• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

❤️ پــــــاتوق خیرخواهان و نیک سرشتان پرشین تولز ❤️

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
سلام و خداقوت :)

اسفند ماه سال ۹۲ وقتی موضوع فراخوان درمان نازنین زهرا مرادی در سایت خیریه همت مطرح شد؛ گمان نمی رفت با استقبال چندانی مواجه شود اما اینگونه نبود.
با استقبال کم سابقه کاربران مبلغ ۴ میلیارد ریال برای درمان این نازنین جمع آوری شد. (گزارش۹۹۰)
هرچند تشخیص اولیه پزشکان جراحی و تزریق چند امپول خاص بود اما با تجدیدنظر تیم پزشکی مقرر شد تا درمان این عزیزدر دوره های درمانی با تجویز داروهای خاص دنبال شود.
قبلا در گزارشی نیز برخی جزئیات آن پرداخته شده بود.( ۱۴تیر ۹۳)
بر اساس همین روند درمان آغاز شد و بحمدالله امروز حدود ۸۰ درصد بهبودی ایشان حاصل شده است.
لذا با توجه به هزینه کرد مبلغ جمع آوری شده( که حدود ۸۰ میلیون ریال نیز بیش از مبلغ مذکور بوده است) جزئیات این هزینه ها جهت استحضار کاربران گرامی منتشر می شود:

۱- پرداخت ۲۲ میلیون ریال در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۳
۲- پرداخت ۳۰۰ هزار ریال در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
۳- پرداخت ۳۴ میلیون و ۶۳۷ هزار ریال در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
۴- پرداخت ۳ میلیون و ۲۷۶ هزار و ۱۰۰ ریال در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ به آزمایشگاه بیمارستان پارس
۵- پرداخت ۱۵ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ به آزمایشگاه زینلی در خیابان مجلسی
۶- پرداخت داروی نازنین زهرا در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ به مبلغ ۲میلیون و ۷۵۳ هزار ریال
۷- پرداخت ۵ میلیون ریال به کارت۶۰۳۷۹۹۱۸۰۹۳۱۸۰۷ مادر نازنین زهرا مرادی در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
۸- پرداخت مبلغ ۴ میلیون ریال به کارت ۶۲۷۳۵۳۲۰۷۰۶۴۴۵۸۲ به نام رکسانا ادراکی در تاریخ ۸ تیر۱۳۹۳ جهت کاردرمانی از کارت مسکن خیریه
۹- پرداخت هزینه های آزمایشگاهی به مبلغ ۴ میلیون و ۷۰۹ هزار و سیصد ریال در تاریخ ۸ تیر ۱۳۹۳ به کارت مادر نازنین زهرا مرادی از کارت مسکن خیریه
۱۰- واریز مبلغ ۱۶ میلیون ریال از کارت مسکن خیریه در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۳ به کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۸۸۱۶۵۷۸۱ به نام ندا قره خانی آسیب شناسی گفتار و زبان
۱۱- واریز مبلغ ۵ میلیون ریال از کارت مسکن خیریه در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۳۹۳ به حساب موسسه مادر و کودک غدیر شیراز
۱۲- پرداخت ۳۳ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ بابت خرید دارو از داروخانه فتح ولیعصر ابتدای توانیر
۱۳- پرداخت ۳۲ میلیون ریال بابت ۴۰ جلسه نوروفیدبک در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ به مرکز دکتر داریوش نسبی تهرانی(بیمارستان دی)
۱۴- تهیه دارو از داروخانه دکتر شبیری در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ به مبلغ ۸۷۰ هزار ریال
۱۵- تهیه داروی بیمار نیازمند به مبلغ ۹۳ میلیون و ۶۶۰ هزار ریال در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
۱۶- پرداخت هزینه بیمارستان جراحی در بیمارستان فرهمندفر شیرازدر تاریخ ۲۲ (سی میلیون ریال)و ۲۳ (ده میلیون ریال)شهریور ۱۳۹۳ به مبلغ ۴۰ میلیون ریال از کارت مسکن خیریه
۱۷- پرداخت هزینه دارو به داروخانه فتح در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه به مبلغ ۱۳۸ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال
۱۸- پرداخت ۱۸ میلیون ریال به حساب بیمارستان فوق تخصصی مادر و کودک غدیر در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۳
۱۹- ۲۴۴ میلیون و ۵۶۴ هزار ریال در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۳ بابت خرید دارو
۲۰- ۱۸۸میلیون ریال بابت خرید دارو در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۳
۲۱- ۵۰۶ میلیون ریال بابت خرید دارو در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۳ داروخانه دکتر ابراهیمی از کارت مسکن خیریه
۲۲- ۴۶میلیون میلیون و ۴۰۶هزار ریال از داروخانه دکتر ابراهیمی مهر در تاریخ ۹ آذر۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه
۲۳- ۴۱۷ میلیون و ۶۵۴ هزارریال از داروخانه دکتر ابراهیمی مهر در تاریخ ۹ آذر ۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه
۲۴- ۵۷۸ میلیون و ۷۰۰ ریال در تاریخ ۷ دی ماه ۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه
۲۵- ۷۰۰ میلیون و ۹۴۰ هزار ریال در تاریخ ۲۹ دی ماه ۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه
۲۶- ۲۳۷میلیون ریال در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه
۲۷- تهیه دارو به مبلغ ۲۳۰ میلیون ریال در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ از کارت مسکن خیریه
۲۸- تهیه دارو به مبلغ ۴۶۰ میلیون ریال در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ از کارت مسکن خیریه

