• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
بار دومه اینطوری میشه. قطعه کد رو چطوری پیدا کنم؟ این حذف بشه دیگه مشکل بوجود نمیاد؟
شما قالب یا پلاگین از یک سایت غیر قابل اطمینان دانلود کردید؟

من یه اسکریپت ویرایش شده از یه سایت دانلود کرده بودم...
فایلی که مداوم حذف می شد رو باز کردم و درونش رو از اول تا آخر نگاه کردم.

معمولا قطعه کدهای رمز گذاری شده تابلو هستند. مثلا می بینی یه جا چند خط به هم پیوسته این طور نوشته:
hioerligjelfjwflwejfjweduqwhdjlfjsf,knwefjkwenhfkljwefklm

یه بار دیگه هم چنین مشکلی داشتم این بود که هکر نفوذ کرده بود، بعد از نصب اسکریپت کد خودش رو تو صفحات تزریق می کرد...

البته شاید مشکل شما این نباشه اصلا...

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@ali998
داداش این کاناله که واسه قیمت ارز و دلار دادی رو بستنش
کانال دیگه ای سراغ نداری که قیمت درست و حسابی بده؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
الان این خطا رو میده
Warning: require_once(/home/www/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/includes/license.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sando/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/googleanalytics.php on line 507

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/www/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/includes/license.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/www/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/googleanalytics.php on line 507

خط 507 فایل googleanalytics.php نوشته require_once MONSTERINSIGHTS_PLUGIN_DIR . 'includes/license.php';
بعد تو مسیر /public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/includes/ فایلی به نام license.php وجود نداره. باید فایل رو آپلود کنم تو اون مسیر تا درست بشه. چطوری حذف شده نمی دونم. ویروس یا هر چیز.
پلاگین ها رو از سایت وردپرس گرفته بودم. تم هم مشکلی نداشت.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,692
الان این خطا رو میده
Warning: require_once(/home/www/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/includes/license.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sando/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/googleanalytics.php on line 507

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/www/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/includes/license.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/www/public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/googleanalytics.php on line 507

خط 507 فایل googleanalytics.php نوشته require_once MONSTERINSIGHTS_PLUGIN_DIR . 'includes/license.php';
بعد تو مسیر /public_html/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpresss/includes/ فایلی به نام license.php وجود نداره. باید فایل رو آپلود کنم تو اون مسیر تا درست بشه. چطوری حذف شده نمی دونم. ویروس یا هر چیز.
پلاگین ها رو از سایت وردپرس گرفته بودم. تم هم مشکلی نداشت.
من احساس میکنم سایتت آلوده شده و بدافزار مدام داره خودشو گسترش میده به فایل های دیگه
از اون طرف هم آنتی شل یا آنتی ویروس سرور، فایل هایی که آلوده میشن رو تشخیص میده و به کلی فایل ها رو حذف میکنه
منشا آلودگی ممکنه از تم یا پلاگین نال(یا دانلود از سایت های غیرمعتبر) یا حتی تلاش برای هک کردن سایت از طریق باگ باشه

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
ورودی گوگل از ایران میخواهم بالا ببرم ! کسی میتونه کاری بکنه با پرداخت هزینه البته

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
آقا تو سایت به زبان انگلیسی کسی تجربه داره عکس مطالب رو به لحاظ کپی رایت باید چجوری زد؟
خب مثلا من برای یه موضوعی مطلب مینویسم عکسش رو از گوگل پیدا کنم بردارم بزنم مشکل کپی رایت داره؟
و اگه داره چجوری میشه حل کرد؟
تو دیسکریپشن عکس اسم سایت رو بنویسیم حله یا باید لینکشو قرار بدیم؟
کلا یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,788
کدوم نرم افزاری می تونه pdf رو کاملا محافظت کنه؟

آیا برنامه ای هست که کاری کنه تا از پی دی اف نشه اسکرین شات گرفت؟
به صورت عام فکر نکنم نرم افزاری باشه ولی این شرکت هایی که قفل نرم افزاری ارائه میدن برای پی دی اف هم انجام میدن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
من احساس میکنم سایتت آلوده شده و بدافزار مدام داره خودشو گسترش میده به فایل های دیگه
از اون طرف هم آنتی شل یا آنتی ویروس سرور، فایل هایی که آلوده میشن رو تشخیص میده و به کلی فایل ها رو حذف میکنه
منشا آلودگی ممکنه از تم یا پلاگین نال(یا دانلود از سایت های غیرمعتبر) یا حتی تلاش برای هک کردن سایت از طریق باگ باشه
با اینا چک کردم مشکلی نداره
https://rescan.pro
www.virustotal.com
https://sitecheck.sucuri.net
قالب و پلاگینها نال نیستن. free هستن.
پلاگینی آلوده باشه الان باید اخطاری بدن دیگه.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,459
یه غلطی کردم برای چند ساعت پاپ آپ گذاشتم ..ورش داشتم ولی همچنان بازدید داخلی سایت با افت شدید روبروهه..

