• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
کچل خان میگن نونوایی زدی
فسیل تو هنوز زنده ای 😂
چه خبر از مهرفا . 😁
من هنوز غصه توفان مو می خورم 😁
راستی وضع سایت چطوره . گوگل مهربونه یا هنوز با پاندا و خرس و گوریل الگوریتم میده
. می خوام با توفان ۲ بیام وبمستری رو شروع کنم
فعلا که یه پیج +۱۰۰ کایی نون ماست روزانه درمیاد ولی می خوام برگردم به عرصه وبمستری ؟ توصیه می کنی فسیل ؟آیا

یه سوال دیگه پیج ۱۰۰ کایی از ۲۰۱۸ فعال ولی بازدهی کم میده چون اونی که ۲۰۱۸ اومده الان فسیل شده (فالور روح زیاد شده ) یکی رو می خواد اینا رو زنده کنه . چند می ارزه ؟ تا ۱۰ م مشتری داشت . ندادم

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,486
اگه وقت و علاقه اش رو داری تبدیل به قالب وردپرس کن و تو مارکت هایی مثل راست چین برای فروش بذار

مشتری هم اگه بتونی ارتباطاتش رو جور کنی برای نفراتی که میخوان برای نمایندگی ثبت نام کنن براشون قالب بزن. چند وقت دیگه همه شون به فکر سایت داشتن میفتن و برای اینکه سایت هاشون شبیه هم نباشه معمولا به سمت قالب اختصاصی میرن و پول قالب هم کمترین هزینه براشون هست
سلسله مراتب به چه صورته ؟

psd ( فتوشاپ )
html css
wordpress

یعنی از سال 2004 که کارمیکردیم هنوز همین روش هست ؟

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
یه مقدار وبمسترتولز بیشتر هست

مشاهده پیوست 1328437
امار کنسول زیاد تغییری نداشته
اما امارگیر گوگل که عکسشو نشون دادم یهویی ریخته
/اون قسمت دایره قرمز بخاطر افزونه کش امار ننداخته
ولی اون دوتا ضربدر بازدید رو ثبت نکرده حالا به هر دلیلی

مشاهده پیوست 1328438
پیداش کردم امیر :|

خسارت جدید فیلترینگ به کاربران ایرانی/ با فیلترشدن گوگل تگ‌منیجر، آمار بازدید سایت‌های ایرانی به‌شدت افت کرد

🔹 از روز جمعه ۲۶ آبان ماه دسترسی کاربران داخل کشور به سرویس گوگل تگ منیجر با اختلال گسترده همراه شده است.
🔹 در بسیاری از اپراتورهای کشور مسدود شده است و این عامل باعث شده است تا تگ منیجر اجرا نشده و ابزارهای مانند گوگل آنالیتیکس که از طریق تگ‌منیجر در اکثر وب‌سایت‌ها اجرا می‌شوند درست کار نکند.
🔹 ظاهرا برخی از روش‌های دور زدن فیلترینگ در کشور از طریق پروتکل ریلیتی و به واسطه‌ی تگ‌منیجر، کار می‌کنند و احتمالا به همین دلیل محدودیت روی تگ‌منیجر اعمال شده است. هنوز مشخص نیست که محدودیت روی تگ‌منیجر با علم بر تاثیرات منفی آن روی کسب و کارهای آنلاین انجام شده است یا خیر اما این محدودیت باعث می‌شود دسترسی سرویس‌های ایرانی به یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای آنلاین دنیا محدود شود./ زومیت

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
یه بقالی جدید درست کردن به اسم بنیاد شیری بازی های یارانه ای
هر روز ایمیل و پیام میده فلان بازی رو حذف کن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448

خسارت جدید فیلترینگ به کاربران ایرانی/ با فیلترشدن گوگل تگ‌منیجر، آمار بازدید سایت‌های ایرانی به‌شدت افت کرد

🔹 از روز جمعه ۲۶ آبان ماه دسترسی کاربران داخل کشور به سرویس گوگل تگ منیجر با اختلال گسترده همراه شده است.
🔹 در بسیاری از اپراتورهای کشور مسدود شده است و این عامل باعث شده است تا تگ منیجر اجرا نشده و ابزارهای مانند گوگل آنالیتیکس که از طریق تگ‌منیجر در اکثر وب‌سایت‌ها اجرا می‌شوند درست کار نکند.
🔹 ظاهرا برخی از روش‌های دور زدن فیلترینگ در کشور از طریق پروتکل ریلیتی و به واسطه‌ی تگ‌منیجر، کار می‌کنند و احتمالا به همین دلیل محدودیت روی تگ‌منیجر اعمال شده است. هنوز مشخص نیست که محدودیت روی تگ‌منیجر با علم بر تاثیرات منفی آن روی کسب و کارهای آنلاین انجام شده است یا خیر اما این محدودیت باعث می‌شود دسترسی سرویس‌های ایرانی به یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای آنلاین دنیا محدود شود./ زومیت

وب گوزر استفاده میکنیم
چند سال پیش صاحبش یادش رفته بود دامنه رو تمدید کنه :ROFLMAO:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

گوگل تگ منیجر مگه سایت سوپر نیست؟
خب باید فیلتر بشه دیگه

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
سلام
داخل میل سرور سایت چرا هر ایمیلی از سمت جیمیل میاد میره توی پوشه junk؟
چطور میشه رفعش کرد؟

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
وب گوزر استفاده میکنیم
چند سال پیش صاحبش یادش رفته بود دامنه رو تمدید کنه :ROFLMAO:
لعنتی : ) ) خیلی عالیه..

گوگل تگ منیجر مگه سایت سوپر نیست؟
خب باید فیلتر بشه دیگه
چرا اتفاقا یه سری جاهاشو اینا پیدا کردن که ما نکردیم . فکر کنم بک دور زدن قسمت VIPشو کشف کردن به ما نگفتن:rolleyes::censored:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
لعنتی : ) ) خیلی عالیه..

چرا اتفاقا یه سری جاهاشو اینا پیدا کردن که ما نکردیم . فکر کنم بک دور زدن قسمت VIPشو کشف کردن به ما نگفتن:rolleyes::censored:
حیف شد واقعا
من هر صبح ناشتا از گوگل تگ منیجر، فیلم سپهر دانلود میکردم

ivi

Registered User
لایک‌ها
79
سلام دوستان

هاست خوب و قیمت مناسب معرفی کنید ممنون میشم

خودم همیشه نت افراز استفاده میکردم ، میخوام بدونم مورد دیگه ای هست که مورد تایید باشه

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
بیزحمت یکی کد این لینکدونی بالای پی تی رو برام دربیاره:unsure:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,493
@zgg123
سرویسی که شرکت های دیگه حدودا ماهی ۴۰۰ میدن امیر با ماهی ۸۰ تومن از پارس پک میگیره..

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
دوستان
برای سایت روانشناسی شخصی که نوبت دهی هم داره، اینماد خاکستری میدن یا نه؟ (این سایت فقط یک روانشناس داره که نوبت هاش اینترنتیه)
قوانین اینماد خاکستری براش صدق میکنه ؟

بالا