• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
فراخوان تهیه جهیزیه عروس یتیم

سلام و خداقوت
سال نو مبارک
ان شآءالله سالی پر از نعمت و برکت و عافیت داشته باشید.
درآمد خانواده فعلا از محل یارانه، کار در منازل مردم توسط مردم و همچنین برخی کمکهای خیرین است.
دی ماه پارسال عقد کرده اما هنوز موفق به تهیه جهیزیه نشده است.
خانواده داماد مدتی است که منتظرند تا با اعلام آمادگی خانواده عروس ایشان را به خانه بخت بفرستند.
داماد عزیز هم شاگرد مغازه ای است با حقوق ناچیز.
همت کنید برای جمع کردن ۴۵ میلیون ریال برای خرید بسته جهیزیه

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/10109

@siavashx آقا همیشه گلایه داری که چرا خبرت نمیکنم :general407:

گزارش مهربانی-۱۵۶۹

السلام علیک یا صاحب الزمان

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومندی که گزارش ایشان منتشر شده بود، جمع آوری شد.
الحمدلله رب العالمین

برای خوشبختی همه جوانان صلوات

khunires

لایک‌ها
4,947
گزارش مهربانی-۱۵۷۰

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و از محل کمکهای عمومی خیریه همت مبلغ ۱۰ میلیون و ۳۲۵ هزار ریال برای تهیه داروی ۳ بیمار نیازمند پرداخت شد.
الحمدلله رب العالمین

برای شفای همه بیماران صلوات

khunires

لایک‌ها
4,947

آپدیت کردنتو عشق است...
d66.gif

khunires

لایک‌ها
4,947
فراخوان تهیه جهیزیه عروس آبرومند

سلام و خداقوت
این فراخوان برای تهیه جهیزیه است.
خانم ف.م ۱۹ سال دارد و متاسفانه سالها قبل پدر و مادر ایشان(بدلیل اعتیاد پدر) از یکدیگر طلاق گرفته اند.
ایشان ماهها قبل عقد کرده و یک برادر ۲۰ ساله هم دارد که کارگر یک تولیدی است و ماهیانه حدود ۵۰۰ هزار تومان حقوق می گیرد.
در خانه ای حدودا ۴۰ متری در اسلامشهر زندگی می کنند.
مادر خانواده هم برای کمک خرج گاهی و در حد توان در منازل مردم کارهای نظافت و خدمات انجام می دهند.
تامین برخی اقلام به عهده داماد است.
همت کنید برای تهیه جهیزیه این عروس آبرومند

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/فراخوان-تهیه-جهیزیه-عروس-آبرومند-9/

khunires

لایک‌ها
4,947
دوستان عزیز تاپیکی ایجاد شده مبنی بر بیمه کردن کودکان نیازمند که با کمترین هزینه میتونید کودکی رو تحت پوشش بیمه قرار بدید و کارخداپسندانه ایی هستش و بسیار زیبا، مجری این قضیه هم تائید میشه و نمایندگی "بیمه ما" هستن - برای دنبال کردن تاپیک میتونید به این آدرس تاپیکشون مراجعه کنید: http://forum.persiantools.com/threads/679443

+ این مورد به صفحه اول هم اضافه شد.

khunires

لایک‌ها
4,947
فراخوان تهیه جهیزیه عروس آبرومند

سلام و خداقوت
خانم ف.م ۱۹ سال دارد و متاسفانه سالها قبل پدر و مادر ایشان(بدلیل اعتیاد پدر) از یکدیگر طلاق گرفته اند.
ایشان ماهها قبل عقد کرده و یک برادر ۲۰ ساله هم دارد که کارگر یک تولیدی است و ماهیانه حدود ۵۰۰ هزار تومان حقوق می گیرد.
در خانه ای حدودا ۴۰ متری در اسلامشهر زندگی می کنند.
مادر خانواده هم برای کمک خرج گاهی و در حد توان در منازل مردم کارهای نظافت و خدمات انجام می دهند.
تامین برخی اقلام به عهده داماد است.
همت کنید برای تهیه جهیزیه این عروس آبرومند

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/فراخوان-تهیه-جهیزیه-عروس-آبرومند-9/

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومندی که گزارش ایشان منتشر شده بود، جمع آوری شد.
ان شآءالله بعد از خرید اقلام جهیزیه بسته به ایشان اهدا خواهد گردید.