paris2020

Registered User
لایک‌ها
2,233
الان که دلار قیمتش کمتر شده برای ثبت دامنه کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنین ؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
مدیااد اینهمه پول در میاره دوتا نیرو استخدام نمیکنه برای پشتیبانی و جواب دادن به پیام ها!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
قیمت دامین چرا اینجوری شده
یکی زده دات کامل 245 هزارتومان
یکی 150
یکی 180
یکی 190
پرشین تولز هم ۱۸۰,۰۰۰
هست

متاسفانه قیمت دقیق دلار مشخص نیست...
هر کسی یه قیمتی میفروشه..
سایت های دامین هم قیمت ها رفته بالا دلشون نمیاد کم کنن.

نت افراز 148.500 زده با 9 درصد مالیات!!!!
این مالیات رو هم از فروشنده میگیرن هم از خریدار هم از هرکسی این وسط باشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
برای هاست تیکت فرستادم، جواب دادن آنتی ویروس 8 تا فایل رو آلوده تشخیص داده بوده و واسه همین بلاک شون کرده بوده. دلیل هم PHP Injection Exploit
پلاگین هایی که ایراد گرفته بود رو پاک کردم و دوباره نصب کردم. یه فابل هم بود از نصاب وردپرس جایگزین کردم.

اگه چند روز دیگه باز خطا داد ایراد از چی میتونه باشه؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,692
با اینا چک کردم مشکلی نداره
https://rescan.pro
www.virustotal.com
https://sitecheck.sucuri.net
قالب و پلاگینها نال نیستن. free هستن.
پلاگینی آلوده باشه الان باید اخطاری بدن دیگه.
این ابزار ها صرفا فقط میتونن ویروسی بودن سایت در سمت کاربر رو چک کنن (مثلا کد های مخرب با javascript)
منظور من آلوده شدن فایل های php بود که کلا بحثش جداست

برای هاست تیکت فرستادم، جواب دادن آنتی ویروس 8 تا فایل رو آلوده تشخیص داده بوده و واسه همین بلاک شون کرده بوده. دلیل هم PHP Injection Exploit
پلاگین هایی که ایراد گرفته بود رو پاک کردم و دوباره نصب کردم. یه فابل هم بود از نصاب وردپرس جایگزین کردم.

اگه چند روز دیگه باز خطا داد ایراد از چی میتونه باشه؟
سعی کن همیشه از آخرین نسخه وردپرس و پلاگین ها استفاده کنی
در وحله اول باید سعی کنی مشکلات امنیتی کد هارو برطرف کنی
اما اگر خیلی اذیت کردن، بگو هاستت رو بزارن تو whitelist تا دیگه ازین مشکلات پیش نیاد (ولی اصلا توصیه نمیکنم. سعی کن مشکلات امنیتی رو برطرف کنی)

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,220
این کارکتر دقیقا چیه به چه درد میخوره؟ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ
اینا یا بند پ قوی دارن یا خود فیلترینگ بیخیال پورن شده
حس میکنم فیلترینگ تغیر رویه داده برای ***

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
این ابزار ها صرفا فقط میتونن ویروسی بودن سایت در سمت کاربر رو چک کنن (مثلا کد های مخرب با javascript)
منظور من آلوده شدن فایل های php بود که کلا بحثش جداست
ویروس یاب cpanel هم چک کردم چیزی پیدا نکرد

سعی کن همیشه از آخرین نسخه وردپرس و پلاگین ها استفاده کنی
در وحله اول باید سعی کنی مشکلات امنیتی کد هارو برطرف کنی
اما اگر خیلی اذیت کردن، بگو هاستت رو بزارن تو whitelist تا دیگه ازین مشکلات پیش نیاد (ولی اصلا توصیه نمیکنم. سعی کن مشکلات امنیتی رو برطرف کنی)
پلاگین ها و وردپرس رو بروزرسانی کرده بودم.

یه فایل رو چک کردم چیز خاصی توش نبود
PHP:
<?php
/**
 * Exception for 504 Gateway Timeout responses
 *
 * @package Requests
 */

/**
 * Exception for 504 Gateway Timeout responses
 *
 * @package Requests