• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
ورژن php سایت 8.1 باشه مزیتی داره؟

فقط روی ورژن 8.2 موقع پاکسازی کش لایت اسپید خطا میزنه
Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.

Please check that the mysqli PHP extension is installed and enabled.

If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the

تو PHP Extensions فقط mysqlnd هست. ورژن 8.1 اکستنشن mysqli داره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
برای سایت خبری چند گیگ هاست و رم کافیه؟

چه قالبی خوبه؟ قالب رایگان (نال شده نه) خوب چی هست؟ قالب پولی تو راست چین چی؟ مثل قالب سایت تسنیم

Last edited:

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,537
این ظاهر فایل صدا توی وردپرس رو بدون افزونه چطوری میشه اینجوری تغییر داد؟
2.JPG
1.JPG

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,437

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
برای سایت خبری چند گیگ هاست و رم کافیه؟

چه قالبی خوبه؟ قالب رایگان (نال شده نه) خوب چی هست؟ قالب پولی تو راست چین چی؟ مثل قالب سایت تسنیم
من با یه هاست 500 مگ ماندگار وب یه مجله زدم فعلا.
ولی باید احتمالا ارتقا بدم. بستگی به افزونه و عکسهایی هست که میزاری. در کل سایت های خبری وبلاگی، هاست بالا نمیخوان مگر اینکه تعداد پست و عکس و فیلم زیاد بزاری

قالب هم جی نیوز قالب استاندارد و پر امکاناتیه . نوین وردپرس و ابزار وردپرس دارن که لایسنس نداره
خودم با آسترا پرو بالا آوردم ولی مثل اینکه امکانات جی نیوز بیشتره و اختصاصی برای وبلاگ و خبره. خریدمش ولی فعلا وقت نشده باهاش سایت بزنم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
من با یه هاست 500 مگ ماندگار وب یه مجله زدم فعلا.
ولی باید احتمالا ارتقا بدم. بستگی به افزونه و عکسهایی هست که میزاری. در کل سایت های خبری وبلاگی، هاست بالا نمیخوان مگر اینکه تعداد پست و عکس و فیلم زیاد بزاری

قالب هم جی نیوز قالب استاندارد و پر امکاناتیه . نوین وردپرس و ابزار وردپرس دارن که لایسنس نداره
خودم با آسترا پرو بالا آوردم ولی مثل اینکه امکانات جی نیوز بیشتره و اختصاصی برای وبلاگ و خبره. خریدمش ولی فعلا وقت نشده باهاش سایت بزنم
برای شخصی دیگه اس. قالب 7 تیر انتخاب کرد/

هاست 1 گیگ /پردازنده 1 گیگ/ رم 1 گیگ hostiran چطوره؟ ماهیانه 29 هزار تومن
پارس vds هم هاست 5 گیگ / رم 3 گیگ / پردازنده 2 هسته سالیانه 354 هزار تومن. حدود 60 تومن از هاست ایران بیشتر میوفته (از فردا 30 درصد میره رو قیمتها)

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
برای شخصی دیگه اس. قالب 7 تیر انتخاب کرد/

هاست 1 گیگ /پردازنده 1 گیگ/ رم 1 گیگ hostiran چطوره؟ ماهیانه 29 هزار تومن
پارس vds هم هاست 5 گیگ / رم 3 گیگ / پردازنده 2 هسته سالیانه 354 هزار تومن. حدود 60 تومن از هاست ایران بیشتر میوفته (از فردا 30 درصد میره رو قیمتها)
پارس وی دی اس به نظرم اختلال زیاد دارن. از نظر من واسه سایتی که تازه بالا میاد تنها چیزی که واسه هاست مهمه پشتیبانیه.

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
107
با سلام و احترام

ضمن تشکر از ارتباط شما
کاربر گرامی درصورتی که قصد انتقال یکی از سرویس های خود به ناحیه کاربری یک کاربر دیگر را دارید، باید هم شما و هم کاربر مقصد، تصویر کارت ملی هایتان را به همراه جزئیات درخواست در یک تیکت به واحد مالی ارسال نمایید.

