حفظ اصول کلی سئو از دید گوگل چگونه هستش؟

مثلا من یه پست موزیک میزارم.....اگه فقط بخوام کلمات کلیدی کلی تو متن مورد نظر بکار ببرم شاید نهایت 100 کلمه بشه؟ اما برای که بیش از 300 کلمه بشه مجبور هستم متن ترانه رو هم بنویسم؟ اما اینکار وقت زیادی از من میگیره.

و سوال دومم اینکه تو بعضی از پست هام این ایرادی که اسکرین شات رو در این پست قرار میدم اتفاق می افته(گزینه نارنجی بهبود پست رو میگم)(دلیلشم میدونم چی هست...یعنی منظورش اینه که کلید واژه کانونی مطلب با پیوند یکتا یکی نیستند و دچار تغییر شدن....که اون هم بخاطر کمی طولانی بودن عنوان مطلب اتفاق می افته) بنظرتون این ایراد از نظر گوگل و کلا سایت و سئو اون دچار مشکل میشه بعدا.....یا اینکه خود گوگل اتوماتیک این تغییر رو متوجه میشه؟

متن ایراد این هستش(کلیدواژه‌ی کانونی در آدرس URL این برگه دیده نمی شود. اگر تصمیم به تغییرنام این URL گرفته‌اید، مطمئن شوید که آدرس قدیمی را ارجاع 301 داده اید.)

-ممنون.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
چه اسم خودش هم گذاشته علی سئو :general404:
علی سئو هنوز نمیدونه لینک های اینجا نوفالوئه اونم تازه با پروکسی :general304:
دهن منو سرویس کردن این جماعت
به چندتاشون ایمیل زدم که به پیر به پیغمبر لینک ها نه تنها نوفالو و غیر مستقیم هستن بلکه کلا برای کاربران غیر عضو هم نمایش داده نمیشن، بیخیال بشید! ولی همچنان پیگیرن :general505:
اسم خودشونم میزارن سئوکار! البته تابستونه مدارس تعطیلن طبیعیه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
پراکسی کجاش بود؟!

تو سایت سئو روز نوشته که این سیاست خود احسان هست که اسپم رو خیلی آزاد نگه داشته! فکر میکنه رنک و بازدید و تعداد کاربرش بالا میره!! ولی یه مطلب مفید ارزش داره به هزار تا اسپم
https://forum.persiantools.com/threads/یه-پیشنهاد-عالی-برای-جلوگیری-از-اسپم.864650/
تالار مهاجرت از هر صد تا تاپیک یکیش اسپم نیست حالا یه نفر مشکل داشته نمیتونه به جو.اب تاپیکش برسه سریع میره پایین
حتی سایت بی در و پیکر تی وی ریش (هم میهن) نمیشه اینطور اسپم داد
من که خودم جایی نمونده که اسپم نداده باشم :D راضی ندارم تالار مهارجرت اینطور به فاک رفته باشه :mad::general208: اگر قسمت مهاجرت محتوای مفید بزارن واقعا برای همه ما یه روزی بدرد میخوره اون هم با این وضعیت مملکت
دهن منو سرویس کردن این جماعت
به چندتاشون ایمیل زدم که به پیر به پیغمبر لینک ها نه تنها نوفالو و غیر مستقیم هستن بلکه کلا برای کاربران غیر عضو هم نمایش داده نمیشن، بیخیال بشید! ولی همچنان پیگیرن :general505:
اسم خودشونم میزارن سئوکار! البته تابستونه مدارس تعطیلن طبیعیه
اگر دکمه لینک را از ادیتور برداری باز هم اسپم میدن مثل مورد زیر
https://forum.persiantools.com/threads/باحال-ترین-تاپیک-تاریخ-پرشین-تولز.919057/

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
پراکسی کجاش بود؟!

