برگزیده های پرشین تولز

Neobux

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر ازتون که لطف میکنید و جواب میدید
يه ساعت معيني براي خودت تعيين كني و اون موقع هر روز كليك كني. نبايد بي برنامگي كني و هر موقع تبليغ ديدي كليك كني چون يه دفعه مي بيني تو يه روز تبليغ نداري روش كليك كني و ضرر مي كني
دلیل این چیه؟ چه منطق و دلیلی داره؟

راستی یه چیزه دیگه!
با توجه به اینکه کلیک Advertisements معمولا تکراریه، من برای اینکه صفحات تبلیغات سریع تر load بشه و حجم کمتری هم مصرف بشه! از یکی از Add-ons های فایرفاکس استفاده میکنم؛ Adblock Plus
با این افزونه میشه بنرها و عکسهای سایتها رو بلاک کرد که load نشه.
اگه شما روش بهتری برای سریع تر شدن روند کلیک کردن Advertisements سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

Last edited:

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143

راستی یه چیزه دیگه!
با توجه به اینکه کلیک Advertisements معمولا تکراریه، من برای اینکه صفحات تبلیغات سریع تر load بشه و حجم کمتری هم مصرف بشه! از یکی از Add-ons های فایرفاکس استفاده میکنم؛ Adblock Plus
اگه شما روش بهتری برای سریع تر شدن روند کلیک کردن Advertisements سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
خب دليل و منطق خاصي نداره ، تبليغات در كمتر از هر 24 ساعت رفرش ميشن و اگر شما هر موقع تبليغ ديديد كليك كنيد ممكنه تا كمتر از 24 ساعت بعدي كه تبليغ داريد ، براي سايت 1 روز براتون محاسبه نشه (بر اساس زمان خود سايت) ، نمي دونم منظورم رو فهميديد چون يه خورده توضيحش سخته . بهتره همون كاري كه گفتم رو انجام بديد و دليل نخوايد :D شايد دوستمون jefferson بتونن بهتر توضيح بدن . :cool:
من هم از فايرفاكس استفاده مي كنم و تا زماني كه ميرم تو صفحه View Advertisements تيك گزينه Load Images Automatically تنظيمات مرورگرم فعال هست يعني از منو Tools‌ گزينه Options در تب Content . وقتي صفحه View Advertisements لود شد ميرم تو اون قسمت و تيك گزينه لود عكس رو برمي دارم تا وقتي رو تبليغ ها كليك مي كنم سريع لود شن و همينطور هم هست و خيلي سريع لود ميشه و نيازي به افزونه خاصي نيست . :)
حتي صبر نمي كنم اون تبليغ رو ببينم ميرم سايت هاي ديگه رو چك مي كنم و تا چك كنم زمان مشاهده اون تبليغ هم به پايان رسيده و من پورسانتم رو دريافت كردم . :D
موفق باشيد :cool:

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
سلام
آقا من كلا يه سوال اساسي دارم...
اگه خيلي قوي روزي 4-5 ساعت مثلا بشه فعاليت كرد...
روزي چه قدر ميشه$كاسب شد؟
تا اينجايي كه ميدونم ديگه اين روش ها خز شده...
الان ديگه همه تو نئو باكس عضون...!

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
روزي 4 ،‌5 ساعت ؟! :blink: تو نئوباكس حداكثر زماني كه براي كليك و مديريت رفرال ها لازم داري يك ربعه ! :eek:
شايد منظورتون فعاليت در سايت هاي ديگه س . روزي چند $ نميشه تو اين سايت كاسب شد زماني ممكنه روزي چند $ كاسب بشي كه تعداد رفرال هات خيلي زياد باشه يعني هم رفرال هاي كرايه اي و هم مستقيم . ;)
چيش خز شده ؟! خب مثلاً اگه دو نفر بيشتر عضو بشن و به قول شما خر بشه پورسانت بهتون تعلق نمي گيره ؟؟! :blink:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

راستی یه چیزه دیگه!

دلیلش صرفاً داشتن یه برنامه ی منظم کاری هست! اولاً که بر اساس اصل لانه کبوتری، شما اگه یک ساعتی در شبانه روز رو مشخص کنید و همیشه کاراتون رو اون موقع انجام بدین، حتماً کلیک واسه انجام دادن وجود داره!
خب، چه علتی داره که مثلا ما که این همه رفرال داریم، کلیک کنیم؟
دلیلش اینه که اگر کلیک نکنید (حداقل 1 در روز) پولی از رفرال هاتون دریافت نمی کنید! یعنی برای دریافت پورسانت فعالیت زیرمجموعه هاتون، باید فعال باشید! منطقیه نه؟:happy:

درباره لود شودن سریعتر تبلیغات
کاری نکنید که مخالف قوانین و TOS نئوباکس باشه، مثلاً پلاگینی که سرعت تایمر رو بالا ببره! اینکار درست نیست و احتمال اینکه بلوکه بشید خیلی زیاده.
بنده خودم از Opera استفاده می کنم و هربار که صفحه باز می شه View-> Images -> Cached Images رو می زنم و دیگه تصویر جدیدی لود نمی شه فقط قبلیارو نشون می ده و سرعتش هم خیلی بالا میره! (مخصوصا واسه این تبلیغ FAP Turbo که فک کنم بچه های Dial Up باهاش مشکل دارن :happy:)
سوالی بود در خدمتم.