یعنی شما در یک تیکت به واحد مالی، درخواست خود را به همراه تصویر کارت ملی خود و کارت ملی دوست خود،
و دوست شما نیز در یک تیکت، تصویر کارت ملی شما و خودشان را ارسال نمایند تا تطابق این دو تیکت بررسی و انتقال سرویس بین پنل میسر گردد.

بررسی کرده و درصورت وجود مشکل یا سوال، منعکس نمایید تا رسیدگی شود.​

یه هاست رو میخواییم منتقل کنیم به یه کاربر دیگه، هاستینگه چنین چیزی ازمون میخواد :D
:D:D:ROFLMAO:

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
432
برای فعالیت توی یوتیوب حتما باید صورتمون باشه ؟ :unsure: شرایطش چطوریاس؟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,437
برای احراز هویتش لازمه..
عکس واقعی
کاملا طبیعی و بدون گریم و عینک
از زاویه روبرو که هر دو گوش مشخص باشن
به همراه پرداخت فیش واریزی ۱۱۵.۲۰۰ تومن توی دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰..

Lost1

Registered User
لایک‌ها
88
نه نیازی نیست بهتره از تاپیک یوتوب توی همین تالار وبمستر ها بازدید کنید، اطلاعات خوبی اونجا وجود داره.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
دوستان واسه فیلم هایی که در سایت میگذارم یک هاست دانلود گرفتم. الان ایندکس صفحات سایت رو نگاه کردم دیدم که ساب دامینی که این هاست دانلود روش هست، ایندکس شده...
نیازی هست از سی پنل نوایندکس کنم؟ اگر نوایندکس کنم، فیلمهایی که میزارم هم نوایندکس میشه درسته؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
اگه سفارش فروشگاه توسط شرکت حمل و نقل (مثلا پست) آسیب ببینه، جبران خسارت بر عهده فروشگاه هست یا شرکت حمل و نقل؟

دیجیکالا اینطوری نوشته:
فروشگاه ما همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دیجیکالا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش دیجیکالا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش دیجیکالا ارسال شود.

فکر نکنم رعایت هم کنن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,437
خلاقیتش تو حلقم..
زیاد بازدهی مالی نداره ولی قشنگ بود..

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
اگه سفارش فروشگاه توسط شرکت حمل و نقل (مثلا پست) آسیب ببینه، جبران خسارت بر عهده فروشگاه هست یا شرکت حمل و نقل؟

دیجیکالا اینطوری نوشته:

فکر نکنم رعایت هم کنن
پست تا ۲ میلیون بیمه میکنه و باید پاسخگو باشه
بالاتر از این مبلغ باشه باید بیمه بشه جدا
در نهایت وقتی تو باربری مشکلی پیش اومده همون شرکت حمل و نقل باید جبران کنه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
پست تا ۲ میلیون بیمه میکنه و باید پاسخگو باشه
بالاتر از این مبلغ باشه باید بیمه بشه جدا
در نهایت وقتی تو باربری مشکلی پیش اومده همون شرکت حمل و نقل باید جبران کنه
پیدا کردم اون تعهد غرامت اجباری تا سقف 1 میلیون تومنه

مبلغ بالاتر رو هم
بیمه دیگری با عنوان بیمه اظهار شده وجود دارد که این بیمه با توجه به ارزش محتوای مرسوله تا سقف ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود. متناسب با قرارداد، به ازای هر یک میلیون تومان حق بیمه، ۲ هزار تومان باید پرداخت شود. یعنی سقف این بیمه تا ۲۰ میلیون تومان، حق بیمه ۴۰ هزارتومانی دارد.

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,591
پیدا کردم اون تعهد غرامت اجباری تا سقف 1 میلیون تومنه

مبلغ بالاتر رو هم
بیمه دیگری با عنوان بیمه اظهار شده وجود دارد که این بیمه با توجه به ارزش محتوای مرسوله تا سقف ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود. متناسب با قرارداد، به ازای هر یک میلیون تومان حق بیمه، ۲ هزار تومان باید پرداخت شود. یعنی سقف این بیمه تا ۲۰ میلیون تومان، حق بیمه ۴۰ هزارتومانی دارد.
2 میلیونه تعهد الان
زمان ارسال ارزش بسته رو بگید که بزنن

بالا