الحمدلله رب العالمین
برای خوشبختی همه جوانان صلوات :general206:

khunires

لایک‌ها
4,947
10 سوالی که خداوند از ما نخواهد پرسید!

1- خداوند از تو نخواهد پرسید پوست تو به چه رنگ بود بلکه از تو خواهد پرسید که چگونه انسانی بودی؟
2- خداوند از تو نخواهد پرسید که چه لباس‌هایی در کمد داشتی بلکه از تو خواهد پرسید به چند نفر لباس پوشاندی؟
3- خداوند از تو نخواهد پرسید زیربنای خانه ات چندمتر بود بلکه از تو خواهد پرسید به چند نفر در خانه ات خوش آمد گفتی؟
4- خداوند از تو نخواهد پرسید در چه منطقه ای زندگی می‌کردی بلکه از تو خواهد پرسید چگونه با همسایگانت رفتار کردی؟
5- خداوند از تو نخواهد پرسید چه تعداد دوست داشتی بلکه از تو خواهد پرسید برای چندنفر دوست و رفیق بودی؟
6- خداوند از تو نخواهد پرسید میزان درآمد تو چقدر بود بلکه از تو خواهد پرسید آیا فقیری را دستگیری نمودی؟
7- خداوند از تو نخواهد پرسید عنوان و مقام شغلی تو چه بود بلکه از تو خواهد پرسید آیا سزاوار آن بودی وآن را به بهترین نحو انجام دادی؟
8- خداوند از تو نخواهد پرسید که چه اتومبیلی سوار می‌شدی بلکه از تو خواهد پرسید که چندنفر را که وسیله نقلیه نداشتند به مقصد رساندی؟
9- خداوند از تو نخواهد پرسید چرا این قدر طول کشید تا به جست و جوی رستگاری بپردازی بلکه با مهربانی تو را به جای دروازه های جهنم، به عمارت بهشتی خود خواهد برد.
10- خداوند از تو نخواهد پرسید که چرا این مطلب را برای دوستانت نخواندی بلکه خواهد پرسید آیا از خواندن آن برای دیگران در وجدان خود احساس شرمندگی می‌کردی؟

کسانی رو که تگ میکنم مطمئن باشید کسی در وجود من اونهارو برای خوندن این پست صدا زده که توی انجمن گشتم دنبال اسمشون یا در حافظم بوده، حدالمکان اگر این پست مورد پسنتون بود فقط تشکر کنید و پستی ندید، عزیز دلین، امیدوارم سایه پدر و مادرتون همیشه بالا سرتون باشه و تندرست باشن...
@Bella_aster
@Mohsen_14
@saeid.kh
@kyle
@m_2t_ab
@mirij861
@mahi58
@P R O
@Hamid2day
@differentboy1994
@new24-5
@siavashx
@Benchmarker
@javadyazdani
@poq
@افتک!!
@Exporter
@فلک زده
@Ev0t
@AloneFly
@pegu206
@M1V
@علیرضـا
@raminonline
@aryamehr1368
@Codes
@MOHAMMAD026_1
@Mehdiwol
@alalalk71
@Dark.Knight
@faridcboy
@p30doc
@6life
@ramtin_26084
@AMD 99
@amir_coolboy
@miladgraph
@M £ H D I
@cinemaamooz
@A1C1E
@MohammadPWM
@tehranstar.ir
@آیدوغموش
@AmirHossein.M
@rapidleech
@Nigga
@zgg123
@peshd
@mohsen-75
@alireza_tili
@OVH
@gheysar.
@ariya-123
@Eyeless
@JaroOBarghi
@ashkanshirani
@farshad-fr4
@taheri68
@AslanSalarkia
هیچوقت کسی آخرین نیست جز خودم... @khunires :general601::)
امیدوارم کسی رو جا ننداخته باشم...

