• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
وقتی توی ماندگار وب از cpanel دانلود می کردم (دانلود بکاپ) سرعت دانلود 3 مگ بود ولی الان تو parsvds سرعت نصف هست
علت چیه؟
فایلی که داخله پوشه home (روت) باشه رو نمیشه بهش دسترسی پیدا کرد؟
شاید باورت نشه
ولی کلمه سفارش تایپ
سرچ میشه!
اونم الان که عکس بدی متن میشه، حرف بزنی تبدیل به متن میشه. ملت سرچ میکنن سفارش تایپ خخخ

تا خر هست
خر سوار هم هست

یکی لباس
یکی هم جهیزیه. همین ظروف و پلاستیک های آشپزخونه. زن های خونه دار خیلی زیاد میخرن از این چیزا
درآمد سایت های جهیزیه، مییاردیه حتی با سئو ضعیف!
در مورد اون سفارش تایپ اون که خوبه. شاید کسی حوصله حرف زدن هم نداشته باشه تا اپ براش تایپ کنه. یا می خواد نتیجه ، ایرادهای احتمالی نداشته باشه و مجبور نباشه تصحیح کنه. میده بیرون راحت و آماده تحویل میگیره

میگم احتمالا کسایی هم باشن که بلد نباشن یا گشادیشون بیاد خرید اینترنتی انجام بدن. سفارش خرید از دیجیکالا و فروشگاه ها رو میشه براشون انجام داد.
یکی از بچه ها تو پاتوق گفته بود توی پیج اینستا لینک فروشگاه آنلاین شون رو گذاشته بودن برای ثبت سفارش، اما ملت می گفتن نمیشه همینجا سفارش بدیم؟

اون جهیزیه سرا ، دوستم یه فروشگاه (فیزیکی) فرش و جهیزیه سرا داشت ، جمعش کرد به جاش شعبه افق کوروش زد. حالا فروشگاه آنلاین شاید جواب بده
یکی دو سال پیش هم به فکر زدن فروشگاه اینترنتی برای پلاسکو (چیزای پلاستیکی) افتاده بود تا پیدا کردن سورس هم رفته بود اما نمی دونم چرا منصرف شد.

بری خدمات کامپیوتری و رفع مشکل برای دیگران انجام‌بدی..
بخصوص شرکت ها..
درآمدش خیلی خوبه..
هفته یی ۴ تومن به بالا میتونی داشته باشی..
یکی از دوستا چند سال پیش تو شهر کرمانشاه اورژانس کامپیوتر زده بود برای همین چیزا. اما جمع کردن. شاید اون موقع جواب نمی داد.

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
میگم احتمالا کسایی هم باشن که بلد نباشن یا گشادیشون بیاد خرید اینترنتی انجام بدن. سفارش خرید از دیجیکالا و فروشگاه ها رو میشه براشون انجام داد.
یکی از بچه ها تو پاتوق گفته بود توی پیج اینستا لینک فروشگاه آنلاین شون رو گذاشته بودن برای ثبت سفارش، اما ملت می گفتن نمیشه همینجا سفارش بدیم؟
زنا اکثرا ثبت سفارش آنلاین براشون سخته بخاطر همین بیشتر از پیج سفارش میدن و از اونور هم دردسرشون بیشتره پشتیبانی بیشتری میطلبه خصوصا تو اجناسی که سایز بندی دارن و یا رنگشون یکم متفاوت تر ز عکسه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
یکی لباس
یکی هم جهیزیه. همین ظروف و پلاستیک های آشپزخونه. زن های خونه دار خیلی زیاد میخرن از این چیزا
درآمد سایت های جهیزیه، مییاردیه حتی با سئو ضعیف!
فروش آنلاین لباس خیلی بدبختی داره. اصلا اینطور که به نظر میاد نیست.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
فروش آنلاین لباس فقط در صورتی خوبه که حاشیه سود بالا داشته باشید و همه چی رو گارانتی کنید.
یه مدت فروش تی شرت داشتیم. می گفتیم بپوش سایزت نبود خوشت نیومد یا شستی رنگش رفت یا آب رفت پس بفرست :)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
برای بازکردن فایل زیپ قفل دار چه نرم افزاری سراغ دارید؟(چیزی که استفاده کرده باشید)

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
دوستان تو این شرکتایی که سایت آماده میفروشن،کدوم پشتیبانی بهتری دارند و از لحاظ سئو قویترن؟

