• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

حمید.

Registered User
لایک‌ها
17
سیستم تبلیغاتی خوب برای نمایش دهندگان چی پیشنهاد میکنید؟ مثلا مانند یکتانت...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کوچولو های توی خونه
بهترین افزونه 301 چی هستش ؟

یه سری از پست های پر بازدید رو دارم url شون رو ویرایش میکنم و تبدیل میکنم به انگلیسی میخوام ترافیک رو از دست ندم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,459
آقا ما یه غلطی کردیم برای چند ساعت پاپ آپ گذاشتیم توی سایتمون بعدش ورش داشتیم ..با این حال چند روزه که ترافیک داخلی سایت نسبت به قبل اقت شدیدی پیدا کرده!
کسی میتونه کمکی کنه؟!
@alireza1411

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    124.2 KB · نمایش ها: 23
  • 2.JPG
    2.JPG
    122.2 KB · نمایش ها: 24

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,459
کوچولو های توی خونه
بهترین افزونه 301 چی هستش ؟

یه سری از پست های پر بازدید رو دارم url شون رو ویرایش میکنم و تبدیل میکنم به انگلیسی میخوام ترافیک رو از دست ندم
من نقشه سایت و دو سه صفحه دیگه رو با افزونه معمولی ریدارکت , ریدایرکت کردم!! یعنی الان دشواری داره؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
آقا ما یه غلطی کردیم برای چند ساعت پاپ آپ گذاشتیم توی سایتمون بعدش ورش داشتیم ..با این حال چند روزه که ترافیک داخلی سایت نسبت به قبل اقت شدیدی پیدا کرده!
کسی میتونه کمکی کنه؟!
@alireza1411
واقعا پاپ آپ هیچ سودی نداره، اگر تنها راه درآمد سایتت این مورد به قول بچه ها داری اشتباه می زنی :دی
باز popbox بزاری شرایطش بهتره ( به شرط اجباری نبودن و کلیک های انحرافی! نداشتن :دی )
ولی پاپ آپ رو دیگه واقعا باید گذاشت کنار گوگل هم شدیدا نظرش منفیه در این مورد

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
آقا تو سایت به زبان انگلیسی کسی تجربه داره عکس مطالب رو به لحاظ کپی رایت باید چجوری زد؟
خب مثلا من برای یه موضوعی مطلب مینویسم عکسش رو از گوگل پیدا کنم بردارم بزنم مشکل کپی رایت داره؟
و اگه داره چجوری میشه حل کرد؟
تو دیسکریپشن عکس اسم سایت رو بنویسیم حله یا باید لینکشو قرار بدیم؟
کلا یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
دوستان در این مورد نظری ندارند یه راهنمایی کنند بنده رو؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
واقعا پاپ آپ هیچ سودی نداره، اگر تنها راه درآمد سایتت این مورد به قول بچه ها داری اشتباه می زنی :دی
باز popbox بزاری شرایطش بهتره ( به شرط اجباری نبودن و کلیک های انحرافی! نداشتن :دی )
با همین پاپ اپ هم وبمستر ورشکست شده چطور میشه گذاشت کنار؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,459
مساله اینه که من پاپ اپو برداشتم ولی ترافیک داخلی سایتم هنوز پایین مونده!

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
خوب برای همین گفتم داریم اشتباه می زنیم دیگه :D بخاطر چندرغاز که از پاپ آپ در میاد همه زحمات رو به باد میدیم
الان فقط از زمینه های تخصصی میشه درامد کسب کرد
سایت های اتوماتیک All in one و موزیک و فیلم بیش از حد اشتباع شدن کار کردن رو این سایتا وقت و هزینه بیهوده اس
توی وبمستر تولز چک کردی ببینی پیامی چیزی اومده؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
کسی میتونه کمکی کنه؟!
@alireza1411
ارتباطی به پاپ آپ نداره.
پاپ باید چند روز باشه که نتیجه شو نشون بده. نه 4 ساعت باشه و بیاد سایتو نابود کنه
پاپ جدا از اینکه درآمد منفی میذاره.
باعث میشه اعتبار سایت بیاد پایین و شرکت های معتبر تر نیان سراغ سایتت واسه تبلیغ

