• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ولا بازم گیجم..
بالاخره کاربر و گوگل کدومو می بینه؟!!
اصلا چرا باید دو فیلد مجزا باشن و افزونه ما رو مجاب نمیکنه که مستقیما خود عنوان پست رو ویرایش کنیم ؟!
کاربر هر دو تا رو میبینه! گوگل هم هر دو تا عنوان رو میبینه :D ولی تنها موردی رو که با متای title تعریف شده باشه رو عنوان اصلی انتخاب میکنه که خب این مورد همون عنوانی هست که تو افزونه سئو مشخص کردی
عنوان پست که مشخص هست داخل صفحات سایت نشون داده میشه
عنوان سئو هم تو نتایج گوگل و البته تب خود مرورگر!
قبلا گفتم معمولا هر دو تا عنوان یکسان وارد میشه به جزء در موارد خاص که بخوای عنوان پست‌ها یک چیز باشه و عنوانی که گوگل برای نتایج جستجوها میاره یک چیز دیگه.
screenshot-payam.keivany.ir-2018.08.20-17-40-54.png
اگه افزونه یواست استفاده میکنی از تنظیمات افزونه عنوان سئو رو «عنوان» تنظیم کن تا دیگه لازم نباشه برای هر پست به صورت دستی عنوان سئو وارد کنی (مگر در موارد ویژه)
اگه بازم موردی بود که مبهم مونده خصوصی بزن تا اونجا ادامه بدیم :)

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ممنون.....اره بنظرم همون برگردم بهترین راه هست فعلا............

شما روش خاصی میشناسید برگردم به نسخه قبلی؟بهترین یا راحت ترین راهش چی هست؟ ایا نیاز به نسخه پشتیبان از نسخه قبلی دارم؟
اول اینکه اشاره کنم نسخه جدید مشکلی نداره و احتمالا مشکل از عدم سازگاری افزونه‌ها/پوسته و یا هر چیز دیگه میتونه باشه
برای برگشت به نسخه قدیمی کافی هست لینک دانلود نسخه قدیمی رو پیدا کنی، روی هاست آپلود کن و بعد از حالت فشرده خارج کن خودش فایل‌ها رو جایگزین میکنه (اگه پوشه wordpress ایجاد شد باید مجدد فایل‌ها رو از اونجا منتقل کنی به مسیر اصلی)
فقط یادت نره قبل از هر کاری حتما یک نسخه بک‌اپ بگیر

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
کاربر هر دو تا رو میبینه! گوگل هم هر دو تا عنوان رو میبینه :D ولی تنها موردی رو که با متای title تعریف شده باشه رو عنوان اصلی انتخاب میکنه که خب این مورد همون عنوانی هست که تو افزونه سئو مشخص کردی
عنوان پست که مشخص هست داخل صفحات سایت نشون داده میشه
عنوان سئو هم تو نتایج گوگل و البته تب خود مرورگر!
قبلا گفتم معمولا هر دو تا عنوان یکسان وارد میشه به جزء در موارد خاص که بخوای عنوان پست‌ها یک چیز باشه و عنوانی که گوگل برای نتایج جستجوها میاره یک چیز دیگه.
مشاهده پیوست 1082916
اگه افزونه یواست استفاده میکنی از تنظیمات افزونه عنوان سئو رو «عنوان» تنظیم کن تا دیگه لازم نباشه برای هر پست به صورت دستی عنوان سئو وارد کنی (مگر در موارد ویژه)
اگه بازم موردی بود که مبهم مونده خصوصی بزن تا اونجا ادامه بدیم :)
یه دنیا ممنون بابت توضیحات..
گرفتم..
حالا سوال بعدی ، عنوانurl رو دقیقا طبق چه الگویی بنویسم؟؟..اگه بتونی مثال بزنی هم ممنون میشم..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
این سایت چی هست که همش بازدید به من میفرسته خودش هم باز نمیشه معلوم نیست چیه
http://msb-host.com
چرا هیچ آمارگیری ورودی های بات/robot/خزش سایت های مختلف که وارد میشن رو ارائه نمیده؟ این مورد را از کجا پیدا کنم؟

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
این سایت چی هست که همش بازدید به من میفرسته خودش هم باز نمیشه معلوم نیست چیه
http://msb-host.com
چرا هیچ آمارگیری ورودی های بات/robot/خزش سایت های مختلف که وارد میشن رو ارائه نمیده؟ این مورد را از کجا پیدا کنم؟
تلگرامتو چک کن

