• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
وبسایتم رو دیشب فیلتر کردن.
یک نکته جالب که مشاهده کردم، مثلا اگر درحالت عادی از ساعت 12 شب تا 12ظهر حدود 500 آی پی ورودی داشتم، الان با وجود فیلتر دیدم در همین بازه زمانی حدود 400 آی پی با فیلترشکن وارد شدن.
یکی از خوبی های فیلترینگ تلگرام همین در دسترس قرار گرفتن v p n بین قشر بسیار زیادی از مردم بود، از این بابت دمشون گرم:D
چرا ؟ اخطار داده بودن ؟ سیمکشای پفک یوز :general710:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
وبسایتم رو دیشب فیلتر کردن.
یک نکته جالب که مشاهده کردم، مثلا اگر درحالت عادی از ساعت 12 شب تا 12ظهر حدود 500 آی پی ورودی داشتم، الان با وجود فیلتر دیدم در همین بازه زمانی حدود 400 آی پی با فیلترشکن وارد شدن.
یکی از خوبی های فیلترینگ تلگرام همین در دسترس قرار گرفتن v p n بین قشر بسیار زیادی از مردم بود، از این بابت دمشون گرم:D
دقیقا همینطوره.
الان همه دیگه با فیلترشکن روشن کلا وارد نت میشن. و نمونش اینکه استفاده مردم داخل ایران از یوتیوب به خاطر همین موضوع چندین برابر افزایش پیدا کرده.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
چرا ؟ اخطار داده بودن ؟ سیمکشای پفک یوز :general710:
نه کلا جایی ثبت نکرده بودم سایت رو ،یکسال بود که چندتا صفحه رو فیلتر کرده بودن، دیشب بطور کل فیل کردن:general602:...
سیمکشای پفکی:D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
توی وردپرس الان که کاربر میخواد ثبت نام کنه سیستم براش پسورد در نظر میگیره

راهی هستش که خود کاربر پسورد انتخابیش رو بزنه ؟

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سلام
دوستان عزیزی که با درگاه های پرداختی سروکار دارن.
در حال حاضر بهترین سرویس درگاه پرداختی که بعد از واریز آنلاین مبلغ رو اتوماتیک و در کمترین زمان به حساب واریز کنه چیه؟ یا متوسط زمان واریز توسط درگاه های بانکی یا شرکتی چقدره؟

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام خدمت دوستان گرامی , به جز پاپ اپ از چه راهی برای کسب در آمد استفاده میکنید ؟

چرا به جز پاپ اپ ؟ چون اکثرا سایت ها در حال دزدی هستن !
طرف برای یک ای پی 20 تا تبلیغ نشون میده بعد به شما پول 1 کلیک رو میده ! توی روزای فعلی ام همه چیز گرون شده , پول دامنه های 1 سایت برای تمدید شده نزدیک 1 میلیون , دامنه دات کو نزدیک 400 هزار تومان !
کار کردن با سایت های پاپ اپ توهین به شعور ادمه , تبلیغات مجانی بزاری سنگین تری تا اینکه با این سیستما همکاری کنی ! اوایل برای جذب مشتری خوب کار میکنن , بعد کم کم به قول دوستان کلک رشتی ها شروع میشه , یک پاپ اپ به 100 تا دامین ریدایرکت میشه , نصب اجباری برای موبایل , بعد هم وقتی پاپ اپ رو برای موبایل غیر فعال کنید در امد یک سوم میشه :| پاپ اپ موبایل بازدید سایت رو نصف میکنه و واقعا فاجعه س
دوستان نظرتون درباره سیستم های صباویژن , اد نتورک و سیستم های همکاری در فروش چیه ؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام خدمت دوستان گرامی , به جز پاپ اپ از چه راهی برای کسب در آمد استفاده میکنید ؟

چرا به جز پاپ اپ ؟ چون اکثرا سایت ها در حال دزدی هستن !
طرف برای یک ای پی 20 تا تبلیغ نشون میده بعد به شما پول 1 کلیک رو میده ! توی روزای فعلی ام همه چیز گرون شده , پول دامنه های 1 سایت برای تمدید شده نزدیک 1 میلیون , دامنه دات کو نزدیک 400 هزار تومان !
کار کردن با سایت های پاپ اپ توهین به شعور ادمه , تبلیغات مجانی بزاری سنگین تری تا اینکه با این سیستما همکاری کنی ! اوایل برای جذب مشتری خوب کار میکنن , بعد کم کم به قول دوستان کلک رشتی ها شروع میشه , یک پاپ اپ به 100 تا دامین ریدایرکت میشه , نصب اجباری برای موبایل , بعد هم وقتی پاپ اپ رو برای موبایل غیر فعال کنید در امد یک سوم میشه :| پاپ اپ موبایل بازدید سایت رو نصف میکنه و واقعا فاجعه س
دوستان نظرتون درباره سیستم های صباویژن , اد نتورک و سیستم های همکاری در فروش چیه ؟
بازم سایت های پاپ اپ دارن مشتری مداری بهتری میکنن نسبت به کلیکی ها
شما کافیه یک بار کارت گیر ای نتورک،صبا، یکتا باشه، میفهمی کسب درآمد از اینترنت چیه
---------
کانگرو هم انگار دوباره باز شده. بچه ها تست کردن کلیک خودشونو ثبت نکرده:D

