• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
بنظرتون راهی هستش که بشه وبلاگ های حذف شده این سرویس رو پیداکرد ؟
virgool.io
لینک یه نمونه بلاگ حذف شده ش رو بده

آقا جان من یکی جواب بده..
مزییت این سایت های فروشگاه ساز رایگان نسبت به ووکامرسی که خودمون میتونیم بالا بیریم چیه؟

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
لینک یه نمونه بلاگ حذف شده ش رو بده

آقا جان من یکی جواب بده..
مزییت این سایت های فروشگاه ساز رایگان نسبت به ووکامرسی که خودمون میتونیم بالا بیریم چیه؟
تو بگو دقیقا کودموش منظورته تا بگم مزیتش جیه؟
اولا پول هاست رو نمیدی ...
مثلا سازیتو درصدی از فروشت رو میگیره و امکانات نسخه رایگانش خیلی محدوده .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486

فروشگاه ساز رو وبلاگ در نظر بگیر ووکامرس رو وردپرس

تو بگو دقیقا کودموش منظورته تا بگم مزیتش جیه؟
اولا پول هاست رو نمیدی ...
مثلا سازیتو درصدی از فروشت رو میگیره و امکانات نسخه رایگانش خیلی محدوده .
مورد خاصی مد نظرم نیست..همه صفحه اولی های گوگل رو میگم..

تشکر فراوان بابت راهنماییتون..
یه سوال دیگه.. این افزونه مبدل ووکامرس به اپلیکیشن چجوریاست؟
جالب هست؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
مورد خاصی مد نظرم نیست..همه صفحه اولی های گوگل رو میگم..

تشکر فراوان بابت راهنماییتون..
یه سوال دیگه.. این افزونه مبدل ووکامرس به اپلیکیشن چجوریاست؟
جالب هست؟

همه رایگانا و پولیا رو من چک کردم ، رایگانا همه یا نسخه ی ساده هستن یا سازیتو که همون نسخه ساده درصدی میگیره .

اگه قصد راه اندازی فروشگاه داری بهتره یه قالب خوب بخری بدی برات شخصی سازی کنن . بچه های همینجا میتونن به بهترین شکلش ... یک بار هزینه برای همیشه .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
همه رایگانا و پولیا رو من چک کردم ، رایگانا همه یا نسخه ی ساده هستن یا سازیتو که همون نسخه ساده درصدی میگیره .

اگه قصد راه اندازی فروشگاه داری بهتره یه قالب خوب بخری بدی برات شخصی سازی کنن . بچه های همینجا میتونن به بهترین شکلش ... یک بار هزینه برای همیشه .
مشتری هام رو دارم..
ظاهر قالب مهم نیست.. منظم باشه کافیه..
فقط برای سفارش گیری میخوام سایت رو (در قالب اپلیکیشن) ارائه بدم.. که شنیدم پلاگینی برای گرفتن خروجی اپلیکیشن به صورت رایگان هست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
لپ تاپ خوبیه فقط شاید 128 گیگ ssd کم بیاره (اگه مهمه که نرم افزار ها سریع باز بشن و نرم افزار سنگین زیاد لازم داری)
اگر برای کار های وبمستری و وبگردی و... (به جز بازی) میخوای پیشنهادم اینه یه کم بودجه رو ببری بالا و macbook air یا pro بگیری
:eek::eek::eek::eek:
macbook air یا pro برای وبمستری؟!!!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
برای وبمستری مگه چیزی بیش از رم 8 گیگ و گرافیک 512 میخواد؟
پردازنده و هارد و چیزای دیگه هم هرچی باشه زیاده..

