• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ツ ツ لــبخنـــد بـــرای ثانیــــه ای . . . ^_^

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
ﺩﺧﺘﺮﺍﯼ ﻣﺠﺮﺩ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻨﻦ...!!!!!!
.
.
.
.
.
.
500 ﺗﻮﻣﻦ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﻣﯿﺎﻡ ﺧﻮﺍﺳﺘﮕﺎﺭﯼ ﺗﻮﻥ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ
ﻫﻢ ﺭﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﺗﻮﻥ ﺗﻮ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭ ﻓﺎﻣﯿﻞ ﺑﺮﻩ ﺑﺎﻻ...
‏ ( ﮔﻞ ﻭ ﺷﯾﺮﯾﻨﯽ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻪ ‏)
فقط بالاغيرتأ رد كنيدا شر نشه...

Denay

Registered User
لایک‌ها
2,885
طرف صد بار ميره گواهينامه بگيره رد ميشه ، آخرش بيخيال ميشه بى گواهينامه ميشينه پشت فرمون ، تو جاده پليس بهش ايست ميده ميگه : گواهينامه ...
يارو عصبانى ميشه ميگه : دادين كه ميخواين ؟!؟ :)

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

Denay

Registered User
لایک‌ها
2,885
امروز یه خانم مسن رو سوار کردم،در آورد پول بده!
گفتم بفرمایین، من اینکارو بخاطر پول نکردم!
با عصبانیت تمام، برگشت گفت:

کصافططط آشغال، پس واس چی کردی؟؟ :((

اصن خوبی به اینا نیومده....!!!

Denay

Registered User
لایک‌ها
2,885
یه دوس دخـتر پـاکـدامن هم نداریم تو ماه رمضون ببریمش خونه با خانواده بشینیم پای سفره ی افطار بعد هِی مامانم نگاش کنه بگه وای عروس گلم چه چادر بهش میاد بعد اونم ذوق مــرگ بشه از خجالت بیاد خودشو بچسبونه به مــن!
منم یکی بخوابونم زیـرگوشش بگم درست بشین جلو چارتا بزرگتر والا :|

Denay

Registered User
لایک‌ها
2,885
بــابــام اس فــرسـتاده: هــلـو، ســاعت ۷ دم در حــاضر بــاش مــیـام دنـبالـت!!!
مــنــم فــکـر کـردم ازش عــاتـو گــرفـتم جــو گـرفـت جواب دادم: بــاشـه شــفـتـالـوی مـن ,کت شلوارم میـپـوشـم مـیـام عـجـیـجـم!!!
بــعد بـابـام جـواب داد: اسـکـلِ بیــشــعـور, هـلـو یـعـنی سـلام ,عــاخـه تـو کـی میخوای آدم شی ؟؟؟۲۴ سالت شد آدم نشدی,مــن چـه گـنـاهـی کـردم کـه تو پــسـرمـی؟؟؟

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
دختر خالم زنگ زده بهم ميگه تمام مشخصات لب تاپ تو بده به من ! ميگم براي چي ميخواي؟ ميگه ميخوام يه مدل بالاترش بخرم چشت در بياد
++++++++
بابام به مامانم: ما که بهونه ای برا رفتن به
ماه عسل نداریم پیامک بده ماه عسل بگو
یه بچه فلج داریم با گوشیش یه جا نشسته
تکونم نمیخوره

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
اونقدر که من بالشم رو زیر سرم تا صبح میچرخونم

اگه به جاش یه توربین گذاشته بودم میتونستم کل روستا ها رو برق بدم
والا بخدااااا:p
باور کنین
++++++++++++++++++
تو این جام جهانی گاز گرفتن .. کمر خورد کردن .. چنگم که زدن ..
جام جهانی بعدی احتمال با مسلسل و تانک بیفتن به جون هم دیگه جنگ جهانیش کنن!!:p

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
مورد داشتیم دختره تو گوگل سرچ کرده : “غذا با تخم مرغ”
s11.gif

گوگل جواب داده:
متاسفم واسه اونی که میخواد تو رو بگیره !
s1.gif

=====================

مورد داشتیم دختره موبایلشو گم کرده سه شبانه روز گریه کرده
s40.gif

نه واسه گوشی دو میلیونیش
واسه اینکه pou سه روزه غذا نخورده
s36.gif

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
به منشیه میگم برو تو پروگرام فایل , میگه کامپیوترو روشن کنم ؟ ....نه , چند تا سوراخ پشت کیس گذاشتن , از اونجا سعی کن به یاری خدا وارد میشی

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
يارو صب تا شب تو خيابون مخ ميزنه، شب تا صب تو شبكه هاي اجتماعي؛
بعد ميگه دنبال نيمه گمشده ام مي گردم....
خـــُــــ لامصب پازل هزار تيکه هم بودي تا حالا تموم شده بودي ....