باید کلا زندگیو گذاشت کنار:D
کلا شبکه های تبلیغاتی و پاپ آپ، سایت وبمستر براشون مهم نیست
اونا میخوان یه سودی هنگفتی کنن و تموم. و سایت وبمستر پنالتی بشه یا افت کنه اهمیتی واسشون نداره.
این اومد پایین میرن سایت یکی دیگه رو بدبخت میکنن

به پاپ آپ چند ساعته ارتباطی نداره.
مربوط به آپدیت های گوگل هست که هی نتایج را پایین بالا میکنه.
چک کن که کد پاپ اپ نمونده باشه یه وقت توی قالب.
یه بابایی بود یادش رفته بود کد رو برداره. پاپ بلاکر هم داشت نمیفهمید. بعد چند ماه از شبکه پاپ آپ زنگ زدن گفتن آقا چرا برداشت نمیزنی فلان قدر پورسانتتو:general304:

خوب برای همین گفتم داریم اشتباه می زنیم دیگه :D بخاطر چندرغاز که از پاپ آپ در میاد همه زحمات رو به باد میدیم
سایت های اتوماتیک All in one و موزیک و فیلم بیش از حد اشتباع شدن کار کردن رو این سایتا وقت و هزینه بیهوده اس

همش اشباع شده.
موضوعات خیلی تخصصی هم چند تا سایت در موردش هست.

همین بخش ترفند رو که ترکوندن. اون موقعی که من زدم کلا 4-5 تا سایت در این زمینه بودن با ارفاق:general207::general208:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اگه عکس پریمیوم نباشه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
چون یک عکس را جستجوی معکوس میکنی. خیلی از سایز هارا میاره از همون عکس و از سایت های مختلف.
حتی تو همین مسئله پایان نامه دانشجویی میگن باید عکس متفاوت باشه. مثلا یه کادری یه چیزی توش بکار ببری که سرقت علمی محسوب نشه:D

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,459
یکی که سواد داره عکس ضمیمه رو ببینه به من بگه اینجا چه خبره؟!! :general410::general410::general410:

پیغامی نبود!
ارتباطی به پاپ آپ نداره.
پاپ باید چند روز باشه که نتیجه شو نشون بده. نه 4 ساعت باشه و بیاد سایتو نابود کنه

پاپ جدا از اینکه درآمد منفی میذاره.
باعث میشه اعتبار سایت بیاد پایین و شرکت های معتبر تر نیان سراغ سایتت واسه تبلیغ

باید کلا زندگیو گذاشت کنار:D
کلا شبکه های تبلیغاتی و پاپ آپ، سایت وبمستر براشون مهم نیست
اونا میخوان یه سودی هنگفتی کنن و تموم. و سایت وبمستر پنالتی بشه یا افت کنه اهمیتی واسشون نداره.
این اومد پایین میرن سایت یکی دیگه رو بدبخت میکنن

به پاپ آپ چند ساعته ارتباطی نداره.
مربوط به آپدیت های گوگل هست که هی نتایج را پایین بالا میکنه.
چک کن که کد پاپ اپ نمونده باشه یه وقت توی قالب.
یه بابایی بود یادش رفته بود کد رو برداره. پاپ بلاکر هم داشت نمیفهمید. بعد چند ماه از شبکه پاپ آپ زنگ زدن گفتن آقا چرا برداشت نمیزنی فلان قدر پورسانتتو:general304:

همش اشباع شده.
موضوعات خیلی تخصصی هم چند تا سایت در موردش هست.

