• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
میهن وب هاست سمت هاستای اقتصادیش به هیچ وجه نرو
بقدری منابع کمی در اختیار داری که گاهی وقتا ۴ نفر همزمان نمیتونن وارد سایت شن
فقط برا بلاگ و سایتایی که افزونه های زیادی استفاده نمیکنن و بهینه شدن بدرد میخوره
شما یه قالب المنتوری + ووکامرس داشته باشی به زور میتونی وارد پنل مدیریت شی
من یه مشتری داشتم سایتش به زور باز میشد یا بعد از کلی زور زدن ارور ۵۰۴ میداد
البته بماند افزونه های زیادی هم نصب داشت اما با wp-rocket هم نشد اوکیش کنم
اگه تبلیغ نباشه اوردمش روی سرویس اقتصادی نت افراز و بکل مشکلش حل شد

هر ۲ تا هاستینگ گارانتی بازگشت وجه دارن (۷روز)، میتونی روی جفتشو امتحان کنی و اگه خوشت نیومد پولتو پس بدن (البته اگه واقعا بدن)
پس میهن وب هاست خط می خوره.
نت افزار گفتم که پنل دایرکت ادمین داره، من با سی پنل راحتم. بعد اون پلن که 2 تا سایت رو میزبانی کنه گرونه. من گفتم هزینه پایین تر بدیم ، هزینه 2 تا هاست ندیم. اون پلن که 2 سایت ساپورت میکنه هزینه اش عملا مثل گرفتن 2 هاست هست.
منم پارس پک دارم راضیم وردپرس + زنفورو نصبه دیروز ۸کا گوگل طبق گوگل وبمستر داشتیم و روی هاست معمولیشم هستیم مشکلی نداره ماهی ۷۴تومن اینا
نمی دونم یکی میگه پارس پک خوبه یکی میگه به درد نمی خوره.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
نت افزار گفتم که پنل دایرکت ادمین داره، من با سی پنل راحتم. بعد اون پلن که 2 تا سایت رو میزبانی کنه گرونه. من گفتم هزینه پایین تر بدیم ، هزینه 2 تا هاست ندیم. اون پلن که 2 سایت ساپورت میکنه هزینه اش عملا مثل گرفتن 2 هاست هست.

اگه میخوای هزینه‌ش مثه گرفتن ۲ تا هاسته، پس دو تا هاست بگیر که منابع بیشتری داشته باشی
و یه نکته دیگه
نت افراز ۹ درصد مالیات میگیره ازت، اما بعضی از هاستینگ ها فعلا مالیات نمیگیرن مثه host-dl
نت افراز دامنه .ir رایگان میده برای هاستای سالانه (حتی بعد از یکسال، تمدید سرویس سالانه نیاز نیست هزینه تمدید دامنه بدی)
کد تخفیف ۱۲درصد نت افراز توی نت پره میتونی استفاده کنی
و ظاهرا ۷ روز گارانتی بازگشت وجه رو رعایت میکنن و میزنن به کیف پولت و از اونجا میتونی شماره شبا بدی تا بزنن به حسابت (این موردو حتما تو تیکت قبل از خرید بگو بهشون)
پشتیبانیشون نسبت به بعضی از هاستینگ های دیگه با حوصله و با تجربه ترن
و نت افراز در صورت درخواست بصورت رایگان برات dns اختصاصی تنظیم میکنه که کسی متوجه نشه هاستت از کجاست و مثل این میمونه که سرور اختصاصی داری
مورد بالا رو اکثر هاست ها سالانه از ۱۰۰ تومان جداگانه میگیرن.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
پارس پک پرسیدم گفتن 2 تا ادآن دامین داره.
به جای 2 تا هاست 1 گیگ 48500 تومنی (جمعا 97000 تومن) اینطوری میشه 1 هاست 2 گیگ گرفت 52000 تومن
هاست 5 گیگ رم 1 گیگ 57500 تومن / 5 گیگ با رم 2 گیگ و پردازنده 2 هسته 61 هزار تومن. روی این میشه 2 تا سایت شرکتی و یه فروشگاه بالا آورد؟

با پردازنده 3 هسته و رم 2 گیگ هم 70500 تومن

قیمت سالانه هم اینطور میشه
فضا 1 گیگ ، رم 1 گیگ، پردازنده 2 هسته 469000 تومن
فضا 2 گیگ ، رم 1 گیگ، پردازنده 2 هسته 504000 تومن
فضا 5 گیگ، رم 2 گیگ، پردازنده 2 هسته 646000 تومن

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
افزونه دکان مشابه خارجی هم داره؟ میخوام پنل بزنم برای فروشنده ها. مشکل زبان نداشته باشه و سازگاری با ریال و هماهنگی با برنامه هایی مثل تاپین و... تداخل نداشته باشه. هست همچین چیزی؟

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
افزونه دکان مشابه خارجی هم داره؟ میخوام پنل بزنم برای فروشنده ها. مشکل زبان نداشته باشه و سازگاری با ریال و هماهنگی با برنامه هایی مثل تاپین و... تداخل نداشته باشه. هست همچین چیزی؟

دکان خودش خارجی هست

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
@nima_00989166 فکر کنم نسخه اصلی افزونه دکان فارسی نیست و همچنین مشکلات اجرایی زیادی داره. به ظاهر امکاناتش کامله ولی وقتی باهاش کار می کنید، کمبود زیاد داره، از طرفی افزونه بهتری هم ندیدم...