کیف پولم شده مثل پیاز ….!
هر وقت بازش می کنم اشکم در میاد

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
دختره سوسک مرده ببینه ، با دعای پدر و مادرش از تو کما در میاد ! اونوقت تو پروفایلش نوشته : به من دل نبند … وحشی تر از اونم که رامم کنی

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
والا اینجا همه جوک میزارن! منم جوک زیاد یاد ندارم!!!
یه خاطره ای رو مدتی پیش از ضایع شدن توی تاپیکش نوشتم! بدک نیست! گفتم بزارم اینجا تا هم سبک و سیاق تاپیک رو اندکی عوض کنم و از حالت فول جوک درش بیارم هم اینکه برای چند ثانیه لبخند رو لباتون بشینه!!!

آقا ما با 3نفر از بچه ها از دانشگاه صنعتی یه دربست گرفتیم بریم تو شهر یه دوری بزنیم!، یکی جلو نشست 3تای دیگه عقب( :D ) من هم عقب دست راست بودم!، من از بقیه یکم دیرتر سوار شدم! به محض اینکه پام رو گزاشتم تو ماشین راننده گفت: سلام داداش گلم، چه خبرا، دیگه خبری ازمون نمی گیری!!!
منم هرچی نگاش کردم نشناختم!! با خودم گفتم حتماً از بچه های دبستان یا مهدکودک ( :D ) باید باشه الان خیلی رشد کرده شناخته نمیشه!!o_O
بهش گفتم: هی میگذره! ، خوب تو چرا خبر نمی گیری!!؟؟ (تریپ اومدم که مثلاً شناختمش چون 3 بود اون طوری گرم سلام کرد منم بگم "شما؟! بجا نمیارم")
گفت زن و بچه و ... نمیزاره حالی از رفقا بگیریم، بگذریم محمد چیکار میکنه!!؟؟؟
- محمد خوبه سلام میرسونه! ( من گرم صحبت بودم دیدم این 3نفر با راننده از خنده دارن روده بر میشن! با خودم گفتم حتماً صدام یجوریه اگرنه نکته خنده دار دیگه ای نیست!! یک اههههن کردم تا صدا صاف شه!!!
راننده هم احوال پرسیش گرم شده بود از مامان و بابا و عمه و زن دایی پریسا و ... میپرسید، ما هم جواب میدادم و همچنان این 3 نفر داشتن کفپوش های پراید رو گاز میگرفتن!!
رفتیم و رفتیم یهو گفت: نامرد این 5 تومن ما رو نمخوای بدی؟؟ رفتم تو فکر حساب کتاب، با خودم گفتم در حال حاضر کسی جز @@AslanSalarkia که ازم 50تومن میخواد پول نمیخواد ازم!!
ولی با خودم گفتم شاید یجا 5تومنی ازش گرفتم اینم یادشه!! دست کردم تو جیب که 5تومنی رو دربیارم گفت: 4.5 بخاطر اون وانته و نیم میلیونم ....... (کلاً یچی تو همین مایه ها گفت )
همچنان بچه ها در حال =)) به سر می بردن!!
من یه لحظه شک کردم با خودم گفتم نکنه این منو با یکی اشتباه گرفته!! داشتم فکر کردم دیدم شروع کرد فحش دادن ...کش ....... بیییییییییییییبب بیا این پول مارو بده گاجوندی مارو !!! غیرتی شدم رفتم بزنمش!! بچه ها هم همچنان زمین گاز گیران!!!! آقا رفتم جلو یه چی دیدم برگشتم عقب!! این بنده خدا موبایل رو گوش سمت چپش بوده و داشته با یکی صحبت می کرده!! همه دید داشتن به موبایل به جز من!!! :general211::general211::general211:
بجان خودم 2 چهاراه ما با این بحث میکردیم، اگه به فحش نمی کشید 2 تا دیگه هم باهاش صحبت میکردم!!:general112::general112::general112::general112:
یعنی بقدری ضایع شدم که کلاً با اون بچها بهم زدم الان با یه سری دیگه می پرم!!:rolleyes:

Cya

Registered User
لایک‌ها
1,927
والا اینجا همه جوک میزارن! منم جوک زیاد یاد ندارم!!!
یه خاطره ای رو مدتی پیش از ضایع شدن توی تاپیکش نوشتم! بدک نیست! گفتم بزارم اینجا تا هم سبک و سیاق تاپیک رو اندکی عوض کنم و از حالت فول جوک درش بیارم هم اینکه برای چند ثانیه لبخند رو لباتون بشینه!!!