[هدف هیچ چیز جز یادآوری خدا نبود]

khunires

لایک‌ها
4,947
آبروداری کنید برای این خانواده

سلام و خداقوت

پدر ۵۸ ساله خانواده از سال ۸۴ به دلیل بیماری قلبی و سکته مغزی، از کار افتاده است.
در یکی از محلات شرق تهران مستاجر هستند در خانه ای با ودیعه ۱۴ میلیون ودیعه تومان و ماهیانه ۶۵۰ هزار تومان اجاره.
برای تمدید قرارداد اجاره منزل هم باید ۵ میلیون تومان ودیعه اضافه تر به صاحبخانه بپردازند.
۴ فرزند دارند یک دختر که ازدواج کرده است، یک دخترشان بیش از یک سال است که عقد کرده است.
یک پسرشان سرباز و دیگری گاهی به صورت پاره وقت در منزل کار خدمات کامپیوتر انجام می دهد.
ماهیانه حدود ۳۰۰ تومان قسط پرداخت می کنند.
درآمدشان از طریق یارانه و کارهای خدماتی مادر خانواده می باشد .
معمولاً به زحمت اجاره را می پردازند؛ هزینه های درمانی پدر خانواده نیز هست.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/آبروداری-کنید-برای-این-خانواده-آبرومن/

khunires

لایک‌ها
4,947
داستانک پرانرژی و زیبا... :)

خدا: بنده ی من نماز شب بخوان و آن یازده رکعت است.
بنده: خدایا ! خسته ام! نمی توانم.
خدا: بنده ی من، دو رکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وتر بخوان.
بنده: خدایا ! خسته ام برایم مشکل است نیمه شب بیدار شوم…
خدا: بنده ی من قبل از خواب این سه رکعت را بخوان
بنده: خدایا سه رکعت زیاد است
خدا: بنده ی من فقط یک رکعت نماز وتر بخوان
بنده: خدایا ! امروز خیلی خسته ام! آیا راه دیگری ندارد؟
خدا: بنده ی من قبل از خواب وضو بگیر و رو به آسمان کن و بگو یا الله
بنده: خدایا!من در رختخواب هستم اگر بلند شوم خواب از سرم می پرد!
خدا: بنده ی من همانجا که دراز کشیده ای تیمم کن و بگو یا الله
بنده: خدایا هوا سرد است!نمی توانم دستانم را از زیر پتو در بیاورم
خدا: بنده ی من در دلت بگو یا الله ما نماز شب برایت حساب می کنیم
بنده اعتنایی نمی کند و می خوابد
خدا: ملائکه ی من! ببینید من آنقدر ساده گرفته ام اما او خوابیده است چیزی به اذان صبح
نمانده او را بیدار کنید دلم برایش تنگ شده است امشب با من حرف نزده.
ملائکه: خداوندا! دوباره او را بیدار کردیم ،اما باز خوابید
خدا: ملائکه ی من در گوشش بگویید پروردگارت منتظر توست
ملائکه: پروردگارا! باز هم بیدار نمی شود!
خدا: اذان صبح را می گویند هنگام طلوع آفتاب است ای بنده ی من بیدار شو نماز صبحت
قضا می شود خورشید از مشرق سر بر می آورد
ملائکه:خداوندا نمی خواهی با او قهر کنی؟
خدا: او جز من کسی را ندارد…شاید توبه کرد…
بنده ی من تو به هنگامی که به نماز می ایستی من آنچنان گوش فرا میدهم
که انگار همین یک بنده را دارم و توچنان غافلی که گویا صد ها خدا داری…!!!!

[]

khunires

لایک‌ها
4,947
آبروداری کنید برای این خانواده

سلام و خداقوت

پدر ۵۸ ساله خانواده از سال ۸۴ به دلیل بیماری قلبی و سکته مغزی، از کار افتاده است.
در یکی از محلات شرق تهران مستاجر هستند در خانه ای با ودیعه ۱۴ میلیون ودیعه تومان و ماهیانه ۶۵۰ هزار تومان اجاره.
برای تمدید قرارداد اجاره منزل هم باید ۵ میلیون تومان ودیعه اضافه تر به صاحبخانه بپردازند.
۴ فرزند دارند یک دختر که ازدواج کرده است، یک دخترشان بیش از یک سال است که عقد کرده است.
یک پسرشان سرباز و دیگری گاهی به صورت پاره وقت در منزل کار خدمات کامپیوتر انجام می دهد.
ماهیانه حدود ۳۰۰ تومان قسط پرداخت می کنند.
درآمدشان از طریق یارانه و کارهای خدماتی مادر خانواده می باشد .
معمولاً به زحمت اجاره را می پردازند؛ هزینه های درمانی پدر خانواده نیز هست.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/آبروداری-کنید-برای-این-خانواده-آبرومن/

