• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
وای چه گندی زدم به کامپیوتر خخخخ
الان یه لحظه به ذهنم رسید نکنه از گرافیک کامپیوتر باشه این صدا ، رفتم نگاه کردم دوباره دیدم بله ، فنش هی استارت می زنه هی می ایسته ، الکی پاور رو باز کردم مشکل از فن گرافیکه :D:D:general208::general610:
البته مطمئن نیستم فن ایرادی داشته باشه چون دمای گرافیک الان رو 25 هست ، احتمال می دم به خاطر اینکه خیلی سرد شده هی استاپ می کنه فن رو هی استارت می زنه
الان می برم تو بازی چک کنم ببینم اگر دما بالا باشه فن بازم صدا می ده یا نه

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
وای چه گندی زدم به کامپیوتر خخخخ
الان یه لحظه به ذهنم رسید نکنه از گرافیک کامپیوتر باشه این صدا ، رفتم نگاه کردم دوباره دیدم بله ، فنش هی استارت می زنه هی می ایسته ، الکی پاور رو باز کردم مشکل از فن گرافیکه :D:D:general208::general610:
البته مطمئن نیستم فن ایرادی داشته باشه چون دمای گرافیک الان رو 25 هست ، احتمال می دم به خاطر اینکه خیلی سرد شده هی استاپ می کنه فن رو هی استارت می زنه
الان می برم تو بازی چک کنم ببینم اگر دما بالا باشه فن بازم صدا می ده یا نه
فکر کنم دست اخر اوراق کنی پی سی رو ببین اول تشخیص درست بده کجاست . کارت گرافیک رو جدا کن مانیتور رو وصل کن به گرافیک انبرد اگه داره استفاده کن ببین صدا میاد یا نه با گوش دادن بری جلو چیزی از اون زبون بسته نمی مونه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
فکر کنم دست اخر اوراق کنی پی سی رو ببین اول تشخیص درست بده کجاست . کارت گرافیک رو جدا کن مانیتور رو وصل کن به گرافیک انبرد اگه داره استفاده کن ببین صدا میاد یا نه با گوش دادن بری جلو چیزی از اون زبون بسته نمی مونه
نه الان دیگه 99 درصد مطمئنم گرافیکه :D
البته فکر نکنم خراب باشه ، الان رفتم نیم ساعت Call of Duty: WWII پلی کردم با حداکثر گرافیک ، دما نرمال رسید به 50 درجه و فن کارت گرافیک بدون مشکل کار می کنه و اصلا استاپ و استارت نداره ، اما وقتی از بازی خارج شدم و دمای کارت گرافیک رسید به 25 ، فن هی استاپ می کنه هی مجدد چند ثانیه کار می کنه فکر می کنم این قابلیت برای اینه که کمتر کار کنه فن ، چیز دیگه ای بنظرم نمی رسه

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
دوستان یه Extensions واسه گوگل کروم بود که نور رو تنظیم یا رنگ رو گرم میکرد میشه معرفیش کنید؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
البته فکر نکنم خراب باشه ، الان رفتم نیم ساعت Call of Duty: WWII پلی کردم با حداکثر گرافیک ، دما نرمال رسید به 50 درجه و فن کارت گرافیک بدون مشکل کار می کنه و اصلا استاپ و استارت نداره ، اما وقتی از بازی خارج شدم و دمای کارت گرافیک رسید به 25 ، فن هی استاپ می کنه هی مجدد چند ثانیه کار می کنه فکر می کنم این قابلیت برای اینه که کمتر کار کنه فن ، چیز دیگه ای بنظرم نمی رسه
اخه میگی این مشکل تازگی رخ داده . حالا بیخیال دیگه دست نزن جایش که ماشالا یه خرابی کوچیک ۵۰۰ تومن خرجشه امروز

