• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

MTN-Irancell بررسی و رفع مشکلات سرویس وایمکس

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوستان
من چهارشنبه اینترنتی ثبت نام کردم و پول هم پرداخت کردم . امروز (یکشنبه) ساعت 12 اومدن مودمو تحویل دادن تا الان که ساعت 5:20 است اس ام اس فعال سازی نیومده برام با 707 هم که تماس میگیرم هر دفعه یه جوابی میدن

حالا من چی کار کنم وایمکسم وصل بشه ؟

سلام
جالبه همون موقع که مودمو تحویل میدن . همون موقع باید وصل بشه. چون جلوی شما تست میکنن تحویل میدم بعد باید محل و ترک کنن !!!!!!
این کارشون درست نبوده.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من دیشب ثیت نام کردم
اس ام اس یوزر اینا اومد ثبتنام هم نهایی کردم گفت منتظر باشید زنگ بزنن نهایی کنن
چقدر طول میکشه زنگ بزنن تایید کنن؟
و اینکه من ۵۱۲ گرفتم نامه هم دارم از شرکت
چه مدارک دیگه ای آماده کنم که دریافت میکنن؟!

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
من دیشب ثیت نام کردم
اس ام اس یوزر اینا اومد ثبتنام هم نهایی کردم گفت منتظر باشید زنگ بزنن نهایی کنن
چقدر طول میکشه زنگ بزنن تایید کنن؟
و اینکه من ۵۱۲ گرفتم نامه هم دارم از شرکت
چه مدارک دیگه ای آماده کنم که دریافت میکنن؟!

سلام معمولا 2 روزه تماس میگیرن.
کپی روزنامه رسمی همون شرکت که از سایت روزنامه رسمی باید پرینت بگیرین.
و کارت شناسایی همین.

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام دوستان
میشه از اکانت شخص دیگری روی مودمت استفاده کرد؟ و برای اینکه شناسایی نشه باید مک ادرس مودم را تغییر داد به مک اکانت جدید؟ کسی بلده روش تغییر مک را؟

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام
بله میشه احتیاجی هم به تغییر مک آدرس نیست.
به شرطی که ایشون متصل به نت نباشن.
هیچ ایرادی هم نداره . ما توی شرکت با سه تا سرویس مختلف روی یک مودم usb وصل میشدیم.

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
بله میشه احتیاجی هم به تغییر مک آدرس نیست.
به شرطی که ایشون متصل به نت نباشن.
هیچ ایرادی هم نداره . ما توی شرکت با سه تا سرویس مختلف روی یک مودم usb وصل میشدیم.
سلام
اگه متصل باشن و پسورد را عوض کنی بازم نمیشه کانکت شد؟! من چه همون پسورد قبلی وارد بشم چه عوض کنم پسورد و با جدید وارد بشم یه چند ثانیه کانکت میشه ولی دیگه بعدش قطع میشه نمیشه کلکی سرش زد؟
برای اینکه شناسایی نشم باید چیکار کرد چجوری مک مودم را عوض کرد؟!

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام خیر دوست عزیز
اگه قطع میشه پس کسی باهاش وصل هست.
کلک هم نمیشه عزیز جان . اگه مک و عوض کنی. کسی کانکت باشه مک اون سیو شده. با مک دیگه با اون اکانت نمیشه وارد شد.

hamidhesari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من جهت امکان اتصال با اینترنت مودم دومی که دقیقا مشابه مودم قبلی ام بود)bm 632 )و مدتی در شبکه ایرانسل کار می کرد و بعد بکل قطع ارتباط کرده خریدم ولی مشکلی که دارم اینست که حتی با قطع مودم اول مودم دوم به اینترنت وصل نمی شود فقط به سایت ایرانسل وصل می شود و پیغام می دهد که برای شارژ مجدد باید افدام کنید . ایا راهی برای رفع مشکل وجود دارد. راستی چطور میتوان ادرس مک وایمکس مودم را تغییر داد شاید بتوانم مشکل را حل کنم

luckybuilding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان میخواستم بدونم راه حلی هست که مودم روی bridge باشه و آی پی public بگیرم روی چندتا کامپیوتر داخل شبکه ولی با یه کانکشن مثلاً PPPOE با... ارتباط برقرار بشه و نه با صفحه وب؟
چون نیاز به استفاده روی سرور دارم.

ممنون

ameer1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان این انجمن راه اندازی شده تا مباحث مربوط به خدمات ایرانسل رو دنبال کنید و اطلاعاتمون رو با دیگران تقسیم کنیم و تبادل نظر داشته باشیم:

http://www.irancellcard.com

دوستان این سایت که تغییر کاربری داده به فرستادن پیامک رایگان به خط ایرانسل: http://irancellcard.com .حالا ما هم که می خواستیم مباحث مربوط به خدمات ایرانسل رو دنبال کنیم باید به جای این کار اس ام اس مجانی به ایرانسل ارسال کنیم ظاهرا!

mehhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
2روزه مودمم آنتن نمیده - مدل WIXFMM 130
3تا چراغ چشمک زن روشن میشه چهارمی روشن نمیشه یهو همه خاموش میشن دوباره همین اتفاق تکرار میشه
مشکل از مودمه یا ایرانسل