جمع مبالغ: ۴ میلیارد و ۷۸ میلیون و ۳۹۹ هزار و یکصد ریال

الحمدلله رب العالمین:general406:

khunires

لایک‌ها
4,947
فراخوان تهیه جهیزیه عروس آبرومند

سلام و خداقوت
این فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس آبرومند است.
خانم و.ز متولد ۱۳۶۸ است و قرار است تا دو هقته دیگر عروسی کند.
مستاجر خانه ای کوچک در یکی از محلات مرکزی تهران هستند.
پدر ۴۴ ساله ایشان راننده تاکسی است و با مشقت فراوان زندگی را اداره و صورت خود و خانواده اش را سرخ نگه می دارد.
بدلیل مضایق فراوان تاکنون موفق به تهیه جهیزیه نشده اند و به دلیل نزدیک شدن به موعد عروسی به شدت تحت فشار هستند.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/فراخوان-تهیه-جهیزیه-عروس-آبرومند-10/

khunires

لایک‌ها
4,947

سلام و خداقوت
خانم و.ز متولد ۱۳۶۸ است و قرار است تا دو هقته دیگر عروسی کند.
مستاجر خانه ای کوچک در یکی از محلات مرکزی تهران هستند.
پدر ۴۴ ساله ایشان راننده تاکسی است و با مشقت فراوان زندگی را اداره و صورت خود و خانواده اش را سرخ نگه می دارد.
بدلیل مضایق فراوان تاکنون موفق به تهیه جهیزیه نشده اند و به دلیل نزدیک شدن به موعد عروسی به شدت تحت فشار هستند.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/فراخوان-تهیه-جهیزیه-عروس-آبرومند-10/

