• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
پارس پک دو ورزه کند شده دارم منتقل میکنم به تلاش نت ببینم چطوره
پنل کاربری پارسپک خیلی کنده بک آپ هم برای انتقال باید بگی خودشون بگیرن لینک بدن خودت نمیتونی برای انتقال بگیری باز یه خوبی که داره میتونی بدون اینکه فضات اشغال بشه بک آپ بگیری
حاجی پلن خارج اش از ایران بهتره

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
پارس پک دو ورزه کند شده دارم منتقل میکنم به تلاش نت ببینم چطوره
پنل کاربری پارسپک خیلی کنده بک آپ هم برای انتقال باید بگی خودشون بگیرن لینک بدن خودت نمیتونی برای انتقال بگیری باز یه خوبی که داره میتونی بدون اینکه فضات اشغال بشه بک آپ بگیری
تلاش نت فقط برا خرید دامنه خوبه، من دوسال پیش هاست داشتم افتضاح بود بازدید از 100 تا شد 500، سایت رو داون کردن ارتقا بدم

شتابان هاست و نت افراز و هاست خارج پارسپک بد نیستن، آذرآنلاینم خوب بود اما جدیدا پشتیبانیش ناشی و کارنابلده

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
اصلا ورود به پنلش صبر ایوب میخواد بسکه کنده
پنل آزمایشیشو چک کردی ببینی سرعت اونم کنده یا نه؟
اونم باید با قندشکن بری
حاجی پلن خارج اش از ایران بهتره
کجا پارس پک؟
تلاش نت فقط برا خرید دامنه خوبه، من دوسال پیش هاست داشتم افتضاح بود بازدید از 100 تا شد 500، سایت رو داون کردن ارتقا بدم

شتابان هاست و نت افراز و هاست خارج پارسپک بد نیستن، آذرآنلاینم خوب بود اما جدیدا پشتیبانیش ناشی و کارنابلده
دو بار بهشون فول بک آپ دادم نتونستن رستور کنن آخر خودم دستی منتقل کردم بهترین و گرون ترین هاستشم گرفتم ولی سرعتی نداره
پشتیبانی هم خیلی دیر جواب میده بر میگردم همون پارس پک فقط نمیدونم در آینده چطور ازشون بک‌آپ واسه انتقال بگیرم

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897

هنوز یک ساعت نشده میگن مصرف cpu بالاس برگشتم همون پارس پک
الکی پولمون پرید ببینم برمیگردونه دامنه تمدید کنم

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,756
دوستان یه سوال
من 7-8 ماهه یه دفتر گرفتم و فعالیت های فریلنسریمو اونجا انجام میدم اما ثبت شرکت و .... ندارم
صرفاً یه جایی هست که دور از خونه باشم تقریباً اجاره اس خوبه و جاش خوش جاس اما کمتر پیش میاد مشتری بیاد دفتر و من بیشتر میرم سمتشون
جاش کوچیکه و کم و بیش جوابگو هست
از اونجایی که تو چند تا حوزه فعالم و بیشتر از یه تخصص دارم در حدی که حتی میتونم آموزش بدم اما سرمایه کافی برای توسعه کارم (جای بزرگتر و تبلیغات و ...) ندارم.
از طرفی میخوام از بیشتر پتانسیلم استفاده بشه و درآمد بیشتر بشه از طرفی قدرتشم ندارم به خاطر هزینه ها و ...به نظرتون چیکار کنم ؟
اینم جواب بدین ممنون میشم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
آقا طرف سون هاست اصلا نرید
هاست دانلود ۸۰ گیگی برا یکی از مشتریام بوده و یکسال و ۶ ماه استفاده میکرده (آموزش هایی که خودش ضبط کرده و برای فروش گذاشته)
حدود ۲۰ روز میشده که کاربراش نمیتونستن دانلود کنن و فکر کرده مشکل از لبریز شدن ظرفیتی که خرید کرده بود
با تیکتی که فرستادم معلوم شد هاردشون معیوب شده و دیگه روی لوکیشن ایران هم هاست دانلود نمیده
از اونجایی که فکر میکردم raid داره ما گفتیم مشکلی نیست و اطلاعاتمون محفوظه و نهایتا بکاپ بهمون میدن میریم یه جا دیگه
به ما گفتن اطلاعاتتون رو داریم ولی بدلیل حجم بالا نمیتونیم در اختیارتون قرار بدیم و تنها راهی که ما این اطلاعات رو در اختیار شما قرار میدیم خرید یکی از سرویس های دیگه ما توی یک لوکیشن دیگه هست که قیمتش بالاتره
درواقع داره میگه بدلیل هر اتفاق کوفتی که افتاده هارد سوخته و اگه اطلاعاتتون رو میخواید باید دوباره ازمون سرویس بگیرین و نمیتونن بکاپ اون اطلاعات رو مستقیما در اختیارمون قرار بدن که بدیم به یه شرکت دیگه

1692098751270.png

و داخل تیکت مستقیم نتونستن بگن که بهم جواب بدن و تماس گرفتن و گفتن نمیتونیم لینک دانلود بهتون بدیم چون حجمتون زیاده و باید از ما یک سرویس دیگه در لوکیشن دیگه خریداری کنید، انگار که اطلاعات رو گروگان گرفتن و هیچ راهی جز خرید مجدد ازشون نیست
حجم زیاده؟ ۸۰ گیگ حجمه؟ بلد نیستن همرو زیپ کنن یا تبدیل به ۵ ۶ تا فایل کنن؟
الان بازی های جدید اومده که حجماشون بالاب ۱۰۰ گیگه و سایتای دانلودی مستقیم میزارن اونوقت اطلاعات یه هاست دانلود که یکسالو نیمه داره استفاده میشه و ۸۰ گیگ بیشتر نیست براشون زیاده
و مشتری من فقط هاست دانلود ایران رو ترجیح میده در صورتی که سون هاست لوکیشن ایران رو دیگه برای هاست دانلودش نمیده و فایل بکاپ رو هم نمي‌خواد بده

از سون هاست به هیچ وجه هیچگونه سرویسی نگیرید

1692099044602.png
-------------------------------------------------------------------------------------------

در هر صورت اطلاعات رو این دوستمون از قبل داشت و هیچ باجی بهشون نداد و قراره براش روی host-dl آپلود و آدرس‌دهی مجدد کنم.

