• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

5 وبمستر برتر بخش کسب درامد از وب به انتخاب شما

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
@Hamid2day
انسانی کاملا خوش اخلاق ( با شخصیت ) من زیاد نمیشناسمشون ولی کلا حس خوبی دارم نسبت به آواتارشون خخخ ( نمیدونم قضیه چیه پست های منو لایک میکنن .دی)
@nassera
انسانی شریف با افکاری بزرگ ( اگر پیادشون کنه پولدار میشه (( شایدم الانم پولدار باشه)) پس پولدارتر میشه) .دی استاد من هستن ایشون از طرح هاشون خیلی ایده میگیرم :general406:
@miladgraph
انسانی معقول و با کمال (وبمستری زیرک و تیزهوش)
@siavashx
فردی مرموز و دوست داشتنی ارادت دارم بهش :rolleyes:
@l3est
انسانی حرفه ای و فوق العاده خوش اخلاق ، خیلی به من کمک کردند و فکر میکنم واقعا توی پرشین تولز عضو شدن که به امثال من کمک کنن هرجا سخن از کد هست ایشون اونجا تشریف دارن و یاری می رسانند :general708:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
@Hamid2day
انسانی کاملا خوش اخلاق ( با شخصیت ) من زیاد نمیشناسمشون ولی کلا حس خوبی دارم نسبت به آواتارشون خخخ ( نمیدونم قضیه چیه پست های منو لایک میکنن .دی)
@nassera
انسانی شریف با افکاری بزرگ ( اگر پیادشون کنه پولدار میشه (( شایدم الانم پولدار باشه)) پس پولدارتر میشه) .دی استاد من هستن ایشون از طرح هاشون خیلی ایده میگیرم :general406:
@miladgraph
انسانی معقول و با کمال (وبمستری زیرک و تیزهوش)
@siavashx
فردی مرموز و دوست داشتنی ارادت دارم بهش :rolleyes:
@l3est
انسانی حرفه ای و فوق العاده خوش اخلاق ، خیلی به من کمک کردند و فکر میکنم واقعا توی پرشین تولز عضو شدن که به امثال من کمک کنن هرجا سخن از کد هست ایشون اونجا تشریف دارن و یاری می رسانند :general708:
استاد مهدی این بیشتر به این تایپیک میخورد :دی
نظر شما درباره وبمستران پرشین تولز چست
ایشااله اواخر سال اگه عمری بود میاریمش بالا :دی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
این بخش یه زمانی بسیار فعال بود، دوستان زیادی توش بودند و بعضاً حرفه ای ، این بخش رفته رفته به امروز رسید که از تعداد دوستان حرفه ای بخش کم شد یا از تعداد اون دوستان حرفه ای که علاقه به کار و کمک و همکاری داشتند کاسته شد. در هر حال یاد سالیان گذشته به خیر. در مقابل چند سال پیش این بخش عملاً نابود شده!
در کل پرشین تولز دیگه پرشین تولز سابق نیست ، یکی از دلایلش هم جدا از همه این دلایل ، بسته شدن بخش گفت و گوی آزاده ، اون بخش واقعاً یکی از ستون های این سایت بود که با از بین رفتنش این سایت ضربه خورد. (اینم میتونه خودش یه تجربه باشه برای کسایی که الان سایت دارن یا میخوان بیارن بالا)

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
MOHAMMAD026_1
واقعا کارشون حرف نداره من هر مشکلی داشتم با کمک ایشون حل کردم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم.
هر وقت هم سوالی پرسیدم ازشون به سرعت جواب دادن من خیلی دوسش دارم
ایشون از همه نظر مورد تایید هستن
اخلاق بسیار خوبی دارن

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
hitup

021nima

Registered User
لایک‌ها
378
hitup خیلی کمک کرده به من و هر سوالی داشتم جواب داده

از اون وب مستر هایی هست که خودشو نمیگیره خیلی حال کردم باش:D

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
hitup
برادر گلم محمد موسوی
خدمت حضور همه هستن بنابر گفته یکی دوستان : ایشون کسی هستن که از جاده خاکی شروع کردن ، بدون غرور ، بدو نچشم داشت در خدمت دوستان وبمستر
بنده همیشه به عنوان یکی از دوستان عزیزم روشون حساب میکنم .
امین خوشنود : یکی دیگر از عزیزان انجمن که بازم همه میشناسنشون اخلاق 19 ، اون 1 نمره رو ازشون کم کردم بابت حضور کم ،
محسن شهبازی : افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم ولی دورادور از خوبیهاشون شنیدیم و میشناسیمشون .
ایران امیر irnamir : به ایشون لقب آقای مدیر رو میدم فرقشون اینه که امیر هستش :دی
کم میان ولی آدم خودساخته ای هستن ، در زمینه راهنمایی فرد مورد اعتمادی هستن . ( ایران امیر هروز بهتراز دیروز )
Hamid2day : همیشه دوستش دارم نمیدونم چرا !
ali-ahmari همه جا هستن و بنده دورادور از تجربیاتشون استفاده کردم :p آواتارت منو کشته
احسان : مدیر پیتی که هنوز توفیق همنشینی با ایشون رو نداشتم . :)

خلاصه تعریف هایی که بنده از دوستان کردم : تمام صفاتی بود که ازشون دیدم عرض کردم ،

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
نظرات دوستان دیگه هم قابل اهمیت هست

بالا