• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
نباید همچین مشکلی باشه
اگر این کار رو کردی و مشکل برطرف نشد احتمالا تو آپدیت جدیدی که کردی نسخه جدید ادیتورش مشکل داره
برو به نسخه قبلی که بودی

آره مشکلی نیست میتونی برگردی مثل همون آپدیته نسخه قبلیو جایگزین کن فایلاشو

ممنون.....اره بنظرم همون برگردم بهترین راه هست فعلا............

شما روش خاصی میشناسید برگردم به نسخه قبلی؟بهترین یا راحت ترین راهش چی هست؟ ایا نیاز به نسخه پشتیبان از نسخه قبلی دارم؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
ممنون.....اره بنظرم همون برگردم بهترین راه هست فعلا............

شما روش خاصی میشناسید برگردم به نسخه قبلی؟بهترین یا راحت ترین راهش چی هست؟ ایا نیاز به نسخه پشتیبان از نسخه قبلی دارم؟
باید فایل وردپس دوباره آپلود کنی توی روت
پوشه wp-content و فایل wp-config.php رو نگه دار بقیه رو جایگزین کن
-------------
https://wordpress.org/plugins/wp-downgrade/

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
ای شیطون..تو از کجا میدونی:D

ادنگاه بدرد نمیخوره
صباویژن مناسب تره از بقیه
ادتیوب و دکتر نوراللهی رو خیلی وقته کار نکردم باهاش:D
یکتانت بهتره از همشون ظاهرا
و اینکه اگه سایتت پاپ آپ خور هست. پاپ آپ بذار یدونه در روز و ای فریم و تلگرام و... رو غیر فعال کن:general510:

یه سوال همیشه ذهنم رو در مورد پاپ اپ درگیر کرده................ایا فقط یه دونه پاپ اپ بدون ای فریم تو سایت بگذاریم....از نظر گوگل خیلی نکته منفی حساب میشه؟
چون مثلا همون دوستمون که بالا اشاره کرده 80 هزار ای پی روزانه داره..............اگه فقط یه پاپ اپ بدون ای فریم تو سایتش قرار بده....چقدر میتونه تو افت بازدیدکننده هاش تفاوت ایجاد کنه؟
چون اگه بنظرم ضرر کمی داشته باشه ارزش داره ادم یدونه حداکثر تو سایتش قرار بده؟ اونم از سایت های معتبر پاپ اپ.....که الان قیمت هاشون خوب هستش.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یه سوال همیشه ذهنم رو در مورد پاپ اپ درگیر کرده................ایا فقط یه دونه پاپ اپ بدون ای فریم تو سایت بگذاریم....از نظر گوگل خیلی نکته منفی حساب میشه؟
چون مثلا همون دوستمون که بالا اشاره کرده 80 هزار ای پی روزانه داره..............اگه فقط یه پاپ اپ بدون ای فریم تو سایتش قرار بده....چقدر میتونه تو افت بازدیدکننده هاش تفاوت ایجاد کنه؟
چون اگه بنظرم ضرر کمی داشته باشه ارزش داره ادم یدونه حداکثر تو سایتش قرار بده؟ اونم از سایت های معتبر پاپ اپ.....که الان قیمت هاشون خوب هستش.
اصولا هرچی کمتر باشه بهتره.
یدونه خوبه در سایت های فیلم و موزیک و ... البته اگه پاپ آپ فقط صفحه باشه/ پاپ آپ باز شده ریدایرکت بیش از حد نداشته باشه / صفحات ویروس و جنسی (مخصوصا پاپ آپ خارجی) نداشته باشه/
دانلود اپ خودکار در موبایل نداشته باشه که این نوع یک امتیاز فوق العاده منفی هست و ارور مهندسی اجتماعی social engineering در وبمستر رخ میده

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
اصولا هرچی کمتر باشه بهتره.
یدونه خوبه در سایت های فیلم و موزیک و ... البته اگه پاپ آپ فقط صفحه باشه/ پاپ آپ باز شده ریدایرکت بیش از حد نداشته باشه / صفحات ویروس و جنسی (مخصوصا پاپ آپ خارجی) نداشته باشه/
دانلود اپ خودکار در موبایل نداشته باشه که این نوع یک امتیاز فوق العاده منفی هست و ارور مهندسی اجتماعی social engineering در وبمستر رخ میده

بازم ممنون...................
دقیقا گرفتم باید چه نوع پاپ اپی تو سایتم قرار بدم........هر چند سایتم فعلا ای پی زیادی نداره..........ولی خب فکر کنم همون یدونه کلا خوب باشه.......اون هم مثل همین مورد بالایی که عرض کردید.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بازم ممنون...................
دقیقا گرفتم باید چه نوع پاپ اپی تو سایتم قرار بدم........هر چند سایتم فعلا ای پی زیادی نداره..........ولی خب فکر کنم همون یدونه کلا خوب باشه.......اون هم مثل همین مورد بالایی که عرض کردید.
چقدر آی پی داری؟
اگه سایت کم ای پی هست و داره رشد میکنه.
پاپ آپ نذار روش. مثل این میمونه که توی جاده سربالایی کولر پراید رو روشن کنی:D نفس سایت رو توی رشد کردن میگیری:general703:
-----------