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
دوستان یه سوال من تازه وایمکس گرفتم الان این طرح برام فعاله:

04831231427506075171.png

چون توی خونه adsl دارم می خوام بیشتر برای این ور اون ور استفاده کنم پس احتیاج به گیگ بالا ندارم.
حالا سوالم اینه من الان اگه طرح رو بذارم ۶ ماهه ۱۲۸ که قیمتش حدودا ۴۴ تومنه چه جوری میشه؟ من می تونم این ۲۰ تومن که برای طرح ۱۲۸ با ۵ گیگ برام فعاله رو کنسل کنم؟

ممنون

behzad_cooi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا واسه ایرانسل متاسفم دزده به تمام معناست< اگه برید تو سایته ایرانسل تو قسمت جشنواره زمستانی وایمکس 91 نوشته :پیشنهادهای ویژه برای کاربران جدید

• کابران جدید در استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان و فارس در ازای پرداخت هزینه اشتراک ماه اول سرویس انتخابی خود، سرویس ماه بعد را به عنوان هدیه از ایرانسل به صورت رایگان دریافت خواهند نمود!
من ثبت نام کردم ماه اولم که تموم شد ماه دوم رایگانی در کار نبود ، هر چی هم زنگ زدم بعضیاشون جواب سر بالا دادن بعضیاشونم میل زدنو ... از اخرم نتیجه نداد که نداد مجبور شدم هزینه اشتراکه ماه بعدم بدم ، دزدی تو روز روشن صدام به کجا میرسه!

masoudh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
2روزه مودمم آنتن نمیده - مدل WIXFMM 130
3تا چراغ چشمک زن روشن میشه چهارمی روشن نمیشه یهو همه خاموش میشن دوباره همین اتفاق تکرار میشه
مشکل از مودمه یا ایرانسل

من هم دقيقا به همين مشكل برخوردم دو روزه. وقتي اين اتفاق افتاد كه مودم رو از برق كشيدم تا جاي ديگه اي بزنم. تكنسين نصب گفت بايد بري توي 192.168.1.1 صفحه wimax قسمت attendication اونجا شناسه و پسوردتو وارد كني. احتمالاً پريده.

[email protected]
PASS

بعد ريبوت.

اما درست نشده كه نشده!!! :(

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوستان من میخوام وایمکس ایرانسل بگیرم یه سری سوال دارم.
سوال اول اینکه زده اگه وایمکس 256 بگیرم سرعت دانلودم 256 و آپلودم 128 خواهد بود راسته؟ یعنی اگه با idm دانلود کنم سرعت رو 256kb/s میزنه؟ یعنی هر 4ثانیه یک مگ دانلود و هر 8 ثانیه یک مگ آپلود می کنم؟

سوال بعدی اینکه فقط باید یه مودم بخرم و یه سرویس سفارش بدم؟ به سیم کارت و... نیازی نیست؟ نهایت جابجاییش چقدره؟(اگه رفتم مسافرت می تونم ازش تو یه شهر دیگه استفاده کنم؟)

سوال آخر اینکه نامحدودش تا چند گیگ نامحدوده؟ میدونم دقیق نمیشه گفت ولی تقریبا چقدره؟ تا 100 گیگ میشه دانلود کرد؟ آخه تو خود سایتش نوشته اگه دانلود زیاد باشه محدود میشه.

smht_62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
۱- ۲۵۶ کیلوبیت دانلود یعنی ۳۲ کیلوبایت و آپلودتون هم ۱۶ کیلوبایت آپلود.
۲- بله فقط مودم و اکانت. سیمکارت نمیخواد. توی شهر هایی که وایمکس پوشش داره (داخل سایت ایرانسل هست) میتونید استفاده کنید.
۳- ۲ مگ نامحدود، ۱ ترابایت حجم میدن و بقیه سرویس ها هم به نسبت میاد پایین. شما اگه مثلا ۲ مگ رو کل ساعات روز با سرعت کامل دانلود کنید تقریبا ۶۳۳ گیگ در ماه میتونید دانلود کنید، پس خیلی بیشتر از چیزی که میتونید دانلود کنید بهتون حجم میدن.
مثلا من خودم ماهی ۴۲۰ گیگ هم داشتم.

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68

smht_62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخه تو این عکس سرعت دانلود و آپلود رو اینطوری زده:
http://irancell.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=f3b36e77-21ab-4a06-9596-97c45d671d91
یعنی دروغه؟(می دونم به طور استاندارد باید سرعت دانلود یک هشتم باشه ولی اینجا زده دانلود 256 کیلوبایت بر ثانیه!)

نه، دقیقا درست زده
شما به واحدش نگاه بندازین، کیلوبیته نه کیلوبایت
کیلوبیت تقسیم بر ۸ میشه کیلوبایت

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
نه، دقیقا درست زده شما به واحدش نگاه بندازین، کیلوبیته نه کیلوبایت کیلوبیت تقسیم بر ۸ میشه کیلوبایت
بسیار عالی! اصلا حواسم به بیت بودنش نبود. خیلی ممنونم از شما.

بالا