• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
ماهان سرور خوبه ؟
یه سرویس گرفتم ازشون ببینم چجوریه :D

بعضی هاستینگا کاری می کنن با آدم ، ادم تبلیغاتشون رو هم جایی می بینه جیغ میزنه !

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
midanam.com
البته قبلا تو اوج خودش بازدید روزانه 50k داشت..
شاید همین هیزتوری قوی باعث سریعتر برگشتن به جایگاه قبلی خودش شه!
مدتیه ترجیح دادم بیرون کار کنم و اگه شد مدیریتش رو بدم دست دوست دیگه یی..
اگر دوستی تمایل به همکاری برای مدیریت سایت داره یه پخ بده
چه مدت زمان و دستمزد در نظر میگیره که سایت رو به درآمد ماهی یک میلیون برسونه..نویسندگی یا نویسنده استخدام کردن با خودش...
(البته درآمدش هم از نوعی غیر اصولی و سقوط آزاد نباشه که بعد از چند روز رتبه با مخ بخوره زمین..)

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
مشهد هاست کسی سرویس داشته یا اطلاعی داره از وضعیت خدماتشون؟

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان کسی میشناسین که کانال یوتیوب داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
@amir7310 انقد که توی ده صفحه اخیر تاپیک اسم هاست دی ال رو بردی میخوام سر به بیابون بزارم :|
پشتیبانی و کارشون خوبه بزرگترین عیبی که دارن اینه که زمانی که سایت شما فیلتر میشه هاستتو میبندن :|
یعنی بدبختی فیلتر شدن یه طرف بسته شدن سایت یه طرف

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
@amir7310 انقد که توی ده صفحه اخیر تاپیک اسم هاست دی ال رو بردی میخوام سر به بیابون بزارم :|
پشتیبانی و کارشون خوبه بزرگترین عیبی که دارن اینه که زمانی که سایت شما فیلتر میشه هاستتو میبندن :|
میتونی ایگنور کنی نبینی:general601:
واسه بستن هاست هم باید عرض کنم که نت افراز هم همین کار انجام میده. کلا فیلترینگ ایمیل بزنه باید عمل کنن:general601:
ضمنا اینجا فروم هست و من شما رو نقل قول نکردم.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
به هاستینگ ربطی نداره دادا.
تقریبا یکسالی هست که روال فیـلترینگ عوض شده، فهمیدن با فیـلتر کردن آدرس چیزی درست نمیشه افتادن به جون روش های بگیر و ببندی...
بعداز فیل از طرف کارگروه مصاديق مجرمانه و دستور قضایی به هاستینگ ایمیل میزنن که فلان هاست رو دستریش رو ببندید.
ایناهم از ترسشون دسترسی رو میبندن (اگه اینکارو نکنن دسترسی زندگیشون هم بسته میشه :D ).
حالا یه سری هاستینگ آتش به اختیار و %#&$مال هم هستند که بحثشون جداست و بدون ایمیل کار خودشون رو میکنن :D
ولی درکل بک آپ رو باید بهتون بدن.
خلاصه اگه آدرس ip و dns سایت رو مخفی کنی نمیتونن هاستینگ رو پیدا کنن و در اینصورت فقط فیـلتر میکنن.

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
میتونی ایگنور کنی نبینی:general601:
واسه بستن هاست هم باید عرض کنم که نت افراز هم همین کار انجام میده. کلا فیلترینگ ایمیل بزنه باید عمل کنن:general601:
ضمنا اینجا فروم هست و من شما رو نقل قول نکردم.

یه جوری جواب دادی انگار من نمیدونستم اینجا فروم هست و اومدم یقه ت رو گرفتم که چرا پست میذاری اینجا ؟ :general307:
شما اگه دوس نداری کسی در مورد حرفات نظر بده پس بهتره توی پیام خصوصی برای دیگران نظراتت رو بفرستی یا اینکه ریلکس باشی در جواب به دیگران

به هاستینگ ربطی نداره دادا.
تقریبا یکسالی هست که روال فیـلترینگ عوض شده، فهمیدن با فیـلتر کردن آدرس چیزی درست نمیشه افتادن به جون روش های بگیر و ببندی...
بعداز فیل از طرف کارگروه مصاديق مجرمانه و دستور قضایی به هاستینگ ایمیل میزنن که فلان هاست رو دستریش رو ببندید.
ایناهم از ترسشون دسترسی رو میبندن (اگه اینکارو نکنن دسترسی زندگیشون هم بسته میشه :D ).
حالا یه سری هاستینگ آتش به اختیار و %#&$مال هم هستند که بحثشون جداست و بدون ایمیل کار خودشون رو میکنن :D
ولی درکل بک آپ رو باید بهتون بدن.
خلاصه اگه آدرس ip و dns سایت رو مخفی کنی نمیتونن هاستینگ رو پیدا کنن و در اینصورت فقط فیـلتر میکنن.

