• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان کسی با پرداخت به ازای دانلود با سایتهای خارجی کار کرده؟
بهترینش کدومه؟
این آپلود بوی چرا اینطوری هست؟ برای پرداختش میگه باید از تلفن خونه تماس بگیری و پشت تلفن تمام مشخصاتو اعلام کنی و همه رو تایید بکنی!!
خارجی اگه کسی میشناسه و پرداختی هم داره معرفی کنه.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان خط تلفن ندارم.بخوام اینترنت وایرلس بگیرم هزینه تجهیزات و سرویس ها چطور هست؟
تجهیزاتش گرونه به صرفه نیست
من میخاستم بگیرم گفت آنتن دست دوش ۴۵۰ ، نوش ۸۰۰
سریع قطع کردم سیم کارتمم آتیش زدم بعد متواری شدم
خود خط تلفن قیمتش ۲۰۰ تومنه که میتونی ۱۰۰ تومنشو نقدی پرداخت کنی و مابقی ماهانه ۳ تومن اقساط روی قبض، ثبت نام و نصبش و فعال سازیش واسه من ۵ روز طول کشید واسه ۳ تا خط
یه پیشنهاد دارم واست، یه مودم lte ایرانسل بگیر ۲۵۰ با یه بسته ۵۰ تومنی ۱۰۰ گیگی ۳ ماهه

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
تجهیزاتش گرونه به صرفه نیست
من میخاستم بگیرم گفت آنتن دست دوش ۴۵۰ ، نوش ۸۰۰
سریع قطع کردم سیم کارتمم آتیش زدم بعد متواری شدم
خود خط تلفن قیمتش ۲۰۰ تومنه که میتونی ۱۰۰ تومنشو نقدی پرداخت کنی و مابقی ماهانه ۳ تومن اقساط روی قبض، ثبت نام و نصبش و فعال سازیش واسه من ۵ روز طول کشید واسه ۳ تا خط
یه پیشنهاد دارم واست، یه مودم lte ایرانسل بگیر ۲۵۰ با یه بسته ۵۰ تومنی ۱۰۰ گیگی ۳ ماهه
بدبختی اینه مصرف بالاست ایرانسل جواب نمیده
یک ماه هست تقاضای خط تلفن دادم اما هنوز خبر ندادن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستان خط تلفن ندارم.بخوام اینترنت وایرلس بگیرم هزینه تجهیزات و سرویس ها چطور هست؟
اگر برای متجمع آپارتمان میخوای خیلی خوبه خودت یه نفری اصلا بصرفه نیست
به هیچ وجه طرف ایرانسل نرو یه دزدی هست که دومی نداره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اره درسته، ولی من نمیدونستم اونا گفتن رانژه شده

۲۴ ساعته اوکی شد

اره شیرازم
چرا زودتر نگفتی اخه
من الان طرح ۳ ماهه غزال گرفتم، ۹۰ گیگ با سرعت ۴ مگ (یک به ۸ با سرعت ۲ برابر یعنی ۱ مگ) + مودم از خودم + ۱۲ هزینه رانژه + ماهانه ۴۰ + ۹ درصد مالیات
شبانه هم داره مگه؟
یه توضیحی میدی
والا اگه میدونستم زودتر میگفتم :D
من الان این طرحی که گرفتم اینطوریه
اسم طرحشو نمیدونم، ماهانه ست، 70 گیگ با سرعت 4 مگ (که برای من از همون روز اولی که گرفتم تا همین لحظه 16 مگ بوده. حدودا اوایل شهریور هم گرفتم این طرح رو) ، مودم از خودم، رانژه رایگان، ماهانه 23 تومن با مالیات و همه چیش + شبانه رایگان از 3 تا 9 صبح

ممنون از پاسخت عزیز.
چندساعت بعداز خرید این دوتا ایمیل واسم اومد:
مشاهده پیوست 1088637
مشاهده پیوست 1088638
ولی بعداز اون دیگه ایمیلی دریافت نکردم، بنظرتون مشکلی وجود داره یا خیر؟...خیلی استرس دارم:D
ظاهرا توی ایمیل اول که اومده یه لینک فرستاده که برای تایید انتقال بوده و شما هم تایید کردی و توی ایمیل دوم هم نوشته که ترنسفر تایید شده
فقط یه چیزی :D
اون شرکته بود که گفتم من باهاش به مشکل خوردم و مدیرش آدم فوق العاده ... بود؟ یادته؟ :D همین شیراز تکنولوژی بود :D
حالا به پا که دامنه هات به فاک عظما نره :D

توی هویز دامنه اینو زده:
Domain Status: pendingTransfer https://icann.org/epp#pendingTransfer
خب یعنی که در حال انتقاله
فردا پس فردا میاد تو پنلت ولی تا یک ماه نمیتونی دوباره منتقلش کنی

