• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
خب lets encrypt استفاده کن چه کاریه :D
دقیقا به همین دلیل گفتم بعدا توضیح میدم :general711: اونم تست کردم
شاید بگی خرافاتیم ولی به نظر میرسه گوگل روابط خارج از عرف با CloudFlare داره :general609:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دقیقا به همین دلیل گفتم بعدا توضیح میدم :general711: اونم تست کردم
شاید بگی خرافاتیم ولی به نظر میرسه گوگل روابط خارج از عرف با CloudFlare داره :general609:
ssl رایگان و پولی تفاوتی در سئو داره؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
آره با آخرین نسخه ios مشکل داشت. البته ssl رو غیر فعال کنی یا آیپی ایرانی نباشه میاد بالا.
این سه تا شرط برقرار باشه نمیاد بالا
cloudflare + ssl + آیپی ایران
ssl فرقی نداره مربوط به کدوم شرکت یا کدوم نوع باشه درسته ؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ssl رایگان و پولی تفاوتی در سئو داره؟
2/3 هفته ایی هست دارم بررسی می کنم
ssl پولی خودم با کلاودفلرو let's encrypt
می تونم بگم که کلاودفلر کمی بهتره از نظر رنک اونم نه صرفا به دلیل ssl
علت اصلیش DNS Resolving کلاودفلر هست گوگل علاقه بیشتری نشون میده به DNS های کلاودفلر

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
شما اگر رتبه الکسا رو با پاپ آپ بیاری پایین موقت هست باز هم به محض قطع کردن تبلیغ پاپ آپ در عرض چند روز بر می گرده سر جای اولش
مشکلی نیست چون سایتم در عرض 1 ماه نهایت 2 ماه فیلتر میشه و باید تغییر بدم ( صرافی آنلاین هست )

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان یه سوال داشتم.
می خوام سرور مجازی بخرم با 30 گیگ nvme
+
20 گیگ ساتا.

الان سوالم اینه که اگر سیستم عامل و دایرکت ادمین روی پارتیشن nvme نصب باشن، اون 20 گیگ ساتا رو چطور می شه به عنوان هاست استفاده کرد؟ (مثلا هاست دانلود بزارم روش.)
دایرکت ادمین قابلیت تنظیم چندین پارتیشن برای home رو داره
اول باید اون 20 گیگ رو یک پارتیشن کنی. مثلا /home2/
اینجا کامل توضیح داده:
https://help.directadmin.com/item.php?id=451

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دایرکت ادمین قابلیت تنظیم چندین پارتیشن برای home رو داره
اول باید اون 20 گیگ رو یک پارتیشن کنی. مثلا /home2/
اینجا کامل توضیح داده:
https://help.directadmin.com/item.php?id=451
سلام
راهی کدی افزونه ای هست که آدرس همه مطالب قبلی رو در وردپرس در جاییش ذخیره داشته باشه بعد وقتی پیوند یکتا مطالب از مثلا ای دی پست به نام پست تغییر کرد از آدرس قبلی به آدرس جدید ریدایرکت بشه کاربر؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
دوستان کسی تا حالا تم و افزونه منتشر کرده روی فایرفاکس؟ یه دونه تم گذاشتم فقط به خودم نشون میده عمومی نیست! نیاز به تایید هست یا مشکل دیگه ای داره خود موزیلا؟
فیسبوک نمیزاره بدون Login محتوای پیج رو دید!! چطوری میشه بدون ورود باهاش کار کرد؟ نمیزاره تمام عکس و ویدئو های پیج رو دید خب این چه مرگش هست؟ اکانت هم داشته باشیم راحت مسدود میشه

Last edited:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا برای ضبط فیلم آموزشی یه میکروفون میخوام بخرم (خودمم داخل فیلم هستم) میخوام یه چی با کیفیت و قیمت مناسب بگیرم کسی سراغ داره لطف کنه بگه؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام
راهی کدی افزونه ای هست که آدرس همه مطالب قبلی رو در وردپرس در جاییش ذخیره داشته باشه بعد وقتی پیوند یکتا مطالب از مثلا ای دی پست به نام پست تغییر کرد از آدرس قبلی به آدرس جدید ریدایرکت بشه کاربر؟
افزونه هست ولی فکر نمیکنم نحوه کارشون اینطور که میخوای باشه (یعنی پیوند های قبلی رو یجا ذخیره کنه)
دقیقا ساختار پیوند یکتا قبلی و جدید رو بگو. بعضاً با کد htaccess میشه کاری انجام داد

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
افزونه هست ولی فکر نمیکنم نحوه کارشون اینطور که میخوای باشه (یعنی پیوند های قبلی رو یجا ذخیره کنه)
دقیقا ساختار پیوند یکتا قبلی و جدید رو بگو. بعضاً با کد htaccess میشه کاری انجام داد
والا همه رو تست کردم هیچ افزونه ای ریدایرکت نمیکنه همه مطالب قبلی 404 میشه نمیدونم اینا به چه دردی میخورن :|
ظاهرا دوستم پیوند قبلیشو گذاشته IDpost نه به صورت ?=849498 بلکه صرفا site.com/46486 و میخواد به site.com/asdasda/ تغییرش بده.