تو سایت سئو روز نوشته که این سیاست خود احسان هست که اسپم رو خیلی آزاد نگه داشته! فکر میکنه رنک و بازدید و تعداد کاربرش بالا میره!! ولی یه مطلب مفید ارزش داره به هزار تا اسپم
https://forum.persiantools.com/threads/یه-پیشنهاد-عالی-برای-جلوگیری-از-اسپم.864650/
تالار مهاجرت از هر صد تا تاپیک یکیش اسپم نیست حالا یه نفر مشکل داشته نمیتونه به جو.اب تاپیکش برسه سریع میره پایین
من که خودم جایی نمونده که اسپم نداده باشم :D راضی ندارم تالار مهارجرت اینطور به فاک رفته باشه :mad::general208: اگر قسمت مهاجرت محتوای مفید بزارن واقعا برای همه ما یه روزی بدرد میخوره اون هم با این وضعیت مملکت

https://forum.persiantools.com/threads/باحال-ترین-تاپیک-تاریخ-پرشین-تولز.919057/
اینکه سایتش ورودی کاربر به پنل کاربری نداره ؟!! :D
http://kaprila.com/?s=ورد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پراکسی کجاش بود؟!

xdrw_persian.png

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام دوستان

درگاه های بانکیتون به راه هستش ؟ سالمه ؟؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
ببخشید2 تا سوال دیگه هم داشتم.....ایا باید حتما پستی که مینویسم دارای بیش از 300 کلمه باشه؟اگه مثلا این مقدار بین 50 تا 100 کلمه باشه با حفظ اصول کلی سئو از دید گوگل چگونه هستش؟

مثلا من یه پست موزیک میزارم.....اگه فقط بخوام کلمات کلیدی کلی تو متن مورد نظر بکار ببرم شاید نهایت 100 کلمه بشه؟ اما برای که بیش از 300 کلمه بشه مجبور هستم متن ترانه رو هم بنویسم؟ اما اینکار وقت زیادی از من میگیره.

و سوال دومم اینکه تو بعضی از پست هام این ایرادی که اسکرین شات رو در این پست قرار میدم اتفاق می افته(گزینه نارنجی بهبود پست رو میگم)(دلیلشم میدونم چی هست...یعنی منظورش اینه که کلید واژه کانونی مطلب با پیوند یکتا یکی نیستند و دچار تغییر شدن....که اون هم بخاطر کمی طولانی بودن عنوان مطلب اتفاق می افته) بنظرتون این ایراد از نظر گوگل و کلا سایت و سئو اون دچار مشکل میشه بعدا.....یا اینکه خود گوگل اتوماتیک این تغییر رو متوجه میشه؟

متن ایراد این هستش(کلیدواژه‌ی کانونی در آدرس URL این برگه دیده نمی شود. اگر تصمیم به تغییرنام این URL گرفته‌اید، مطمئن شوید که آدرس قدیمی را ارجاع 301 داده اید.)

-ممنون.

نه مشکلی پیش نمیاد شما باید سایتتون رو برای کاربر بهینه کنید نه موتورهای جسجتو و اگر متن موزیک رو هم قرار بدید چه بهتر !

گوگل خودش متوجه میشه ولی بهتر هستش که یکی باشن تا هم کاربر راحت تر متوجه بشه هم Crawl ها

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یه ربات تلگرام دارم خیلی هنگ میکنه برای اس اس ال از کلود فلر استفاده میکنم .
این تصویراز پنل کلودفلر که تعداد درخواست ها رو نشون میده .
برای میزبانی هم هاست پربازدید گرفتم 250 پردازش در لحظه رو پاسخ میده .
حالا میگین مشکل از کجاس ؟؟
یه اس اس ال بگیرم از کلودفلر بیرون بیارم درست میشه ؟

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    113.8 KB · نمایش ها: 13

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
نه مشکلی پیش نمیاد شما باید سایتتون رو برای کاربر بهینه کنید نه موتورهای جسجتو و اگر متن موزیک رو هم قرار بدید چه بهتر !

