• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

esharje.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دستتون درد نکنه ایت تاپیکو دوست دارم
لینک محک و کمیته امداد و اینا رو میشه گذاشت ؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
دستتون درد نکنه ایت تاپیکو دوست دارم
لینک محک و کمیته امداد و اینا رو میشه گذاشت ؟

خواهش میکنم عزیز :)
آره میشه مراکز معتبر گزارشی مبنی بر کمک داشتن میتونید قرار بدین...

khunires

لایک‌ها
4,947
همت برای کاشت حلزون دختر ۲ساله

سلام و خداقوت
این فراخوان برای تهیه هزینه پروتز مورد نیاز کاشت حلزون یک دختر بچه ۲ساله است.
ن.ا که اکنون سومین بهار زندگی خود را پشت سر گذاشته است بدلیل یک سرماخوردگی ساده در ماه های نخست تولد دچار نارسایی شدید شنوایی شده است.
این نارسایی شدید شنوایی منجر به مشکلات حرکتی نیز شده است.
اکنون و با تشخیص پزشکان با توجه به سن مطلوب این دختر کوچولوی نازنین، او باید مهیای انجام عمل کاشت حلزون گردد به همین منظور به هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران برای واریز مبلغ ۶۰ میلیون ریال و تهیه پروتز کاشت حلزون شنوایی معرفی شده است.
پدر این دختر خانم کارگر یک کتابفروشی است.
در اندیشه شهریار مستاجر خانه ای هستند با ده میلیون ودیعه و ۱۵۰ هزار تومان اجاره ماهیانه.
با توجه به شرایط اقتصادی خانواده و همچنین تسریع در انجام مقدمات عمل کاشت حلزون همت کنید تا بتوانیم مبلغ ۶ میلیون تومان را تهیه و به حساب معرفی شده هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران به نام این بیمار واریز کنیم.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/همت-برای-کاشت-حلزون-دختر-۲ساله/

گزارش مهربانی-۱۵۷۸

السلام علیک یا صاحب الزمان

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۶۰ میلیون ریال برای تهیه پروتز مورد نیاز کاشت حلزون دختر ۲ساله ای که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری گردید.
ان شآءالله در اولین فرصت مبلغ مذکور به حساب هیئت امنای صرفه جویی ارزی برای معالجه بیماران واریز و سند آن در همین پست منتشر خواهد شد.
الحمدلله رب العالمین

برای شفای همه بیماران صلوات

khunires

لایک‌ها
4,947
فراخوان تهیه جهیزیه عروس یتیم

سلام و خداقوت
این فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس یتیم است.
پدر و مادر عروس فوت کرده و نزد خواهرش زندگی می کند و امکان تهیه جهیزیه توسط خواهرش مقدور نمی باشد.
داماد هم به تازگی بعنوان کارگر ساده پیمانکار خدمات شهری شهرداری مشغول بکار شده و خانواده اش نیز تحت پوشش کمیته امداد هستند.
آشنایان در حال جمع کردن پول پیش برای خانه آنها هستند تا آن شاالله بروند سر زندگی.
در یکی از مناطق جنوب شرق تهران(حوالی افسریه) زندگی می کنند.
همت کنید

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/فراخوان-تهیه-جهیزیه-عروس-یتیم-7/

پانوشت: عزیزانی که از امضاشون استفاده تجاری تبلیغاتی نمیکنن ممنون میشیم بنرهای تاپیک که در صفحه اول قرار داده شده رو توی امضاشون قرار بدن. ;):)

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
سلام.خداوند عزت و آبرو بهتون بده جناب khunires.به حق حضرت علی هر چی میخوای بهت بده.دست به خاک ببری زر بشه.واقعا کار تحسین بر انگیزی انجام دادید با ایجاد این تاپیک.تمام کسایی که از طریق این تاپیک کمک میکنن بخش زیادی از ثوابش به پای شما نوشته میشه.بنده هم در حد توان خودم کمک کردم.

khunires

لایک‌ها
4,947
سلام.خداوند عزت و آبرو بهتون بده جناب khunires.به حق حضرت علی هر چی میخوای بهت بده.دست به خاک ببری زر بشه.واقعا کار تحسین بر انگیزی انجام دادید با ایجاد این تاپیک.تمام کسایی که از طریق این تاپیک کمک میکنن بخش زیادی از ثوابش به پای شما نوشته میشه.بنده هم در حد توان خودم کمک کردم.