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
لپ تاپ خوبیه فقط شاید 128 گیگ ssd کم بیاره (اگه مهمه که نرم افزار ها سریع باز بشن و نرم افزار سنگین زیاد لازم داری)
اگر برای کار های وبمستری و وبگردی و... (به جز بازی) میخوای پیشنهادم اینه یه کم بودجه رو ببری بالا و macbook air یا pro بگیری
همین مدل256ssd داره
فتوشاپ اتوکد فیلم بازی وبستری
با مک نمیتونم کار کنم.
لپ تاپی که لینک داده 13500 قیمتشه
از دم قسط میخوام بگیرم :D

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
مک بوک تو رنج 15 تومن رمش 8 هست گرافیک هم بسته به مدل داره :rolleyes:
حالا چه اسراریه مک بوک؟!!
ولا من سیستم قبلیم رم 6 بود پردازنده e5300 اگه بخاطر انیمیشن نبود عمرا تغییرش میدادم.. تا چند سال دیگه واسه وبمستری و کارای شخصی جواب میداد...
گوشیم هم اندرویدش 5 هست و بیشتر هم نمیشه.. و تا زمانی که به مشکل بر نخورم عمرا گوشیم رو ارتقاء بدم..
آقا در حد نیازتون وسیله بیرید.. گول وسوسه های تبلیغاتی رو نخورید..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
آقا فایل دمو آماده برای درون ریزی ووکامرس میخوام..از کجا تهیه کنم؟ ترجیحا با محتوایات ایرانی..

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
256 خوبه. من که با همین 120 گیگ ssd فعلا دارم زندگی میکنم :D
برا خرید قسطی هم که شده باید یه دسته چک بگیرم. با این تورم هرچقدر سود بکشن مهم نیست باز به نفعت میشه :D

مک بیشتر خوبیای ویندوز و لینوکس رو برای برنامه نویسا داره.
هم نرم افزار های خوبی داره (ویندوز) هم یه سری امکانات که اینجا جای توضیحش نیست داره برای برنامه نویس ها که از ویندوز بهتره (لینوکس)
یه مورد خاص هم توسعه اپ های iOS هست که سیستم عامل مک لازم داره.
اره اصلا نمیشه چیزی خرید توی ۲.۳ هفته روی اکثر مدلهایی که دیدم ۲.۳ ت رفته روش بازم معلوم نیست ح.ن چه خوابی دیده برامون:D:general712:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اره اصلا نمیشه چیزی خرید توی ۲.۳ هفته روی اکثر مدلهایی که دیدم ۲.۳ ت رفته روش بازم معلوم نیست ح.ن چه خوابی دیده برامون:D:general712:
حسن که هیچ کاره ست
بیشتر *** برامون خواب میبینه

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان نظرتون در مورد این لپ تاپ چیه؟ تواین سطح قیمت چیز بهتری میشناسید?
https://www.bprshop.com/product/6067-Acer-Aspire-A715-71G-لپ-تاپ-ایسر
در کل این مدل رو توصیه نمی کنم ولی مدل خاصی مدنظرم نیست
سی پی یو نسل 8 بگیر (این نسل 7 بود) مصرف باتری رو خیلی کاهش میده
هارد حتما 7200 RPM باشه حتی اگه مجبور شدی ظرفیت پایین تر بگیر. برند هارد هم ببین چیه. هاردهای هیتاچی و وسترن دیجیتال خوبن ولی توشیبا رو یکی از لپ تاپهام دارم خیلی کنده. بقیه برندها اطلاع ندارم
برند SSD هم چک کن چیه. برند سیلیکون پاور رو شنیدم (مطمئن نیستم) بعد یه مدت فریمورش دچار مشکل میشه و از کار میفته. قابل تعمیر هم نیست.
بهرحال اینکه یه برند هارداکسترنال یا بقیه محصولاتش خوب باشه دلیل نمیشه هارد لپ تاپش هم خوب باشه
گرافیکش هم حافظه اختصاصی داشته باشه مگه نه از رم میکشه
دی وی دی حتما داشته باشه، حیفه این همه پول بدی ولی یه دی وی دی نتونی باهاش ببینی
قطعاتش (بخصوص رم و باتری) قابل تعویض باشه و رو مادربرد لحیم نشده باشه. اینجوری اگه یه قطعه اش خراب بشه باید کل برد رو عوض کنی که اندازه یه لپ تاپ دیگه خرج داره
چراغ پاور و هاردش نزدیک کیبورد باشن. اگه کنار لپ تاپ باشه دیدنش سخته
نور پس زمینه کیبورد خیلی مهم نیست، اگه خواستی به جاش می تونی از این لامپ های usb بزاری نور خیلی بهتری هم داره.
بلندگو اگه روی کیبورد باشه صداش بهتره. بلندگوی اینو ندیدم ولی بعضی لپ تاپ ها بلندگو رو میذارن زیر لپ تاپ که صداش خوب نمیشه
تو ریویوها چک کن کارایی هیت سینک چطوریه و دمای لپ تاپ موقع کار چقدر میشه. دمای بالاتر از 70 درجه عمر قطعات الکترونیکی رو خیلی کم میکنه