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
ظاهرا توی ایمیل اول که اومده یه لینک فرستاده که برای تایید انتقال بوده و شما هم تایید کردی و توی ایمیل دوم هم نوشته که ترنسفر تایید شده
فقط یه چیزی :D
اون شرکته بود که گفتم من باهاش به مشکل خوردم و مدیرش آدم فوق العاده ... بود؟ یادته؟ :D همین شیراز تکنولوژی بود :D
حالا به پا که دامنه هات به فاک عظما نره :D

خب یعنی که در حال انتقاله
فردا پس فردا میاد تو پنلت ولی تا یک ماه نمیتونی دوباره منتقلش کنی
ای وای :D:general509:
شانس ندارم بخدا، از توی این همه شرکت ببین دست گذاشتم روی چی:D...
البته بازم جای شُکرش باقیه از شرکت زیر نگرفتم، بهشون گفتم مشکلی نیست اطلاعات فیک باشه (معمولا برای دامنه های خارجی مشکلی نداره) ببین چی جوابم رو دادن:
PicsArt_09-26-12.35.46.jpg
خواستم جواب بدم بگم آره خیلی غیرقانونی هست سایت پ.ورنه:D
ترسوهای تازه به دوران رسیده:general505:

بگذریم، راستی عزیز دیگه لازم نیست از طرف شرکت اول پیگیری کنم؟ اونا تایید کردن انتقال رو؟...

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ای وای :D:general509:
شانس ندارم بخدا، از توی این همه شرکت ببین دست گذاشتم روی چی:D...
البته بازم جای شُکرش باقیه از شرکت زیر نگرفتم، بهشون گفتم مشکلی نیست اطلاعات فیک باشه (معمولا برای دامنه های خارجی مشکلی نداره) ببین چی جوابم رو دادن:
مشاهده پیوست 1088731
خواستم جواب بدم بگم آره خیلی غیرقانونی هست سایت پ.ورنه:D
ترسوهای تازه به دوران رسیده:general505:

بگذریم، راستی عزیز دیگه لازم نیست از طرف شرکت اول پیگیری کنم؟ اونا تایید کردن انتقال رو؟...
:general404::general404:
حقیقتش منم گول قیمت های خوبشو خوردم، گرچه تا قبل تحریم ریسلو مشکلی باهاشون ندارم و همه چی عادی بود ولی خب آدما توی مشکلات خودشونو نشون میدن
این بنده خدا هم به خاطر این تحریم ها خیلی از مشتری هاش رفتن جای دیگه و این سیاست احمقانه ای که پیاده کرده بود برای این بود که ضررهاش تا حد جبران شه
اما در هر صورت سیاست کثیفی بود و به همین خاطرم اعتمادمو بهش از دست دادم و دیگه حتی حاضر نبودم 1 ثانیه هم دامنه هام توی پنل این یارو باشه
به شخصه حاضر بودم کل سایت رو ببندم ولی همچین بلایی رو سره کسی نیارم، چون تقریبا دستم به هیچ جا بند نبود و باید صبر میکردم تا دامنه هام کلا آزاد شه (که در اونصورت هم شانسم برای ثبت مجدد تقریبا 0 بود)
البته اینم بگم که این حرکت احمقانه توسط ریسلو انجام شده به خاطره اینکه روند انتقال دامنه ها رو تسریع کنن ولی نمیدونن ایرانی جماعت چه ... هایی هستن
خلاصه اگه دامنه هاتو دوست داری فقط ببرشون یه جایی که کاملا ازش مطئمن باشی وگرنه خدایی نکرده باید قیدشونو بزنی

:general304::general304::general304:
آره منم با مشخصات فیک (البته آدرس و تلفن و اینا واقعیه ولی از ایناست که توی نت گذاشتن) ثبت نام کردم و هاستینگ هم ایرادی نگرفت
عجیبه که این طرف اینقدر ترسیده :D:D

نه فکر نمیکنم دیگه نیازی به پیگیری باشه، همونطور که توی ایمیل نوشته و توی هویز دامنه هم اومده دامنه ت بدون مشکل در حال انتقاله

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان اگه بخوام تصاویر بندانگشتی رو با سایز مشخصی نشون بدم باید به این کد چی اضافه کنم ؟؟

<?php the_post_thumbnail('medium'); ?>

میخوام توی صفحه اصلی که نمایش میدم مطالب رو و تصاویرش رو تصاویر رو سایز بدم

الان با این کد نمیشه یعنی توی صفحه اصلی همچنان با سایز مشخصی نشون داده میشه و وقتی روش کلیک میکنی تازه توی صفحه جدید سایز مدیوم رو نشون میده

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دوستان اگه بخوام تصاویر بندانگشتی رو با سایز مشخصی نشون بدم باید به این کد چی اضافه کنم ؟؟

الان با این کد نمیشه یعنی توی صفحه اصلی همچنان با سایز مشخصی نشون داده میشه و وقتی روش کلیک میکنی تازه توی صفحه جدید سایز مدیوم رو نشون میده

سایزها :