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
فروش آنلاین لباس فقط در صورتی خوبه که حاشیه سود بالا داشته باشید و همه چی رو گارانتی کنید.
یه مدت فروش تی شرت داشتیم. می گفتیم بپوش سایزت نبود خوشت نیومد یا شستی رنگش رفت یا آب رفت پس بفرست :)
اینستاگرام بودید ؟ و کسی هم مرجوعی داشت ؟

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
اینستاگرام بودید ؟ و کسی هم مرجوعی داشت ؟
اصل کار اینستا بود. اواخر کار سایت هم زدیم و چندتا فروختیم ازش
واسه لباس بهترین جا اینستا هست.
مرجوعی فکر کنم یکی داشتیم فقط
ولی درکل اگر حاشیه سود خوبی داشته باشید از سه تا یکیش هم برگشت بخوره، باز شما درصد سود بالایی دارید و با تضمین کردن می تونید اعتماد مشتری را به دست بیارید تا مشتری دائمی بشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
ولی درکل اگر حاشیه سود خوبی داشته باشید از سه تا یکیش هم برگشت بخوره، باز شما درصد سود بالایی دارید و با تضمین کردن می تونید اعتماد مشتری را به دست بیارید تا مشتری دائمی بشه
اینطور که پیداست ولش کردی؟ چرا؟

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
اینطور که پیداست ولش کردی؟ چرا؟
دلیل اولش قطعا کمالگرایی بود. که خیلی چیزا رو اینجوری ول کردم...
دوما مشغله تحصیلی داشتم اون موقع و یک دلیل عمده دیگر این بود که دلار داشت از 3000 تومن هر روز پرواز میکرد و فکر میکردم دنیا داره به آخر میرسه و کسب و کارهای کوچیک نابود میشن :)

البته واقعا سایت زیاد به درد پوشاک نمیخوره و اینستا خیلی خوب بود واسه من البته با تبلیغ هدفمند

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
جسارتا چقدر فالور داشتید ؟ و روزی چندتا ثبت سفارش میکردید ؟ عکسهارو خودتون میگرفتید یا همون عکسای ژورنالی بوده ؟

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
جسارتا چقدر فالور داشتید ؟ و روزی چندتا ثبت سفارش میکردید ؟ عکسهارو خودتون میگرفتید یا همون عکسای ژورنالی بوده ؟
ببینید این کار من واسه 7-8 سال پیش بود و قطعا الان شرایط خیلی عوض شده
ولی من حدود 10 کا فالور فیک خریدم که اعتماد مشتری جلب بشه و کلا 10 12 کا فالور داشتم. عکس، هم ژورنالی میذاشتم هم عکس هایی که حالت دپو شده داشت که مشتری اعتمادش جلب بشه و فکر کنه جنس و سرمایه زیادی دستمونه .

تیشرت های کیت های باشگاهی و هواداری داشتم. میرفتم پیج فن ها رو پیدا میکردم و همه چی رو بررسی میکردم اگر خوب بود تبلیغ میدادم. معمولا تبلیغ هام بازدهی داشت به جز یکی دو دفعه. اما تبلیغ کاملا هدفمند بود. بیشترین فروشم هم یادمه واسه پیج فن های چلسی بود :) که فکر کنم اون موقع حدود 150 هزار پول تبلیغ دادم و تقریبا 15 تا فروختم.

در مجموع همین الان هم به نظر من اینستا خیلی خوبه واسه فروش اگر بلاگری کنید و سایت هم پشتش داشته باشید اعتماد مشتری جلب میشه. هرچند من خودم هم نمیتونم واقعا با اینستا و فروش در اینستا ارتباط برقرار کنم :)

اما ملت ما با خرید در اینستا خیلی راحت ترن به شرط این که اعتمادشون جلب بشه و اصل کار هم همین جلب اعتماد هست.
به نظر من الگوریتم اینستا واسه کسایی که فعالیت زیاد داشته باشند از گوگل عادلانه تره

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
ببینید این کار من واسه 7-8 سال پیش بود و قطعا الان شرایط خیلی عوض شده
ولی من حدود 10 کا فالور فیک خریدم که اعتماد مشتری جلب بشه و کلا 10 12 کا فالور داشتم. عکس، هم ژورنالی میذاشتم هم عکس هایی که حالت دپو شده داشت که مشتری اعتمادش جلب بشه و فکر کنه جنس و سرمایه زیادی دستمونه .