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
در کل این مدل رو توصیه نمی کنم ولی مدل خاصی مدنظرم نیست
سی پی یو نسل 8 بگیر (این نسل 7 بود) مصرف باتری رو خیلی کاهش میده
هارد حتما 7200 RPM باشه حتی اگه مجبور شدی ظرفیت پایین تر بگیر. برند هارد هم ببین چیه. هاردهای هیتاچی و وسترن دیجیتال خوبن ولی توشیبا رو یکی از لپ تاپهام دارم خیلی کنده. بقیه برندها اطلاع ندارم
برند SSD هم چک کن چیه. برند سیلیکون پاور رو شنیدم (مطمئن نیستم) بعد یه مدت فریمورش دچار مشکل میشه و از کار میفته. قابل تعمیر هم نیست.
بهرحال اینکه یه برند هارداکسترنال یا بقیه محصولاتش خوب باشه دلیل نمیشه هارد لپ تاپش هم خوب باشه
گرافیکش هم حافظه اختصاصی داشته باشه مگه نه از رم میکشه
دی وی دی حتما داشته باشه، حیفه این همه پول بدی ولی یه دی وی دی نتونی باهاش ببینی
قطعاتش (بخصوص رم و باتری) قابل تعویض باشه و رو مادربرد لحیم نشده باشه. اینجوری اگه یه قطعه اش خراب بشه باید کل برد رو عوض کنی که اندازه یه لپ تاپ دیگه خرج داره
چراغ پاور و هاردش نزدیک کیبورد باشن. اگه کنار لپ تاپ باشه دیدنش سخته
نور پس زمینه کیبورد خیلی مهم نیست، اگه خواستی به جاش می تونی از این لامپ های usb بزاری نور خیلی بهتری هم داره.
بلندگو اگه روی کیبورد باشه صداش بهتره. بلندگوی اینو ندیدم ولی بعضی لپ تاپ ها بلندگو رو میذارن زیر لپ تاپ که صداش خوب نمیشه
تو ریویوها چک کن کارایی هیت سینک چطوریه و دمای لپ تاپ موقع کار چقدر میشه. دمای بالاتر از 70 درجه عمر قطعات الکترونیکی رو خیلی کم میکنه
ممنون بابت توزیحات کامل ولی...
الان بخوای یه چیزی بگیری که همه ی این موارد رو داشته باشه شیرین باید ۲۵ ۳۰ خرج کنی:general511::general712:

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
خواستی 30 خرج کنی دیگه گزینت جز مک بوک نباید باشه :D
مگر اینکه کارت 24 ساعت گیم باشه، برای اونم تلویزیون بزرگ + ps4 + یه سری بازی رو به جای pc توصیه میکنم :D
30 داشتم الان تو پی تی داشتم تاپیک ها رو بالا پایین میکردم؟:general106::general711:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اینجا آدمایی هستن که روزی 30 به بالا درمیارن :general403: میدونم داری پستمو میخونی، سلام پولدار :general510: خوب کاری میکنی که چیزی نمیگی :general707:

یه سری قلی هم داریم که سایت مردمو ریپورت میدن، سلام قلی سایت امضامو انقد ریپورت بده که دستات تاول بزنه :D سایتای اصلیمو هیچوقت نمیبینی :general601:
جفر خیلی حسوده
جفر وقت بیکاریش سایتای مردمو ریپورت میکنه
مثل جفر نباشیم

هرگونه شباهت این جفر و اون جفر کاملا ساختگی میباشد:general707:
@AloneFly

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اقا این ارور رو هر کاری میکنم نمیره چرا؟

برای سایت kwfinder.com

فایل های ضمیمه

• erur.png
    erur.png
    29.7 KB · نمایش ها: 15
بالا