برگزیده های پرشین تولز

CD-Rom,Writer

BEHNAM2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر همگی
لطفا یک سی دس رایتر خوب که قیمتش هم از 25000 بیشتر نباشد معرفی کنید. درضمن لطفا روش تشخیص اصل از تقلبی اش رو هم توضیح دهید. لطفا یه جوری قضاوت کنید که انگار دارید برای خودتون بخرید.
و لطفا گارانتيش رو هم بگوييد. :happy: :lol: ;)

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
یک بنده خدایی یه سوال از من کرد که چون نمیدونستم بهش قول دادم اینجا بنویسم. امیدوارم دوستان مثل بارهای قبل که یک thread رو شروع کردم روسیاهمون نکنن.

این بابا یه لپ تاپ قدیمی داره که میخواد براش یه رایتر اکسترنال بخره مثلاً 85 تومن.
اما شنیده میشه با تبدیل usb به IDE رایتر معمولی رو وصل کنه به پورت usb لپ تاپش. (30 تومن رایتر با 25 تبدیل)
میخواد قبل از خریدن مطمئن بشه که این راه دوم عملی هست وگرنه حاضره بیشتر خرج کنه همون اکسترناله رو بخره.
حالا کسی میدونه اصلاً این مبدل ها برای این کار جواب میدن یا نه و چه معایب و مزایایی دارن.

تشکرجات :)

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان هر چی خواستین بگیرین فقط سی دی رایتر ال جی نگیرین از ما گفتن وقتی یک هفته باهاش کار کردین دیدین خراب شد اونوقت حرف ما رو به یاد بیارین.در حال حاضر teac بهترین انتخابه.البته من خودم یاماها دارم ولی مثل اینکه دیگه تولید نمیشه ولی آخرشه

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
من یه سیدی رایتر سونی با گارانتی دات کام برای یکی گفتم . به نظرتون خوب چیزی هست ؟

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
حداقل یکی بیاد یه چیزی بگه دلمون خوش باشه :( :blush: :wacko:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
در مورد قيمت مبدل اطمينان داري چون من يك باكس IDE به usb قيمت كردم كه 80 تومن بود ولي اگه اين قيمتي كه ميگه باشه كه شك دارم البته خب بهتره چون الان زيادم شده البته من نميدونم اين مبدل كه شما به چه صورته چون اوني كه من ديدم يه باكس بود كه درايو سيدي رو داخل اون قرار ميدادي و همچين مبدلي براي هارد هم موجود بود البته من بيشتر دنبال مبدل هاردش بودم و يه چيزي نزديك 120 تومن قيمتش بود و هارد 3.5 اينچ قبول ميكرد

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
تبديل IDE به USB گفتي 25 تومن :eek: :eek: :blink: ( اگه ممكنه آدرس فروشندشو هم بگو )

الآن وقت توضيح دادنشو ندارم ولي تا اونجا كه من تجربه كردم تا ميشه اگر از اين مبدل ها استفاده نكنيم بهتره...

تازه مزايايي رو كه رايتر اكسترنال داره رو اصلا نميشه كه با رايتر IDE مقايسه كرد... منظورم اينه كه رايتر اكسترنال از هر نظري كه بگي بهتره..... نسبت به اوون 20 يا 30 تومن اضافه اي كه گفتي واقعا ارزش داره....

(اگر خواستي بعدا برات بيشتر توضيح مي دم ) درضمن اگر مدل رايتر هايي رو هم كه قيمت كرده مي نوشتي بهتر مي شد راهنماييت كرد.... آخه مدل داري تا مدل... ;)

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
من خودم هیچ کدوم اینا رو ندیدم. این دوستم تو مجتمع تک مشهد قیمت کرده. اینایی که نوشتین رو بهش میگم باز اگه سوالی داشت مینویسم. امتاسفانه دوستم زیاد اهل اینترنت نیست که خودش بیاد بپرسه. بازم ممنون.

Arash Yoosefy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سی دی رام asus 40X quietrack گرفتم نحوه تشخیص اصل بودنش چطوریه

Ahuramazda134

Registered User
لایک‌ها
5
من يه رايتر سامسونگ دارم.الان بعضي مواقع كه دكمشو ميزنم درش بسته نميشه:eek:
بايد درشو هل بدي بسته شه:wacko:
كسي ميدونه براي چي اينجوريه؟

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از vahid_134134134 :
من يه رايتر سامسونگ دارم.الان بعضي مواقع كه دكمشو ميزنم درش بسته نميشه:eek:
بايد درشو هل بدي بسته شه:wacko:
كسي ميدونه براي چي اينجوريه؟
در زير كفي كشويي جاي سي دي كنگره‌هايي جهت درگير شدن با چرخ دنده وجود داره. كمي روغن به اين كنگره‌ها بزن به احتمال قوي مشكلت حل ميشه. يادت باشه گفتم كمي روغن و زياد نزني

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام.
من یک دی وی دی رام یا دی وی دی رایتر میخواهم که ساتا باشه. دوال لایر هم باشه. کسی سراغ داره؟ قیمت هاش چجوریه؟

mori

Registered User
لایک‌ها
14
یه سوال در مورد Duplicator
ما يکيشو از شرکت دالاي کامپيوتر گرفتيم و بعد از اينکه رايتر خودش به رحمت ايزدي پيوست الان روش يه پلکستور انداختيم اما رايت نميکنه
TDK هم روش گذاشتم اما همون مشکل رو داره(همون اول سي دي رو ميده بيرون)
ميخواستم ببينم بايد رو اينا فريم ور خاصي ريخت؟ راهي داره؟ جايي هست درستش کنه؟ (با توجه به اينکه دالاي ها فقط سوني و لايت آن کار ميکنن)
مرسي

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نوش مگه چنده که دست دو ميخوای؟

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
با عرض سلام
و
وقت بخیر

کسی میتونه یه درایور سی دی رام لپ تاپ TEAC 224E برام لینک بده یا میل بزنه ؟؟ مرسی
و درایور دوربین TOUCHMATE CAM 300 DUAL MODE PC CAMERA

فایل ضروریشونو
دست همه درد نکنه و ممنون . در ضمن من تازه وارد این سایت شدم لذا پوذش میطلبم که در این تالار مطرح کردم .

با نهایت تشکر

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
ممنون
درایور سی دی رام رو دانلود کرم . مرسی .اما کمرا رو نه

با نهایت تشکر

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها