• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

5 وبمستر برتر بخش کسب درامد از وب به انتخاب شما

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
عذر خواهی هواس نبود که عرض کرده بودید 5 نفر
آدم پیره آلزایمر دارم :general105:
@@Hamid2day
ایران امیر
@@hitup
جناب خوشنود

miladgraph

این دوستان هیچ وقت برای بنده کم نذاشتن :​
@@Hamid2day : دوستش دارم مردی که همیشه تو انجمنه بی حاشیه و بی سروصدا آقا این آدمو دریابید خیلی چیزا بلده رو نمیکنه :دی
ایران امیر : یک کلیشه هستش هرکس مدیر سایت بزرگ هستش باید خودش رو بگیره سنگین ولی این آقا هرجا که رسیده هیچ وقت خودشو نگرفته با بچه ها مچ هستش هروز از کمک هاش استفاده میکنیم ;)
@@hitup : آقای موسوی که همیشه ذکر خیرشون بین دوستان هستش بنده بالشخصه از تجربیات ارزشمندشون استفاده
کردم ایشون من رو یاد سید محمد موسوی (والیبالیست) میندازه هر دو گل هستن.
جناب خوشنود : خب پسر همیشه غایب کم پیداست در زمینه اطلاعات سئو و سایت داری تجربیات ارزشمندی داره بنده از ایشون هم استفاده بردم .
miladgraph : خب خب خب یکی از دوستان قدیمی انجمن آقا میلاد هستش مدیر بخش صندلی داغ صندلی که گاهی وقتها داغ داغ میشد گاهی وقتها حاشیش زیاد بود ولی با همه این اوصاف یکی از نکات قوت بخش وبمستر ها بودش وامیدواریم فکری به حال این بخش بکنن .یه چیز دیگه که
میلاد داره پیر میشه باید کلید اتاق مدیریت رو بده دست یکی دیگه بره زن بگیره بچه ها گاهی اوقات براش جانشین انتخاب کردن :D

ایران امیر یه وام ازدواج با بهره کم به بچه ها پی تی بدهکاره
:general304:​

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
بهتره افرادی که تو این بخش فعالیت میکردن رو تو نظر سنجی میآوردی سپس رای گیری میشد!!! اینجوری اصلا مشخص نیست!!!

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
یادش به خیر در این بخش یعنی ویژه وبمستر ها از سال 2010 به بعد خیلی افراد بودند. ولی رفتند.
بازم افراد خوبی هستند. که میشه ازشان استفاده کرد.

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
@miladgraph میلاد رو من نمیشناختم تا عید کم برخورد داشتیم اما توی این 8 ماه فکر میکنم آدم پخته و با منطقی هست...
امیدوارم موفق تر از دیروز باشه....
آدم پر حوصله و خوش برخوردی هست....

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
آقای میلاد واجدی مورد تایید هستند ، یکی از بچه های بامرام پی تی هستش .

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
@hitup
@javadth
@mohsenshahbazi
@MihanV
@P R O
با احترامی که برای همه دوستان و با معرفتای این بخش قائلم این 5 عزیز خیلی کمک کردن و خواسته یا نخواسته راه و روش های زیادی رو به ما نشون دادن :D
با تشکر از همه عزیزان و بزرگواران

بالا