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
سلام دوستان.من یه سرور اختصاصی که بتونه در لحظه حداقل ده هزار ترافیک رو هندل کنه.
از کجا بگیرم و قیمتش چقدر درمیاد برام؟

asresalamati

Registered User
لایک‌ها
206
سلام دوستان
یکی از آژانس های تبلیغاتی اشتباهی مبلغ 700 هزار تومن رو به حساب من واریز کرده ! :general206: من قصد عودت وجه رو دارم ! بعدا واسم مشکلی پیش نیاد :android30:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام دوستان.من یه سرور اختصاصی که بتونه در لحظه حداقل ده هزار ترافیک رو هندل کنه.
از کجا بگیرم و قیمتش چقدر درمیاد برام؟
این سوال تا زمانی که اسکریپ سایت و نحوه بازدید بررسی نشه جواب نداره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
vps ارزون و خوب از کوجی بگیرم ؟

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
دوستان اینجا ظاهرن به API سابسن متصل شده و سایت رو بالا اوردن می‌خواستم بدونم چطوری اون تبلیغ رو گذاشتن؟؟

https://subscene.xyz

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان اینجا ظاهرن به API سابسن متصل شده و سایت رو بالا اوردن می‌خواستم بدونم چطوری اون تبلیغ رو گذاشتن؟؟

https://subscene.xyz
سابسنس رو پروکسی میکنن اینا اسکریپتش رایگان هست همه جا دانلود کن . تبلیغاتم هم بنری هم پاپ اپ میتونی بزاری روش

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
سابسنس رو پروکسی میکنن اینا اسکریپتش رایگان هست همه جا دانلود کن . تبلیغاتم هم بنری هم پاپ اپ میتونی بزاری روش
همون میخوام ببینم بنر چطور باید گذاشت وقتی کل سایت داره پروکسی میشه؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام دوستان
یکی از آژانس های تبلیغاتی اشتباهی مبلغ 700 هزار تومن رو به حساب من واریز کرده ! :general206: من قصد عودت وجه رو دارم ! بعدا واسم مشکلی پیش نیاد :android30:
ظاهرا الان برای اونا مشکل پیش اومده
چه مشکلی میتونه بعدا برای شما پیش بیاد؟؟؟!!!

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اینا همون کلک های که پاپ اپ میزنه هم نمیزنن قشنگ پولتو بالا میکشن !
خب به نظرت به جای این سرویس ها از چه راهی میشه کسب در امد کرد ؟ فروش بک لینک ؟ گذاشتن بنر ؟ من هم نگفتم این سایت های کلیکی خوبن گفتم تجربتون رو بگید از کار با این سایت ها :general404: وگرنه خودم صباویژن رو مشخصات کاربریشو دیدم خندم گرفت , عکس کارت ملی میخواد :general304::general509:

بازم سایت های پاپ اپ دارن مشتری مداری بهتری میکنن نسبت به کلیکی ها
شما کافیه یک بار کارت گیر ای نتورک،صبا، یکتا باشه، میفهمی کسب درآمد از اینترنت چیه
---------
کانگرو هم انگار دوباره باز شده. بچه ها تست کردن کلیک خودشونو ثبت نکرده:D

مشتری مداری میکنن سایت های پاپ اپ ؟ :eek::general304:
طرف اولش اومده با کلی دروغ کاربر جذب کرده , همین کاربرای اینجا سایتشو اوردن بالا , بعد که خر از پل رد شد بهش میگی اقا شما که میگفتی ما این کارو نمیکنیمو فلان , میگنه نه از اولم همین بوده , شما ناراحتی حذف کن کد رو ! نصب اجباری اپ برای موبایل ! ادد اجباری تو کانالا ! این به کنار خود پاپ اپی که باز میشه توی 100 تا صفحه میچرخه !
اندازه 100 تا ای پی از 1 ای پی پول در میاره , بعد به شما پول 1 ای پی رو میده , برای نصب برنامه و ... هم هزینه های بیشتر میگیره باز به شما پول 1 پاپ اپ رو میده , هزینه دامینی که 90 تومن بود شده 390 تومن بعد بازم باید دنبال این سایت ها بگردی چونه بزنی چرا داری دزدی میکنی ؟
یه کمپین بزنیم تحریم سایت های پاپ اپ :) ببینم 6 ماه سایت نداشته باشن تبلیغشون رو نمایش بده چی کار میکنن بازم میتونن اینجوری زبون درازی کنن که اقا همینی که هست ؟!
سایت های کلیکی هم من تعریفی ازشون نکرم , ای نتورک بعد 4 روز سایتو تایید کرده :| بعدم تبلیغات رو درست شمارش نمیکنه وقتی توی ساب دامین میزاری
به پشتیبانیش میگم چرا قیمت کلیک برای هر بنر مشخص نیست , میگه کد رو بزارید نمایش میده تو امار :| یعنی خودتون ازمون و خطا کل کد هارو بزارید ببینید چقدر در امد داره :general707::general304:
میگم میشه در امد رو صفر کرد در صورت قطع همکاری , 3 بار این سوالو کردم میگه حداقل باید 25 هزار تومان اعتبار داشته باشید برای برداشت :rolleyes: اینارو از کجا میارن برای پشتیبانی ؟ خیلی دلم میخواد قیافه اینا که میرن اینجور جاها استخدام میشن اندازه پشکل عقل ندارن رو ببینم , پاسخگو های شرکت های فروش نت , پاسخگو نت مخابرات , خیلی ادمای جالبی ان :general304:

از بحث اصلی دور شدیم ! حرف من این بود به جز اینها , از چه راهی برای کسب درامد استفاده کنیم ؟ تجربه خودتون چیه ؟

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام دوستان

کسی که(گیرنده) عمداً، اشتباهاً ، یا اجباراً چیزی را که مستحق نبوده است، دریافت کند، ملزم است در هر صورت آنرا به مالک تسلیم کند(ایفای ناروا). این در حالی است که ابتدا مالک می بایست دو مورد ذیل را در محکمه اثبات نماید:
اول: مدیون نبودنِ خود
دوم: اشتباه در پرداخت کردن توسط مالکِ پول
قابل پیگیری قانونی هست و درد سر داره

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
خب به نظرت به جای این سرویس ها از چه راهی میشه کسب در امد کرد ؟ فروش بک لینک ؟ گذاشتن بنر ؟ من هم نگفتم این سایت های کلیکی خوبن گفتم تجربتون رو بگید از کار با این سایت ها :general404: وگرنه خودم صباویژن رو مشخصات کاربریشو دیدم خندم گرفت , عکس کارت ملی میخواد :general304::general509:

مشتری مداری میکنن سایت های پاپ اپ ؟ :eek::general304:
طرف اولش اومده با کلی دروغ کاربر جذب کرده , همین کاربرای اینجا سایتشو اوردن بالا , بعد که خر از پل رد شد بهش میگی اقا شما که میگفتی ما این کارو نمیکنیمو فلان , میگنه نه از اولم همین بوده , شما ناراحتی حذف کن کد رو ! نصب اجباری اپ برای موبایل ! ادد اجباری تو کانالا ! این به کنار خود پاپ اپی که باز میشه توی 100 تا صفحه میچرخه !
اندازه 100 تا ای پی از 1 ای پی پول در میاره , بعد به شما پول 1 ای پی رو میده , برای نصب برنامه و ... هم هزینه های بیشتر میگیره باز به شما پول 1 پاپ اپ رو میده , هزینه دامینی که 90 تومن بود شده 390 تومن بعد بازم باید دنبال این سایت ها بگردی چونه بزنی چرا داری دزدی میکنی ؟
یه کمپین بزنیم تحریم سایت های پاپ اپ :) ببینم 6 ماه سایت نداشته باشن تبلیغشون رو نمایش بده چی کار میکنن بازم میتونن اینجوری زبون درازی کنن که اقا همینی که هست ؟!
سایت های کلیکی هم من تعریفی ازشون نکرم , ای نتورک بعد 4 روز سایتو تایید کرده :| بعدم تبلیغات رو درست شمارش نمیکنه وقتی توی ساب دامین میزاری
به پشتیبانیش میگم چرا قیمت کلیک برای هر بنر مشخص نیست , میگه کد رو بزارید نمایش میده تو امار :| یعنی خودتون ازمون و خطا کل کد هارو بزارید ببینید چقدر در امد داره :general707::general304:
میگم میشه در امد رو صفر کرد در صورت قطع همکاری , 3 بار این سوالو کردم میگه حداقل باید 25 هزار تومان اعتبار داشته باشید برای برداشت :rolleyes: اینارو از کجا میارن برای پشتیبانی ؟ خیلی دلم میخواد قیافه اینا که میرن اینجور جاها استخدام میشن اندازه پشکل عقل ندارن رو ببینم , پاسخگو های شرکت های فروش نت , پاسخگو نت مخابرات , خیلی ادمای جالبی ان :general304:

از بحث اصلی دور شدیم ! حرف من این بود به جز اینها , از چه راهی برای کسب درامد استفاده کنیم ؟ تجربه خودتون چیه ؟
عزیز من وب ایران رو به فناست الان سایت ایی که مستقیم از کاربر پول دریافت میکنند بهترین روش هستند. الان سایت های خیلی تاپ بنر میتونن بگیرن . همکاری در فروش هم که بازم دزدیه .
در کل سایت های خیلی تاپ راحت با شبکه های نمایش تبلیغات کار میکنن اونا هزینه رو اول میگیرن و نمایش میدن و چون رقابت بین شبکه ها هست برای جذب اینا واسه اینا دوز و کلک سوار نمیکنن .

بالا