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
اول اینکه اشاره کنم نسخه جدید مشکلی نداره و احتمالا مشکل از عدم سازگاری افزونه‌ها/پوسته و یا هر چیز دیگه میتونه باشه
برای برگشت به نسخه قدیمی کافی هست لینک دانلود نسخه قدیمی رو پیدا کنی، روی هاست آپلود کن و بعد از حالت فشرده خارج کن خودش فایل‌ها رو جایگزین میکنه (اگه پوشه wordpress ایجاد شد باید مجدد فایل‌ها رو از اونجا منتقل کنی به مسیر اصلی)
فقط یادت نره قبل از هر کاری حتما یک نسخه بک‌اپ بگیر
دقیقا همین روش رو که نوشتید ظهر یکی از دوستان زحمتش رو کشید و گفت و انجام دادم درست شد....
به هر حال از شما هم ممنونم.:general406:

Alex2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
دایان شاپ محل سگ هم به کاربر و مشتری نمیزاره - یک هفته هست به پشتیبانی پیام دادم پشمش هم حساب نکرد هیچ جواب نداد

شما دو تا با هم رابطه ای ندارید؟:general712:
@helpmasteri
@Alex2019
نه این اکانتو نمی شناسم
ولی خوب اکانت های زیادی تو این انجمن داشتم که طی این سال ها بدون دلیل دسترسیش محدود شده و ارزش نداره که پیگیری کنی،به خاطر همین یه اکانت جدید میسازم!:general406:
این بنده خدارو نمیشناسم

Alex2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
ای شیطون..تو از کجا میدونی:D

ادنگاه بدرد نمیخوره
صباویژن مناسب تره از بقیه
ادتیوب و دکتر نوراللهی رو خیلی وقته کار نکردم باهاش:D
یکتانت بهتره از همشون ظاهرا
و اینکه اگه سایتت پاپ آپ خور هست. پاپ آپ بذار یدونه در روز و ای فریم و تلگرام و... رو غیر فعال کن:general510:
اختیار دارید! یه زمانی که چند تا سایت اسپم داشتم تقریبا تمام مطالب سایت ترفندهارو کپی میزدم:general509: ولی فایده نداشت و با قیمت 50 تومن فروختمش!
پاپ اپ خوب تو ایران نیست یا پاپ اپ نمی شماره،یا اصلا پولی نمیدن و مفتی میخوان

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
اختیار دارید! یه زمانی که چند تا سایت اسپم داشتم تقریبا تمام مطالب سایت ترفندهارو کپی میزدم:general509: ولی فایده نداشت و با قیمت 50 تومن فروختمش!
پاپ اپ خوب تو ایران نیست یا پاپ اپ نمی شماره،یا اصلا پولی نمیدن و مفتی میخوان

ببخشید میتونم یه سوال بپرسم شما چند مدت زحمت کشیدید تا سایتتون برسه به اینهمه ip بنظرتون باز سایتتون جای رشد و پیشرفت داره؟اگه اشتباه نکنم شما نوشته بود از 80k فقط 25k ورودی گوگل هستن.............پس بقیه کاربراتون چی میشن؟ یعنی بصورت مستقیم وارد سایت شما میشن و به عبارتی کاربر وفادار سایتتون حساب میشن؟

اما در مورد نکته دومی که نوشتید...یادمه قدیمترا که وب مستر بودم ...مثلا میخواستم از روش پاپ اپ درامد زایی کنم...حتی یه سیتم درست حسابی نبودش.....اوناییم که بودن همشون پاپ اپ ها رو کم و زیاد میشمردن اون هم ای پی نهایت 2 تومن...........اما بعد از مدت ها که امدم سراغ وب مستری دیدم اوضاع پاپ اپ ها بهتر شده...هم قیمتشون.....هم اینکه دیگه سیستم های فیک و تقلب کار کم شدن.....و فقط چند تا سیستم مناسب هستن...

الان هم خودم دارم با یکیشون کار میکنم.....که واقعا تا حالا که عالی بود.....هم شمارشش هم مبلغ به ازای ip ----امیدوارم همین طور بمونن.