گوگل خودش متوجه میشه ولی بهتر هستش که یکی باشن تا هم کاربر راحت تر متوجه بشه هم Crawl ها
ممل این اطلاعاتو از کجا بدست اوردی؟
بیزی بهت گفته؟:general310:

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
ssl مجانی کلودفلیر همه دستگاه ها و بروزرها رو ساپورت نمیکنه، ssl یه جا دیگه رو تست کن ببین درست میشه یا نه

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان این یعنی پاپ آپ نباید بزاریم؟ (شاید منظورش همراه با پاپ باکس باشه)
بازی جدیده گوگله!!
Abusive experiences
Abusive experiences are designed to be misleading. An experience is abusive if it meets any of the following conditions:

• It auto-redirects the page without user action.
  • It misleads or tricks the user into interacting with it. Examples include ads or other elements that:
    • Resemble system or site warnings or error messages.
    • Simulate messages, dialog boxes, or request notifications.
    • Depict features that do not work, or do not work as intended.
    • Display a “close” button that does anything other than closing the element when clicked.
    • Take the user to an ad landing page or other content when they click anywhere outside of the user-visible border of the element.
    • Open unexpectedly in a new window when the user clicks a menu or navigation link.
  • It promotes or depicts unidentified or fictitious businesses. Examples include ads or other elements that are missing a company name, branding, and a logo—even if a generic description is included.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بهتره واسطه کلودفلر رو حذف کنی و رباتو مستقیم وصل کنی به هاست خودت. واسه ssl میتونی از let's encrypt استفاده کنی (حتی میتونی single ssl غیرمعتبر استفاده کنی. فقط موقع set webhook، باید cert هارو آپلود کنی)
گواهینامه let's encrypt رایگان هست. هر 3 ماه نیاز به تمدید داره (البته نسخه های جدید سی پنل و دایرکت ادمین، قابلیت ایجاد خودکار و تمدید خودکار دارند)
کلودفلر خیلی درصد خطا داره. حداقل تجربه من رو پنل رایگان اینطور بوده

ssl مجانی کلودفلیر همه دستگاه ها و بروزرها رو ساپورت نمیکنه، ssl یه جا دیگه رو تست کن ببین درست میشه یا نه
تو بحث ربات تلگرام + کلودفلر، اصلا ربطی به این مورد نداره!

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان این یعنی پاپ آپ نباید بزاریم؟ (شاید منظورش همراه با پاپ باکس باشه)
بازی جدیده گوگله!!
Abusive experiences
Abusive experiences are designed to be misleading. An experience is abusive if it meets any of the following conditions:

• It auto-redirects the page without user action.
  • It misleads or tricks the user into interacting with it. Examples include ads or other elements that:
    • Resemble system or site warnings or error messages.
    • Simulate messages, dialog boxes, or request notifications.
    • Depict features that do not work, or do not work as intended.
    • Display a “close” button that does anything other than closing the element when clicked.
    • Take the user to an ad landing page or other content when they click anywhere outside of the user-visible border of the element.
    • Open unexpectedly in a new window when the user clicks a menu or navigation link.
  • It promotes or depicts unidentified or fictitious businesses. Examples include ads or other elements that are missing a company name, branding, and a logo—even if a generic description is included.
تو این وضعیت افت بازدید بخاطر الگوریتم جدید، فقط همین یکی کم بود!
سیستم های کلیکی هم پول نمیدن ک
از کدوم سیستم پاپ استفاده میکنی؟ سیستم کلیکی هم گذاشتی؟
احتمالا سیستم یسری کد مشکل ساز لود میکنه

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
تو این وضعیت افت بازدید بخاطر الگوریتم جدید، فقط همین یکی کم بود!
سیستم های کلیکی هم پول نمیدن ک
از کدوم سیستم پاپ استفاده میکنی؟ سیستم کلیکی هم گذاشتی؟
احتمالا سیستم یسری کد مشکل ساز لود میکنه
پاپ باکس گذاشته بودم که طرف می بنده کلیک خور پاپ آپ بره بالا.
به احتمال زیاد به خاطر همین اخطار داد.
منظور: دکمه بستن پنجره بزارید که با زدن روش پاپ آپ باز بشه...
یه فیلم هم برای مثال فرستاد تو همین مایه ها بود.

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان این خط چه معنی می ده؟
Simulate messages, dialog boxes, or request notifications.
یا ابن که کلمه Simulate یعنی نباید غیر واقعی درخواست نوتیفیکیشن رو شبیه سازی کرد برای مقاصد دیگه. یا این که درخواست نوتیفیکیشن غیر مجاز است؟

Last edited:
بالا