گزارش مهربانی-۱۵۷۵

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومندی که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری گردید.

الحمدلله رب العالمین
برای خوشبختی همه جوانان صلوات

:general406:

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سلام

قصد کمک مالی به نیازمندان را دارم، اما نمیدونم این کمک رو به چه کسی اهدا کنم.

چند تا موسسه هست مثل محک، موسسه خیریه بهنام دهش پور، بنیاد کودک و موسسات دیگر،

اما نمیدونم کدوم یک از اینها معتبره و پول رو به دست مستحق واقعی میرسونه تا هم نذر من ادا

بشه و هم نیازمندی خشنود.

به نظر شما اولویت با چه کسانی است، کودکان یتیم، کودکان سرطانی، سالمندان، دانش آموزان

مستعد بی بضاعت یا افراد از کار افتاده و ...

khunires

لایک‌ها
4,947
سلام

قصد کمک مالی به نیازمندان را دارم، اما نمیدونم این کمک رو به چه کسی اهدا کنم.

چند تا موسسه هست مثل محک، موسسه خیریه بهنام دهش پور، بنیاد کودک و موسسات دیگر،

اما نمیدونم کدوم یک از اینها معتبره و پول رو به دست مستحق واقعی میرسونه تا هم نذر من ادا

بشه و هم نیازمندی خشنود.

به نظر شما اولویت با چه کسانی است، کودکان یتیم، کودکان سرطانی، سالمندان، دانش آموزان

مستعد بی بضاعت یا افراد از کار افتاده و ...

بستگی به نیت شما داره عزیز، ملاک شما اگر واقعا رسیدن اون مبلغ به فرد هستش، اگر نیت شما یک مبلغ کم (مثلا زیر 10.000 تومان هستش) موسسه خیریه همت که بنده تبلیغاتشو همجا میکنم اونقدری که به خودم اعتماد دارم به این موسسه هم اعتماد دارم، چون واقعا مورد اعتماد قشر جوون شده!
در مورد مبالغ بالا بهترین گزینه بهزیستی هستش، شماره حساب بهزیستی رو میگیرید و میریزد به حسابشون، به بچه های بی سرپرست،بد سرپرست یا افراد سالمند کمک میشه، براشون لباس تهیه میکنن،مواد غذایی میخرن و چیزهای دیگه...

البته اگر به صورت هدفمند میخواید کمک کنید: مثلا هزینه درمان بیماری کسی رو پرداخت کنید یا هزینه جهیزیه فردی رو پرداخت کنید خیریه همت بهترین گزینه هستش...
:);)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سایت خیریه همت نوشت:

سلام و خداقوت

این فراخوان برای کمک هزینه درمان جوان ۲۸ ساله مبتلا به کانسر خون(هوچکین لنفوم) است.

این جوان که حدود یک سال است به این بیماری مبتلا شده علاوه بر تحمل درد و رنج هزینه های فراوانی نیز به خانواده تحمیل کرده است(بر اساس برآورد حدودا هشتاد میلیون تومان در یک سال گذشته هزینه کرده اند).

در شرایط فعلی و بنا به دستور پزشکان معالج ایشان باید دارویی خاص و خارجی را تزریق کند که هزینه تهیه آن حدود ۶۴میلیون تومان می باشد.

با توجه به تقبل عمده هزینه تهیه این دارو از سوی معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت و همچنین خیریه امدادگران عاشورا مقرر است تا مبلغ ۷۰ میلیون ریال جهت تهیه این آمپول ها که باید از داروخانه هلال احمر تهیه گردد از سوی خیریه همت تامین شود.