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
روحانی، چند روز پیش: فیلتر و فیلترینگ به‌تدریج به تاریخ خواهد پیوست!
روحانی آخر آذر پارسال یه مدت قبل از فیلتر شدن تلگرام: وزیر ما اینجاست و به مردم قول می‌دهد دستش روی دکمه فیلترینگ نخواهد رفت!
نتیجه گیری: حرفای اینا رو با این پیش فرض بخونین که دارن دروغ میگن، اون وقت متوجه منظورشون میشین :general406:
از این جالبتر اینه که هر وقت همین حرفا رو یادشون بندازی، بهت میگن دست ما نیست!! خب مردک وقتی چیزی دستت نیست عقلت کمه حرف میزنی؟ :general208:
بعدم میشینن با هم فوتبال دیدن و خندیدن به ریش ملت
https://twitter.com/azarijahromi/status/1045360375917674498
رفقا کسی خبر داره واسه payment24 چه اتفاقی افتاده؟
سایت رو آپدیت کردن بهم ریخته بود. تراکنش های ملت قاطی شده بودن. حالا دارن درستش می کنن.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
پس اون تگ هایی که تو خود وردپرس می زنم کافیه؟

پس چرا حتی یه دونه ورودی گوگل هم نداره این سایتم :general208:
سایت رو توی وبمستر تولز ثبت کن. از آنجا کلی اطلاعات راجب سایتت برات نشون میده؛ چقدر ورودی از گوگل میاد, تعداد ایندکس ها, سایت مپ, اررور ها...
برای ورودی گوگل باید روی کیورد رنک بگیری, موضوع سایت در مورد چی هست؟ اگر در مورد همه چی باشه سخت هست رنک گرفتن, اول یه موضوع خیلی خیلی خاص رو شروع کن که کلا 10 تا سایت راجب اون مساله باشه, بعد مثل یک درخت که بزرگ میشه میتونی شاخه های فرعی بهش اضافه کنی

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
برنامه MSI afterburner نصب کن دستی تنظیم کن که فن کارت گرافیک مثلا تا دمای 45 درجه اصلا نچرخه
اینجوری توی وبگردی یا فیلم دیدن دیگه صدای فن نمی شنوی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
برنامه MSI afterburner نصب کن دستی تنظیم کن که فن کارت گرافیک مثلا تا دمای 45 درجه اصلا نچرخه
اینجوری توی وبگردی یا فیلم دیدن دیگه صدای فن نمی شنوی
کارت من asuse و نرم افزار gpu tweak نصبه روش ، مشکلی ندارن؟ به لحاظ تداخل؟
بعدش ایرادی پیش نمیاد اگر مثلا تنظیم کنم تا 35 نچرخه فن به گرافیک اسیب نمی رسه؟ البته کیس من الان 6 فن فعال داره به غیر از فن خود گرافیک ، یک فن دیگه هم هست که چون نیاز نبود اصلا وصلش نکردم

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
سایت هایی مثل فیسبوک ، یوتیوب و اینستاگرام و.. ویدیوهایی که کپی رایت دارن ، رو آنالیز میکنن و یک چیزی مثل اثر انگشت (یک فایل هش) براش تولید میکنن (هم برای تصویر و هم برای صدا) ، و توی یک دیتابس ذخیره میکنن ، بعد از اون برای ویدیویی هایی که آپلود میشن و حتی ویدیویی هایی که قبلا آپلود شده اون فایل هش رو باهاش مقایسه میکنن.
در مورد اینکه دیتابس شون رو چطور تهیه میکنن ، به خاطر اینکه اکثر محتوای دارای کپی رایت توسط حق کپی رایت دارهایی مثل RIAA, MPAA و .. نگهداری میشه ، کار سختی نیست ، اون شرکت های کافیه یک دیتابس از داده هاشون رو در اختیار شرکت هایی مثل گوگل بزارن و بروز نگه اش دارن.
در مورد اینکه اینکار ها چقدر زمان میبره ، یکی از مهندس های گوگل گفته بود که پردازش هر ویدیو برای مورد های کپی رایت کمتر از چند دقیقه طول میکشه ! (حالا خودتون فکرشون کنید چه توان محاسباتی دارن این شرکت ها!) البته اونقدرها هم کار سختی نیست ، به خاطر اینکه این سایت های هر ویدیوی رو اولین کاری که میکنن پردازش و انکود میکنن و تو همون مرحله فایل هش رو ایجاد میکنن و فقط می مونه یک مقایسه که با سرورهایی زیادی که دارن کار مشکلی نیست.
:rolleyes: حاجی چرا نیستی