PHP:
the_post_thumbnail( 'thumbnail' ); // 150
the_post_thumbnail( 'medium' );        // 300
the_post_thumbnail( 'medium_large' );  //  768
the_post_thumbnail( 'large' );         // 1024
the_post_thumbnail( 'full' );  // inam ke kamel

brand2

Registered User
لایک‌ها
657

توی فانکشن واسه medium سایز دلخواهتون رو تعریف کنید

if (function_exists('add_image_size')){
add_image_size( 'medium', 300, 255, true);
}​

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سایزها :

PHP:
the_post_thumbnail( 'thumbnail' ); // 150
the_post_thumbnail( 'medium' );        // 300
the_post_thumbnail( 'medium_large' );  //  768
the_post_thumbnail( 'large' );         // 1024
the_post_thumbnail( 'full' );  // inam ke kamel

میدونم عشقم

من میگم سایزشون با attachment-array فیکس شده
ولی میخوام از طریق اون کد تغییرش بدم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام وبمسترون
با گرانی سرویس ها چه می کنید؟ :general711:
در زمان فراوانی نعمت ما 4 نفر بودیم با 4 تا سرور اختصاصی
الان هنوز 4 نفریم ولی 1 سرور داریم :general707:
سرور 300 تومنی شده 1 میلیون :general410:

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
اینجا خونه بخری اقامت یکساله میدن که باید سال به سال تمدید کنی به شرط اینکه خونه رو نفروخته باشی.
بعد از 4 یا 5 سال شرایطتو بررسی میکنند ببینن توی این 5 سال چقدر پول به حسابت واریز شده و گردش حسابت توی ترکیه چطور بوده و چقدر از ترکیه خارج شدی و خیلی چیزهای دیگه رو چک میکنند و اگه همه شرایطت اوکی باشه اون موقع احتمالا بهت شهروندی ترکیه رومیدن.
من شنیده بودم دوسال به دوسال هست که !
یعنی اینقد اینجا خر تو خره هر موسسه یه حرفی میزنه

تازگیا که میگن یه خونه با 250 هزار دلار بخری اقامت دائم میدن !

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
من شنیده بودم دوسال به دوسال هست که !
یعنی اینقد اینجا خر تو خره هر موسسه یه حرفی میزنه

تازگیا که میگن یه خونه با 250 هزار دلار بخری اقامت دائم میدن !
موسسه رو نمیدونم. من خودم اقامت گرفتم و در جریانش هستم. یک سال بیشتر به هیشکی نمیدن باید سال به سال تمدید کنی.
ازه قانون جدید گذاشتن با 250 هزار دلار که یه چیزی حدود 5 میلیارد تومن میشه حق شهروندی میدن.

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
یک سری مطالب داشتم رو سایت، قالب رو عوض کردم ولی وقتی مطالب قبلی رو میخوام رو قالب جدید وارد کنم فرمتش بهم میریزه اصلا
ناچارم یا به همون قالب قبلی برگردم که خب گزینه مناسبی نیست قطعا و یا اینکه مطالب رو کامل از طریق گوگل پاک کنم و دوباره تو قالب جدید مطالب رو قرار بدم
حالا سوال اینه که اگه درخواست بدم به گوگل که تمام لینک ها و ایندکس ها و کلا محتوای مربوط به اون دامنه را حذف کنه، و دوباره بخوام همون مطالب رو اینبار تو قالب جدید قرار بدم، این مطالب تکراری محسوب میشن؟ جریمه ای داره؟
ممنون میشم کمک کنین
واقعا موندم چه کنم
ضمنا مطالب که میگم چیزی حدود 1700 تا مطلبه!

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
سلام
یک سری مطالب داشتم رو سایت، قالب رو عوض کردم ولی وقتی مطالب قبلی رو میخوام رو قالب جدید وارد کنم فرمتش بهم میریزه اصلا
ناچارم یا به همون قالب قبلی برگردم که خب گزینه مناسبی نیست قطعا و یا اینکه مطالب رو کامل از طریق گوگل پاک کنم و دوباره تو قالب جدید مطالب رو قرار بدم
حالا سوال اینه که اگه درخواست بدم به گوگل که تمام لینک ها و ایندکس ها و کلا محتوای مربوط به اون دامنه را حذف کنه، و دوباره بخوام همون مطالب رو اینبار تو قالب جدید قرار بدم، این مطالب تکراری محسوب میشن؟ جریمه ای داره؟
ممنون میشم کمک کنین
واقعا موندم چه کنم
ضمنا مطالب که میگم چیزی حدود 1700 تا مطلبه!
من تجربه کافی ندارم به دید من اینکارو نکن اگه اینکارو کنی مثل این میمونه که یه دامنه تازه ثبت کردی و گوگل تازه میخواد اونو ایندکس کنه.
و تمام ورودی گوگل رو از دست میدی و باید از صفر شروع کنی.
سایر کاربرای با تجربه بهتر می‌توانند کمکتون کنند.

بالا