همت کنید

برای شرکت در این امر خیر به اینجا مراجعه یا روی عکس زیر کلیک کنید.
تذکر مهم
درصورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد

در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/490406/همت-برای-درمان-جوان-سرطانی © www.tabnak.ir

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,091
10 سوالی که خداوند از ما نخواهد پرسید!

1- خداوند از تو نخواهد پرسید پوست تو به چه رنگ بود بلکه از تو خواهد پرسید که چگونه انسانی بودی؟
2- خداوند از تو نخواهد پرسید که چه لباس‌هایی در کمد داشتی بلکه از تو خواهد پرسید به چند نفر لباس پوشاندی؟
3- خداوند از تو نخواهد پرسید زیربنای خانه ات چندمتر بود بلکه از تو خواهد پرسید به چند نفر در خانه ات خوش آمد گفتی؟
4- خداوند از تو نخواهد پرسید در چه منطقه ای زندگی می‌کردی بلکه از تو خواهد پرسید چگونه با همسایگانت رفتار کردی؟
5- خداوند از تو نخواهد پرسید چه تعداد دوست داشتی بلکه از تو خواهد پرسید برای چندنفر دوست و رفیق بودی؟
6- خداوند از تو نخواهد پرسید میزان درآمد تو چقدر بود بلکه از تو خواهد پرسید آیا فقیری را دستگیری نمودی؟
7- خداوند از تو نخواهد پرسید عنوان و مقام شغلی تو چه بود بلکه از تو خواهد پرسید آیا سزاوار آن بودی وآن را به بهترین نحو انجام دادی؟
8- خداوند از تو نخواهد پرسید که چه اتومبیلی سوار می‌شدی بلکه از تو خواهد پرسید که چندنفر را که وسیله نقلیه نداشتند به مقصد رساندی؟
9- خداوند از تو نخواهد پرسید چرا این قدر طول کشید تا به جست و جوی رستگاری بپردازی بلکه با مهربانی تو را به جای دروازه های جهنم، به عمارت بهشتی خود خواهد برد.
10- خداوند از تو نخواهد پرسید که چرا این مطلب را برای دوستانت نخواندی بلکه خواهد پرسید آیا از خواندن آن برای دیگران در وجدان خود احساس شرمندگی می‌کردی؟

کسانی رو که تگ میکنم مطمئن باشید کسی در وجود من اونهارو برای خوندن این پست صدا زده که توی انجمن گشتم دنبال اسمشون یا در حافظم بوده، حدالمکان اگر این پست مورد پسنتون بود فقط تشکر کنید و پستی ندید، عزیز دلین، امیدوارم سایه پدر و مادرتون همیشه بالا سرتون باشه و تندرست باشن...
@Bella_aster
@Mohsen_14
@saeid.kh
@kyle
@m_2t_ab
@mirij861
@mahi58
@P R O
@Hamid2day
@differentboy1994
@new24-5
@siavashx
@Benchmarker
@javadyazdani
@poq
@افتک!!
@Exporter
@فلک زده
@Ev0t
@AloneFly
@pegu206
@M1V
@علیرضـا
@raminonline
@aryamehr1368
@Codes
@MOHAMMAD026_1
@Mehdiwol
@alalalk71
@Dark.Knight
@faridcboy
@p30doc
@6life
@ramtin_26084
@AMD 99
@amir_coolboy
@miladgraph
@M £ H D I
@cinemaamooz
@A1C1E
@MohammadPWM
@tehranstar.ir
@آیدوغموش
@AmirHossein.M
@rapidleech
@Nigga
@zgg123
@peshd
@mohsen-75
@alireza_tili
@OVH
@gheysar.
@ariya-123
@Eyeless
@JaroOBarghi
@ashkanshirani
@farshad-fr4
@taheri68
@AslanSalarkia
هیچوقت کسی آخرین نیست جز خودم... @khunires :general601::)
امیدوارم کسی رو جا ننداخته باشم...

[هدف هیچ چیز جز یادآوری خدا نبود]
یعنی همرو نوشتی جز من[emoji3]

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

khunires

لایک‌ها
4,947
سایت خیریه همت نوشت:

سلام و خداقوت

این فراخوان برای کمک هزینه درمان جوان ۲۸ ساله مبتلا به کانسر خون(هوچکین لنفوم) است.