همین بخش ترفند رو که ترکوندن. اون موقعی که من زدم کلا 4-5 تا سایت در این زمینه بودن با ارفاق:general207::general208:
چه ربطی به آپدیت گوگل داره؟! میگم گشت و گذار کاربر توی سایتم یهو افت کرد!
پ ن : چند تا پلاگین به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی هم نصب کردم و پاک کردم..میگم شایداونا یه کرمی ریختن روش!
پ ن : الان یکی بیشتر نیست که با غیر فعال کردنش هم آمار تغییری نکرد!

فایل های ضمیمه

• 88.JPG
    88.JPG
    191.2 KB · نمایش ها: 31

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
یکی که سواد داره عکس ضمیمه رو ببینه به من بگه اینجا چه خبره؟!! :general410::general410::general410:

پیغامی نبود!

چه ربطی به آپدیت گوگل داره؟! میگم گشت و گذار کاربر توی سایتم یهو افت کرد!
پ ن : چند تا پلاگین به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی هم نصب کردم و پاک کردم..میگم شایداونا یه کرمی ریختن روش!
پ ن : الان یکی بیشتر نیست که با غیر فعال کردنش هم آمار تغییری نکرد!
تعداد صفحات not found خیلی زیاده. حدود چهار سال پیش یه وبلاگ داشتم با چند هزار ای پی که یه روزه بازدید یک دهم شد به خاطر همین صفحات not found. علتش هم لینک دادن سایت های اسپم به سایتم بود .چون وبلاگ بود و دسترسی زیادی نداشتم نتونستم کاری کنم.برای ورد پرس نمی دونم میشه کاری کرد یا نه. پیوند یکتای مطالب فارسی هست؟
در ضمن دوستمون درست میگه به خاطر چند ساعت پاپ آپ ،این همه بازدید افت نمیکنه.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,459
آقا یکی یه بررسی بکنه از 23 ستامبر یعنی همین ماه جاری تا دو سه روز پیش histasts دچار باگ داخلی نشده و ترافیک بازدید داخلی رو زیاد نشون نمیداده؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,220
کی که سواد داره عکس ضمیمه رو ببینه به من بگه اینجا چه خبره؟!! :general410::general410::general410:
تسلیت
این همه ارور 404
مالک قبلی باید دسترسی گوگل وبمستر بهت میداد ببینی
الان تازه پیداش کردی

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
این سایت های فروش ورودی گوگل تاثیری در بالا اومدن نتایج گوگل دارند؟

یک سئو کار تضمینی معرفی کنید

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
والا من که سوادشو ندارم اما تا ۲ سال پیش که کار میکردم این ارور ها با تغییر پلاگین، تغییر پوسته سایت، تغییر هاست یا مشکلات هاست، تغییرات توی افزونه های سئو، نقشه سایت، روبوت تکست(اینو دقیقا نمیدونم) و چندتا چیز دیگه که یادم نیست ایجاد میشدن و تا چند ماه ادامه داشتند و بعد درست میشد
اما دیگه اکسس دیناید و سرور ارور نداشتم و اگه داشتم سریعا به پشتیبانی هاست تیکت میدادم درست میکردن
واسه ۴۰۴ها سلکت آل کن و همه رو mark as fix بزن بره، احتمالا از یک هفته تا چند ماه هی واست این ارورها بیاد حتی با فیکس کردن
+++++++++++++++++++++++++++++
دوستان یه جای معتبر واسه خرید veepeen که سرعت خوبی داشته باشه، قعطی زیاد نداشته باشه و از همه مهمتر محدودیت روزانش کمتر از ۱ گیگ نباشه
فقط واسه یوتیوب میخام

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دوستان یه جای معتبر واسه خرید veepeen که سرعت خوبی داشته باشه، قعطی زیاد نداشته باشه و از همه مهمتر محدودیت روزانش کمتر از ۱ گیگ نباشه
فقط واسه یوتیوب میخام

عزیزم چرا از مرورگر اپرا واسه PC استفاده نمیکنی؟
سرعتش خوبه و بدون مشکل.
اگه بحث اندروید و ای او اس هست که نمیدونم.
ولی بووووق داخلی مرورگر اپرا واقعا پرسرعته.قابلیت تغییر لوکیشن هم داره

