برگزیده های پرشین تولز

Neobux

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
من تو هفته بيشتر از يه دلار در ميارم ولي چه فايده هر چي در مياريم يا بايد ريسايكل نيم يا رفرال تمديد كنيم . ;)
مي خوام 5 دلار ديگه بريزم تو اكانت 20 تا رفرال ديگه هم كرايه كنم . اگه خدا بخواد :rolleyes:
شما قبل ازین که پول بریزی برو یه استراتژی خوب گیر بیار
اخه کدوم ادم عاقلی وقتی می بینه رفرالش داره می ره ریسایکل میکنه

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
شما قبل ازین که پول بریزی برو یه استراتژی خوب گیر بیار
اخه کدوم ادم عاقلی وقتی می بینه رفرالش داره می ره ریسایکل میکنه

حساب كتاب كردم ديدم اون رفرال رو هيچ جوره نمي تونستم نجات بدم چون خيلي كم داشتم ولي براي ريسايكل كردن كم نداشتم . به هر حال از دست مي رفت . ;)

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
پس این طور که شکا میگی به نظر آنچنان فایده نداره.چجوریاس؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
به نظر من در مرحله اول و قبل از اونکه تعداد ریفرال ها (زیر مجموعه ها referrals) به 50 برسه مهم تعداد ریفرال هاست نه نحوه عملکردشون سعی کنید هر طور شده خود تون رو به 50 تا برسونید البته منظورم این نیست که از ریسایکل استفاده نکنید و بسوزید و بسازید. منظور اینکه پولتون رو حدر ندیدن و زیاد حساس نباشید روشون و تو همون ده روزه اول عوضشون نکنین. به هر حال اکثرا رنتال ریفرال ها (زیر مجموعه های کرایه ای) افراد تازه وارد به سایت هستن و ممکنه اون اوایل زیاد از سایت مطمئن نباشن و خوب کار نکنن پس بهشون فرصت بدید
وسواس روی ریفرا های کرایه ای فقط از دست دادن سرمایس. نه وسواس داشته باشین طوری که اگه طرف سه روز کلیک نکرد و قرمز شد ریسایکلش کنید نه اونقدر بی خیال باشین که ریفرال هایی که سابقه بدی دارن رو حذف نکنید.
ریفرال ها رو بعد از 5 روز از ثبت نامشون با فلگ (پرچم) علامت گذاری کنین طی 10 روز آینده (یعنی تا 15 روز بعد از کرایه شدنشون) وضعیتشون رو بررسی کنین و حتی اگه قرمز شدن ریسایکل نکنید از روز 15ام تا 20ام بهترین دوره است تا در مورد ریسایکل کردن بد سابقه ها تصمیم بگیرن خواهید دید که با این روش همیشه نقدینگی کافی برای همه کار دارین و به اصطلاح ورشکست نمی شین
یادتون باشه از 9 روز مانده به پایان تمام شدن کرایه ریفرال هاتون اون ها رو دیگه ریسایکل نکنید چون اولا فرصت کافی برای تشخیص وضعیت ریفرال جایگزین نیست و شما نمی تونید بفهمید که این ریفرال جایگزین اررش تمدید کردن داره یا نه ثانیا چون شما در زور های آینده چه برای تمدید چه برای کرایه نیاز به پول دارین پس بهتره ول خرجی نکنید

برای آشنایی با سایت ها معتبر کسب درآمد که عملکردی مشابه نئوباکس و آنباکس و آی کوباکس دارن اینجا کلیک کنید

حرفه ای شوید

Last edited:

kamyar_p2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توجه توجه
روش جديد وريفای کردن اکانت الرت پای که به تازگی مهيا شده
وارد اکانت الرت پای خود شويد و روی قسمت انوريفای اکانت کليک کنيد 2 قهسمت وجود دارس يکی از ت `ريق کريديت کارت ديگری از طريق موبايل قسمت موبايل را کليک کنيد سپس يکی از شماره موبايل هاييکه موقع ساخت اکانت داده ايد را انتخاب کنيد(بهتر است موقعساخت اکانت کشوری را انتخاب کنيد که يک اقوام در ان کشور داشته باشيد تا شماره موبايل او را بدهيد توجه شماره موبايل ايران و ديگر کشور های تحريم را نميتوانيد بدهيد بهترين کشور برای ما ايرانی ها امارات است قشمت بعد از انتخاب شماره موبايلی که ميخواهيد پينکده 3 رقمی که با ان ميتوانيد اکانت را وريفای کنيد روی ان بيايد را انتخاب کنيدو بعد نکست را ميزنيد پين کد که يک عدد 3 رقمی هست برای ان موبايل که شماره ان را انتخاب کرده بوديد به سرعت فرستاده خواهد شد و بعد صاحب موبايل بايد آنرا برای شما بخواند و شما انرا در قسمت ساب ميت يور هر وارد کنيد و کليد سابميت را فشار دهيد تبرک ميگم شما يک اکانت وريفای شده الرت پای داريد اين روش 1 ماه است که فعال شده است در يو تيو ب هم به صورت تصويری وجود دارد ميتوانيد ببينيد و در گوگل هم ميتوانيد سرچ کنيد
mobil verify alertpay

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
توجه توجه
روش جديد وريفای کردن اکانت الرت پای که به تازگی مهيا شده
وارد اکانت الرت پای خود شويد و روی قسمت انوريفای اکانت کليک کنيد 2 قهسمت وجود دارس يکی از ت `ريق کريديت کارت ديگری از طريق موبايل قسمت موبايل را کليک کنيد سپس يکی از شماره موبايل هاييکه موقع ساخت اکانت داده ايد را انتخاب کنيد(بهتر است موقعساخت اکانت کشوری را انتخاب کنيد که يک اقوام در ان کشور داشته باشيد تا شماره موبايل او را بدهيد توجه شماره موبايل ايران و ديگر کشور های تحريم را نميتوانيد بدهيد بهترين کشور برای ما ايرانی ها امارات است قشمت بعد از انتخاب شماره موبايلی که ميخواهيد پينکده 3 رقمی که با ان ميتوانيد اکانت را وريفای کنيد روی ان بيايد را انتخاب کنيدو بعد نکست را ميزنيد پين کد که يک عدد 3 رقمی هست برای ان موبايل که شماره ان را انتخاب کرده بوديد به سرعت فرستاده خواهد شد و بعد صاحب موبايل بايد آنرا برای شما بخواند و شما انرا در قسمت ساب ميت يور هر وارد کنيد و کليد سابميت را فشار دهيد تبرک ميگم شما يک اکانت وريفای شده الرت پای داريد اين روش 1 ماه است که فعال شده است در يو تيو ب هم به صورت تصويری وجود دارد ميتوانيد ببينيد و در گوگل هم ميتوانيد سرچ کنيد
mobil verify alertpay
حداقل اگه يوزر جديد مي سازي يه اسم ديگه بزار كه كسي نفهمه ، غلط املايي هم كه داري (اين همه تو تاپيكا ارسال كردي يه بار نيومدي غلط املايياتو درست كني؟!)
ولي من كه مي دونم واسه چي اين متن رو تو هر تاپيكي كه مي رسي ارسال مي كني با اينكه تو اين متن تو هيچ لينكي نيست ولي بدون اين كارا درست نيست ;)

Last edited:

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
برای چی این کار رو میکنه؟بگو ما هم بدونیم

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
خل شده بابا ولش کنید
دیروز درامدم 22 سنت بود :)

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
میگم ما چند وقتیه عاشق کسب درامد شدیم.
شما راههایی رو بلدین با اینترنت که با سرمایه گذاری باشه و بشه از ش پول دراورد؟مثله زدن فروشگاه یا سایت درج تبلیغات؟
البته میدونم اینجا جاش نیست اخه هرچی گشتم پیدا نکردم اگه تاپیکی هست معرفی کنید.

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
میگم ما چند وقتیه عاشق کسب درامد شدیم.
شما راههایی رو بلدین با اینترنت که با سرمایه گذاری باشه و بشه از ش پول دراورد؟مثله زدن فروشگاه یا سایت درج تبلیغات؟
البته میدونم اینجا جاش نیست اخه هرچی گشتم پیدا نکردم اگه تاپیکی هست معرفی کنید.
شما بیا تو نئوباکس ثبت نام کن
هرچقد سرمایه داری بریز توش
اگه حدود 1 میل خرج کنی وضعت خیلی خوب میشه
روزی 20 30 دلار در میاری:blink:
1.5 میل خرج کنی دیگه خدا میشی روزی 80$ رو داری
اگه مثل ما بدبخت بیچاره ها 10 15 تومن خرج کنی روزی 10 تا 20 سنت درامد خواهی داشت
اگه خواستی ثبت نام کنی:

در ضمن احسان جون تحویل بگیر:
830Capture7.png

خوشت اومد؟
وضع کی بهتره حالا :p
دیروز AVG دقیقا 2 بود

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
اگه مثل ما بدبخت بیچاره ها 10 15 تومن خرج کنی روزی 10 تا 20 سنت درامد خواهی داشت
اگه خواستی ثبت نام کنی:

خوشت اومد؟
دیروز AVG دقیقا 2 بود

دمت گرم ;)
نونت یواش یواش داری همچین چرب وچیلی میشه ها

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
اگه خواستی ثبت نام کنی:

830Capture7.png

خوشت اومد؟
دیروز AVG دقیقا 2 بود
مام يه دوراني مثل الان شما دب دب و كب كبي داشتيم تا اينكه الان خورديم به خنسي ! :blush:

Last edited:

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
مام يه دوراني مثل الان شما دب دب و كب كبي داشتيم تا اينكه الان خورديم به خنسي ! :blush:

بابا اون بنر رو واسه این نزاشتم که پز بدم
خواستم زیر مجموعه بگیرم :D
شما اون زیر مجموعه ها رو نگاه کن مال خودتو بزار:blush:
البته می دونم اینا تا 2 3 روز دیگه شروع می کنن به کلیک نکردن

راستی من یه سایت زدم واسه این جور سایتا
البته اینگلیسی هستش ولی اگه خواستید عضو شید مدیرتون کنم

talkptc.tk

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143

talkptc.tk
مگه من واسه پز دادن گذاشتم ؟! :wacko:
7.90$ پز دادن نداره كه ! ;)
اره اولشه ، اون روز رو ببين كه رفرال هات 4 روز 4 روز كليك كنن ! :D
883fg.jpg

از من ياد بگيريد ، دارم دو تاي ديگه رو هم از دست ميدم ! :D
اين نتيجه ي ريسايكل هاي بي رويه ست ;)

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
وای 6 سنت از دست دادی!!!
+ 3 تا رف
اینهمه ریسایکل کردی چی شد

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
اگه خواستی ثبت نام کنی:

830Capture7.png

خوشت اومد؟
دیروز AVG دقیقا 2 بود

talkptc.tk

دوستان از راهنمایی هاتون ممنون ولی من 2-3 ماه هست عضو این سایت هستم و فعلا 3تا رف دارم که عشقی کلیک می کنن.دارم10دلار شارژش میکنم تا با 5 دلارش 20 تا رف بگیرم بقیه شم نگه دارم واسه ریسایکل و اتوپی.
حالا یه سوال به نظر شما با 23 تا رف اتوپی رو روشن کنم؟یا نه؟

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان از راهنمایی هاتون ممنون ولی من 2-3 ماه هست عضو این سایت هستم و فعلا 3تا رف دارم که عشقی کلیک می کنن.دارم10دلار شارژش میکنم تا با 5 دلارش 20 تا رف بگیرم بقیه شم نگه دارم واسه ریسایکل و اتوپی.
شما اتو پی رو همیشه خاموش نگه دار
چون اتوپی = ضرر
تو تاپیک بگردی نوشتم چرا
اما شما که می خوای 10 دلار بریزی
پیشنهاد میکنم که 15$ بریزی و 50 تا زیر مجموعه بگیری که نونت تو روغن باشه
منم می خوام دوباره یه سرمایه گزاری بکنم تو نئو

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
اره بهتره اتوپي رو خاموش كنيد چون فقط ضرره ، مگه اينكه رفرال هاي زيادي داشته باشيد و درامدتون از رفرال ها بالا باشه .
به نظر من هر چقدر كه مي خوايد بريزيد همه رو رفرال كرايه كنيد و نزاريد چيزي بمونه ، براي مثال اگه 10 دلار ميريزيد بيايد همه رو بديد و 40 تا رفرال بگيريد .