گزارش مهربانی-۱۵۹۱

السلام علیک یا صاحب الزمان

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومندی که گزارش ایشان منتشر شده بود جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین
برای خوشبختی همه جوانان صلوات:general206:

khunires

لایک‌ها
4,947
آبروداری برای پدر زمین گیر

سلام و خداقوت

این فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس ۲۱ ساله است.
پدر ایشان مدتها قبل در یک مغازه قصابی میکرده اما به دلیل فروش مغازه از سوی صاحبان آن مدتی بیکار وسپس مجبور می شود تا با ماشین کار کند.
پس از زمانی مبتلا به دیابت و سپس ناراحتی قلبی می شود تا جایی که تاکنون دوبار باتری قلب تعویض کرده و ظاهرا اکنون نیز باید بار دیگر این عمل تکرار شود.
پدر مدتهاست بنابه توصیه پزشکان و باتوجه به وضعیت جسمی خانه نشین است.
در خانه ای حدودا ۵۰ متری در یکی از مناطق جنوب شرق تهران زندگی می کنند.
عروس فرزند آخر خانواده است که قرار است یکی دو هفته دیگر به خانه بخت برود اما هنوز وسیله ای برای آغاز زندگی مهیا نکرده است.

همت کنید تا دل این خانواده را هم شاد کنیم ;)

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/آبروداری-برای-پدر-زمین-گیر/

khunires

لایک‌ها
4,947
آبروداری برای پدر زمین گیر

سلام و خداقوت

این فراخوان برای تهیه جهیزیه یک عروس ۲۱ ساله است.
پدر ایشان مدتها قبل در یک مغازه قصابی میکرده اما به دلیل فروش مغازه از سوی صاحبان آن مدتی بیکار وسپس مجبور می شود تا با ماشین کار کند.
پس از زمانی مبتلا به دیابت و سپس ناراحتی قلبی می شود تا جایی که تاکنون دوبار باتری قلب تعویض کرده و ظاهرا اکنون نیز باید بار دیگر این عمل تکرار شود.
پدر مدتهاست بنابه توصیه پزشکان و باتوجه به وضعیت جسمی خانه نشین است.
در خانه ای حدودا ۵۰ متری در یکی از مناطق جنوب شرق تهران زندگی می کنند.
عروس فرزند آخر خانواده است که قرار است یکی دو هفته دیگر به خانه بخت برود اما هنوز وسیله ای برای آغاز زندگی مهیا نکرده است.

همت کنید تا دل این خانواده را هم شاد کنیم ;)

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/آبروداری-برای-پدر-زمین-گیر/

گزارش مهربانی-۱۶۰۱

السلام علیک یا امیرالمومنین

سلام و خداقوت
عیدتون مبارک
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومندی که گزارش ایشان منتشر شده بود همزمان با روز ولادت مبارک امیرالمومنین علیه السلام جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین
هدیه به امیرالمومنین صلوات ;):)

KoenigTiger

Registered User
لایک‌ها
217
اللهم صل علی محمد و آل محمد
خدا رو شکر
إن شاء الله همیشه خبرای خوبی بشنویم.

ناگفته نماند امروز ولادت امام علی (ع) هست که اگر همه ی ما فقط اگه یه صفت نیکو از این امام همام می آموختیم و بکار میبستیم مملکت گلو بلبلی میداشتیم

ای کوچه گرد عاشق مددنا

khunires

لایک‌ها
4,947
پایانی باشیم بر ۳ ماه بی خانمانی

سلام و خداقوت

این فراخوان برای کمک فوری و اضطراری به یک خانواده است.
پدر خانواده بازنشسته یکی از ادارات دولتی است.
این خانواده در یک خانه در ورامین تهرانی زندگی می کردند که بعد از مدتی بدلیل عدم استطاعت مالی، صاحب ملک حکم تخلیه خانه را گرفته و اثاث ایشان را از خانه بیرون می ریزد.
حدود سه ماه است که وسایل زندگی ایشان در منزل اقوام و برخی اشنایان نگهداری می شود.
حدود ۲ میلیون تومان پس انداز داشته اند که در این مدت مقداری از آن نیز خرج شده است.
با زحمت در همان منطقه منزلی با ۸ میلیون تومان ودیعه پیدا کرده اند که تاکنون با زحمت توانسته اند حدود ۳ میلیون تومان آن را فراهم کنند.
یک دختر دم بخت هم دارند…که موضوع بی خانمانی آنها به شدت در وضعیت روحی خانواده و نگرانی آنها از ریختن آبرویشان تاثیرگذار بوده است.
یک پسر و یک دختر دبیرستانی هم دارند.