ممنونم عزیز، نظر لطف شماست...:);)
و همچنین ممنونم که همراه ما شدین در تاپیک...:general406:

hamidjanbozorgi

Registered User
لایک‌ها
146
واقعا تاپیک خوبیه....خلیلی دوس دارم این تاپیک رو...بنده هم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم...خیلی خوشحالم که با این تاپیک آشنا شدم ...کار بسیار زیبا و پسندیده ای انجام میدید ... مرسی همگی

khunires

لایک‌ها
4,947
واقعا تاپیک خوبیه....خلیلی دوس دارم این تاپیک رو...بنده هم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم...خیلی خوشحالم که با این تاپیک آشنا شدم ...کار بسیار زیبا و پسندیده ای انجام میدید ... مرسی همگی

ممنونم عزیز که شرکت میکنین...:general406:

khunires

لایک‌ها
4,947
گزارش مهربانی/۱۵۸۰-۱۵۸۱

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و از محل کمکهای خیریه همت موارد ذیل انجام شد:
۱۵۸۰- پرداخت هزینه های درمان بیمار سرطانی به مبلغ ۶ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال
۱۵۸۱-پرداخت هزینه های تهیه داروی بیمار نیازمند به مبلغ ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال

الحمدلله رب العالمین

برای شفای همه بیماران صلوات ;):)

khunires

لایک‌ها
4,947
۳۰ ماه انتظار برای جهیزیه عروس آبرومند

سلام و خداقوت

خانم ز.ا مادر عروس ۵ سال پیش با سه فرزند از همسر ش جدا می شود تا هزینه های کمتری بر خانواده بخاطر اعتیاد همسرش که هر از چندی در خانه حاضر می شد، تحمیل شود.
حضانت سه دختر ایشان نیز با مادر است.
از حدود ۱۱ سال پیش مادر کارهای مختلف خدماتی را انجام داده است و اکنون با کار در یک مرکز نگهداری بچه های معلول ذهنی مشغول به کار است و ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان از این کار دریافتی دارد. همچنین با نظافت منازل مبالغی را دریافت می کند که برای هزینه های روزمره شان ضروری است.
چند سال پیش دختر اول ایشان در یک شرکت تجهیزات پزشکی مشغول به کار می شود و متاسفانه بخاطر سادگی و ناآشنایی با قوانین با دسته چکی که پزشک صاحب شرکت برای او می گیرد ، ضامن یک وام ۲۲ میلیونی برای شرکت می شود. این پزشک کلاهبردار اکنون مدتهاست پروانه **** پزشکی اش ساقط شده، متواری است و بانک چک ها را به اجرا می گذارد. بعد از چندین جلسه پیگیری حقوقی بالاخره بانک راضی می شود اقساط این وام را با مبالغ کمتری از ایشان بگیرد و اکنون ماهی ۳۰۰ هزارتومان اقساط این ضمانت توسط مادر پرداخت می شود.
ایشان ۳ میلیون تومان ودیعه مسکن داده و ماهی ۳۰۰ هزار تومان نیز اجاره می پردازند.
دختر اول چندسال پیش ازدواج کرده است.
دختر دوم۲٫۵ سال است که عقد کرده ولی هرچقدر تلاش می کنند با این هزینه ها چیزی برای جهیزیه باقی نمی ماند.
دختر سوم نیز در سن ازدواج است ولی با شرحی که رفت جایی برای فکر کردن به پذیرش خواستگار ندارند.

همت کنید برای آبروداری این خانواده...

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/۳۰-ماه-انتظار-برای-جهیزیه-عروس-آبرومند/

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
بستگی به نیت شما داره عزیز، ملاک شما اگر واقعا رسیدن اون مبلغ به فرد هستش، اگر نیت شما یک مبلغ کم (مثلا زیر 10.000 تومان هستش) موسسه خیریه همت که بنده تبلیغاتشو همجا میکنم اونقدری که به خودم اعتماد دارم به این موسسه هم اعتماد دارم، چون واقعا مورد اعتماد قشر جوون شده!
در مورد مبالغ بالا بهترین گزینه بهزیستی هستش، شماره حساب بهزیستی رو میگیرید و میریزد به حسابشون، به بچه های بی سرپرست،بد سرپرست یا افراد سالمند کمک میشه، براشون لباس تهیه میکنن،مواد غذایی میخرن و چیزهای دیگه...

