• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
دوستان اگر کسی نیازمند تولید محتوا برای اینستاگرام بود، من و دوستانم تخصصی اینکارو انجام می‌دیم.
با قیمت توافقی و طراحی بسیار شیک 😎😎
برای اطلاعات بیشتر لطفا PM بدید.

ما بهتون محتوا بدیم میتونید ریلز های خیلی خوشگل در بیارید ؟

پیام بدید لطفا تلگرام بزارید

shak

Registered User
لایک‌ها
521
شما میری مغازه مغازه دار میگه چقدر براش میخوای خرج کنی ؟
یه قیمت بگو
من نمیدونم اون دامنه مخفف چیه اما دامنهٔ سه کاراکتری net. آزاد زیاد هست. برای مثال 4kz.net که همون کاراکترها رو داره.

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
ما بهتون محتوا بدیم میتونید ریلز های خیلی خوشگل در بیارید ؟

پیام بدید لطفا تلگرام بزارید

بلی، البته باز بستگی به موضوع پیجتون داره. من فقط حوزه‌های تخصصی کار می‌کنم، مثل پزشکی و زیبایی، گردشگری، فیلم و سریال، مثبت اندیشی و روانشناسی، کافی و رستوران و هتل، پیج متفرقه و طنز اینا که وجهه اجتماعی نداره کار نمی‌کنم.
اگر فکر می‌کنید موضوع پیجتون تخصصی به من مسیج بدید بیشتر صحبت کنیم بعد اگر لازم شد بقیه کارارو تو تلگرام هماهنگ کنیم.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255

ورود و ثبت نام در اینماد آپدیت شد​

با توجه به بازنویسی سامانه اینماد و یکپارچه‌سازی اطلاعات کاربری و به منظور رفع مشکلات سازوکار قدیمی نام کاربری و رمز عبور، امکان ورود به سامانه از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیکی یا پنجره ملی خدمات دولت هوشمند وجود دارد. در مورد اشخاص حقوقی لازم است داخل سامانه امتا (منوی نمایندگی شخص حقوقی) یک بار شرکت توسط مدیر عامل اضافه شده و سپس با نقش شخص حقوقی از نوار بالای پنجره واحد وارد سامانه اینماد شوید. داخل سامانه اینماد می‌توانید از امکان تفویض اختیار کلی یا تعریف نماینده برای اقدامات مختلف هر کسب‌وکار استفاده نمایید.

مشاهده پیوست 1327689
بی صاحب تر از این اینماد وجود نداره
همه مراحل رو جلو رفتم حتی هزینه پین کدی که پست میفرسته رو هم دادم و کد را پست کردند و تو سامانه احراز کردم...یهو سایت عوض شد همه احرازهویت نشانی،تلفن ثابت و... پریده!!! یک هفته هم هست تیکت دادم کلا جواب نمیدن!!! زنگ هم میزنی میگن تیکت بده!!! دوباره هم می خوای احراز کنی باز ارور میده !!!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
بی صاحب تر از این اینماد وجود نداره
همه مراحل رو جلو رفتم حتی هزینه پین کدی که پست میفرسته رو هم دادم و کد را پست کردند و تو سامانه احراز کردم...یهو سایت عوض شد همه احرازهویت نشانی،تلفن ثابت و... پریده!!! یک هفته هم هست تیکت دادم کلا جواب نمیدن!!! زنگ هم میزنی میگن تیکت بده!!! دوباره هم می خوای احراز کنی باز ارور میده !!!
شت
منم دقیقا همین کارارو برا یه نفر انجام داده بودم
فقط احراز هویت تلفن ثابت مونده بود و حتی پستی هم انجام شده بود
پس دوباره باید از صفر شروع کنم ؟

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
اکانت های پولی Moz pro و Ahrefs توی بخش تحلیل کلمات کلیدی و این داستانها میشه ایران رو انتخاب کرد و بر اساس کلمه فارسی و منطقه ایران کلمات رو تحلیل کرد یا نه؟ الکی پول خرج نکنیم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اکانت های پولی Moz pro و Ahrefs توی بخش تحلیل کلمات کلیدی و این داستانها میشه ایران رو انتخاب کرد و بر اساس کلمه فارسی و منطقه ایران کلمات رو تحلیل کرد یا نه؟ الکی پول خرج نکنیم
سوالت نامفهومه. از ساپورتش بپرس [email protected]
یا یه نمونه عکس بفرست ببینم کجاش رو میگی
من اکانت ماز پرو یک‌ماهه میساختم. میشه ساخت. آموزشش هم پابلیکه
من نمیدونم اون دامنه مخفف چیه اما دامنهٔ سه کاراکتری net. آزاد زیاد هست. برای مثال 4kz.net که همون کاراکترها رو داره.
ممنون که گفتی
اونقدر از این مدل دامنه ها داشتم کسی نخرید و دیگه تمدید نکردم
یعنی فقط پول هدر دادم :cry:
حتی سایت هم براشون نزدم گفتم باید یه سایت چند زبانه و چند منظوره بزنم مثل fc2.com ولی نتونستم
کمال گرایی=سقوط

