برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

mohammadrmm

Registered User
لایک‌ها
45
لیچر به این مسخرگی ندیدم تو عمرم.
نزدیک ۷ سال دارم استفاده میکنم از فایلگیر.
اکانتمو ۵۰ گیگ شارژ کردم (قیمت فضایی) ۲ تا لینک فایل نکست لیچ کردم بابت هر کدوم ۲۰ گیگ کم کرد!!

شما ماشالله دست دزدهارو از پشت بستی برادر!
آفرین بر تو.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
اکانتمو ۵۰ گیگ شارژ کردم (قیمت فضایی) ۲ تا لینک فایل نکست لیچ کردم بابت هر کدوم ۲۰ گیگ کم کرد!!

آفرین بر تو.
کسی شما رو اجبار کرد که از فایل گیر استفاده کنید؟
بی دقتی خودتون رو تقصیر دیگران نگذارید، تو همون صفحه اصلی ضرایب سایت ها جلوی چشمتون هست، ندیدید حالا هر چی از دهنتون در اومد نباید نسبت بدین، همون اول شماره کارت بدین بدون هیچ سوالی ما باقیمونده موجودی هر کاربری رو هر زمانی که دلش بخواد بدون نیاز به هیچ دلیلی برگشت می زنیم.

ali.najafi

Registered User
لایک‌ها
33

آفرین بر تو.
dasan.ir
منم خیلی وقته رفتم از این سایت استفاده میکنیم
به قول ادمین کسی مجبورت نکرده

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
dasan.ir
من از سال 2012 از فایلگیر استفاده میکنم ولی سیاست جدید رو محاسبه ضریب عجیب و غریب روی filenext باعث شده دنبال سایت دیگه باشم که البته این سایتی که معرفی کردید و لیچرهای دیگه ایرانی رو دیدم حتی اکانت هم خریدم متاسفانه ابدا خوب نیستن و مخصوصا الان که filenext سورس دانلود سایت های وارز خوبی هست که هنوز تو دنیا مونده ! و یه لیچر خوب باید قابلیت دانلود ازش رو داشته باشه که بیشتر لیچرهای ایرانی ساپورتش نمیکنن و اون تک و توک لیچرهایی هم که میگن ساپورت میکنیم وقتی فایلی از filenext بهشون بدید بهتون پیام فایلی پیدا نشد داده میشه !!
در هر صورت فایلگیر این همه سال جز محیط کاربری که شدیدا ضعیف بود و هیچوقتم بهتر نشد تو وظیفه اصلیش که لیچ کردن فایل بود کاملا درست عمل میکرد الانم اعتراضی نیست و یوزر همیشه آزاده که هر سایت و نرم افزاری که دیگه نیازش رو برطرف نمیکنه عوض کنه حالا اینکه دیگه لیچر درست حسابی ای تو ایران نیست بحث دیگه ای هست

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
dasan.ir
اینم به درد نمیخوره !

نوشته ساپورت میکنیم اما لینک هارو میدی 400کیلوبایتی دریافت میکنی ! ( یک سالی گذاشتمش کنار )

---

فایل گیر خوب هست اما مشکلی هست یا به علت مشتری کم یا شرایط دلار که هر دو تقریبا یک حالت هست پشتیبانی ها ضعیف هست

خیلی وقت هست دیگر رپیدگیتور و .. اپلودسنتر های محبوب نیستن

به عنوان مثال : این سال ها فایل جوکر مشهور هست لینک ها راحت تر پیدا میشود !

اما فایلگیر پشتیبانی خوبی نداره ! البته این که خودش در توضیحات نوشته چه مقدار میشه مستقیم کرد و چه محدودیت و ضرایبی دارد یک نکته مثبت هست !

به نظرم اگر صرف اقتصادی دارد برای فایلگیر اسکریپت سایت ها تغییر بدهد -- تعداد اکانت هارو بالا ببرد ! یا حداقل یک اپشن داشته باشد برای کاربرانی مثل من تنها یک یا دو اپلود سنتر نیاز دارند فضای بیشتر یا ضرایب کمتر در اختیار بگیرد براشون

FenrisWolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
@Filegir Support مدت زمان پاسخ دهی به پیام ها توسط پشتیبانی چقدره؟ 2 تا پیام زدم و هنوز هیچ پاسخی به ایمیلم فرستاده نشده.
خیلی بده که توی سایت نمینویسید چه آپلودرهایی رو باید به صورت دستی پیام بدیم بهتون و شما منت بذارید و پاسخ یوزرتون رو بدید تا بلکه کارش رو راه بندازید.
واقعاً از خرید حجم پشیمونم، اگه راه داشته باشه خیلی دوست دارم همون مبلغ کمی که پرداخت کردم رو پس بگیرم چون خدمات دهیتون فاجعست.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
@Filegir Support مدت زمان پاسخ دهی به پیام ها توسط پشتیبانی چقدره؟ 2 تا پیام زدم و هنوز هیچ پاسخی به ایمیلم فرستاده نشده.
خیلی بده که توی سایت نمینویسید چه آپلودرهایی رو باید به صورت دستی پیام بدیم بهتون و شما منت بذارید و پاسخ یوزرتون رو بدید تا بلکه کارش رو راه بندازید.
واقعاً از خرید حجم پشیمونم، اگه راه داشته باشه خیلی دوست دارم همون مبلغ کمی که پرداخت کردم رو پس بگیرم چون خدمات دهیتون فاجعست.
سلام
لطفا شماره کارتی که باهاش خرید کردید رو برام ارسال کنید (در پاسخ به ایمیلی که براتون ارسال کردم)، در خدمت هستم.
ضمنا برای فایل جوکر می تونید لینک هاتون رو برامون ارسال کنید، مستقیم می کنیم.
علاوه بر این همین الان در حال راه اندازی سیستم صف دانلود در سایت هستیم که نهایتا تا چند روز آینده بطور کامل راه اندازی میشه و دیگه نیاز به ارسال لینک برای ما نخواهد بود.
با سپاس

Reza684

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام 2 مشکل دارم
داخل سایت فالگیر نمیتونم جیمیل جدید رو وارد کنم یعنی فالگیر برام لینک تاییدیه به جیمیل جدیدم نمیفرسته!
دوم از سایت هایی که نمیتونه لینکی رو برای مستقیم کنه بیخودی الکی حجم 2 گیگ از من همینجوری کم کرد و هیچ فایلی هم برام مستقیم نکرد تا چند بار برام هیمنجوری بیخودی حجمم هر سری 2 گیگ کم کرد تا 10 گیگ بی خودی کسر شد رفت!

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام 2 مشکل دارم
داخل سایت فالگیر نمیتونم جیمیل جدید رو وارد کنم یعنی فالگیر برام لینک تاییدیه به جیمیل جدیدم نمیفرسته!
دوم از سایت هایی که نمیتونه لینکی رو برای مستقیم کنه بیخودی الکی حجم 2 گیگ از من همینجوری کم کرد و هیچ فایلی هم برام مستقیم نکرد تا چند بار برام هیمنجوری بیخودی حجمم هر سری 2 گیگ کم کرد تا 10 گیگ بی خودی کسر شد رفت!
سلام

8 گیگ از موجودی تون بخاطر این سه فایل آخر مصرف شد:
GraphicEx.com-Naghashian.rar
%5BHamNam%202022.03.29%2001%3A49%3A28%5D_GraphicEx.com-Ostad_Arabic.rar
GraphicEx.com-Ostad_Arabic.rar
دو تای اولی از رپیدگیتور بودند، هر کدوم 2 گیگ و لینک سومی که از نیتروفلر بود 4 گیگ مصرف کرد.
ضریب دانلود از رپیدگیتور 10 هست و برای فایلهای کوچکتر از 200 مگ این سایت 2 گیگ به ازای هر گیگ محاسبه میشه.
و ضریب دانلود از نیتروفلر 10 هست و برای فایلهای کوچکتر از 400 مگ این سایت 4 گیگ به ازای هر گیگ محاسبه میشه.

این موضوع در جدول ضرایب هاست ها در زیر همون کادری که لینک ها رو برای مستقیم کردن وارد می کنید درج شده.

اشاره کردید لینک قرار دادم، حجم کسر شد اما فایلی مستقیم نشد، همون موقع که لینک رو قرار دادید بلافاصله پیغامش رو در کادر سبز رنگ دریافت کردید که: لینک مورد نظر در صف دانلود قرار گرفت.
صف دانلود صرفا برای لینک هایی هست که از سایت های زیر وارد می کنید:
nitroflare
filejoker
turbobit
rapidgator
به این معنی که این لینک ها در صف مستقیم سازی قرار می گیرند و بر خلاف لینک سایت های دیگه، بصورت آنی مستقیم نمیشن، وقتی در صف قرار گرفتند طبق نوبت مستقیم میشن و بعد از اینکه مستقیم شدند از صف دانلود حذف میشن و در قسمت فایل منیجر برای دانلود شما در دسترس خواهند بود.
لینک های شما هم دیشب 10 دقیقه پس از ارسال همین پیغامتون مستقیم شده بودند.