البته اگر به صورت هدفمند میخواید کمک کنید: مثلا هزینه درمان بیماری کسی رو پرداخت کنید یا هزینه جهیزیه فردی رو پرداخت کنید خیریه همت بهترین گزینه هستش...
:);)
سلام

ممنون از کار خیری که انجام میدید.

تصمیم گرفتم به جای کمک به یک موسسه خیریه، این پول را تقسیم و به چند موسسه خیریه

از جمله موسسه خیریه همت اهدا کنم، با این کار سهمی هر چند کوچک در کمک به نیازمندان،

بیماران، سالمندان و کودکان بی سرپرست خواهم داشت.

امیدوارم که هستی بخش جهان از کار مخلوق حقیر خود راضی و خشنود باشه.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
من مبلغ را به چند تا از موسسات موجود در لینک زیر و موسسه بهنام دهش پور، دستهای مهربان

و موسسه همت واریز کردم.

http://echarity.bankmellat.ir/Echarity/payment/InstituteList.aspx

شرمنده عزیزان هموطنی هستم که دست یاری بلند کرده اند اما با نهایت تاسف بضاعت مالی ام

بیش از این نیست تا اشک چشمان کودکی معصوم را با لبخندی آسمانی جایگزین کنم.

khunires

لایک‌ها
4,947
۳۰ ماه انتظار برای جهیزیه عروس آبرومند

سلام و خداقوت

خانم ز.ا مادر عروس ۵ سال پیش با سه فرزند از همسر ش جدا می شود تا هزینه های کمتری بر خانواده بخاطر اعتیاد همسرش که هر از چندی در خانه حاضر می شد، تحمیل شود.
حضانت سه دختر ایشان نیز با مادر است.
از حدود ۱۱ سال پیش مادر کارهای مختلف خدماتی را انجام داده است و اکنون با کار در یک مرکز نگهداری بچه های معلول ذهنی مشغول به کار است و ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان از این کار دریافتی دارد. همچنین با نظافت منازل مبالغی را دریافت می کند که برای هزینه های روزمره شان ضروری است.
چند سال پیش دختر اول ایشان در یک شرکت تجهیزات پزشکی مشغول به کار می شود و متاسفانه بخاطر سادگی و ناآشنایی با قوانین با دسته چکی که پزشک صاحب شرکت برای او می گیرد ، ضامن یک وام ۲۲ میلیونی برای شرکت می شود. این پزشک کلاهبردار اکنون مدتهاست پروانه **** پزشکی اش ساقط شده، متواری است و بانک چک ها را به اجرا می گذارد. بعد از چندین جلسه پیگیری حقوقی بالاخره بانک راضی می شود اقساط این وام را با مبالغ کمتری از ایشان بگیرد و اکنون ماهی ۳۰۰ هزارتومان اقساط این ضمانت توسط مادر پرداخت می شود.
ایشان ۳ میلیون تومان ودیعه مسکن داده و ماهی ۳۰۰ هزار تومان نیز اجاره می پردازند.
دختر اول چندسال پیش ازدواج کرده است.
دختر دوم۲٫۵ سال است که عقد کرده ولی هرچقدر تلاش می کنند با این هزینه ها چیزی برای جهیزیه باقی نمی ماند.
دختر سوم نیز در سن ازدواج است ولی با شرحی که رفت جایی برای فکر کردن به پذیرش خواستگار ندارند.

همت کنید برای آبروداری این خانواده...

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/۳۰-ماه-انتظار-برای-جهیزیه-عروس-آبرومند/

گزارش مهربانی/۱۵۸۳-۱۵۸۶

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و از محل کمکهای عمومی خیریه همت موارد ذیل انجام گردید:

۱۵۸۳-پرداخت هزینه جراحی خانم ۳۵ ساله مبتلا به تومور مغزی به مبلغ ۴۵ میلیون ریال
۱۵۸۴-پرداخت هزینه داروی بیمارنیازمند به مبلغ ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال
۱۵۸۵-پرداخت هزینه درمان و بستری بیمار نیازمند در بیمارستان فیروزآبادی شهرری به مبلغ ۴ میلیون و ۶۴۹ هزار و ۱۷۰ ریال
۱۵۸۶-پرداخت کمک هزینه درمان جوان بیمار نیازمند به مبلغ ده میلیون ریال