آقا ما با 3نفر از بچه ها از دانشگاه صنعتی یه دربست گرفتیم بریم تو شهر یه دوری بزنیم!، یکی جلو نشست 3تای دیگه عقب( :D ) من هم عقب دست راست بودم!، من از بقیه یکم دیرتر سوار شدم! به محض اینکه پام رو گزاشتم تو ماشین راننده گفت: سلام داداش گلم، چه خبرا، دیگه خبری ازمون نمی گیری!!!
منم هرچی نگاش کردم نشناختم!! با خودم گفتم حتماً از بچه های دبستان یا مهدکودک ( :D ) باید باشه الان خیلی رشد کرده شناخته نمیشه!!o_O
بهش گفتم: هی میگذره! ، خوب تو چرا خبر نمی گیری!!؟؟ (تریپ اومدم که مثلاً شناختمش چون 3 بود اون طوری گرم سلام کرد منم بگم "شما؟! بجا نمیارم")
گفت زن و بچه و ... نمیزاره حالی از رفقا بگیریم، بگذریم محمد چیکار میکنه!!؟؟؟
- محمد خوبه سلام میرسونه! ( من گرم صحبت بودم دیدم این 3نفر با راننده از خنده دارن روده بر میشن! با خودم گفتم حتماً صدام یجوریه اگرنه نکته خنده دار دیگه ای نیست!! یک اههههن کردم تا صدا صاف شه!!!
راننده هم احوال پرسیش گرم شده بود از مامان و بابا و عمه و زن دایی پریسا و ... میپرسید، ما هم جواب میدادم و همچنان این 3 نفر داشتن کفپوش های پراید رو گاز میگرفتن!!
رفتیم و رفتیم یهو گفت: نامرد این 5 تومن ما رو نمخوای بدی؟؟ رفتم تو فکر حساب کتاب، با خودم گفتم در حال حاضر کسی جز @@AslanSalarkia که ازم 50تومن میخواد پول نمیخواد ازم!!
ولی با خودم گفتم شاید یجا 5تومنی ازش گرفتم اینم یادشه!! دست کردم تو جیب که 5تومنی رو دربیارم گفت: 4.5 بخاطر اون وانته و نیم میلیونم ....... (کلاً یچی تو همین مایه ها گفت )
همچنان بچه ها در حال =)) به سر می بردن!!
من یه لحظه شک کردم با خودم گفتم نکنه این منو با یکی اشتباه گرفته!! داشتم فکر کردم دیدم شروع کرد فحش دادن ...کش ....... بیییییییییییییبب بیا این پول مارو بده گاجوندی مارو !!! غیرتی شدم رفتم بزنمش!! بچه ها هم همچنان زمین گاز گیران!!!! آقا رفتم جلو یه چی دیدم برگشتم عقب!! این بنده خدا موبایل رو گوش سمت چپش بوده و داشته با یکی صحبت می کرده!! همه دید داشتن به موبایل به جز من!!! :general211::general211::general211:
بجان خودم 2 چهاراه ما با این بحث میکردیم، اگه به فحش نمی کشید 2 تا دیگه هم باهاش صحبت میکردم!!:general112::general112::general112::general112:
یعنی بقدری ضایع شدم که کلاً با اون بچها بهم زدم الان با یه سری دیگه می پرم!!:rolleyes:
ایول واقعا باحال بود
21.gif
قبلا تو اون تاپیک ضایع شدن هم این پست شما رو خوندم ، خیلی خندیدم دمت گرم...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
مـورد داشـتـیـم دخـتـره بـه خـواسـتـگار فـلـجـش جـواب مـثـبـت داده...
.
.
.
.
تـا بـبـرنـش بـرنـامـه مـاه عـسـل احـسـان عـلـی خـانـی رو از نـزدیـک بـبـیـنـه !!!
----------------------------------
دریک فیلم خارجی زنی یک سیلی به شوهرش زد
شوهرش گفت:عزیزدلم چرازدی؟
زن:میخام ببینم چقدردوستم داری....
شوهر اورا دراغوش گرفت و بوسید
زن ایرانی این حرکت را تقلید کرد و به صورت شوهرش یک سیلی زد..........
ازم نخواهید تعریف کنم چی شد اما شنیدم وقتی زن را غسل میدادند لبخند به لب داشت..
خدابیامرزدش:general111:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
ایول واقعا باحال بود
21.gif
قبلا تو اون تاپیک ضایع شدن هم این پست شما رو خوندم ، خیلی خندیدم دمت گرم...
چون همه از اون موقع فکر می کنن من اینقدر اوسخلم! بگم خاطره مال خودم نیست!!! ولی من در صحنه حضور داشتم!!! :دی
موفق باشی سیاخان!

