• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
دوستان، من یه مشکل جدی با www دارم. کد اچ تی اکسس ریدایرکت به بدون دبلیو میذارم فقط برای صفحه اصلی ریدایرکت میشه نه مطالب!! چی کارش باید کنم؟ داخل خود هاست جایی هست که دبلیو رو بشه حذف کرد؟ دایرکت ادمین نت افراز

برو تو قسمت مدیریت دامنه اصلی، گزینه Force Redirect رو بزار رو بدون www

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
یه قالب از rtl خریدم تصاویر پست رسپانسیو نیستن به طراحشم تیکت دادم میگه آره این مشکل رو داره!!
نتونستم حل کنمش با هیچ کدی
اگر راهی داشتین بگین

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
یه قالب از rtl خریدم تصاویر پست رسپانسیو نیستن به طراحشم تیکت دادم میگه آره این مشکل رو داره!!
اگر راهی داشتین بگین
اگه حوصله داری کد های ریسپانسیو عکس ها رو از نسخه انگلیسیش بردار توی قسمت css اضافی اضافه کن دیگه..

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897

asrbarani

Registered User
لایک‌ها
161
دوستان قبلا یک سایت بود وقتی آدرس ایمیل رو داخلش چک میکردی آدرس سایت های ثبت شده با آن ایمیل رو می‌آورد ، کسی آدرسش رو داره ؟

khavaj

Registered User
لایک‌ها
225
سلام.همکاران عزیز.میخواستم یه سایت اتوماتیک داشته باشم که خبرهای روز رو کپی کنه داخل سایت بصورت اتوماتیک تمام مطالب منتشر بشه.کسی میتونه اینکار انجام بده یا راهنمایی کنه؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
سلام.همکاران عزیز.میخواستم یه سایت اتوماتیک داشته باشم که خبرهای روز رو کپی کنه داخل سایت بصورت اتوماتیک تمام مطالب منتشر بشه.کسی میتونه اینکار انجام بده یا راهنمایی کنه؟
یه افزونه هست برای وردپرس
افزونش رو من دارم
با یه دونه بک لینک از vimeo.com یا wordreference.com یا stackoverflow.com که زیرمحموعش serverfault.com و superuser.com و stackexchange.com هست یا از هر سایت خوب دیگه ای معاوضه میکنم
تنظیمات افزونه رو هم بهت میگم
چقدر فضای هاست داری؟ لینک فید سایت های خبری رو هم اگه نداری پیدا میکنم بهت میدم
بستگی به کشش هاست خودت داره از روی چند تا دونه تا چند صد تا مطالب منتشر میکنه

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان قبلا یک سایت بود وقتی آدرس ایمیل رو داخلش چک میکردی آدرس سایت های ثبت شده با آن ایمیل رو می‌آورد ، کسی آدرسش رو داره ؟

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
قبلا هویز باز بود. الان جدیدا رو فکر نکنم نشون بده..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
بک لینک از vimeo.com یا wordreference.com یا stackoverflow.com که زیرمحموعش serverfault.com و superuser.com و stackexchange.com
کسی بتونه از این جاها بهم بک لینک بده، به ازای هر کدومش 5 تا رپورتاژ از جایی با دامین آتوریتی 30 بهش میدم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
هاست اختصاصی parsvds چرا ارزونه؟ 5 گیگ سالانه 354 هزار تومن (سرور ایران) رم 3 گیگ پردازنده 2 هسته، میزان بازدید در لحظه 35 ... فرانسه هم 474
طلایی (20 گیگ) و استاندارد 1 (10 گیگ) هم قیمت شون تو جشنواره برابر شده. 599 سالانه.
اگه کیفیتشون خوبه 99 هزار تومن هزینه اضافه برای ماهانه (برای تست) ندم و همین یکساله رو بگیرم. با اینکه زدن گارانتی بازگشت وجه.

Last edited:

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
هاست اختصاصی parsvds چرا ارزونه؟ 5 گیگ سالانه 354 هزار تومن (سرور ایران) رم 3 گیگ پردازنده 2 هسته، میزان بازدید در لحظه 35 ... فرانسه هم 474
طلایی (20 گیگ) و استاندارد 1 (10 گیگ) هم قیمت شون تو جشنواره برابر شده. 599 سالانه.
اگه کیفیتشون خوبه 99 هزار تومن هزینه اضافه برای ماهانه (برای تست) ندم و همین یکساله رو بگیرم. با اینکه زدن گارانتی بازگشت وجه.

برا سایت متوسط و حتی پر بازدید هم خوبه من دوتا سرویس یه ساله ازشون داریم نسبت به قیمت عالیه فقط امیدوارم با این حجم از تبلیغ به چخ نره من تقریبا همه هاستینگا رو تست کردم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
اگر راهی داشتین بگین
چه کردی آخر؟!

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
برا سایت متوسط و حتی پر بازدید هم خوبه من دوتا سرویس یه ساله ازشون داریم نسبت به قیمت عالیه فقط امیدوارم با این حجم از تبلیغ به چخ نره من تقریبا همه هاستینگا رو تست کردم

امنیت حملات ddos برای همه هاستینگا مثل همه ؟

نت افراز روزی یکی دوبار پیام میده تحت حمله هستید و نیم ساعت بعدش غیرفعال میشه. parsvds هم همینطوره؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
پس برای سایتای کم بازدید ماندگار وب و پارس وی دی اس خوبن ... برای پر بازدیدتر هاست دی ال
تا تخفیف دارن منم این طلایی رو بگیرم. مدت هاست خودم داره تموم میشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
کسی میدونه چکار کنیم وقتی یک صفحه وب رو Save as میکنیم..موقع اجرا از توی هارد مرتب بارگذاری بشه؟
آخه این چه باگیه؟!!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
پس برای سایتای کم بازدید ماندگار وب و پارس وی دی اس خوبن ... برای پر بازدیدتر هاست دی ال
تا تخفیف دارن منم این طلایی رو بگیرم. مدت هاست خودم داره تموم میشه
پارس وی دی اس از ماندگار بهتره منابع بیشتری میده سرور هاش به روز تره

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,448
امنیت حملات ddos برای همه هاستینگا مثل همه ؟

نت افراز روزی یکی دوبار پیام میده تحت حمله هستید و نیم ساعت بعدش غیرفعال میشه. parsvds هم همینطوره؟

تجربه دیداس رو parsvds ندارم
هاست دی ال تو این مورد خوب عمل میکنه

بالا