الحمدلله رب العالمین
برای شفای همه بیماران صلوات :);)

khunires

لایک‌ها
4,947
همت برای پرداخت بدهی سنگین درمان یک مادر

سلام و خداقوت

این فراخوان برای پرداخت بدهی های یک فرد آبرومند بابت قرض سنگین بخاطر هزینه های بستری و درمان همسر بیمار ایشان است.
آقای ف.ز سرایدار یک موسسه پژوهشی است که در سوئیتی حدودا ۴۰ متری در ساختمان قدیمی همین موسسه زندگی می کند.
بیمه تامین اجتماعی هستند و حقوقی کمتر از یک میلیون تومان دریافت می کنند.
همسر نامبرده در تاریخ ۱۶ بهمن ماه سال ۹۳ دچار سکته مغزی می شود که به دلیل نپذیرفتن ایشان توسط بیمارستان های دولتی در آی.سی.یو یکی از بیمارستان خصوصی تهران به نام یاس سپید واقع در بلوار کشاورز بستری شده است.
هزینه های بستری ایشان پس از ۲۰روز بستری که ۸ روز آن در بخش مراقبت های ویژه بوده بالغ بر ۱۴۰ میلیون ریال بوده است(فارغ از هزینه های آمبولانس و سی.تی.سی اسکن و دارو).
با توجه به وضعیت اقتصادی فوق العاده ضعیف ایشان و همچنین تهیه مجموع این هزینه از طریق قرض های کوتاه مدت از دوستان و آشنایان همت کنید تا بتوانیم بخش عمده ای از هزینه های فوق الذکر را که به بیمارستان پرداخت شده و صورتحساب آن نزد خیریه همت می باشد پرداخت نماییم.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/10231

khunires

لایک‌ها
4,947
همت برای پرداخت بدهی سنگین درمان یک مادر

سلام و خداقوت

این فراخوان برای پرداخت بدهی های یک فرد آبرومند بابت قرض سنگین بخاطر هزینه های بستری و درمان همسر بیمار ایشان است.
آقای ف.ز سرایدار یک موسسه پژوهشی است که در سوئیتی حدودا ۴۰ متری در ساختمان قدیمی همین موسسه زندگی می کند.
بیمه تامین اجتماعی هستند و حقوقی کمتر از یک میلیون تومان دریافت می کنند.
همسر نامبرده در تاریخ ۱۶ بهمن ماه سال ۹۳ دچار سکته مغزی می شود که به دلیل نپذیرفتن ایشان توسط بیمارستان های دولتی در آی.سی.یو یکی از بیمارستان خصوصی تهران به نام یاس سپید واقع در بلوار کشاورز بستری شده است.
هزینه های بستری ایشان پس از ۲۰روز بستری که ۸ روز آن در بخش مراقبت های ویژه بوده بالغ بر ۱۴۰ میلیون ریال بوده است(فارغ از هزینه های آمبولانس و سی.تی.سی اسکن و دارو).
با توجه به وضعیت اقتصادی فوق العاده ضعیف ایشان و همچنین تهیه مجموع این هزینه از طریق قرض های کوتاه مدت از دوستان و آشنایان همت کنید تا بتوانیم بخش عمده ای از هزینه های فوق الذکر را که به بیمارستان پرداخت شده و صورتحساب آن نزد خیریه همت می باشد پرداخت نماییم.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/01/10231

گزارش مهربانی-۱۵۸۷

السلام علیک یا ابالحسن یا امام هادی

سلام وخداقوت
با لطف خدای بزرگ وهمت شما مهربانان مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال برای پرداخت هزینه های درمان بانوی نیازمندی که گزارش ایشان منتشر شد جمع آوری شد.
۴۰ میلیون ریال دیگر از طریق سایر خیرین تهیه و به این خانواده تقدیم شده است.

الحمدلله رب العالمین
برای شفای همه بیماران صلوات

khunires

لایک‌ها
4,947
گزارش مهربانی/۱۵۸۸-۱۵۸۹

السلام علیک یا امام هادی

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و ازمحل کمکهای عمومی خیریه همت ۲ مورد ذیل انجام شد:
۱۵۸۸-تهیه داروی بیمار نیازمند به مبلغ ۳ میلیون و ۱۹ هزار ریال
۱۵۸۹-تهیه وسیله پزشکی مورد نیاز کودک نیازمند به مبلغ ۵ میلیون ریال

الحمدلله رب العالمین
شفای همه بیماران صلوات:rolleyes:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
یک آرزو برآورده کنید
سلام و خداقوت

امشب لیله الرغائب است؛ شب آرزوها…

اقای ب.ج ۳۹ ساله دارای دو فرزند وساکن نظر اباد کرج است.