فایل های ضمیمه

• 1692098218610.png
    1692098218610.png
    19.6 KB · نمایش ها: 9

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
چند کا بازدید داری؟
افزونه کش داری یا نه؟
متغییره چند روز پیش 8.5 کا بود ولی فقط پارس پک بقیشون دیگه به درد نمیخورن به پارس پک دیروز گفتم ارتقا بدم گفت لازم نیست / ماهی 74 تومن اینا میدم

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
متغییره چند روز پیش 8.5 کا بود ولی فقط پارس پک بقیشون دیگه به درد نمیخورن به پارس پک دیروز گفتم ارتقا بدم گفت لازم نیست / ماهی 74 تومن اینا میدم

عجیبه بازدید زیادیم نیست قالبتو بهینه کن افزونه کش هم نصب کن
نت افراز
شتابان هاست
اوکین
پارس پک هم بد نیست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
نت افراز
شتابان هاست
اوکین
پارس پک هم بد نیست
شتابان بهم اتک زدن تا فیها خالدون سایت رفت
پشتیبانی میگفت به ما ربطی نداره. فقط میتونیم سایتتو کلا ببندیم :LOL: :LOL: :D
میگفت کلادفلر ست کن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
شتابان بهم اتک زدن تا فیها خالدون سایت رفت
پشتیبانی میگفت به ما ربطی نداره. فقط میتونیم سایتتو کلا ببندیم :LOL: :LOL: :D
میگفت کلادفلر ست کن

تنها هاستینگ ایرانی که میتونه جلو اتکو بگیره هاست دی اله بقیه رو باید ببری رو کلود
پشتیبانی رو دست شتابان هاست ندیدم من رسما جرشون دادم ذره ای بی اخلاقی نکردن همیشه با احترام ولی همین هاست دی ال با ترس و لرز باید بهشون تیکت بدی

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
آقا یک افزونه دادم برام نوشتن، الان میخوام از لحاظ امنیتی ببینم کدهاش ایرادی نداشته باشه و منجربه هک نشه
وبسایت یا فروم خارجی یا ایرانی فعالی وجود داره بشه سوال پرسید؟

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
نت افراز
شتابان هاست
اوکین
پارس پک هم بد نیست
قالب جنه هستش از اینا بدون لایسنس ها
پارس پک راضیم

تلاش نت میگم پولو برگردون حساب کاربریم رو شارژ کن میگه مشکل فنی نبوده کارشناس تایید نکرده بر نمیگردونیم حالا توی گارانتی نوشتن : گارانتی بازپرداخت وجه در صورت عدم رضایت در ۷ روز

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
قالب جنه هستش از اینا بدون لایسنس ها
پارس پک راضیم

تلاش نت میگم پولو برگردون حساب کاربریم رو شارژ کن میگه مشکل فنی نبوده کارشناس تایید نکرده بر نمیگردونیم حالا توی گارانتی نوشتن : گارانتی بازپرداخت وجه در صورت عدم رضایت در ۷ روز
باید برگردونه
پارس پک اروپاش گرفتم کیفیتش از ایران بهتره
قالب هم لایسنس داره.نال نیست

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
مگه برای بکاپ/ریستور از Home Directory Backup و MySQL Database Backup و Email Forwarders استفاده نمی کنید؟
من با همین از سون هاست انتقال دادم به ماندگار، بدون هیچ مشکلی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
هاست ایران بگیریم گوگل میگه لینک ها رو دیسکاور کرده ولی ایندکس نه یعنی مشکل دسترسی داره
هاست خارج بگیریم دوباره چون اینترنت رو محدود کردن کاربری که توی ایرانه مشکل سرعت دسترسی داره
کلودفلر هم که نت ایران محدودش کرده
چه راه حلی دارید که دسترسی سایت آزاد و سریع باشه با این وضعیتی که نت رو ناقص کردن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,486
هاست ایران بگیریم گوگل میگه لینک ها رو دیسکاور کرده ولی ایندکس نه یعنی مشکل دسترسی داره
هاست خارج بگیریم دوباره چون اینترنت رو محدود کردن کاربری که توی ایرانه مشکل سرعت دسترسی داره
کلودفلر هم که نت ایران محدودش کرده
چه راه حلی دارید که دسترسی سایت آزاد و سریع باشه با این وضعیتی که نت رو ناقص کردن
هاست خارجی با cdn ایرانی چه معایبی داره؟
این cdn ایرانیه اعتبارش چطوره اصلا؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
هاست خارجی با cdn ایرانی چه معایبی داره؟
این cdn ایرانیه اعتبارش چطوره اصلا؟
CDN اختصاصی که هاست دی ال میده خوبه
این پارس پک و این یارو اروان بدرد نمیخوره
اگر سایتی باشه ک در روز زیاد اپدیت میشه کش میکنه

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
CDN اختصاصی که هاست دی ال میده خوبه
این پارس پک و این یارو اروان بدرد نمیخوره
اگر سایتی باشه ک در روز زیاد اپدیت میشه کش میکنه
قیمتش چنده؟
دی ال هاستهاش رو فقط ماهانه میده یا 3 ماهه و بیشتر هم میشه خرید؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بالا