• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
نقد کردن بیت کوین از چه سایتی؟ پیشنهاد بدید

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
نوپ

کسی از ساعت 12 شب تا الان تونسته bamilo سفارش ثبت کنه؟
به نظرم نه:general705: از 12 یه باکس گذاشتن که مثلا یک ساعت دیگه جنس های دیگه میاد یک ساعت تموم شد همونا رو برای دو ساعت بعدش تمدید کردن هنوز نیم ساعت نگذشته بود که تایمر رو بردن روی هشت ساعت :D
پ.ن: مثلا شب جمعه است ملت کار دارن والا:rolleyes:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
Last edited:

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
دوستان یدونه افزونه جستجو آژاکس (وردپرس) معرفی میکنید؟
الان از Ajax Search Lite استفاده میکنم ولی خیلی خلی سنگینه و لود سایت رو بالا میبره.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
از 50 تا تخفیفی که میزنن یکیش شاید واقعی باشه :D
من تو خیلی سایتا دیدم این مدلی بوده یا قیمت میکشن بالا با تخفیف تازه میشه قیمت اصلیش . یا جالبتر کالا رو نمیشه خرید ! به سبد اضافه نمیشه . یا میزنه به اتمام رسید . جالبه همین بامیلو قبل شروع تخفیف چند نمونه گذاشت بود .برنج 10 کیلویی ایرانی که 90 تومنه تو بازاره زده بود 35 تومن با تخفیف فکرشو بکن کدومم سس مغزی جنسشو اینطوری میفروشه اخه:general208:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کود تخفیف دیجی کالا داره کسی ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
فیسبوک اگر اکانت را کامل حذف کنم و 30 روز مهلت فعال کردن دوباره هم بگذره. ایمیل ثبت نامی هم از دیتابیس حذف میشه یا برای ثبت نام دوباره ایمیل تکراری شناسایی میکنه؟
کسی اطلاع داره؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ما هم میدونستیم
حداقل میتونستی جای دیگه این حرف رو بزنی که عمومی نباشه همه ببینن دفعه بعدی دیگه نتونیم این کار رو کنیم
یه جوری متن را سانسور کن یا راه دیگه

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
ما هم میدونستیم
حداقل میتونستی جای دیگه این حرف رو بزنی که عمومی نباشه همه ببینن دفعه بعدی دیگه نتونیم این کار رو کنیم
یه جوری متن را سانسور کن یا راه دیگه
شما میدونستی من برای کسانی که بی خبرند گفتم پاک هم نمیشه :D
ما ایرانیا فقط تو دزدی استادیم !
وقتی سیستمی مشکل داره مقصر صاحب اون سیستم هست چون وظیفه داره عملکرد سیستم خودشو برای مشتری تضمین بکنه بعدش هم مشکلات که فقط گریبانگیر صاحبش همیشه نیست اغلب اوقات همین باگ ها باعث میشه کاربر آسیب ببینه حالا اونجا هم انگشت اتهام به سمت کاربر میگیرید؟
ما ایرانیا فقط تو قضاوت دیگران استادیم!

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
شما میدونستی من برای کسانی که بی خبرند گفتم پاک هم نمیشه :D

وقتی سیستمی مشکل داره مقصر صاحب اون سیستم هست چون وظیفه داره عملکرد سیستم خودشو برای مشتری تضمین بکنه بعدش هم مشکلات که فقط گریبانگیر صاحبش همیشه نیست اغلب اوقات همین باگ ها باعث میشه کاربر آسیب ببینه حالا اونجا هم انگشت اتهام به سمت کاربر میگیرید؟
ما ایرانیا فقط تو قضاوت دیگران استادیم!
آقای عزیز به قول معروف در دیزی بازه ....
حرفتون مثل این میمونه از یه خیابون رد بشی در ماشین یا خونه ای باز باشه حالا چون باز هست بری تو خونه و دزدی کنی
کار اشتباهتو توجیه نکن

MaxNet

Registered User
لایک‌ها
239
آقای عزیز به قول معروف در دیزی بازه ....
حرفتون مثل این میمونه از یه خیابون رد بشی در ماشین یا خونه ای باز باشه حالا چون باز هست بری تو خونه و دزدی کنی
کار اشتباهتو توجیه نکن
مثال نامربوطیه صاحب خونه یا ماشین هیچ حقی نسبت به شما نداره و چیزی به شما هم نداده که بخواد در قبال اون مسوولیتی داشته باشه ولی در اینجا شما در ازای خدماتی که پولشو دادید حق دارید که اون مجموعه خدمات رو درست و بدون مشکل دریافت کنید حالا وقتی چیز ناقصی به شما ارائه شده حقوق شما چی میشه؟
شما اگه هاست اروپا داشته باشی که هزینه چند ماه آینده اون پرداخت شده باشه رو به داخل منتقل کنی هاستینگ به شما مابه تفاوت قیمتی پرداخت نمیکنه! کلا این وسط پولتون سوخت میشه کسی هم پاسخگو نیست احتمالا تبصره ای تو قوانینشون برای توجیه این کار هم نوشتند که بعدا وقتی این پول رو درخواست کردید بکوبند تو صورتتون. اگه این اتفاق نمی افتاد و پول شما برگشت داده میشد منم مثل شما در مقابل این حرکت جبهه میگرفتم ولی با این وضعیت نباید انتظار داشت که در مقابل حرکت نادرست اونا شما درست رفتار کنید!!

بالا