• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام دوستان

یه سوال
یه کانال تلگرامی دارم در رابطه با بازیهای ایکس باکس 360.
بنظرتون چطور میتونم بصورت مطمئن تعداد ممبرهای کانالم رو افزایش بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان ثبت ساماندهی سایت موزیک، مشابه نکس وان لازمه؟ مجوز خاصی میخوان؟
نه فرقی نداره چون مثل سایت های دیگست یکم رو موسیقی حساس میشن که اونم دوره ای هست مثلا یه دوره گفتن باید برای هر موزیک شماره ارشادشو بزنی و یه همچین چیزی.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان ثبت ساماندهی سایت موزیک، مشابه نکس وان لازمه؟ مجوز خاصی میخوان؟
ثبت نکنی که با اولین ریپورت میفرستنت قاطی مرغ ها:D
فوقش فکر میکنی مجاز میزنی.ولی
مثلا تتلو تا چند ماه پیش مجاز بود..الان شده غیر مجاز..اینم هست:D

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
خیلی از آهنگا شماره ارشاد ندارن. سایت نکس وان و یکی دو تا سایت پربازدید دیگه رو چک کردم فقط دو تا نکته دیدم، آهنگ سیاسی نمیزارن. آهنگ خواننده های زن رو نمیزارن.
خوب الان فصل گیر دادن نیست !!!:general208:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
برای انتقال اعتبار سایت باید از طریق (ریدایرکت دائمی 301) این کار رو انجام بدی.
زمان برای انتقال کامل هم حداکثر 6ماه هست و بستگی به میزان اعتبار صفحات و... داره.از اینجا به بعد دیگه همه چی به ربات گوگل بستگی داره و چیزی به نام خیلی سریع نداریم:D
و راستی حتما دامنه جدید رو توی گوگل وبمستر ثبت کن و از طریق پنلش آدرس قدیمی رو به آدرس جدید منتقل کن (از طریق آیکن چرخ دنده و گذینه Change of Address).
توی فایل robots.txt هم آدرس سایت مپ با دامنه جدید رو بزار.
موفق باشی:general601:
پس بعضی از این سایت های فیلم که هر دو هفته یبار فیلتر میشن و کوچ میکنن به دامین جدید چطور بازم توی صفحه اول و دوم میان؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
یه دامین رند xyz سراغ دارم آزاده.. البته برای مخاطب ایرانی..نمیدونم بگیرمش یا نه.. :general507:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بچه ها با توجه به تحریما کجا دامینتون رو ثبت میکنید؟ لازم هست آدرس داخل دامین "ایران" باشه و گیرندن.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
سلام
به نظرتون برای یک سایت آموزشی از وبلاگ استفاده بکنم ( بیان ) یا سایت بزنم با هاست و وردپرس ؟
وبلاگ یک خوبی ای که داره نه هزینه هاست میدی نه نگرانی که یه موقه هک بشی یا اطلاعاتت حذف بشه و ...
وبلاگ بهتره به نظرتون ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کسی اینجی شماره خارجی داره ؟

میخوام از یه سایت اسمس وریفای بگیرم منتهی نمیخوام شماره ایرانی بدم که دردسر نشه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان حدود یک هفته اس که از کیس صدایی می اومد حالا متوجه شدم ، فن پاور صدایی شبیه به زور زدن و با دور تند چرخیدن می کنه
یعنی به صورت رندوم گاهی هر 2-3 دقیقه گاهی هر 1 ساعت ، یک بار ( هر بار به مدت 5 ثانیه ) صدایی می ده شبیه به این که بره روی دور تند و بعدش نرمال میشه دوباره
پاورم FSP HYPER M 600W
راهنمایی لطفا
@EmpireWorld
و بقیه دوستان

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان بکآپ سایت 1 رو که روی هاستینگ a قرار داره روی سایت 2 که توی هاستینگ b هست بازگردانی می کنم ولی توی سایت دوم همه لینک ها با ادرس سایت اول هست. کسی می دونه مشکل کجاست؟سیستم هم وردپرس و سی پنل هست.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
بیان خوبه فقط محدودیت 5000 پست داره
هاست وب تقریبا همه جا بکاپ داره اطلاعات حذف هم بشه میشه برگردوند. در مورد هک هم به این راحتیا نیست مخصوصا کسی برای سایت تازه تاسیس وقت نمیزاره.