به هر حال اگه دوست داشتید بهتون معرفیش کنم تو پیغام خصوصی حتما بهم بگید شاید بدرتون خورد.....و امتحان کردید و اوضاع درامدتون بهتر شد.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
یه دنیا ممنون بابت توضیحات..
گرفتم..
حالا سوال بعدی ، عنوانurl رو دقیقا طبق چه الگویی بنویسم؟؟..اگه بتونی مثال بزنی هم ممنون میشم..
برای url مهم‌ترین کلمه‌ای که محتوا در موردش هست رو بنویس
برای مثال یک محتوا آماده کردی با عنوان «۱۱ خواص عسل گون که نمی‌دانید» تو این مورد هدف کسب رتبه برای عبارت «عسل گون» هست، پس بهتره که فقط همین یک عبارت رو تو url استفاده کنی و کلمات اضافی و زائد رو حذف کنی
برای سایت‌هایی که تولید محتوای زیادی دارند، بعد از یک مدت ممکن هست تو انتخاب این جور آدرس‌ها به مشکل بخورن. همین مثال بالا رو در نظر بگیریم، اگه بعدا بخواهی یک صفحه هم مثلا با عنوان «خرید عسل گون طبیعی» ایجاد کنی که دوباره هدف کسب رتبه برای «عسل گون» هست، این بار دیگه نمیتونی همین عبارت رو تو url استفاده کنی، تو این جور مواقع کلمات با اولویت دوم رو میتونی بهش اضافه کنی (مثلا «خرید-عسل-گون»). همین حالت میتونست برعکسش هم اتفاق بیفته که اون موقع برای url اولی «خواص-عسل-گون».

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
ببخشید میتونم یه سوال بپرسم شما چند مدت زحمت کشیدید تا سایتتون برسه به اینهمه ip بنظرتون باز سایتتون جای رشد و پیشرفت داره؟اگه اشتباه نکنم شما نوشته بود از 80k فقط 25k ورودی گوگل هستن.............پس بقیه کاربراتون چی میشن؟ یعنی بصورت مستقیم وارد سایت شما میشن و به عبارتی کاربر وفادار سایتتون حساب میشن؟

اما در مورد نکته دومی که نوشتید...یادمه قدیمترا که وب مستر بودم ...مثلا میخواستم از روش پاپ اپ درامد زایی کنم...حتی یه سیتم درست حسابی نبودش.....اوناییم که بودن همشون پاپ اپ ها رو کم و زیاد میشمردن اون هم ای پی نهایت 2 تومن...........اما بعد از مدت ها که امدم سراغ وب مستری دیدم اوضاع پاپ اپ ها بهتر شده...هم قیمتشون.....هم اینکه دیگه سیستم های فیک و تقلب کار کم شدن.....و فقط چند تا سیستم مناسب هستن...

الان هم خودم دارم با یکیشون کار میکنم.....که واقعا تا حالا که عالی بود.....هم شمارشش هم مبلغ به ازای ip ----امیدوارم همین طور بمونن.

به هر حال اگه دوست داشتید بهتون معرفیش کنم تو پیغام خصوصی حتما بهم بگید شاید بدرتون خورد.....و امتحان کردید و اوضاع درامدتون بهتر شد.
در مورد سیستم پاپ اپ که شمارش بد نیست . ولی فرق انچنانی نکرده . هر روز هزینه دامنه و هاست و سرور داره میکشه بالا . سایت های پاپ اپ هم از وقتی تلگرام اومد و تبلیغات ایفریم و دانلود اپ بهتر شده که در عوض به سایت ضربه میزنه .

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
راستش من الان حدود ماهی میشه از پاپ اپ استفاده میکنم.....و تنها یدونه ازش رو تو سایتم قرار دادم........و خوبیش اینه ایفریم و تبلیغات تلگرام نیستش(یا اینکه مثل قدیم کلاهبرداری تمام یعنی شما برنده شدید)نیست

در کل ناچارا با این ip حدود 800-900 تا روزانه دارم.........حداقل 50-60 درصد ip بازدیدکنندگانم پاپ اپ ها باز میشه....که فعلا مدل درامدی های دیگه برای سایتم زود هستش.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
راستش من الان حدود ماهی میشه از پاپ اپ استفاده میکنم.....و تنها یدونه ازش رو تو سایتم قرار دادم........و خوبیش اینه ایفریم و تبلیغات تلگرام نیستش(یا اینکه مثل قدیم کلاهبرداری تمام یعنی شما برنده شدید)نیست