اشتباهات من (عبرت بگيريد) :
من 5 دلار شارژ كرده بودم و 2.5$ شو اومدم 10 تا رفرال گرفتم و با رفرال هايي كه قبلاً داشتم شدن 19 تا ... حالا اشتباهم اين بود كه 2.5$ باقيمانده رو گذاشتم بمونه تو رنتال بالانس تا براي اتوپي و ريسايكل كردن كم نيارم . اين بزرگترين اشتباهي بود كه ميشد انجام داد . من بايد اتوپي رو خاموش مي كردم و هر چي داشتم رفرال كرايه مي كردم چون بالاخره از 20 تا رفرالي كه با 5 دلار كرايه مي كردم 10 تا شون كليك مي كردن و چيزي حدود 0.200$ درامد روزانه داشتم و اين يعني اگر دو روز اين 0.200$ خرج نمي كردم مي تونستم يكي از رفرال هام رو براي 30 روز ديگه تمديد كنم .
اشتباه ديگه من ريسايكل كردن مدارم بود ، طوري كه وقتي ميديدم رفرالي 3 روز كليك نكرده يا معدلش زير 2 هست اون رو ريسايكل مي كردم و هر چي درامد داشتم ميرفت بالاي همين ريسايكل كردن هام .
نظر من اينه كه هر مبلغي كه مي ريزيد تو اكانتتون همه رو رفرال كليك كنيد و نزاريد چيزي بمونه ،‌ اتوپي رو خاموش كنيد ، ريسايكل كم كنيد (همونطور كه دوستان گفتن به رفرال ها فرصت بديد شايد طرف مسافرت باشه و برگرده و دوباره فعالانه كليك كنه) ، هر چي درمياريد رفرال تمديد كنيد .
البته اين اشتباهات رو بنا به راهنمايي هاي كاربري كه اين تاپيك رو زده انجام دادم و فقط ضرر كردم !

راستي viruser من دفعه قبل كه از پي پال يه يارويي استفاده كردم و 5 دلار ريختم تو اكانت الان بهش ايميل مي زنم جواب نميده و فكر مي كنم نمي خواد از حساب پي پال اون استفاده كنم (اينم بگم كه اين طرف هميشه انلاينه و امكان نداره ايميل من رو نديده باشه) ، خودش هم براي اكانت نئوباكس خودش از همون حساب پي پال استفاده كرده . به نظرت من اگه برم از حساب پي پال يكي ديگه استفاده كنم مشكلي پيش مياد ؟

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18

اتوپی auto pay چیست؟
سیستم کرایه خودکار سایت های کلیکی که به تور اتوماتیک ریفرال ها کرایه ای ای که بیش از 20 روز به پایان مدت کرایشون مونده رو تمدید می کنه البته مقدار تمدید به میزان فعالیتشون بستگی داره یه مثال میزنم تا خوب حالی بشی

فرض کن یه ریفرال داری که 25 روز تا پایان مهلت کرایش مونده و شما در این موقع سیستم اتوپی رو فعال می کنی
ریفرالت امروز کار می کنه سیستم اتو پی چون می بینه ریفرالت امروز کار کرد یه مقداری از حسابت کم می کنه (اول رنتال بالانست رو چک مکنه اگه موچودی نداشت از مین بالنست کم می کنه) و اون زیر مجموعه رو به مدت یک روز تمدید می کنه اینطوری فردا که سر میزنی به ریفرال هات می بینی که این ریفرالت هنوز همون 25 روز رزرو شده و اگه این ریفرال هیمن طور هر روز فعالیت کنه هر وقت به زمان باقی ماندش نیگا کنی می بینی همین 25 روز مونده در سایت نئوباکس این کار باعث میشه که در طول یک ماه 10 درصد کم تر برای کرایه هزینه کنی. اگه هم روزی فعالیت نکنه اون روز تمدید نمیشه و از زمان رزروش کم میشه. به این ترتیب ریفرال های فعلا از ریفرال های غیر فعال به مرور جدا مشن و به اصطلاح قربال میشن چون ریفرال های فعالت به تو اتومات تمدید میشن در حالی که ریفرال هایی که مثلا یه روز در میون کار می کنن یک روز در میون تمیدید میشن.

سیستم اتو پی حرف و حدیت های زیادی داری و موافق و مخالف هاش کم نیستن

اما به طور کلی فعال کردن سیستم اتو پی در ماه ها اول که نقدینگی و درآمدتون کمه به هیچ وجه توصیه نمیشه چون به شدت نقدینگی شما رو مثل زالو می مکه و این در حالی که در ماه های اول شما به شدت به نقدینگی نیاز داری برای کرایه یا تمدید یا حتی ریسایکل کردن زیر مجموعه هات

بالا