تیشرت های کیت های باشگاهی و هواداری داشتم. میرفتم پیج فن ها رو پیدا میکردم و همه چی رو بررسی میکردم اگر خوب بود تبلیغ میدادم. معمولا تبلیغ هام بازدهی داشت به جز یکی دو دفعه. اما تبلیغ کاملا هدفمند بود. بیشترین فروشم هم یادمه واسه پیج فن های چلسی بود :) که فکر کنم اون موقع حدود 150 هزار پول تبلیغ دادم و تقریبا 15 تا فروختم.

در مجموع همین الان هم به نظر من اینستا خیلی خوبه واسه فروش اگر بلاگری کنید و سایت هم پشتش داشته باشید اعتماد مشتری جلب میشه. هرچند من خودم هم نمیتونم واقعا با اینستا و فروش در اینستا ارتباط برقرار کنم :)

اما ملت ما با خرید در اینستا خیلی راحت ترن به شرط این که اعتمادشون جلب بشه و اصل کار هم همین جلب اعتماد هست.
به نظر من الگوریتم اینستا واسه کسایی که فعالیت زیاد داشته باشند از گوگل عادلانه تره
دقیقا همینه که توی اخرین خطت نوشتی..
دمت گرم از وقتی که گذاشتی و نوشتی برام موفق باشی:cool:

ERIK911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان برای تلفن ثابت اینماد از خط ثابت مجازی استفاده کنم رد میکنن یا میفهمن ؟
از سرویس دهنده تلفن ثابت مجازی پرسیدم گفتن نه خیلی ها استفاده میکنن ولی شاید برای فروش سرویسشون بگن(سالیانه حدود 1 تومن هست)
از اینماد نکته دیدم که ادرس پستی و تلفن باید مربوط به یکجا باشه و اگر نباشه ممکنه بفهمن
البته هم خونه و هم خط مجازی تهران خواهد بود ولی ادرساش فرق میکنه

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
دوستان برای تلفن ثابت اینماد از خط ثابت مجازی استفاده کنم رد میکنن یا میفهمن ؟
از سرویس دهنده تلفن ثابت مجازی پرسیدم گفتن نه خیلی ها استفاده میکنن ولی شاید برای فروش سرویسشون بگن(سالیانه حدود 1 تومن هست)
از اینماد نکته دیدم که ادرس پستی و تلفن باید مربوط به یکجا باشه و اگر نباشه ممکنه بفهمن
البته هم خونه و هم خط مجازی تهران خواهد بود ولی ادرساش فرق میکنه
من قبلا همینجوری تلفن ثابت مجازی دادم مشکلی نبود. چون بهت به صورت خودکار زنگ میزنه و کد می خونه و آدم واقعی نیست که کنترل کنه
دیگه الان رو نمیدونم میشه یا نه

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
دوستان با تجربه یه سوال:این شرکت هایی که سایت ساز اختصاصی دارن مثلا وبزی یا پورتال یا سی 5 تو اینا یه سایت بزنیم بهتره یا بهتر اینه که خودمون سایت وردپرسی بزنیم؟
ممنون میشم مزایا و معایب هر کدومش رو بگید

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
دوستان با تجربه یه سوال:این شرکت هایی که سایت ساز اختصاصی دارن مثلا وبزی یا پورتال یا سی 5 تو اینا یه سایت بزنیم بهتره یا بهتر اینه که خودمون سایت وردپرسی بزنیم؟
خودت سایت بزن.
به صرفه تره. مالکیت دست خودته. هرکار و تغییری بخوای میتونی باهاش انجام بدی و خیلی مزایای دیگه
وبزی و غیره هیچ مزایایی ندارن شاید تنها مزیت این باشه که راحت تر میتونی سایت بسازی ولی با وجود المنتور و کلی افزونه، به نظرم سایت زدن در وردپرس الان هیچ سختی نداره

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448

اصلا عاقلانه نیست که از این مدل سایتا استفاده کنی
اگه فروشگاهی تنها دردسرت اینماد و گرفتن درگاهه بقیه کارا خیلی راحت شده

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
چطوری میشه لیست تمام لینک های ایندکس شده یک سایت و توی گوگل بسدت آورد؟
خودش نقشه سایت اصلا نداره..
راه های شیطنت رو بسته..

بالا