• Like
Reactions: Cya

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
خالم دبیر ادبیاته، یه روز داشتیم باهم برگه های امتحانشو تصحیح میکردیم رسیدم به این سوال:

معنی بیت زیر را به فارسی روان بنویسید:

طیران مرغ دیدی تو ز پایبند شهوت/ به در آی تا ببینی طیران آدمیت

طرف اینجوری معنی کرده بود:

ته ران مرغ را دیدی و شهوتی شدی ، اگر ته ران انسان را میدیدی چکار میکردی؟؟
icon_neutral.gif
icon_neutral.gif
icon_neutral.gif

من
icon_neutral.gif

شاعر
icon_neutral.gif

ته ران مرغ
icon_neutral.gif

فدراسیون ادبیات فارسی
icon_neutral.gif

آخه از کجاش در آورده این معنی رو ؟؟؟ :eek:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
پسره تو كليسا نشسته بوده، يهو مي‌بينه يه دختر خيلي خوشگل مياد تو. ميدوه ميره پشتِ يه مجسمه قايم ميشه. دختره مياد ميشينه جلوي محراب و ميگه: اي خدا! تو به من همه چي دادي ، پول دادي ، قيافه دادي ، خانواده خوب دادي... فقط ازت يه چيز ديگه ميخوام... اونم يه شوهر خوبه ...يا حضرت مسيح‌! خودت كمكم كن! پسره از پشت مجسمه مياد بيرون ميگه: عيسي هل نده!‌ هل نده زشته ، خودم ميرم!

پ ن: ما همه باهم رفیقیم - ما همه باهم رفیقیم

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
مورد داشتیم که پسره قیافش شبیه دفاع آخر فوتبال دستی بوده

بعد زیر عکسش نوشته : متنفرم از کسایی که جذب زیبایی ظاهری من میشن !:general208:

================

مخاطب خاص ﺩﻭﺳﺘﻢ ﺑﻬﻢ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ میگه ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ ﻭﺍﺳﺶ ﻛﺎﺩﻭی ﻭﻟﻨﺘﺎﻳﻦ ﺑﮕﻴﺮﻡ

ﻣﻴﺸﻪ ﻣﺤﺒﺖ کنی بگی آﻳﻔﻮﻥ ۵ ﺭﻭ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻴ ﭙﺴﻨﺪﻩ ﻳﺎ آﻳﭙﺪ ؟

ﺍﻭن ﻭﻗﺖ ﻣﻦ ﻳﻪ ﺷﺐ ﻓﻠﺶ مخاطب خاصم ﺟﺎ ﻣﻮﻧﺪ ﺗﻮ ماشینم

ﺳﺎﻋﺖ ۲صبح ﺯﻧﮓ ﺯﺩ ﺑﻴﺪﺍﺭﻡ ﻛﺮﺩ ﮔﻔﺖ : فلش منو ﭘﻴﭽﻮﻧﺪﻱ ﺩﻳﮕﻪ ؟

ﺟﻬﻨﻢ ﺍﻭﻧﻢ ﻣﺎﻝ تو !!!

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
ما یه مزیت خیلی خوبی که داریم اینه که,وقتی که بزرگ شدیم ، و به مامان و بابا تبدیل شدیم سر زده رفتیم تو اتاق بچمون و دیدیم داره به صفحه دسکتاپ خیره میشه,
یکی میکوبیم پس کلش,میگیم کره ... بیار بالا ببینم چی داشتی میدیدی!!

=============

ﺳﺮ ﺳﻔﺮﻩ ﻧﺸﺴتم ﺩﺍﺭﻡ ﺷﺎﻡ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ،
ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻪ : ﺑﺴﻪ ﺑﺪﺑﺨﺖ ﺗﺮﮐﯿﺪﯼ ! ﺍﺯ ﻫﯿﮑﻞ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﯽ !
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯿﮕﻪ : ﻭﻟﺶ ﮐﻦ ﺯﺑﻮﻥ ﺑﺴﺘﻪ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭ ﻭﺍﺳﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﭽﺮﻩ ، ﭼﯿﮑﺎﺭﺵ ﺩﺍﺭﯼ ؟
ﺁخه ﭘﺪﺭ ﻣﻦ ، ﻣﻦ ﻧﺨﻮﺍﻡ ﺷﻤﺎ ﺍﺯﻡ ﺣﻤﺎﯾﺖ ﮐﻨﯽ کیو ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺒﯿﻨﻢ ؟

بالا