این جوان که حدود یک سال است به این بیماری مبتلا شده علاوه بر تحمل درد و رنج هزینه های فراوانی نیز به خانواده تحمیل کرده است(بر اساس برآورد حدودا هشتاد میلیون تومان در یک سال گذشته هزینه کرده اند).

در شرایط فعلی و بنا به دستور پزشکان معالج ایشان باید دارویی خاص و خارجی را تزریق کند که هزینه تهیه آن حدود ۶۴میلیون تومان می باشد.

با توجه به تقبل عمده هزینه تهیه این دارو از سوی معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت و همچنین خیریه امدادگران عاشورا مقرر است تا مبلغ ۷۰ میلیون ریال جهت تهیه این آمپول ها که باید از داروخانه هلال احمر تهیه گردد از سوی خیریه همت تامین شود.

همت کنید

برای شرکت در این امر خیر به اینجا مراجعه یا روی عکس زیر کلیک کنید.
تذکر مهم
درصورت عبور کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد

در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/490406/همت-برای-درمان-جوان-سرطانی © www.tabnak.ir

گزارش مهربانی-۱۵۷۷

سلام و خداقوت

با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۷۰ میلیون ریال برای تهیه داروی بیمار جوان سرطانی نیازمند که گزارش ایشان منتشر شده بود؛ جمع آوری گردید.

الحمدلله رب العالمین

برای شفای همه بیماران صلوات

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,639

khunires

لایک‌ها
4,947
اینو دیدم واقعا ناراحت شدم این یک شماره حسابم نداره ؟!
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/404820/عکس-بیماری-دردآور-دختر-بجنوردی

این خانواده اگر از خیریه،بهزیستی،کمیته امداد یا هر نهاد حمایتی دیگه هم درخواست کمک کنن نهایت هزینه داروهای این بچه رو میتونن براشون تامین کنن! متسفانه این بیماری یا سندورم وقتی بچه به دنیا میاد 1 تا 6 ماه بعد نشون میده!! برای همین پدر مادر باید ازش نگهداری کنن و این بچه همینجوری هم درد میکشه، این بیماری بخاطر اینه وقتی مادر باردار بوده زیر نور خورشید زیاد رفته و نقطه ایی از بدن مادر دچار آفتاب سوختگی شده، البته از هر 1 میلیون نفر توی دنیا 1 بچه اینجوری به دنیا میاد و توی DNA یا ژن بچه تکامل و به وجود میاد!
ولی 100% اگر عضو بهزیستی باشن بهشون کمک میشه...

khunires

لایک‌ها
4,947
همت برای کاشت حلزون دختر ۲ساله

سلام و خداقوت
این فراخوان برای تهیه هزینه پروتز مورد نیاز کاشت حلزون یک دختر بچه ۲ساله است.
ن.ا که اکنون سومین بهار زندگی خود را پشت سر گذاشته است بدلیل یک سرماخوردگی ساده در ماه های نخست تولد دچار نارسایی شدید شنوایی شده است.
این نارسایی شدید شنوایی منجر به مشکلات حرکتی نیز شده است.
اکنون و با تشخیص پزشکان با توجه به سن مطلوب این دختر کوچولوی نازنین، او باید مهیای انجام عمل کاشت حلزون گردد به همین منظور به هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران برای واریز مبلغ ۶۰ میلیون ریال و تهیه پروتز کاشت حلزون شنوایی معرفی شده است.
پدر این دختر خانم کارگر یک کتابفروشی است.
در اندیشه شهریار مستاجر خانه ای هستند با ده میلیون ودیعه و ۱۵۰ هزار تومان اجاره ماهیانه.
با توجه به شرایط اقتصادی خانواده و همچنین تسریع در انجام مقدمات عمل کاشت حلزون همت کنید تا بتوانیم مبلغ ۶ میلیون تومان را تهیه و به حساب معرفی شده هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران به نام این بیمار واریز کنیم.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/همت-برای-کاشت-حلزون-دختر-۲ساله/

بالا