• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان.
اگه میشه به من یه نرم افزار معرفی کنید که بشه باهاش تگ یا واتر مارک محتوا هایی مثلا فیلم یا کلیپ رو تغییر داد...
مثلا باهاش بتونم ادرس بعضی سایت هایی که تو فیلم ها هست تغییر و ادرس و تگ سایت خودم رو جایگزین کنم؟
ممنون.

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
عزیزان یک آنتی ویروس خوب معرفی میکنید که فایل های خود ویندوزو پاک نکنه؟
الان هرچی نصب میکنم یه سری فایل ویندوز رو هم حذف میکنه و به مشکل میخوره
یه چیزی میخوام کلا سیستم رو پاکسازی بکنه

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82

من خودم چون از ویندوز 7 استفاده میکنم از انتی ویروس مایکروسافت یعنی Microsoft Security Essentials استفاده میکنم و هر چند وقت هم اپدیتش میکنم......تا حالا هم باهاش مشکلی نداشتم.......فکر نمیکنم خیلی قدرتمند باشه...اما تا حالا که حدود شاید بیش از 1 سال باشه ازش استفاده میکنم سیستمم مشکلاتی مثل ویروس و تروجان نداشته..............در کل خیلی سبک هم هستش.

-اما خب من بیشتر سعی میکنم کمتر به انتی ویروس نگاه داشته باشم بیشتر خودم سعی میکنم امنیت 90 درصد به بالای سیستمم رو تامین کنم.....مثلا رو لینک هایی که نمیشناسم کلیک نمیکنم.....یا تو اتصال وسایل ارتباطی به سیستمم دقت میکنم.

-شمام اگه دوست داشتید اینو امتحان کنید....سایت پی سی دانلود نسخه اخر شو داره......در غیر اینصورت از انتی ویروس های معروف مثل نود 32-کاسپراسکی- بیت دیفندر- یا اویرا و .....استفاده کنید.....که کار درستش اینه نسخه لایسنس شون رو خریداری کنید....چون کرک ها و نسخه های کرکیشون ممکن هست دقیق کار نکنن.....هر چند با این قیمت دلار تو کشورمون هزینه اش زیاد میشه.

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
من خودم چون از ویندوز 7 استفاده میکنم از انتی ویروس مایکروسافت یعنی Microsoft Security Essentials استفاده میکنم و هر چند وقت هم اپدیتش میکنم......تا حالا هم باهاش مشکلی نداشتم.......فکر نمیکنم خیلی قدرتمند باشه...اما تا حالا که حدود شاید بیش از 1 سال باشه ازش استفاده میکنم سیستمم مشکلاتی مثل ویروس و تروجان نداشته..............در کل خیلی سبک هم هستش.

-اما خب من بیشتر سعی میکنم کمتر به انتی ویروس نگاه داشته باشم بیشتر خودم سعی میکنم امنیت 90 درصد به بالای سیستمم رو تامین کنم.....مثلا رو لینک هایی که نمیشناسم کلیک نمیکنم.....یا تو اتصال وسایل ارتباطی به سیستمم دقت میکنم.

-شمام اگه دوست داشتید اینو امتحان کنید....سایت پی سی دانلود نسخه اخر شو داره......در غیر اینصورت از انتی ویروس های معروف مثل نود 32-کاسپراسکی- بیت دیفندر- یا اویرا و .....استفاده کنید.....که کار درستش اینه نسخه لایسنس شون رو خریداری کنید....چون کرک ها و نسخه های کرکیشون ممکن هست دقیق کار نکنن.....هر چند با این قیمت دلار تو کشورمون هزینه اش زیاد میشه.
در مورد لایسنس ایرادی نداره لاینس میخرم فقط کدومش خوبه؟ نود 32 که همه فایلای سیستمی و فایلای برنامه هارم حذف میکنه

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
تاپیک پاره شد عمو
ما ایرانیا کی میخوایم یاد بگیریم به چیزی که به ما ربطی نداره دخالت نکنیم
چند بار هم گفتم مشکل از چی بود و برطرف شد
اصلا دوست عزیز به شما چه ربطی داره؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
ما ایرانیا کی میخوایم یاد بگیریم به چیزی که به ما ربطی نداره دخالت نکنیم
چند بار هم گفتم مشکل از چی بود و برطرف شد
اصلا دوست عزیز به شما چه ربطی داره؟
امریکاییِ عزیز دو صفحه قبل کلا پستای جناب عالیه برو پیام خصوصی صدتا پیام بده کسی کاری نداره که :D

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
امریکاییِ عزیز دو صفحه قبل کلا پستای جناب عالیه برو پیام خصوصی صدتا پیام بده کسی کاری نداره که :D
سواد خوندن داشته باشی نوشتم ما
اول اینکه شما خودت با همین پیامات داری اسپم میدی !
دوم اینکه یک مشکل بود که برطرف شد
ولی سوال بنده از شما اینه که به شما چه ربطی داره؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سواد خوندن داشته باشی نوشتم ما
اول اینکه شما خودت با همین پیامات داری اسپم میدی !
دوم اینکه یک مشکل بود که برطرف شد
ولی سوال بنده از شما اینه که به شما چه ربطی داره؟
به شما چه ربطی داره که به اون چه ربطی داره و به من چه ربطی داره که به شما ربط داره :D

