• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
پارس وی دی اس از ماندگار بهتره منابع بیشتری میده سرور هاش به روز تره
بله i/o usage رو 512 مگ زدن برای بقیه 2 مگ بود . رم هم برای پلن طلایی، 8 گیگ! هست.
ولی من همون ساعتای اول به مشکل برخوردم به خاطر مشکل پنل کاربری ، تغییر دامین اصلی یا ریست هارد کار نمی کردن.

بکاپ هوم دایرکتوری و دیتابیس رو restore کردم تنظیمات wp_config هم تغییر دادم ولی سایت بالا نیومد. لیست فایلها رو نشون میده
آپدیت: تیکت زدم جواب دادن سطح دسترسی پوشه public_html بررسی و اصلاح شد.
سایت بالا اومد. نمی دونم چطور پرمیشن رو یادم رفت چک کنم

Last edited:

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
چه کردی آخر؟!
@omidss3 درست کردش
امنیت حملات ddos برای همه هاستینگا مثل همه ؟

نت افراز روزی یکی دوبار پیام میده تحت حمله هستید و نیم ساعت بعدش غیرفعال میشه. parsvds هم همینطوره؟
اینو خبر ندارم ولی مطمئنم از نت افزار بهتر باید عمل کنه

reza5556

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوستان ، ببخشید اینجا اینو ارسال کردم
کسی سایت موزیک با بازدید بالا واسه فروش نداره ؟
ترجیحا + 50 کا روزانه و مجاز
اگه موردی بود یا پیام خصوصی بگید یا تلگرام : reza_sam
ممنون

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
میشه با کد css به یه صفحه div اضافه کرد؟
یا سطر و ستون های یک div رو بیشتر کرد؟
سلام دوستان ، ببخشید اینجا اینو ارسال کردم
کسی سایت موزیک با بازدید بالا واسه فروش نداره ؟
ترجیحا + 50 کا روزانه و مجاز
اگه موردی بود یا پیام خصوصی بگید یا تلگرام : reza_sam
ممنون
تاپیک بزنید بهتره..
یا تاپیک های مرتبط رو دنبال کنید

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
سلام من یک شاپ تخصصی داره که اوضاعش در این شش ماه آخر خراب شده و بیشتر به خاطر وضعیت اقتصادیه. ماه به ماهم وضع داره بدتر میشه. یک مدت هم سعی کردم شاپ لباس بزنم که جواب نداد و پشیمون شدم.
الان توی ذهنمه یک سایت با خدمات طراحی سایت و یک سری کارهای ساده مرتبط با سایت و وردپرس انجام بدم. مثلا درج محتوا یک مقاله مثلا x هزار تومان - یا مثلا درج آدرس گوگل مپ یا طراحی سایت آماده اینقدر - یا مثلا اتصال سایت به گوگل کنسول یا نصب فلان افزونه (نمیخوام زیاد وارد طراحی سایت و سئو بشم که پشتیبانی و قرارداد بخواد)
ضمنا دفتر و امکان مراجعه حضوری هم ندارم.
خلاصه اینجور کارها که شرکت ها و کسب و کارهایی که سایت دارند یا میخوان بزنند بیان بهم سفارش بدن. به نظرتون ارزش داره؟ با این شرایط چیزی از توش درمیاد؟ چند وقت پیش یه یارو دوبار اومد پکیج خونه رو درست کرد دو تومن گرفت. وبمستر بدبخت میتونه کاری کنه؟ ماهی حداقل 15 تومن از توش درمیاد؟

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
درج محتوا یک مقاله مثلا x هزار تومان
همه اینا پول بخور و نمیره
چند وقت پیش یه یارو دوبار اومد پکیج خونه رو درست کرد دو تومن گرفت
تازه اون مالیات هم نمی‌ده جواز و کوفت و فلان هم نمی‌خواد کسی هم نمیتونه سرش کلاه بذاره چون اول پول بعد کار
ولی وبمستری، کارفرما خرش که از پل بپره بفهمه کارش راه افتاده میگه برو دنبال طلبت

شرکت ها و کسب و کارهایی که سایت دارند یا میخوان بزنند بیان بهم سفارش بدن
واقعا فکر کردی یه شرکت میاد به دبوی فلک زده سفارش سایت بده؟
بخوای مشتری شرکتی داشته باشی اونا سراغ تو‌ نمیان، تو باید بری سراغ اونا خودت شرکت و اعتبار داشته باشی همزمان دو تا بازاریابی سکسی بفرستی تو دفتر مدیر عامل تا بهت سفارش بده

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
چند وقت پیش یه یارو دوبار اومد پکیج خونه رو درست کرد دو تومن گرفت. وبمستر بدبخت میتونه کاری کنه؟ ماهی حداقل 15 تومن از توش درمیاد؟
بری خدمات کامپیوتری و رفع مشکل برای دیگران انجام‌بدی..
بخصوص شرکت ها..
درآمدش خیلی خوبه..
هفته یی ۴ تومن به بالا میتونی داشته باشی..

