• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

5 وبمستر برتر بخش کسب درامد از وب به انتخاب شما

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
منم تو جمع دوستان پی تی تازه واردم و متاسفانه کسی رو نمیشناسم
فقط یه نفر رو میشناسم که اونم از همه لحاظ فوق العادست

alibozorg

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
@hitup : خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ، خیلی هم دوسش دارم ، خیلی هم پشتکار داره ....
@Web-Master : یه دونست ، خیلی با مرامه ، هر وقت هم سوال پرسیدم ازش به سرعت جواب داده ....
@P R O : سایتش تونست توی چند ماه جز رقیبای سایت های بزرگ دانلود بشه ، ولی حیف که کشید کنار .
@aalireza439 : می دونم که طراح فوق العاده حرفه ای هستش ، ولی آمار سایتاشو ندارم :دی
@ebi-narin : از وقتی که اومدم توی این تاپیک ایشون بودند ، یه زمانی هم سایت بزرگی داشتند ....
نظر منم همینه

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
حميد كپتيو
فرشاد شمشاد
شاهرود نت دي:
يه علي نامي بود...
و...
لطفا عزیزانی رو که معرفی میکنید تو پرشین تولز عضو باشند در ضمن به همراه نام کاربری قرار بدید
با تشکر ...

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
خودت :)
که همی
کسانی که من می شناسمشون :
P R O
باهوش و جسور ( تو 6 ماه سایتش ( عصر دانلود ) اومد زیر 500 ایران ) جدیدا چند تا پلاگین وردپرس هم نوشته
Web-Master
یه هدف داره تو نت : پول !
aalireza439
باهوش و کار بلد و کمی هم مرموز
mohsenshahbazi
از قدیمی ها و کاربلدهای نت ایران
asadira
سبک کار کردنش رو دوست دارم مثل خودَمِ
و
و
خودت

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان عزیز مشارکت کنید ... تایپیک باید 10 صفحه بیاد جلو تا بتونیم فرد برتر رو معرفی کنیم ...

game site

Registered User
لایک‌ها
122
منظورت وبمستر هست ؟ :| :general705::general707:
حالا گیر نده دیگه بابا :D دیدم میگن مشارکت کنید اومدیم سریع یه مشارکتی کرده باشیم .:general707: همین کارا رو میکنید آدم مشارکت نمیکنه دیگه
ویرایشش کردم اگه مردی از این جدیده ایراد بگیر :دی
:general208:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@@P R O
***** ( خشنود )
اینطوری تگ میکنن:
@P R O

:دی:D:general304:
حالا گیر نده دیگه بابا :D دیدم میگن مشارکت کنید اومدیم سریع یه مشارکتی کرده باشیم .:general707: همین کارا رو میکنید آدم مشارکت نمیکنه دیگه
ویرایشش کردم اگه مردی از این جدیده ایراد بگیر :دی
:general208:

game site

Registered User
لایک‌ها
122
اینطوری تگ میکنن:
@P R O

:دی:D:general304:

بابا گیر دادیا !!! ضمنا کی خواست تگ کنه ؟!!؟ :D:general304: من از یکی از همین نوشته های این تایپیک کپی کردم حالا دوتا @ اومده ! مهم اینه که اسم برده بشه تگ مگ چی چیه بابا
اشکال نداره من دیگه مشارکت نمیکنم :general707: باشد که این تایپیک را خشک سالی فرا گیرد ! آمیـــــــــن !:general105:

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
MihanV
موجودی که با وردپرس هرکاری میکنه : باهاش برج میسازه با آشپزخونه ام دی اف و کف پارکت ، سالاد شیرازی درست میکنه ، پرس سینه میزنه باهاش ، صبحا میفرستتش بیرون میره نون سنگک داغ میگیره ( خاش خاشی ) وقتایی که نیاز باشه تبدیلش میکنه به یه داف بور تایلندی و باهاش . . . همچین آدمیه ، باسواده و تاجایی که بتونه کمک میکنه
میگید نه ؟ ببینید (603799181360**** بانک ملی ، به نام حسین ستاری ) :D

Web-Master
تغریبا اولین وبمستری که باهاش دوست شدم ، اراده و حوصله ای که این موجود در عرصه وبمستری داره اگه مارمولک داشت الان اژدهای 3 سر شده بود ، بهم خیلی کمک کرد تو زمینه های مختلف ، مثلا بنده یک سایت داشتم بازدیدش خوابید با امیر مشورت کردم بهم گفت حذفش کن ، واقعا بهش مدیونم بابت اینم مسئله :p(قضیه واسه چند ساله پیشه و گفتم که حلالت نمیکنم سر حذف آریا پی سی:general404: )

aalireza439
بلاهایی که فرجاد سر وردپرس میاره ، علیرضا رو دروپال پیاده میکنه و معتقده نتیجه بهتری میگیره ، مثلا به جا داف بور تایلندی ، الکس ی س رو از حلقوم دروپال میکشه بیرون ، ایشون هم از نظر تجربه و سواد تایید میشه و جزء اعضای مفید انجمن هستن .

خیلی وقته پی تی کم میام و خیلیارو یادم نیست ، اما ی روزگاری پی تی پر بود از وبمسترهای حرفه ای که میشد ازشون خیلی استفاده کرد .

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
MOHAMMAD026_1
واقعا کارشون حرف نداره من هر مشکلی داشتم با کمک ایشون حل کردم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.
هر وقت هم سوالی پرسیدم ازشون به سرعت جواب دادن من خیلی دوسش دارم

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
هیچ اسمی از من نبردید
یادتون باشه

بالا