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دکان بخاطر اسمش اوایل منم فکر میکردم فارسی (همون دکون خودمون)
ماژول های رسمیش فکر کنم بالای ۲۰ تا باید باشه که ممکنه کارتو راه بندازه، برو یه بررسی کن ماژول‌هاشو
غیر رسمی هم ادان زیاد ساختن براش
تا حالا بجز دکان چیز دیگه ای نصب نکردم متاسفانه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
2 گیگ فضا و رم 1 گیگ و پردازنده 2 هسته برای 2 تا سایت شرکتی مناسب هست؟
و اگه بعدا 1 فروشگاه اضافه بشه، 5 گیگ فضا و رم 2 گیگ و پردازنده 2 هسته ای جواب میده؟ هزینه اش میشه 645000 تومن، اگه جدا جدا بخوایم هاست بگیریم 3 تا 468000 تومن میشه.
بعد برای ارتقاش بهتره رم ارتقا پیدا کنه یا پردازنده؟ مثلا پردازنده بشه 3 هسته ای یا رم بشه 3 گیگ؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
2 گیگ فضا و رم 1 گیگ و پردازنده 2 هسته برای 2 تا سایت شرکتی مناسب هست؟
و اگه بعدا 1 فروشگاه اضافه بشه، 5 گیگ فضا و رم 2 گیگ و پردازنده 2 هسته ای جواب میده؟ هزینه اش میشه 645000 تومن، اگه جدا جدا بخوایم هاست بگیریم 3 تا 468000 تومن میشه.
بعد برای ارتقاش بهتره رم ارتقا پیدا کنه یا پردازنده؟ مثلا پردازنده بشه 3 هسته ای یا رم بشه 3 گیگ؟
ببین سعی کن کمترین هزینه رو پرداخت کنی
سایت شرکتی 500 مگ فضا کافیه اگه بازدیدات زیر 3 هزارتاس 512 رم هم کافیه هر وقت منابع پربشه خودشون پیام میدن
تا زمانی هم که ارور 503 نداده یا هاستینگ نگفته درخواست ارتقا نکن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
ببین سعی کن کمترین هزینه رو پرداخت کنی
سایت شرکتی 500 مگ فضا کافیه اگه بازدیدات زیر 3 هزارتاس 512 رم هم کافیه هر وقت منابع پربشه خودشون پیام میدن
تا زمانی هم که ارور 503 نداده یا هاستینگ نگفته درخواست ارتقا نکن
ممنون. پس رم 1 گیگ برای 2 تا سایت کافیه. حالا اگه بعدا 1 فروشگاه اضافه بشه. 2 گیگ رم مناسب هست؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
ممنون. پس رم 1 گیگ برای 2 تا سایت کافیه. حالا اگه بعدا 1 فروشگاه اضافه بشه. 2 گیگ رم مناسب هست؟
قبلش مطمئن شو پلن هاستی که میگیری دوتا دامین همزمان ساپورت میکنه

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
دوستان یه سوال
من 7-8 ماهه یه دفتر گرفتم و فعالیت های فریلنسریمو اونجا انجام میدم اما ثبت شرکت و .... ندارم
صرفاً یه جایی هست که دور از خونه باشم تقریباً اجاره اس خوبه و جاش خوش جاس اما کمتر پیش میاد مشتری بیاد دفتر و من بیشتر میرم سمتشون
جاش کوچیکه و کم و بیش جوابگو هست
از اونجایی که تو چند تا حوزه فعالم و بیشتر از یه تخصص دارم در حدی که حتی میتونم آموزش بدم اما سرمایه کافی برای توسعه کارم (جای بزرگتر و تبلیغات و ...) ندارم.
از طرفی میخوام از بیشتر پتانسیلم استفاده بشه و درآمد بیشتر بشه از طرفی قدرتشم ندارم به خاطر هزینه ها و ...به نظرتون چیکار کنم ؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
آقا کلودفلر Proxy status رو بزار فعال بمونه یا غیرفعال کنم؟
اگه ترفندی میدونید که باعث بشه سرعت لود برای ip ایران اوکی باشه هم بگید استفاده کنیم
cloud.JPG

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897

پارس پک دو ورزه کند شده دارم منتقل میکنم به تلاش نت ببینم چطوره
پنل کاربری پارسپک خیلی کنده بک آپ هم برای انتقال باید بگی خودشون بگیرن لینک بدن خودت نمیتونی برای انتقال بگیری باز یه خوبی که داره میتونی بدون اینکه فضات اشغال بشه بک آپ بگیری

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
پارس پک دو ورزه کند شده دارم منتقل میکنم به تلاش نت ببینم چطوره
پنل کاربری پارسپک خیلی کنده بک آپ هم برای انتقال باید بگی خودشون بگیرن لینک بدن خودت نمیتونی برای انتقال بگیری باز یه خوبی که داره میتونی بدون اینکه فضات اشغال بشه بک آپ بگیری

اصلا ورود به پنلش صبر ایوب میخواد بسکه کنده
پنل آزمایشیشو چک کردی ببینی سرعت اونم کنده یا نه؟

بالا