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
بری خدمات کامپیوتری و رفع مشکل برای دیگران انجام‌بدی..
بخصوص شرکت ها..
درآمدش خیلی خوبه..
هفته یی ۴ تومن به بالا میتونی داشته باشی..
یعنی سایت بزنم یا تو این اپ ها مثل استادکار و اینها کار کنم؟ البته زیاد خوشم نمیاد برم خونه ملت کار کنم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
یعنی سایت بزنم یا تو این اپ ها مثل استادکار و اینها کار کنم؟ البته زیاد خوشم نمیاد برم خونه ملت کار کنم
آره..
ولی من موقع گفتن، آگهی دیوار مد نظرم بود..
فقط خونه نیست..مغازه و دفتر هم مشمولش میشه..

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
بخوای مشتری شرکتی داشته باشی اونا سراغ تو‌ نمیان، تو باید بری سراغ اونا خودت شرکت و اعتبار داشته باشی همزمان دو تا بازاریابی سکسی بفرستی تو دفتر مدیر عامل تا بهت سفارش بده
مومن تو خودت میدونم که سئو کار میکنی. یعنی یه شرکت کوچک که مثلا سایتش به مشکل خورده و مثلا میخواد یه افزونه نصب کنه یا مثلا 5 تا دونه مقاله میخواد نمیاد سراغ من؟ یا مثلا طرف بلد نیست فروشگاهشو به ترب وصل کنه یا اینماد بگیره. اینا نمیان سراغ من؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
مومن تو خودت میدونم که سئو کار میکنی. یعنی یه شرکت کوچک که مثلا سایتش به مشکل خورده و مثلا میخواد یه افزونه نصب کنه یا مثلا 5 تا دونه مقاله میخواد نمیاد سراغ من؟ یا مثلا طرف بلد نیست فروشگاهشو به ترب وصل کنه یا اینماد بگیره. اینا نمیان سراغ من؟
تو از این همه تغییر شغل فقط انرژیت و زمانت هدر می‌ره
آخه شرکت کوچیک که پولش هم کوچیکه
چس تومن بدرد چی میخوره؟
خب پس اگه میخوای شروع کنی، با سایت های درج آگهی شروع کن ببین اوضاع به چه شکله

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
هستن اگر پیداشون کنی و قیمت خوب بدی خیلی ها هستن واسه پشتیبانی سایتشون و کارهای از این مدلی یکی رو میخوان.
اگر در این لول می خوای کار کنی حتما کارهای کافی نتی هم انجام بده. الان هر روز یه ثبت نام میاد و اکثرا هم خودشون انجام نمیدن... همین ثبت نام استخدامی های امسال آموزش پرورش، دوتاش حدود 1 میلیون نفر ثبت نام کردن. لاتاری و هزارتا آزمون و سامانه دیگه هم هست.
فقط همه اینا مستلزم مشتری پیدا کردن هست که اونم اولش واقعا سخته ولی اگر بتونی این مرحله رو موفق سپری کنی بعدش مشتری خودش مشتری میاره (مثل نصاب آنتن)

چرا یه سایت بالا نمیاری به اسم کافی نت آنلاین؟! مشابهش همین سامانه های هیوا هست که از تلفن هوشمند استفاده میکنه و درآمدش که در جریانم شاید بشه گفت میلیاردیه حالا تو در یه سطح کوچیک تر با یه خط موبایل انجام بده

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
تو از این همه تغییر شغل فقط انرژیت و زمانت هدر می‌ره
آخه شرکت کوچیک که پولش هم کوچیکه
چس تومن بدرد چی میخوره؟
خب پس اگه میخوای شروع کنی، با سایت های درج آگهی شروع کن ببین اوضاع به چه شکله
نامسلمون تغییر شغل کجا بود. من پنج ساله شاپ دارم و دو سال آخر سعی کردم یک شغل بزنم کنج این که نشده و اکثرا در حد همون ایده و طرح مونده. فقط لباس بود که به مرحله تست عملی رسید.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
هستن اگر پیداشون کنی و قیمت خوب بدی خیلی ها هستن واسه پشتیبانی سایتشون و کارهای از این مدلی یکی رو میخوان.
اگر در این لول می خوای کار کنی حتما کارهای کافی نتی هم انجام بده. الان هر روز یه ثبت نام میاد و اکثرا هم خودشون انجام نمیدن... همین ثبت نام استخدامی های امسال آموزش پرورش، دوتاش حدود 1 میلیون نفر ثبت نام کردن. لاتاری و هزارتا آزمون و سامانه دیگه هم هست.
فقط همه اینا مستلزم مشتری پیدا کردن هست که اونم اولش واقعا سخته ولی اگر بتونی این مرحله رو موفق سپری کنی بعدش مشتری خودش مشتری میاره (مثل نصاب آنتن)

چرا یه سایت بالا نمیاری به اسم کافی نت آنلاین؟! مشابهش همین سامانه های هیوا هست که از تلفن هوشمند استفاده میکنه و درآمدش که در جریانم شاید بشه گفت میلیاردیه حالا تو در یه سطح کوچیک تر با یه خط موبایل انجام بده
والا علاقه ندارم به کارهای غیر وبمستری. همینم زیاد مایل نیستم ولی دیگه چاره ندارم. ضمن اینکه گفتم مغازه و دفتر ندارم و قرار نیست چیزی حضوری باشه. بنابراین فقط قراره با سایت زدن این خدمات رو ارائه بدم!