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
سایت رو توی وبمستر تولز ثبت کن. از آنجا کلی اطلاعات راجب سایتت برات نشون میده؛ چقدر ورودی از گوگل میاد, تعداد ایندکس ها, سایت مپ, اررور ها...
برای ورودی گوگل باید روی کیورد رنک بگیری, موضوع سایت در مورد چی هست؟ اگر در مورد همه چی باشه سخت هست رنک گرفتن, اول یه موضوع خیلی خیلی خاص رو شروع کن که کلا 10 تا سایت راجب اون مساله باشه, بعد مثل یک درخت که بزرگ میشه میتونی شاخه های فرعی بهش اضافه کنی

خیلی ممنونم از راهنماییتون :general406:

سایت هایی مثل فیسبوک ، یوتیوب و اینستاگرام و.. ویدیوهایی که کپی رایت دارن ، رو آنالیز میکنن و یک چیزی مثل اثر انگشت (یک فایل هش) براش تولید میکنن (هم برای تصویر و هم برای صدا) ، و توی یک دیتابس ذخیره میکنن ، بعد از اون برای ویدیویی هایی که آپلود میشن و حتی ویدیویی هایی که قبلا آپلود شده اون فایل هش رو باهاش مقایسه میکنن.
در مورد اینکه دیتابس شون رو چطور تهیه میکنن ، به خاطر اینکه اکثر محتوای دارای کپی رایت توسط حق کپی رایت دارهایی مثل RIAA, MPAA و .. نگهداری میشه ، کار سختی نیست ، اون شرکت های کافیه یک دیتابس از داده هاشون رو در اختیار شرکت هایی مثل گوگل بزارن و بروز نگه اش دارن.
در مورد اینکه اینکار ها چقدر زمان میبره ، یکی از مهندس های گوگل گفته بود که پردازش هر ویدیو برای مورد های کپی رایت کمتر از چند دقیقه طول میکشه ! (حالا خودتون فکرشون کنید چه توان محاسباتی دارن این شرکت ها!) البته اونقدرها هم کار سختی نیست ، به خاطر اینکه این سایت های هر ویدیوی رو اولین کاری که میکنن پردازش و انکود میکنن و تو همون مرحله فایل هش رو ایجاد میکنن و فقط می مونه یک مقایسه که با سرورهایی زیادی که دارن کار مشکلی نیست.

برای استفاده از ساندترک فیلم هم مشکل پیش میاد؟
من یه ویدئو درست کردم که از ساندترک یه فیلم استفاده کردم البته تو خود فیلمم نوشتم که برای کدوم فیلم و آهنگسازش کیه.

من هم تو اینستاگرام و هم تو فیسبوک ,چند تا کلیپ مختلف از فیلم های مختلف در خصوص آموزش زبان انگلیسی آپلود کردم ,هیچکدوم از فایلها هیچ اثری از اسم فیلم ها نداشتن نه تو متا و توضیحات فایل و نه اسمشون , دقیقا بعد از آپلود و آنالیز تو هر دو تا سایت , پیغام اومد که این فایل ویدیویی کپی رایت داره اگه می خوای پست حذف نشه با قوانین موافقت کن ,جالب اینجاست که دقیقا اسم فیلم هم نوشت , حتی واسه سریال فرندز گفت این واسه کدوم فصل و کدوم اپیزوده !!! چه سروری دارن اینا ! چه آنالیزوری !

مشاهده پیوست 972739

اپیزود کامل بود یا یه بخشی از اپیزود؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
واژه ir توی یه دامنه com مشکل ساز میشه ؟
مثلا ir-new.com

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
IMG_20190122_111048.jpg
مثل اینکه درگاه پرداخت سداد یه ایمیل و اطلاعیه فرستاده با عنوان (رزمایش قطع اینترنت سرور خارج از ایران)!!!!!
یعنی هرکی روی سرور خارج از ایران میزبانی میشه 2ساعت درگاه قطع میشه و درآینده هم این کار رو انقدر تکرار میکنن که کلا بیای سرور داخل!
با توجه به اینکه شاپرک هم پشت این ماجراست، بعید نیست در آینده این اتفاق برای باقی درگاه ها هم بی افتد
هر روز بهتر از دیروز:general505:

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام کسی قالب پزشکی داره میخرم ازش؟ نسخه کاملش و اپدیت باشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
سلام یه قالب وردپرس برای سایت وبلاگی با مطالب آموزشی می‌خوام قالب درست و درمون چی پیشنهاد میکنید؟

سایت دانلود قالب وردپرس رایگان چی ؟؟؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
Ghost recon wild land مثل سری قبلش قشنگ هست؟

بالا