همت کنید برای رهایی این خانواده آبرومند از وضعیت متاثر کننده فعلی ;)

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/پایانی-باشیم-بر-۳-ماه-بی-خانمانی/

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
از خیلی وقت پیش دنبال یک همچنین سایتی میگشتم تا اگر تونستم به نوبه خودم کمی کمک به هموطن خودم بکنم .
تایپیک بسیار خوبی هست .
ممنون از شما

khunires

لایک‌ها
4,947
از خیلی وقت پیش دنبال یک همچنین سایتی میگشتم تا اگر تونستم به نوبه خودم کمی کمک به هموطن خودم بکنم .
تایپیک بسیار خوبی هست .
ممنون از شما

ممنونم از شما دوست عزیز که به ما پیوستین... :general406:
دعای خیر مردم پشت سرتون...
;)

khunires

لایک‌ها
4,947
پایانی باشیم بر ۳ ماه بی خانمانی

سلام و خداقوت

این فراخوان برای کمک فوری و اضطراری به یک خانواده است.
پدر خانواده بازنشسته یکی از ادارات دولتی است.
این خانواده در یک خانه در ورامین تهرانی زندگی می کردند که بعد از مدتی بدلیل عدم استطاعت مالی، صاحب ملک حکم تخلیه خانه را گرفته و اثاث ایشان را از خانه بیرون می ریزد.
حدود سه ماه است که وسایل زندگی ایشان در منزل اقوام و برخی اشنایان نگهداری می شود.
حدود ۲ میلیون تومان پس انداز داشته اند که در این مدت مقداری از آن نیز خرج شده است.
با زحمت در همان منطقه منزلی با ۸ میلیون تومان ودیعه پیدا کرده اند که تاکنون با زحمت توانسته اند حدود ۳ میلیون تومان آن را فراهم کنند.
یک دختر دم بخت هم دارند…که موضوع بی خانمانی آنها به شدت در وضعیت روحی خانواده و نگرانی آنها از ریختن آبرویشان تاثیرگذار بوده است.
یک پسر و یک دختر دبیرستانی هم دارند.

همت کنید برای رهایی این خانواده آبرومند از وضعیت متاثر کننده فعلی ;)

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/پایانی-باشیم-بر-۳-ماه-بی-خانمانی/

گزارش مهربانی-۱۶۰۳

السلام علیک یا زینب الکبری

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۵۰ میلیون ریال مورد نیاز برای تهیه سرپناه خانواده نیازمندی که گزارش ایشان منتشر شده بود، جمع آوری شد.

الحمدلله رب العالمین
هدیه به حضرت زینب کبری صلوات:)

khunires

لایک‌ها
4,947
گزارش مهربانی/۱۶۰۴-۱۶۰۹

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و از محل کمکهای عمومی خیریه همت موارد ذیل انجام شد:
۱۶۰۴-تهیه داروی بیمار سرطان نیازمند به مبلغ ۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۲۰۰ ریال
۱۶۰۵-پرداخت هزینه جراحی بیمار سرطانی به مبلغ ۵ میلیون و ۸۰۱ هزار و پانصد ریال
۱۶۰۶- اهدای یک راس قربانی گوسفند به مبلغ ۴,۹۱۰,۰۰۰ ریال و اهدای آن به خانواده های نیازمند
۱۶۰۷- ۲۰ میلیون ریال پرداخت کمک هزینه تهیه سرپناه
۱۶۰۸-پرداخت ۱۰ میلیون و دویست هزار ریال کمک ضروری به ۹ خانواده نیازمند
۱۶۰۹-کمک ۲۰ میلیون ریالی برای تهیه جهیزیه عروس آبرومند