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82

الان رفتم و مراحل رو انجام دادم..............و وردپرس رو به نسخه قبلی یعنی 4.9.7 اپگرید کردم.........ولی وقتی بازم امدم یه مطلب جدید تو پنل کاربریم بنویسم دوباره همون مشکل عدم وسط چین شدن پیش امد............و هر کاری میکنم مطالب فقط فارسی چین میمونه.............دیگه نمیدونم چکار کنم درست شه؟ بنظرتون میتونه از هاستینگ باشه...............چون من یک هفته بود که سایتم بروز نمیکردم........تا قبل اون خوب بود...........ولی امروز که بعد از یک هفته امدم بروزش کنم....دیدم اینجوری شده؟ البته قبل وردپرسم رو اپدیت کرده بودم؟................که الان این موضوع منتفی شد....با اپگرید به نسخه قبلی...........حتی تموم افزونه هام رو غیر فعال کردم باز درست نشد؟

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
چقدر آی پی داری؟
اگه سایت کم ای پی هست و داره رشد میکنه.
پاپ آپ نذار روش. مثل این میمونه که توی جاده سربالایی کولر پراید رو روشن کنی:D نفس سایت رو توی رشد کردن میگیری:general703:
-----------
تعداد ip زیاد نیستش..........در بیشترین حالتش نهایت بین 800-1000 تا هستش.........چون الان حدود 4 ماهی تاسیسش کردم.....قبل از اینکه گوگل اپدیت جدید رو بده داشت خیلی بهتر بازدیده کنند هاش زیاد میشد....الان کمتر شده.

-الان از 2 تا پاپ اپی که گذاشته بودم........تبدیلش کردم به یکی.

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تعداد ip زیاد نیستش..........در بیشترین حالتش نهایت بین 800-1000 تا هستش.........چون الان حدود 4 ماهی تاسیسش کردم.....قبل از اینکه گوگل اپدیت جدید رو بده داشت خیلی بهتر بازدیده کنند هاش زیاد میشد....الان کمتر شده.
چه موضعیه که توی 4 ماه به 1000 رسیدی:general206:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
الان رفتم و مراحل رو انجام دادم..............و وردپرس رو به نسخه قبلی یعنی 4.9.7 اپگرید کردم.........ولی وقتی بازم امدم یه مطلب جدید تو پنل کاربریم بنویسم دوباره همون مشکل عدم وسط چین شدن پیش امد............و هر کاری میکنم مطالب فقط فارسی چین میمونه.............دیگه نمیدونم چکار کنم درست شه؟ بنظرتون میتونه از هاستینگ باشه...............چون من یک هفته بود که سایتم بروز نمیکردم........تا قبل اون خوب بود...........ولی امروز که بعد از یک هفته امدم بروزش کنم....دیدم اینجوری شده؟ البته قبل وردپرسم رو اپدیت کرده بودم؟................که الان این موضوع منتفی شد....با اپگرید به نسخه قبلی...........حتی تموم افزونه هام رو غیر فعال کردم باز درست نشد؟
اینو من در موردش اطلاعاتی ندارم متاسفانه

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
چه موضعیه که توی 4 ماه به 1000 رسیدی:general206:
دانلودی................البته تو چند موضوع پر بازدید مثل اهنگ-فیلم و سریال..................که فعلا فقط رو بخش موزیک فعال بودم....
البته از این 4 ماه گذشته یک ماه کلا سایت قطع بود......................ایا بیشرفتش از نظر شما خوب بوده؟

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
اینو من در موردش اطلاعاتی ندارم متاسفانه

خدا رو شکر...............الان که رفتم تست مجدد کردم............درست شده مشکلم.........و مطالب وسط چین هم میشن
خیلی ممنون از شما که کمک بزرگی بهم انجام دادید.............:)

اما نکته ایی که داره ظاهرا یه مشکل جدید برام درست شده اون هم اینه که بعد از انجام این کار بدون مشکل وارد پنل وردپرسم میشم....و حتی بدون مشکل وارد صفحه اول سایتم میشم.........اما وقتی بر روی مطلبی کلیک میکنم و میخوام به ادمه مطلب برم ارور

Not Found

میزنه؟ بنظرتون چه پوشه ایی رو داخل روت اشتباه شده؟

نکته=پیوند های یکتا رو بروز رسانی کردم درست شد.

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
خدا رو شکر...............الان که رفتم تست مجدد کردم............درست شده مشکلم.........و مطالب وسط چین هم میشن
خیلی ممنون از شما که کمک بزرگی بهم انجام دادید.............:)

اما نکته ایی که داره ظاهرا یه مشکل جدید برام درست شده اون هم اینه که بعد از انجام این کار بدون مشکل وارد پنل وردپرسم میشم....و حتی بدون مشکل وارد صفحه اول سایتم میشم.........اما وقتی بر روی مطلبی کلیک میکنم و میخوام به ادمه مطلب برم ارور

Not Found
The requested URL /دانلود-آهنگ-اØسان-خواجه-امیری-به-نام-تا/ was not found on this server
میزنه؟ بنظرتون چه پوشه ایی رو داخل روت اشتباه شده؟
برو به قسمت تنظیمات و پیوند یکتارو به روز کن تا htaccess اوکی بشه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
کم داری در میاری
من با چهل کا ای پی پارسال ۷ تومن در میاوردم:D

بعد میگم اون جنسیس کوپه 200 تومنیو با چی خریدی میگی زمین داشتیم فروختیم :|
فک کنم 206 رو هم با همین خریدی :|

احتمالا زمین اسم دیگه همون درآمدت از سایتته دیگه نه ؟ :|

کاش ما هم زمین داشتیم هعی هعی ...

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
سلام خدمت اساتید محترم
تبلیغات پاپ آپ می دونم هم برای سایت ضرر داره و هم کاربر اذیت میشه ولی در برخی موارد چاره ای نیست و وبمسترها استفاده می کنند. یک سوال دارم: به نظر شما پاپ آپ معمولی ضرر بیشتری برای سایت داره یا پاپ آپ نیوتب؟
سپاس

بالا