• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
اگه پخ میزنی پس خط اولی چرا نوشتی
اگه میخوای پخ بزنی پس چرا این پستو نوشتی اصلا:general703:
آخه دیگه از وبمسترای پیرمرد شدی ، کچلم هستی مغز نداشتت تبخیر شده باید هم پست داد هم پخ . هم اس ، هم تلفن ، شاید جواب دادی

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
دوستان گرافیک کار، به اصطلاح رقص نور بنر و... چی میگن؟
Dancing Light معنی نمیده
قسمت گرافیک یه دونه تاپیک غیر اسپم هم نداره!
آقا اگه برا سرچ میخوای flashing و Flash رو هم استفاده کن

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
واقعا برام سواله چرا ما وبمسترای ایرانی دست از سر histat بر نمی داریم؟ :general711:
جایگزین های بهتری هست
نمونه https://matomo.org/how-do-i-install-on-premise/
کل اسکریپت هم به صورت 100% روی هاست میشه قرار داد نیازی به هیچ External callback نداره (هم سرعت لود بهتر میشه هم خیالمون راحته که اسکریتپ خارجی که معلوم نیست چی رو به کجا می فرسته لود نمی کنیم)

من کلا وقتی از یه خدماتی یا سایتی برای چند سال استفاده کنم دیگه سختمه به یه سایت دیگه کوچ کنم٬ برای همین احتمالا همچنان از همین Histats استفاده کنم :general711:
کلا از انجام کارای فنی سایت خوشم نمیاد٬ برام خسته کنندس :general710::general710:

• Like
Reactions: mg6

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
افزونه کش فعال میکنم، سرعت باز شدن سایت تو gtmetrix افت میکنه:general503:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
افزونه کش فعال میکنم، سرعت باز شدن سایت تو gtmetrix افت میکنه:general503:
لزوما کش کردن (بخصوص از سمت یوزر) باعث بهبود اوضاع نمیشه اصلی ترین دلیلشم محدودیت سرعت هارددیسک هست
این ماژول های سمت سرور response time رو بالا می برن معمولا
بخاطر همین داستانه که همیشه سعی می کنم بهینه سازی رو از سمت سرور انجام بدم که همه چیزو توی رم کش کنم. سمت یوزر دست وبالت بسته اس

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
سلام
histats شما هم بعد از آپدیت آنلاین و بازدیدارو کم نشون میده؟
من کلا وقتی از یه خدماتی یا سایتی برای چند سال استفاده کنم دیگه سختمه به یه سایت دیگه کوچ کنم٬ برای همین احتمالا همچنان از همین Histats استفاده کنم :general711:
کلا از انجام کارای فنی سایت خوشم نمیاد٬ برام خسته کنندس :general710::general710:
آمارگیر خوب + افزونه وردپرس(با عنوان خودش داخل مخزن پیداش کنید)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
‏مدیر سایت پیکوفایل ( مسعود چنگیزی) که سایتی برای آپلود عکس و فایل است به خاطر اینکه کاربر یا کاربرانی فایل pdf کتابهای یک نویسنده را آنجا آپلود کردند به سه سال زندان محکوم شده! سه سال!
----
بعد میگن چرا اینقد سایت های زردو تفریحی و موزیک زیاده و سایتای کاربردی کم !!

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
‏مدیر سایت پیکوفایل ( مسعود چنگیزی) که سایتی برای آپلود عکس و فایل است به خاطر اینکه کاربر یا کاربرانی فایل pdf کتابهای یک نویسنده را آنجا آپلود کردند به سه سال زندان محکوم شده! سه سال!
----
شایعس

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
----
منبع این خبر کجاست؟
عجیبه چنین اتفاقی افتاده باشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
علیرضا شیرازی ادمین بلاگفا تو توییتر گفته
بین نظرات کسی نگفته بود دروغه
ولی بجز همین تیکه متن توییتر منبع دیکه ای نیست
https://mobile.twitter.com/alirezashirazi/status/1067040033721470979
راستی یادی کنیم از کلوب قرار بود درشو تخته کنه , بعد از خودنمایی دیگه یادش رفت بزنه بره

https://forum.persiantools.com/threads/سایت-کلوب-تعطیل-می-شود.891248/

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
به قول یکی در همون توییتر : "با وجود این احکام میشه کسب و کار جدید اختراع کرد. اگه کتابتون فروش نرفت، آپلود ش کنید روی پیکوفایل بعد از مدتی برید شکایت کنید و خسارت مطالبه کنید"