درخصوص تغییر ایمیل، لطفا قسمت spam یا هرزنامه جیمیلتون رو چک کنید، ممکن هست ایمیل تایید تغییر ایمیل شما به اون قسمت رفته باشه که در اینصورت اون رو از اسپم خارج کنید و به اینباکستون منتقل کنید، اگر در اون قسمت هم پیداش نکردید اطلاع بدین براتون ارسالش کنم.

با سپاس

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
لینک مستقیم کردیم رفته توی صف دانلود .حالا چه کنیم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
لینک مستقیم کردیم رفته توی صف دانلود .حالا چه کنیم؟

سلام
لینکهای موجود در صف دانلود وقتی نوبت مستقیم شدنش بشه از صف دانلود حذف میشن و در قسمت فایل منیجر برای دانلودتون در دسترس خواهند بود.
الان هم لینکی در صف دانلود ندارید، قسمت فایل منیجر رو نگاه کنید.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام
ارادت
یک لینکی از دیشب گذاشتم هنوز رو ۴۵درصد مونده
تو سایت هم نمیشه تیکت داد و سیستم خراب

اکانت mahdyonline
سلام
لینک موردنظر رو گذاشتم در پنلتون در حال ترمیم هست.
قسمت ارسال تیکت در سایت مشکلی نداره، درست هست.

Campion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام . من دیشب درخواست مستقیم شدن یک لینک 7 گیگی از سایت uloz را دادم ولی مستقیم شدنش حتی به یک درصد هم نرسیده متوقف شد که هیچ ، کل حجم هم از اعتبارم کسر شده . دیشب و امروز از پشتیبانی سایت درخواست بررسی و رفع مشکل رو کردم ولی تا کنون پاسخی داده نشده . ممنون میشوم رسیدگی فرمایید . با تشکر

اکانت من aasianic

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام . من دیشب درخواست مستقیم شدن یک لینک 7 گیگی از سایت uloz را دادم ولی مستقیم شدنش حتی به یک درصد هم نرسیده متوقف شد که هیچ ، کل حجم هم از اعتبارم کسر شده . دیشب و امروز از پشتیبانی سایت درخواست بررسی و رفع مشکل رو کردم ولی تا کنون پاسخی داده نشده . ممنون میشوم رسیدگی فرمایید . با تشکر

اکانت من aasianic
سلام
هیچ پیغامی در سایت از طرف شما دریافت نکرده بودیم.
با سپاس

Campion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
هیچ پیغامی در سایت از طرف شما دریافت نکرده بودیم.
با سپاس
سلام . ممنون . ولی در هر دو بار نوشته شد پیام شما با موفقیت ارسال شد . حالا مشکل کجا بوده نمیدونم . به هر حال ممنون از اینکه رسیدگی فرمودین

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام . ممنون . ولی در هر دو بار نوشته شد پیام شما با موفقیت ارسال شد . حالا مشکل کجا بوده نمیدونم . به هر حال ممنون از اینکه رسیدگی فرمودین
خواهش می کنم
باز اگر انتقالش کامل نشد بهم اطلاع بدین که حذفش کنم و حجم کسر شده رو برگردونم.

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
فایلی که میره توی صف دانلود کجاست دقیقا ؟ هیچ جا نمیشه پیداش کرد چرا

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
فایلی که میره توی صف دانلود کجاست دقیقا ؟ هیچ جا نمیشه پیداش کرد چرا
در همون صفحه اصلی سایت، در بالای کادری که لینک ها رو برای مستقیم کردن وارد می کنید، 4 تا گزینه وجود داره، یکی از گزینه ها صف دانلود هست، روش کلیک کنید.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
1659794254310.png

به نظرم سایت تعطیل کنید یا ازاین اکانت ها پشتیبانی نکنید

برای 2گیگ 50گیگ شارژ کردم بعد از ده دقیقه کانورت شد

حالا باز مجدد حجم خریدم برای 5گیگ خیلی وقته منتظرم تکون نمیخوره

این مدلی ازار دهنده است

بالا