khunires

لایک‌ها
4,947

سلام و خداقوت

عروس ۲۱ ساله بیش ازیک سال است که عقد کرده است.
پدر ۵۱ ساله ایشان قبلا بنا بوده امابه دلیل مشکلات گوارشی دیگر قادر به کار سخت و پیوسته نیست و تنها درروزهایی که حال مساعدی داشته باشد کارگری رزمرد میکند.
این خانواده یک پسر عقد کرده هم دارند که او هم مدتی است بدلیل تعطیلی کارگاهی که در آن کار می کرده بیکار شده است.
داماد هم دانشجو است و کارگری هم می کند.
مستاجر خانه ای کوچک در یکی از شهرستان های شرق تهران هستند.

همت کنید

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/10311

passanger75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
با تشکر از شما که با اطلاع رسانی ماام تو این خیرخواهی شریک میکنین
مقداری کمک شد
سعی میکنم با هر بار دیدن لینک های جدید در حد لیاقت خودم کمک کنم انشاالله بقیه دوستانم سهیم بشن تو این کار و مهمتر وضع اقتصادی مملکت با این همه منابع و ثروت موجود بهتر بشه!

khunires

لایک‌ها
4,947
با تشکر از شما که با اطلاع رسانی ماام تو این خیرخواهی شریک میکنین
مقداری کمک شد
سعی میکنم با هر بار دیدن لینک های جدید در حد لیاقت خودم کمک کنم انشاالله بقیه دوستانم سهیم بشن تو این کار و مهمتر وضع اقتصادی مملکت با این همه منابع و ثروت موجود بهتر بشه!

تشکر ویژه ازینکه به ما پیوستین عزیز دل، ایشالله هیچ خونه ایی بی چراغ آرامش نباشه...:general406:

khunires

لایک‌ها
4,947

سلام و خداقوت

عروس ۲۱ ساله بیش ازیک سال است که عقد کرده است.
پدر ۵۱ ساله ایشان قبلا بنا بوده امابه دلیل مشکلات گوارشی دیگر قادر به کار سخت و پیوسته نیست و تنها درروزهایی که حال مساعدی داشته باشد کارگری رزمرد میکند.
این خانواده یک پسر عقد کرده هم دارند که او هم مدتی است بدلیل تعطیلی کارگاهی که در آن کار می کرده بیکار شده است.
داماد هم دانشجو است و کارگری هم می کند.
مستاجر خانه ای کوچک در یکی از شهرستان های شرق تهران هستند.

همت کنید

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/10311

گزارش مهربانی-۱۶۱۰

سلام و خداقوت
با لطف خدای بزرگ و همت شما مهربانان مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای تهیه جهیزیه عروس آبرومند که گزارش ایشان منتشر شده بود، جمع آوری شد.
ان شآءالله بعد از خرید اقلام، بسته جهیزیه به ایشان اهدا خواهد شد.

الحمد الله رب العالمین
برای خوشبختی همه جوانان صلوات

khunires

لایک‌ها
4,947
همت کنید جوان برای دفاع از ناموس زندان نرود

سلام و خداقوت

این فراخوان برای پرداخت دیه و نجات یک جوان از زندان است.
آقای ا.م ۲۸ ساله دارای مدرک فوق دیپلم در سال ۹۰ به دلیل مشاجره و استفاده از چاقو که منجر به زخمی شدن فرد مقابل و محکوم به پرداخت ۲۵ درصد دیه کامل وتحمل دو سال زندان در شهر ایذه و دو سال دور بودن از محل زندگی خود گردیده است.
پدر ایشان حدود هشت سال قبل مرحوم شده اند.
بنا به گفته مادر ایشان درگیری به خاطر جلوگیری از ورود فرد مهاجم به منزل در هنگامی رخ داده که دختر کوچکتر خانواده در خانه تنها بوده ودر همین هنگام برادر بزرگتر از راه رسیده وبا “چاقوی خود فرد مهاجم” و در حین درگیری ضریه ای به ایشان وارد نموده که موجب پارگی شریان دست وآسیب به عصب و بی حسی دست گردیده است.
به همین دلیل قاضی پرونده حکم سنگینی برای نامبرده صادر نموده است که در حال حاضر مبلغ دیه به ۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده که خانواده با پول کارگری که همگی به خیاطی مشغول هستند و همچنین حداکثر دریافت قرض و وام از نزدیکان و آشنایان توانسته اند مبلغی در حدود ۲۶ میلیون تومان ان را تامین نمایند و مابقی آن یعنی حدود ۱۴ میلیون تومان دیگر مورد نیاز است.
در حال حاضر اعضای خانواده در یک واحد ۵۰ متری با کمترین امکانات با ۸ میلیون پول پیش وماهیانه ۵۰۰ هزار تومان زندگی می کنند.
اگر مبلغ دیه تا چند روز آینده تهیه و به حساب اجرای احکام قوه قضاییه وازیز نگردد پسر بزرگ و نان اور اصلی خانواده به زندان می رود.
در صورتی که این مبلغ پرداخت گردد بقیه احکام صادره قابل تبدیل به جریمه نقدی بوده و نامبرده قادر خواهد بود به زندگیی عادی خود بازگردد.

یاداوری مهم: همانگونه که در متن ذکر شده؛ چاقو متعلق به فرد متعرض بوده نه جوانی که در حال جمع آوری کمک برای پرداخت دیه هستیم لذا تلقی برخی دوستان که در حال جمع آوری کمک برای فردی که چاقوکشی می کند؛ صحیح نیست.

لینک کمک: http://www.hemmat110.com/1394/02/10323

پانوشت: عزیزانی که از امضاشون استفاده تجاری تبلیغاتی نمیکنن ممنون میشیم بنرهای تاپیک که در صفحه اول قرار داده شده رو توی امضاشون قرار بدن. ;):)

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سلام

ببخشید اسپم میدم ولی حرف دلم بود گفتم بگم

همیشه از خدا میخواستم انقدری داشته باشم که بتونم به نیازمندا کمک کنم اما نمیدونم چرا مواقعی هم که داشتم دستم سخت به کار خیر میره .... :(

دین و اعتقاداتم خیلی ضعیف شده مثلا من ترجیح میدم پولی که برای رفتن حج میزارم رو بدم به یه نیازمند مثلا تهیه جهیزیه یا ...

این تاپیک رو دیدم واقعا لذت بردم و از تهِ دلم برای کسایی که کمک میکنن دعا میکنم و آرزومیکنم از همون دستی که میدن چند برابرشو خدا بهشون بده

فقط میتونم بگم دمتون گرم ...

khunires

لایک‌ها
4,947
سلام

ببخشید اسپم میدم ولی حرف دلم بود گفتم بگم

همیشه از خدا میخواستم انقدری داشته باشم که بتونم به نیازمندا کمک کنم اما نمیدونم چرا مواقعی هم که داشتم دستم سخت به کار خیر میره .... :(

دین و اعتقاداتم خیلی ضعیف شده مثلا من ترجیح میدم پولی که برای رفتن حج میزارم رو بدم به یه نیازمند مثلا تهیه جهیزیه یا ...

این تاپیک رو دیدم واقعا لذت بردم و از تهِ دلم برای کسایی که کمک میکنن دعا میکنم و آرزومیکنم از همون دستی که میدن چند برابرشو خدا بهشون بده

فقط میتونم بگم دمتون گرم ...

سلام عزیز، امیدوارم در تمامی مراحل زندگی سلامت و موفق باشید.
همینکه دلتون هم بخواد کمک کنید هم کلی ثواب و ارزش داره.:)

بالا