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
در مورد لایسنس ایرادی نداره لاینس میخرم فقط کدومش خوبه؟ نود 32 که همه فایلای سیستمی و فایلای برنامه هارم حذف میکنه

-بهترین آنتی ویروس هم در جهان هم به ترتیب بیت دیفندر و کسپرسکی هستن ولی لایسنس بیت دیفندر در ایران نسبتا ارزون تر از کسپرسکی هست...اگه خواستی بگیری یکی از این 2 تا رو خرید کن...........البته جفتشون اگه اشتباه نکنم نسخه های رایگان قوی اما کم امکانات تر نسبت به نسخه اصلیشون دارنن که میتونید اول اونا رو امتحان و دانلود کنید.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
به شما چه ربطی داره که به اون چه ربطی داره و به من چه ربطی داره که به شما ربط داره

-اصلا اینجوری شد راستش بگو 3 بار تکرار کن.
یه دوست دارم که دوست داره با دوست تو دوست بشه, تو دوست داری با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه, دوست شی؟:general406:

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
سلام دوستان.
اگه میشه به من یه نرم افزار معرفی کنید که بشه باهاش تگ یا واتر مارک محتوا هایی مثلا فیلم یا کلیپ رو تغییر داد...
مثلا باهاش بتونم ادرس بعضی سایت هایی که تو فیلم ها هست تغییر و ادرس و تگ سایت خودم رو جایگزین کنم؟
ممنون.

اگه بنده خدایی جواب این سوالم رو هم میدونه لطفا بگه؟

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
به شما چه ربطی داره که به اون چه ربطی داره و به من چه ربطی داره که به شما ربط داره :D
وبمسترای ایرانو !
شما همونی نیستی که مدیر سایت ترفندها بود؟جنسیس کوپه داشتین فکر کنم شما دیگه چرا از این مسخره بازیا در میارین زشته برای یک مدیر سایت پر بازدید

elecdata.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
-بهترین آنتی ویروس هم در جهان هم به ترتیب بیت دیفندر و کسپرسکی هستن ولی لایسنس بیت دیفندر در ایران نسبتا ارزون تر از کسپرسکی هست...اگه خواستی بگیری یکی از این 2 تا رو خرید کن...........البته جفتشون اگه اشتباه نکنم نسخه های رایگان قوی اما کم امکانات تر نسبت به نسخه اصلیشون دارنن که میتونید اول اونا رو امتحان و دانلود کنید.

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82

-متاسفانه چون خودم تا حالا بصورت لایسنس شده انتی ویروس رو نخریدم.....جای خاصی رو نمیتونم پیشنهاد بدم.....ولی خودم الان یه سرچی تو گوگل به عنوان مثل برای انتی ویروس ارجینال بیت دیفندر زدم......با تجربیات زیر روبرو شدم.....

بطور مثال با سرچ عناوینی مثل( خرید لایسنس بیت دیفندر-یا خرید لایسنس بیت دیفندر 2018) با چند سایت در لینک اول رو برو شدم که خودشون رو در ورودی سایت نماینده رسمی بیت دیفندر معرفی کردند.....همین وضیعت برای کاسپراسکای هم وجود دارد....

-اما اگه بخوایم از خرید از هر کدوم از اون سایت ها مطمن بشیم......میتونیم در وهله اول نماد اعتماد الکترونیکی هستش که معمولا در کناره های سایت قرار داره(با کلیک بر روش میتونید معتبر بودن شرکتش رو ببنید)
مثالش این لینک پایین رو مشاهده کنید.
https://ibitdefender.ir/بیت-دیفندر-توتال-سکیوریتی-2018/خرید-لایسنس-بیت-دیفندر-توتال-سکیوریتی-1/

-پس از وارد شدن به سایت روی نماد اعتماد الکتریکی کیلیک کنید....تا مشخصات کامل شرکت شون رو بببینید.

-نکته دوم اینکه الان معمولا قیمت لاینسس ارجینال انتی ویروس های معتبر برای یکسال معمولا حداقل بالای 100 هزار هستش....و کمتر از اون ممکن هستش اصل نباشه و یا کاربردش کامل نباشه.

- و نکته اخر تموم انتی ویروس های معتبر رو فروشگاه دیجی کالا هم داره......و میتونید از اونجا هم بخرید....هر چند فکر میکنم یکم قیمتشون بیشتر باشه.

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
به نظر من avira خیلی با کیفیت و در عین حال رایگان است.
برای فایروال هم می تونی از comodo استفاده کنید که رایگان هم است.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
میگن افزایش رنک السکا بعد از تغییر قالب به طور موقتی طبیعیه!!ولی تا چه مدت اینطوریه؟!!
3 هزارتا رنک رفته بالا 10 روزی هم گذشته ولی سرجاش برنگشته..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
به نظر من avira خیلی با کیفیت و در عین حال رایگان است.
برای فایروال هم می تونی از comodo استفاده کنید که رایگان هم است.
من نمیدونم با وجود ویندوز دیفندر آنتی ویروس چرا؟
2 ساله دارم هیچ ویروسی هم نگرفتم..عالیه!! سرعت سیستم هم اصلا کم نشده!!

بالا