• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
لطفا به آنفالویاب خوب اینستا معرفی کنید.

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
سلام رفقا برای آموزش پایتون از صفر چه آموزشی رو پیشنهاد میکنین ؟
درضمن کسی لینک دانلود اموزش مقدماتی جادی رو داره ؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
با پریمیر کار میکنم، حین کار با فیلمهای FHD خام با فریم ۶۰ سرعت سیستم (لپتاپ) خیلی پایینه و اذیت میشم
لپتاپم مشخصاتش اینه
cori5 3230 2.60Hz 3mb cache - 6GB ddr3 1600MHz- 1T 5200 - GeForce 740m 2gb up to 4gb
لپتاپ همیشه به برقه و از باطری خیلی کم استفاده میشه، حجم هارد فقط ۲۰٪ استفاده کردم، نرم افزارهای خیلی کمی نصب کردم، روزانه هم temp رو خالی میکنم
windows 8.1 pro
450 برا رتقا گذاشتم کنار، نمیدونم باید رم رو ارتقا بدم یا هارد ssd بگیرم

چه کنم ؟

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان
با پریمیر کار میکنم، حین کار با فیلمهای FHD خام با فریم ۶۰ سرعت سیستم (لپتاپ) خیلی پایینه و اذیت میشم
لپتاپم مشخصاتش اینه
cori5 3230 2.60Hz 3mb cache - 6GB ddr3 1600MHz- 1T 5200 - GeForce 740m 2gb up to 4gb
لپتاپ همیشه به برقه و از باطری خیلی کم استفاده میشه، حجم هارد فقط ۲۰٪ استفاده کردم، نرم افزارهای خیلی کمی نصب کردم، روزانه هم temp رو خالی میکنم
windows 8.1 pro

چه کنم ؟
پریمر حداقل رم 8 لازم داره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان
لپتاپم مشخصاتش اینه
windows 8.1 pro

چه کنم ؟
هردوش تاثیر زیادی توی سرعت داره
اکثرا هم فکر میکنن رم تاثیر بیشتری داره ولی هارد تاثیرش زیادتره

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
دوستان
لپتاپم مشخصاتش اینه
windows 8.1 pro

چه کنم ؟
وقتی سرعت کم میشه میزان استفاده از منابع رو تو تسک منیجر ببین احتمالا سی پی یو کم میاری.

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام رفقا برای آموزش پایتون از صفر چه آموزشی رو پیشنهاد میکنین ؟
درضمن کسی لینک دانلود اموزش مقدماتی جادی رو داره ؟

سلام برای پایتون سایت سکان آکادمی هم دوره مقدماتیش خوبه
سایت gotoclass هم دوره رایگان داره که مدرسش جادی هست

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
چطوری سرعت لود سایتو اینقد میارن پایین؟:general210:
Very Fast

(0.667 Seconds)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
اچ تی اکسس ذخیره نمیشه افزونه هم نمیتونه دستکاریش کنه ولی خود پارسپک بدون مشکل انجام میده - اینترنت خراب نیست با پراکسی و مرورگر دیگه هم تست کردم پینک عوض کردم کش مرورگر پاک شد و کار های دیگه ولی اچ تی اکسس ذخیره نمیشه - به پشتیبانی پارس پک هم میگم خودتون فلان کد را وارد کنید برای من خرابه و نمیشه - یه جواب سرکاری میده تا تیکت بعدی هم کارشناس بعدی میاد اصلا نمیفهمه دادستان چیه
الان دقیقا چی کار باید کنم ؟ اینجا کسی پارس پک داره یه تست کنید برای اچ تی اکسس یا اینکه مشکل کار کجاست که ذخیره نمیشه؟
مشاهده پیوست 1083152
با خاموش روشن کردن مودم تغییری حاصل شد؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
چطوری سرعت لود سایتو اینقد میارن پایین؟:general210:
Very Fast

(0.667 Seconds)
انواع cache در سمت سرور، نرم افزار ها، پلتفرم و...
استفاده از تکنولوژی و قطعات بروز برای سرور + ssd nvme
بهینه سازی های سمت سرور و...