ایشان تا چند ماه پیش در یک گاوداری مشغول کار بوده که به علت ناراحتی کلیه و توصیه پزشک معالج به خاطر الوده بودن محیط، از کار در انجا منع شده و پس از چندین ماه بیکاری چند ماهی است که در یکی از شهرهای اطراف به عنوان کارگر ارماتور بندی مشغول به کار شده اند.

نامبرده به اتفاق خانواده در منزلی در حدود سی متر زندگی می کنند که تقریبا فاقد هر گونه وسایل رفاهی می باشد.
کل وسایل منزل شامل مقداری موکت یک بخاری .یک تلویزیون .مقداری رختخواب .یک یخچال بسیار کهنه و یک عدد گاز رومیزی است.
دختر بزرگ ایشان ماههاست عقد کرده وطبعا با این وضعیت شغلی پدر وخانواده به هیچ عنوان قادر به تهیه حتی کوچکترین وسیله یک جهیزیه حتی مختصر نیستند و تقریبا جهیزیه برایشان چیزی شبیه”آرزو” است. داماد هم کارگر است وبه دنبال اجاره یک اتاق برای شروع زندگیشان. در صورت تهیه جهیزیه عروس خانم بدون هیچ گونه مراسمی به خانه بخت می روند؛ ان شآءالله

لینک کمک : http://www.hemmat110.com/1394/02/امروز؛-یک-آرزو-برآورده-کنید/

khunires

لایک‌ها
4,947
@mirij861 حالمون گرفته شد نصفه شبی!
دلم خیلی میسوزه به حال این قشر جامعه!
عدالت گیتی هم زیباست! به عینه تا این سن دیدیمش! لذت هم داریم میبریم!!! :)

+ پست های خیریه همیشه منو به فکر میبره! کمک هم آرامش میده و لذت میبرم حتی ناچیز یه کمکی میشه به این بنده خداها.:general406:

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
به حق این وقت عزیز به حق این وقت عزیز...
لیلة الرغائب...
جمعه و مهدی موعود ِ عدالت گستر
...
بار خدایا تا نیاید مهدی زندگی دشوار است...
الهی به داد مقروضین و محرومین و مظلومین و مفقودین و مجروحین و بی بضاعتان و نیازمندان و فقرا و ایتام و در راه ماندگان و ... برس

khunires

لایک‌ها
4,947
یک آرزو برآورده کنید
سلام و خداقوت

امشب لیله الرغائب است؛ شب آرزوها…

اقای ب.ج ۳۹ ساله دارای دو فرزند وساکن نظر اباد کرج است.

ایشان تا چند ماه پیش در یک گاوداری مشغول کار بوده که به علت ناراحتی کلیه و توصیه پزشک معالج به خاطر الوده بودن محیط، از کار در انجا منع شده و پس از چندین ماه بیکاری چند ماهی است که در یکی از شهرهای اطراف به عنوان کارگر ارماتور بندی مشغول به کار شده اند.

نامبرده به اتفاق خانواده در منزلی در حدود سی متر زندگی می کنند که تقریبا فاقد هر گونه وسایل رفاهی می باشد.
کل وسایل منزل شامل مقداری موکت یک بخاری .یک تلویزیون .مقداری رختخواب .یک یخچال بسیار کهنه و یک عدد گاز رومیزی است.
دختر بزرگ ایشان ماههاست عقد کرده وطبعا با این وضعیت شغلی پدر وخانواده به هیچ عنوان قادر به تهیه حتی کوچکترین وسیله یک جهیزیه حتی مختصر نیستند و تقریبا جهیزیه برایشان چیزی شبیه”آرزو” است. داماد هم کارگر است وبه دنبال اجاره یک اتاق برای شروع زندگیشان. در صورت تهیه جهیزیه عروس خانم بدون هیچ گونه مراسمی به خانه بخت می روند؛ ان شآءالله

لینک کمک : http://www.hemmat110.com/1394/02/امروز؛-یک-آرزو-برآورده-کنید/

گزارش مهربانی-۱۵۹۰

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه یک عروس آبرومند که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری شد.
الحمدلله رب العالمین

برای خوشبختی همه جوانان صلوات

بالا