بیان رو میشه با پرداخت مبلغ 40 هزار تومن در سال تعداد مطالب رو به 10 هزار مطلب رسوند
بیان خیلی خوبه ولی یه چیزی همش دودلم میکنه اینکه امکانات و شخصی سازی هایی که میشه رو سایت شخصی کرد رو اونجا فکر نکنم بشه

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
سلام
به نظرتون برای یک سایت آموزشی از وبلاگ استفاده بکنم ( بیان ) یا سایت بزنم با هاست و وردپرس ؟
وبلاگ یک خوبی ای که داره نه هزینه هاست میدی نه نگرانی که یه موقه هک بشی یا اطلاعاتت حذف بشه و ...
وبلاگ بهتره به نظرتون ؟

بیان فوق العادس . کاش من سایتم رو رو بیان داشتم با این هزینه های هاست .

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
بیان فوق العادس . کاش من سایتم رو رو بیان داشتم با این هزینه های هاست .

آره خوشم اومده ازش مخصوصا اینکه راحته و هیچکاری نمیخواد کنی یه دامین وصل کنی و دیگه تموم
ولی دودلم
هزینه که مشکلی نداره نهایتش سالی 300 هزار تومن میشه هاست خوب گرفت
ولی از یه طرف امکانات و آزادی ای که توی سایت و هاست شخصی داری رو نمیتونی اونجا پیاده کنی همین دودلم کرده

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
دوستان حدود یک هفته اس که از کیس صدایی می اومد حالا متوجه شدم ، فن پاور صدایی شبیه به زور زدن و با دور تند چرخیدن می کنه
یعنی به صورت رندوم گاهی هر 2-3 دقیقه گاهی هر 1 ساعت ، یک بار ( هر بار به مدت 5 ثانیه ) صدایی می ده شبیه به این که بره روی دور تند و بعدش نرمال میشه دوباره
پاورم FSP HYPER M 600W
راهنمایی لطفا
@EmpireWorld
و بقیه دوستان
پس تشخیص دادی که از کجاست حالا . دوتا حالت ممکنه که خود فن خراب باشه که بعید هست . حالت دوم یا یه قسمت از برد و ای سی ها زیاد داغ میشه و برای همین دور فن میره بالا یا به اشتباه دور فن رو مدار بالا میبره . از اینجا به بعد زیاد از دست شما کاری بر نمیاد .

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پاورم FSP HYPER M 600W
راهنمایی لطفا
@EmpireWorld
و بقیه دوستان
این مورد دو تا علت میتونه داشته
یکی اینکه یه قسمتی از پاور هر چند دیقه ای داغ میکنه و دمای پاور رو بالا میبره که چون سیستم های کامپیوتری دور فن رو بر اساس دما تنظیم میکنن مسلما دور فن هم بالا میره تا دما رو کاهش بده
یکی دیگه هم اینکه ممکنه بر اثر گرد و خاک زیاد این مشکل به وجود اومده باشه که میتونی با یه بلوور یا یه سشوار حسابی توی پاور رو گردگیری کنی. به نظر من قبلش پاور رو کامل باز کن و ببرش توی هوای آزاد و این کار رو انجام بده چون هم راحتتره و هم اینکه گرد و خاکش توی بقیه قسمت های کیس نمیره

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
پس تشخیص دادی که از کجاست حالا . دوتا حالت ممکنه که خود فن خراب باشه که بعید هست . حالت دوم یا یه قسمت از برد و ای سی ها زیاد داغ میشه و برای همین دور فن میره بالا یا به اشتباه دور فن رو مدار بالا میبره . از اینجا به بعد زیاد از دست شما کاری بر نمیاد .
پاور کامپیوتر هم تعمیر می کنن یا تعویض کنم اگر مشکل داشته باشه؟
این مورد دو تا علت میتونه داشته
یکی اینکه یه قسمتی از پاور هر چند دیقه ای داغ میکنه و دمای پاور رو بالا میبره که چون سیستم های کامپیوتری دور فن رو بر اساس دما تنظیم میکنن مسلما دور فن هم بالا میره تا دما رو کاهش بده
یکی دیگه هم اینکه ممکنه بر اثر گرد و خاک زیاد این مشکل به وجود اومده باشه که میتونی با یه بلوور یا یه سشوار حسابی توی پاور رو گردگیری کنی. به نظر من قبلش پاور رو کامل باز کن و ببرش توی هوای آزاد و این کار رو انجام بده چون هم راحتتره و هم اینکه گرد و خاکش توی بقیه قسمت های کیس نمیره
گردگیری رو می تونم انجام بدم ، میشه بدون باز کردن انجام بدم؟ می ترسم بستنش سخت باشه بعدش

پ.ن: دوستان اگر بنا باشه پاور بخرم چه مارکی بگیرم؟ 600 وات حداقل ، نهایت تو رنج 500 - 550 ، هم گرین هست ، هم دیپ کول ، هم کولرمستر

بالا