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
@MOHAMMAD026_1 ، @saeid700 ، @amir7310 ، @EmpireWorld و دیگر دوستان
یک سایت دارم با اسکریپت اختصاصی -بعد دوسال میخوام یک سری تغییراتی بدم( الان یک سری اشکالات داره و کد نویسیش هم کامل بهینه نیست) - برنامه نویسش دیگه در دسترسم نیست - چون پروژه نسبتا سنگین بود(هزینشم نسبتا زیاد بود) کدنویسیش و تعداد خطوط کد نویسیش زیاد بود به چند تا برنامه نویس خوب نشون دادم گفتن بهره منتقل کنی به یک اسکریپت جدید تا اینو دوباره ویرایش کنی چون خیلی وقت گیرو هزینه بره.

حالا به نظرتون چی کار کنم؟رو همون ادامه بدم (با همین وضیعتی که داره) و رو بک لینک و سئوش کار کنم؟امکاناتش رو تقلیل بدم و بیارم رو وردپرس و ادامه بدم و یا رو اسکریپت جدید کار کنم؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
والا همه رو تست کردم هیچ افزونه ای ریدایرکت نمیکنه همه مطالب قبلی 404 میشه نمیدونم اینا به چه دردی میخورن :|
ظاهرا دوستم پیوند قبلیشو گذاشته IDpost نه به صورت ?=849498 بلکه صرفا site.com/46486 و میخواد به site.com/asdasda/ تغییرش بده.
این all in one seo رو امتحان کردی؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
یک سایت دارم با اسکریپت اختصاصی -بعد دوسال میخوام یک سری تغییراتی بدم( الان یک سری اشکالات داره و کد نویسیش هم کامل بهینه نیست) - برنامه نویسش دیگه در دسترسم نیست - چون پروژه نسبتا سنگین بود(هزینشم نسبتا زیاد بود) کدنویسیش و تعداد خطوط کد نویسیش زیاد بود به چند تا برنامه نویس خوب نشون دادم گفتن بهره منتقل کنی به یک اسکریپت جدید تا اینو دوباره ویرایش کنی چون خیلی وقت گیرو هزینه بره.

حالا به نظرتون چی کار کنم؟رو همون ادامه بدم (با همین وضیعتی که داره) و رو بک لینک و سئوش کار کنم؟امکاناتش رو تقلیل بدم و بیارم رو وردپرس و ادامه بدم و یا رو اسکریپت جدید کار کنم؟
پیام خصوصی بیشتر برام توضیح بده

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
یه ترفندی میشه زد
ابتدا از ساختار زیر:
site.com/46486
ریدایرکت کنیم به :
site.com/index.php?p=46486
و بعدش وردپرس بصورت خودکار ریدایرکت میکنه به ساختار پیوند یکتای اخیر (ینی مثلا post_name یا هر چیزی که در تنظیمات اعمال کردی)

کد htaccess:
کد:
RedirectMatch 301 ^/([0-9]+)/?$ http://yoursite.com/index.php?p=$1

والا حقیقتا نمیشه نظر داد. چون بستگی به خیلی چیزا داره
به هر حال، بنظرم الویت اول رو بزار روی اصلاح اسکریپت فعلی
و الویت دوم، مهاجرت به وردپرس

البته چون وردپرس خیلی گسترده هست، واسه همین پیشنهادش میکنم
تنوع قالب بسیار بالایی داره و همچنین بسیار انعطاف پذیر هست برای تغییرات
پلاگین های زیادی هم داره و خیلی جاها نیازت رو برطرف میکنه و نیاز به برنامه نویس پیدا نمیکنی

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این all in one seo رو امتحان کردی؟
همه تنظیمات و کارای سایتش با yoast سئو ست شده اونم که کار نمیکنه این یکی افزونه رو نمیشه نصب کرد تنظیمات قبلی بهم میریزه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
میخوام دامنه ای ار تمدید کنم پرشین رجیستر هنگام درخواست اینو میزنه:
عدم دریافت پاسخ. اتصال برقرار نمی باشد. :general507:

بالا