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
این سایت های فروش ورودی گوگل تاثیری در بالا اومدن نتایج گوگل دارند؟

یک سئو کار تضمینی معرفی کنید
تا اونجایی که تست کردم خیر (قبلا (حدود ۲ ۳ سال پیش) این کارو با یه سری روش انجام میدادم) یه مثال خیلی سادش این بود: آدرس ورودی گوگل به سایتم رو توی یه مطلب خاص پیدا میکردم (از طریق خود گوگل) و اونو میذاشتم توی پاپ اپ یکی از سایت های پربازدید یکی از دوستان و از اون طریق وقتی پاپ آپ برای کاربر نمایش داده میشد، اول آدرس گوگل واسش لود میشد و ریدایرکت میشد به سایت جدید و به وسیله مانیتورینگ سایت های نمایش بازدید مثه histate، دقیقا نشون میداد که بازدید کننده از گوگل ثبت میشه
خیلی روش ها بود که بعضیاشو از طریق سرور مجازی انجام میدادیم و بعضیا هم از طریق سیتم خود کاربر و بعضی هم از طریق یه سری سایت که بازدید های فیک میفرستادن ولی خوب تا اونجایی که تست کردیم هیچ کدومشون تاثیر مثبتی نداشت و درواقع داشتیم کلنگ میزدیم :D

ببین اکثر تصاویری که توی سایت های خارجی میبینی یا به صورت اختصاصی خودشون تهیه میکنن و یا از تصاوپر دارای کپی رایت استفاده میکنن که توی بحث سئو و بهینه سازی یه سری تگ داره که یادم نیست، و یا در نهایت از تصاویر بدون کپی رایت استفاده میکنن که منبع بسیار عظیمی دارن که خودش به ۲ تا دسته تقسیم میشه، یکیش واسه کارای تجاری مشمول کپی رایت میشن و تنها به صورت غیر تجاری میشه رایگان ازشون استفاده کرد، اون یکی هم برعکسه یعنی شما چه به صورت تجاری یا غیر تجاری میتونی رایگان استفاده کنی

آقا یکی یه بررسی بکنه از 23 ستامبر یعنی همین ماه جاری تا دو سه روز پیش histasts دچار باگ داخلی نشده و ترافیک بازدید داخلی رو زیاد نشون نمیداده؟
قبلا مشکلاتش زیاد بود، گاهی وقتا اصلا ترافیکو نشون نمیداد و سرورش داون میشد، گاهی وقتا افراد آنلاینو نشون نمیدا، گاهی هم باعث میشد سایتت دچار مشکل شه و توی لودینگ اسکریپت histates گیر کنه
به نظر من برو روی آمارگیر گوگل، سایت های بزرگی دارن ازش استفاده میکنن، فکر کنم پرشین تولز هم ازش استفاده کنه (با فیلتر شکن باید بری)

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,737
عزیزم چرا از مرورگر اپرا واسه PC استفاده نمیکنی؟
سرعتش خوبه و بدون مشکل.
اگه بحث اندروید و ای او اس هست که نمیدونم.
ولی بووووق داخلی مرورگر اپرا واقعا پرسرعته.قابلیت تغییر لوکیشن هم داره
دیروز یه سری فیلم و کلیپ واسه خونواده گذاشتم (آنلاین از یوتیوب روی همون اپرا که میگی) کیفیت هم گذاشتم روی auto که چک کردم دیدم ۳۶۰ زده، ۱۰ ثانیه پخش میکرد میرفت توی لودینگ، در صورتی که سرعت نت ۸ مگ بود، از اونور با مرورگر فایرفاکس آپاراتو باز کردم ویدیو با کیفیت ۷۲۰ بدون تاخیر نشون میداد، پس مشکل برمیگرده به سرعت *** دیگه درسته ؟

بالا