در کل ناچارا با این ip حدود 800-900 تا روزانه دارم.........حداقل 50-60 درصد ip بازدیدکنندگانم پاپ اپ ها باز میشه....که فعلا مدل درامدی های دیگه برای سایتم زود هستش.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
در مورد سیستم پاپ اپ که شمارش بد نیست . ولی فرق انچنانی نکرده . هر روز هزینه دامنه و هاست و سرور داره میکشه بالا . سایت های پاپ اپ هم از وقتی تلگرام اومد و تبلیغات ایفریم و دانلود اپ بهتر شده که در عوض به سایت ضربه میزنه .
-راستش من الان حدود ماهی میشه از پاپ اپ استفاده میکنم.....و تنها یدونه ازش رو تو سایتم قرار دادم........و خوبیش اینه ایفریم و تبلیغات تلگرام نیستش(یا اینکه مثل قدیم کلاهبرداری تمام یعنی شما برنده شدید)نیست

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
ایا امکان حذف نظر اضافه تو انجمن وجود داره؟چون الان مثلا دستم خورد چند تا نظر تکراری منتشر شد و الان میخوام حذفش کنم؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
چطوری میشه فایل robots.txt را همچون اچ تی اکسس غیر قابل دسترس کرد و در عین حال دستوراتش هم اجرا بشه؟

----

سایت های اسپمر بدون پنالتی/اسپم گوگل/ کپی رایت و... !!!
سایت های اسپمر از یوتیوب و اینستاگرام که خودشون نمیگن اسپم عنوان viewer و دیدن میزارن چطوری بالا میان وقتی مطالبشون تمام کپی هست؟ کپی رایت / پنالتی / اسپم گوگل و... هم ندارن!
http://googletune.com
https://piknu.com

این بنده خدارو نمیشناسم
ایشون فرنود شوشول هستند از خوبای اسپم
0900.jpg
ایا امکان حذف نظر اضافه تو انجمن وجود داره؟چون الان مثلا دستم خورد چند تا نظر تکراری منتشر شد و الان میخوام حذفش کنم؟
تا یکی دو ساعت امکان ویرایش/حذف وجود داره

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
برای url مهم‌ترین کلمه‌ای که محتوا در موردش هست رو بنویس
برای مثال یک محتوا آماده کردی با عنوان «۱۱ خواص عسل گون که نمی‌دانید» تو این مورد هدف کسب رتبه برای عبارت «عسل گون» هست، پس بهتره که فقط همین یک عبارت رو تو url استفاده کنی و کلمات اضافی و زائد رو حذف کنی
برای سایت‌هایی که تولید محتوای زیادی دارند، بعد از یک مدت ممکن هست تو انتخاب این جور آدرس‌ها به مشکل بخورن. همین مثال بالا رو در نظر بگیریم، اگه بعدا بخواهی یک صفحه هم مثلا با عنوان «خرید عسل گون طبیعی» ایجاد کنی که دوباره هدف کسب رتبه برای «عسل گون» هست، این بار دیگه نمیتونی همین عبارت رو تو url استفاده کنی، تو این جور مواقع کلمات با اولویت دوم رو میتونی بهش اضافه کنی (مثلا «خرید-عسل-گون»). همین حالت میتونست برعکسش هم اتفاق بیفته که اون موقع برای url اولی «خواص-عسل-گون».
یکی دو کلمه نا مفهوم بنویسم کافیه یا باید یه عبارت معنی دار باشه؟
پ ن : نمیدونم این ویرایشگر چه مرگشه.. عنوان رو h2 میکنم کل متن h2 میشه.. :general208:
TinyMCE Advanced رو هم نصب کردم بازم فرقی نکرد

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
مشاهده پیوست 1083022

تا یکی دو ساعت امکان ویرایش/حذف وجود داره[/QUOTE]

ممنون از پاسخ.

امکان ویرایش نظر رو دیدم............ولی امکان حذفش رو نمیدونم کجای پست هستش؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
یکی دو کلمه نا مفهوم بنویسم کافیه یا باید یه عبارت معنی دار باشه؟
پ ن : نمیدونم این ویرایشگر چه مرگشه.. عنوان رو h2 میکنم کل متن h2 میشه.. :general208:
TinyMCE Advanced رو هم نصب کردم بازم فرقی نکرد
جلوی عنوان Enter بزن بعد h2 کن
اولی رو متوجه نشدم

بالا