عمدتا پلتفرم سایت مهم تره. هر چقدر سیستم ساده تر و تعداد کوئری ها و پردازش ها کمتر باشه، روی سرعت نهایی هم تاثیر میزاره

در خصوص سرعت لود قالب هم استفاده کمتر از css ها، کاهش تعداد element ها و کاهش پردازش های javascript مفید هست
ولی خیلی کم پیش میاد روی وردپرس همچین چیزایی بخوای پیاده کنی :confused:

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان.
راستش من چند روز پیش پیوند های یکتا سایتم رو بروز رسانی کردم.....
بعد الان رفتم وب مستر تولز خواستم از امکان fetch گوگل استفاده کنم......اما هر لینکی که میخوام ثبت کنم.....این ارور Redirected میزنه؟
بنظرتون الان باید چکار کنم تا این لینک های سایتم به ادرس جدیدشون ریداکرت شه و دیگه تو وب مستر مشکلی نداشته باشم؟

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
دوستان
لپتاپم مشخصاتش اینه
windows 8.1 pro

چه کنم ؟
عزیز من کلا کارم با پریمیر و افتره
برا افتر رم مهمه
ولی برا پریمیر رم اولویت اصلی نیست برات
صد درصد هاردت رو با یه اس اس دی عوض کن و حتما هم یادت باشه هم برنامه رو اس اس دی نصب باشه هم راشهایی که استفاده میکنی رو روی اس اس دی باید بریزی تا پریمیر از اس اس دی بخونه. هاردت الان حتی 7200 نیست 5200 که پیر میکنه رسما آدمو تو پریمیر
خیلی خیلی تاثیر داره
سی پی یو هم مهمترین تاثیر رو تو پریمیر داره. سی پی یوت ضعیفه برا فول اچ دی 60 فریم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
با خاموش روشن کردن مودم تغییری حاصل شد؟
مشکل از یوزر پسورد دایرکت ادمین بود - ویرایش درست شده ولی دنبال منبع کد کامل و استاندارد اچ تی اکسس میگردم
سلام دوستان.
راستش من چند روز پیش پیوند های یکتا سایتم رو بروز رسانی کردم.....
بعد الان رفتم وب مستر تولز خواستم از امکان fetch گوگل استفاده کنم......اما هر لینکی که میخوام ثبت کنم.....این ارور Redirected میزنه؟
بنظرتون الان باید چکار کنم تا این لینک های سایتم به ادرس جدیدشون ریداکرت شه و دیگه تو وب مستر مشکلی نداشته باشم؟
دست به لینک و ساختارش نزن مگر همون ابتدای سایت زدن - من دیر انجام دادم بعد از تغیرات ساختار دامنه سایت کلا سقوط کرد
به مطالب باشگاه لبو فروشان جوان نگاه کن y j c.ir
هر مطلب سه خط نوشته با لینک فارسی به طول یک متر!! اصلا رعایت نمیکنه ولی هر چرتی بنویسه میاد بالا!

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
مشکل از یوزر پسورد دایرکت ادمین بود - ویرایش درست شده ولی دنبال منبع کد کامل و استاندارد اچ تی اکسس میگردم

دست به لینک و ساختارش نزن مگر همون ابتدای سایت زدن - من دیر انجام دادم بعد از تغیرات ساختار دامنه سایت کلا سقوط کرد
به مطالب باشگاه لبو فروشان جوان نگاه کن y j c.ir
هر مطلب سه خط نوشته با لینک فارسی به طول یک متر!! اصلا رعایت نمیکنه ولی هر چرتی بنویسه میاد بالا!

مممنون از پاسختون.
ولی متاسفانه من حدود 1 ماه پیش اینکار رو انجام دادم و پیوند هام رو تغییر دادم...............منتها فکر میکردم خودش خود به خود درست میشه......اما الان که لینک ها رو تو گوگل سرچ و گوگل تولز دیدم که خطای 404 میده خیلی لینک ها.

و تو تولز هم خطای ریداکت میده.....

الان باید راهکاری باشه یا پیدا کنه تا تموم لینک ها رو درست کنم؟

بالا