shak

Registered User
لایک‌ها
521
ممنون که گفتی
اونقدر از این مدل دامنه ها داشتم کسی نخرید و دیگه تمدید نکردم
یعنی فقط پول هدر دادم :cry:
حتی سایت هم براشون نزدم گفتم باید یه سایت چند زبانه و چند منظوره بزنم مثل fc2.com ولی نتونستم
کمال گرایی=سقوط
کمال‌گرایی میتونه آدم رو نابود کنه. اما خیلی از ماها به جای اینکه کمال‌گرا باشیم اهمال‌کار هستیم. عقب انداختن کارها و از این شاخه و به اون شاخه پریدن‌های مداوم. من هم زیاد ضربه خوردم از اهمال‌کاری. مهمتر از ضرر مالی، زمان و فرصت‌های زیادیه که از دست میدیم. همون مثال معروف مسابقهٔ لاکپشت و خرگوش که خرگوش انقدر درگیر حواشی میشه که مسابقه رو به لاکپشت میبازه.

aria95

Registered User
لایک‌ها
507

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان مراقب سایت هایی که خارج از کشور سرویس میخرن و بهتون ارائه میدن باشید (سرور یا هاست و ... )
متاسفانه بدلیل اینکه اکثر آیپی های خارجی مخصوصا آلمان (هنتزر) به صورت کیلویی فیلتر شدن و این آیپی ها ممکنه در تهران اوکی باشن ولی در بعضی از شهرها فیلتر باشن، و یا برعکس
و به اصطلاح تمیز نیستن
و از اونجایی که اکثرا متخصص سرور نیستن و با کپی کردن چندتا دستور از سایتای ایرانی حس همه چیز دانی بهشون دست میده
و تنها چیزی که میتونن در جواب تیکت بدن اینه که حق بجانب و خیلی آماتور میگن مشکل از شبکتونه و به ما ربطی نداره
در صورتی که میتونن خیلی راحت با سرورهایی که در لوکیشن های مختلف ایرانه تست بگیرن و متوجه مشکلشون شن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
راهی هست که گوگل آنالیتیکس جدید، بدون افزونه نصب بشه؟ قبلی راحت کد میذاشتیم داخل قالب. این یا تگ منیجر میخواد یا افزونه ☹️

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
اینم کد میده دیگه! همون طوریه...
کد میده ولی کد تگ منیجر، منظورت همینه؟ همین رو بذارم کافیه یا باید بروم تو سایت تگ منیجر اونجا ورفای کنم؟

uae.jpg
کد:
<!-- Google tag (gtag.js) -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-V0E35ZGG27"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

gtag('config', 'G-V0E35ZGG27');
</script>

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
کد میده ولی کد تگ منیجر، منظورت همینه؟ همین رو بذارم کافیه یا باید بروم تو سایت تگ منیجر اونجا ورفای کنم؟

مشاهده پیوست 1327736
کد:
<!-- Google tag (gtag.js) -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-V0E35ZGG27"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

gtag('config', 'G-V0E35ZGG27');
</script>
همین رو بزار تو فوتر...

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

ورود و ثبت نام در اینماد آپدیت شد​

با توجه به بازنویسی سامانه اینماد و یکپارچه‌سازی اطلاعات کاربری و به منظور رفع مشکلات سازوکار قدیمی نام کاربری و رمز عبور، امکان ورود به سامانه از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیکی یا پنجره ملی خدمات دولت هوشمند وجود دارد. در مورد اشخاص حقوقی لازم است داخل سامانه امتا (منوی نمایندگی شخص حقوقی) یک بار شرکت توسط مدیر عامل اضافه شده و سپس با نقش شخص حقوقی از نوار بالای پنجره واحد وارد سامانه اینماد شوید. داخل سامانه اینماد می‌توانید از امکان تفویض اختیار کلی یا تعریف نماینده برای اقدامات مختلف هر کسب‌وکار استفاده نمایید.

مشاهده پیوست 1327689
اینقدر مزخرف شده که نگو

بالا