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
به قول یکی در همون توییتر : "با وجود این احکام میشه کسب و کار جدید اختراع کرد. اگه کتابتون فروش نرفت، آپلود ش کنید روی پیکوفایل بعد از مدتی برید شکایت کنید و خسارت مطالبه کنید"
یه نفر رو میشناسم از هر کسی پول قرض میگیره آخر کار نمیده نهایتش به درگیری میکشه کار به دادگاه هم که میرسه حق رو به خود هموم مال مردم خور میدن که هیچ خسارت و دیه هم میگیره! برای چندمین بار خودم از نزدیک دیدم دادگاه به نفعش رای داده بود! مزه دیه و خسارت گرفتن خیلی بهش چسپیده بود, اینم از قانون و عدالت من هم جزء مال باخته ها بودم ولی بیخیال شدم دیگه پیگیرش نشدم, این روز ها باید حواست به خودت باشه بهای تجربه خیلی زیاده ولی ای کاش که زودتر میشد فهمید با چه جامعه ای طرف هستیم . وقتی عدالت ضد عدالت ما میشه و قانون ضد امنیت و آسایش! بعضی کلاهبردار ها خیلی خوب سواری میخورن تو این مملکت

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
بین نظرات کسی نگفته بود دروغه
ولی بجز همین تیکه متن توییتر منبع دیکه ای نیست
https://mobile.twitter.com/alirezashirazi/status/1067040033721470979
راستی یادی کنیم از کلوب قرار بود درشو تخته کنه , بعد از خودنمایی دیگه یادش رفت بزنه بره

https://forum.persiantools.com/threads/سایت-کلوب-تعطیل-می-شود.891248/
اینجا هم در موردش صحبت شده. انگار طرف وکیل هست و به کیفرخواست دسترسی داشته
https://twitter.com/rezaqassemi/status/1064790484835549185
در کل این موضوع تازه ای نیست متاسفانه، موارد زیادی دیدم. برای خودمم پیش اومده سایت خودمم بخاطر یه کتابی که کاربرها گذاشته بودن با حکم دادگاه و بدون هیچ اخطاری فیلتر شد. فایلش تو هاستم نبود و به همین سایت های اشتراک فایل لینک داده بودن! اون موقع اصلا نمی دونستم برای چی فیلتر شدم! نکته جالب اینجا بود که ساماندهی اول با رفع فیلتر موافقت کردد ولی بعد بهم گفت دستور از دادستانی هست!
طبق قوانین فیلتر نمیشه؟ قانون کجا بود تو این مملکت؟؟؟؟
من یه انجمن تفریحی داشتم دو سال و نیم پیش بخاطر 7 تا تاپیک فیلتر شد یه ماه بعد رفع فیلترش کردم و سه چهار ماه بعد هم چون بازدیدکننده نداشت کلا تعطیلش کردم تا شهریور امسال که بازش کردم. با وجودی که روزی 20 تا بازدید کننده هم نداشت، اول مهر به دستور دادستانی فیلتر شد!!! نه اخطاری برام اومده و نه راهی دارم بدونم دلیل دستور دادستانی چی بوده! نه مطلب سیاسی داشت نه لینک دانلود فیلم و سریال و بازی و ... نه هیچ چیز غیرقانونی، همه عکس هاش هم پاک شده بود! تا چند روز فکر می کردم اشتباهی فیلتر شده! ساماندهی 3 ساعت بعد از درخواست رفع فیلتر بهم گفت با درخواست رفع فیلتر موافقت شده ولی دیدم تا دو هفته بعد همینجوری سایتم فیلتره. بهشون تیکت دادم. اینم جوابشون:
مشاهده پیوست 1092256
حالا جریان من هیچی. دامین تلسکم محمد جرجندی فقط برای اینکه برا یه بدافزار به مردم هشدار داده بود با دستور جاویدنیا (همین که جای خرم آبادی اومده) کلا از nic.ir تعلیق شده!
https://twitter.com/s7az2mm/status/1051084394725892098

قانون کجا بود؟؟؟ چند نفر دور هم نشستن فکر می کنن ایران ارث باباشونه هر کاری می خوان می کنن!!! اگه قانون داشتیم تلگرام اینجوری محبوب نمیشد.
من خوش شانس تر بودم چون هیچ جای سایت اسم و آدرسی از خودم نذاشته بودم شناسایی نشدم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
در مورد قوانین کپی رایت و سخت گیری یه عنوان کسی که ضربه خورده از نبود کپی رایت واقعا موافق اجراش هستم
اکثریت جامعه وبمستری تو جهان سوم دارن از چیزایی که دیگران زحمتش رو کشیدن پول مفت در میارن( دانلود فیلم آهنگ بازی نرم افزار و...)

وقتی میبینم چیزی که براش زحمت کشیدم کسای دیگه براحتی بر میدارن ۱۰۰۰ جا کپیش میکنن دیگه انگیزه ایی برای کار کردن نمی مونه
طرف کامپیوتر میخره همونجا واسش ۲۰/۳۰ هزار دلار نرم افزار کرک شده نصب میکنن که چی؟ :general707:

بالا