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540

این سامانه ها به شدت حقه بازن یعنی فکر میکنم دو سال پیش بود برایسوال حقوقی زنگ زدم گفت به کارشناس حقوقی وصل میکنم و یک خانم جوابای تقریبا کلی و چرت داد.
دو روز بعد برای سوال فنی موبایل زنگ زدم دیدم باز به همون زنه وصلم کردن :ROFLMAO:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
این سامانه ها به شدت حقه بازن یعنی فکر میکنم دو سال پیش بود برایسوال حقوقی زنگ زدم گفت به کارشناس حقوقی وصل میکنم و یک خانم جوابای تقریبا کلی و چرت داد.
دو روز بعد برای سوال فنی موبایل زنگ زدم دیدم باز به همون زنه وصلم کردن :ROFLMAO:
من کاملا از نزدیک باهاشون آشنا شدم. درسته کلا بیشتر حقه بازیه...
اونی که به شما مشاوره داده در خوشبینانه ترین حالت یک دانشجوی حقوق بوده که واسه کار کردن در اونجا هم تنها چیزی که اهمیت داره مهارت فک زنی هست تا دانش حقوقی و غیره. واسه یک ثبت نام سنجش بعضی وقتا 3 ساعت طرف رو معطل میکنن !!!

اما عامه ی مردم ما در زمینه سواد اینترنت و کامپیوتر در حدی مبتدی هستن حتی ثبت نام ساده سازمان سنجش هم بلد نیستن و ایده خوب پشتش باشه، میشه از این نقطه ضعف استفاده کرد. چون تجربه همین سامانه ها بهم میگه هستن کسایی که حاضرن 500 هزار تومن واسه یه ثبت نام ساده هزینه کنند ولی تو خونه بشینند ویکی کارشون رو انجام بده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
اما عامه ی مردم ما در زمینه سواد اینترنت و کامپیوتر در حدی مبتدی هستن حتی ثبت نام ساده سازمان سنجش هم بلد نیستن و ایده خوب پشتش باشه، میشه از این نقطه ضعف استفاده کرد. چون تجربه همین سامانه ها بهم میگه هستن کسایی که حاضرن 500 هزار تومن واسه یه ثبت نام ساده هزینه کنند ولی تو خونه بشینند ویکی کارشون رو انجام بده
شاید باورت نشه
ولی کلمه سفارش تایپ
سرچ میشه!
اونم الان که عکس بدی متن میشه، حرف بزنی تبدیل به متن میشه. ملت سرچ میکنن سفارش تایپ خخخ
ثبت نام استخدامی
تا خر هست
خر سوار هم هست
نامسلمون تغییر شغل کجا بود. من پنج ساله شاپ دارم و دو سال آخر سعی کردم یک شغل بزنم کنج این که نشده و اکثرا در حد همون ایده و طرح مونده. فقط لباس بود که به مرحله تست عملی رسید.
یکی لباس
یکی هم جهیزیه. همین ظروف و پلاستیک های آشپزخونه. زن های خونه دار خیلی زیاد میخرن از این چیزا
درآمد سایت های جهیزیه، مییاردیه حتی با سئو ضعیف!

Last edited:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
ولی کلمه سفارش تایپ
سرچ میشه!
اونم الان که عکس بدی متن میشه، حرف بزنی تبدیل به متن میشه. ملت سرچ میکنن سفارش تایپ خخخ
مومن کلمه سفارش تایپ که خوبه , باز داره دنبال یه خدمات میگرده
من مورد دیدم تو گوگل سرچ میکنه " امروز چندمه "
goodsigh.gif

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,492
مومن کلمه سفارش تایپ که خوبه , باز داره دنبال یه خدمات میگرده
من مورد دیدم تو گوگل سرچ میکنه " امروز چندمه "
goodsigh.gif
کلا هرچی دقت کنی پول تو مخاطب و مشتری گاگوله..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
کلا هرچی دقت کنی پول تو مخاطب و مشتری گاگوله..
دقیقا همینه
کورش کمپانی اینو فهمید و سواریش رو گرفت
حالا اگر من بودم میگفتم کدوم خری میاد پول بده واسه این چیزا
دو هزار میلیارد زد به جیب و رفت
جالب اینکه هر کسی بخواد شکایت کنه باید صد تومن هزینه بده
دویست هزار تا صد تومنی چند میشه؟
اینطوری چرخ روزگار میچرخه!!
همونطوری که اگر همه ماشین خوب سوار شن، تعمیرکار و مرده شور و... همه بیکار میشن

بالا