کلا توی ایران وبمسترا به چه امیدی فعالیت میکنن نمیدونم ! با قانون های من دراوردی و دلبخواهیی فیلتر میشی حتی اگر توی سایت ساماندهی سایتت ثبت شده باشه , سایت ساماندهی ام که گند زده با کاراش , 20 تا سایت زده بعد همه رو ادغام کرده بعد دوباره برای هر قسمت باید ثبت نام کنی , برای ایجاد یه سایت و دریافت لوگو ساماندهی ازت هزارتا سوال و جواب میپرسن که چیکاره ای , مدرکت چیه ؟ خونه ت کجاس ؟ :general304: لامصب به تو چه ؟ کجای نت جهان همچین مزخرفاتی وجود داره برای کنترل سایت ها
اون به کنار تیکت میزنی کار داری , یه جوری جوابتو میدن انگار شاه داره با گدا صحبت میکنه , ایران ارباب رجوع ارزشش با پشکل یکی هست ! طرف حقوق میگیره برای مردم کار کنه جوری جوابتو میده انگار مالک اینترنته شما رفتی به زور داری از ملکش استفاده میکنی با منت هم جوابتو میده ! نه سایتش راهنمایی درست حسابی داره ! نه درست کار میکنه , انقدر هم سنگین هست 20 بار ریلود باید بکنی باز شه , خودشون هم نمیدونن برای دریافت یه لوگو به درد نخور باید چه مراحلی طی کنی :| یه تماس با ما نداره , یه قسمت تیکت ارسال کردن نداره , شماره تماس هم جواب نمیدن , کلا به یه طرف دایورت کردن مردم رو , بهشون میگی چجوری باید از شما شکایت کرد میگه برو از دادگستری شکایت کن , از خود دادگستری به خودش شکایت کنیم :general304:

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان من پنج شنبه هفته قبل در پنل یکتانت درخواست واریز زدم.
هنوز 10 روز نشده. نمیشه یه حرکتی چیزی زد تا درخواست واریز بزنم قبل 10 روز؟:D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان من پنج شنبه هفته قبل در پنل یکتانت درخواست واریز زدم.
هنوز 10 روز نشده. نمیشه یه حرکتی چیزی زد تا درخواست واریز بزنم قبل 10 روز؟:D

باید پول رو اول کار میگرفتی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
سلام
برای پاپ آپ کجا رو پیشنهاد میدین ؟
میخوام تبلیغ بدم یه کم رتبه سایتم با پاپ آپ بیاد پایین
موقتیه یه کم فقط رتبش درست بشه تو الکسا
کسی اگر پاپ آپ میزاره تو سایتش قیمت بفرسته برام

شما اگر رتبه الکسا رو با پاپ آپ بیاری پایین موقت هست باز هم به محض قطع کردن تبلیغ پاپ آپ در عرض چند روز بر می گرده سر جای اولش

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
آزمایشی ی تستی روی سرور با فضای NVMe زدم معرکه اس!
رسپانس تایم براحتی یک سومه! کش و اینا و هم بیاد روش معرکه میشه
علم چقدر پیشرفت کرده بعد ما وبمسترای جهان سومی هنوز نگرانیم صبح که بیدار میشیم اگر تو گونی نبرده باشنمون سایتمون سر جاش باشه :general711:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
آزمایشی ی تستی روی سرور با فضای NVMe زدم معرکه اس!
رسپانس تایم براحتی یک سومه! کش و اینا و هم بیاد روش معرکه میشه
علم چقدر پیشرفت کرده بعد ما وبمسترای جهان سومی هنوز نگرانیم صبح که بیدار میشیم اگر تو گونی نبرده باشنمون سایتمون سر جاش باشه :general711:
منم واسه همین هاست المان اون شرکت معرفی کردم. چون تست کردم عالی بوده و قیمتش هم واقعا مناسبه
من روی irpowerweb بودم دیگه آخرین فاکتورم رسیده بود به 150

اما دوستان انگار ناراحتن:Dفکر میکنن قراره پورسانت به من بدن:D:general509:

• Like
Reactions: mg6

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
دوستان یه سوال داشتم.
می خوام سرور مجازی بخرم با 30 گیگ nvme
+
20 گیگ ساتا.

الان سوالم اینه که اگر سیستم عامل و دایرکت ادمین روی پارتیشن nvme نصب باشن، اون 20 گیگ ساتا رو چطور می شه به عنوان هاست استفاده کرد؟ (مثلا هاست دانلود بزارم روش.)

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
میشه رو یه پورت دیگه nginx یا apache نصب کرد. البته بهتره سرور دانلود جدا باشه

فقط cloudflare رایگان فعال نکنی که رو ios بالا نمیاد. چند روز درگیر بودیم آخرم جواب درست ندادن.
کلاودفلر رو کلک رشتی زدم فقط از ssl اش استفاده می کردم داشتم ی چیزایی رو cloudflare آزمایش می کردم به نتایج جالبی رسیدم در مورد تاثیر توی رنک بعدا توضیح میدم

بالا