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

نئوباکس خز نشده و این یه موهبت برای شما هست! چرا؟! چون هر روز افراد بیشتری به اینترنت وارد میشن و شما می تونی اونارو ترقیب به ثبت نام از طریق خودت بکنی! هیچ وقت منابع واسه ریفرال گیری تموم نمیشه!
ساعت کار تو این سایت مهم نیست! مهم برنامه و Manage کردن ریفرال هاست! اگه اینقد مصر هستید، 10دلار خریداری کنید و به حساب نئوباکستون منتقل کنید و سریعتر ریفرال بگیرید! بیش از 10$ پیشنهاد نمیشه!

تاکیداً عرض می کنم کسی که حوصله کار رو نداره ثبت نام نکنه، چون این سیستم به حوصله و مدیریت نیاز داره!

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم مرسی

http://whichbux.blogspot.com/neobux-scam-site.html

لینک بالارو بخونید، مخصوصا قسمت نظرات
از روبات بودن رفرال ها حرف میزنن،
و میگن بعد از Upgrade Golden ، همون رفرال هایی که بیش از 2 کلیک در روز داشتن، یکدفعه به روزی 1 کلیک میرسن!
و میگن اگه توی فرومش از این حرفها بزنی، مخصوصا در مورد ربات، بلافاصله بلاک میشی!
البته نظرات مخالف اینها هم هست.

اگه ربات بودن یا نبودن ثابت بشه خیلی عالی میشه!

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم مرسی

http://whichbux.blogspot.com/neobux-scam-site.html

لینک بالارو بخونید، مخصوصا قسمت نظرات
از روبات بودن رفرال ها حرف میزنن،
و میگن بعد از Upgrade Golden ، همون رفرال هایی که بیش از 2 کلیک در روز داشتن، یکدفعه به روزی 1 کلیک میرسن!
و میگن اگه توی فرومش از این حرفها بزنی، مخصوصا در مورد ربات، بلافاصله بلاک میشی!
البته نظرات مخالف اینها هم هست.

اگه ربات بودن یا نبودن ثابت بشه خیلی عالی میشه!

بله مطالعه کردم!
2تا مساله مطرح هست که نظر شخصی بنده است!

1- خیلی ها (از جمله من) دارن از اجاره ی رفرال پول درمیارن و چندین برابر خرجشون برای رفرال هم پول در میارن! اگه فرض بگیریم که ریفرال ها بات باشند، پس سود نئوباکس چی میشه؟! اگه قرار باشه اونا بات باشن، پس کلیکی انجام نمی دن و فقط الکی می نویسه 2تا کلیک در روز (چون نئوباکس حق نداره برای تبلیغ دهنده ها ، بازدید کننده ی بات قرار بده! یعنی پول می گیره که بازدید کننده ی واقعی بده!). پس اگه اونا بات باشن و کلیک نکنن (و با کلیکشون به نئوباکس سود نرسونن) نئوباکس (فرض می گیریم هرچند کم) داره یه چیزی هم از جیب خودش می ده یعنی ضرر! حتی 1 سنت! پس این فرضیه غلطه! اونا بات نیستن!

2- گیریم که ریفرال ها بات باشن! باز هم بشدت سودآور هستن!! کسی که استراتژی درستی داشته باشه امکان نداره ضرر کنه!

از نظر بنده ریفرال ها اشخاص حقیقی هستند و اگه یه روز شانس بیاری، شما هم ریفرال میشی! (اگه ریفرال کسی نباشی)

منتظر نظرات دوستان.

پدر پسر شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت Neobux کلاهبردار است و دارید وقت خودتون را هدر می دید

می تونم تو یه بحث منطقی با دلیل ثابت کنم که این سایت اصلا براش امکان پذیر نیست که به کاربراش اینقدر پول بده

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6

می تونم تو یه بحث منطقی با دلیل ثابت کنم که این سایت اصلا براش امکان پذیر نیست که به کاربراش اینقدر پول بده

راستي پدر پسر شجاع كي بود ؟ :)

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143

منتظر شنيدن دلابلتون هستيم ...

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
یه نکته دیگه هم بگم در جواب یکی که کلاً از بیخ با همه چی مشکل داره! (اشاره به شخص خاصی نیست!:f34r:)
بعضی ها فک می کنن وقتی Autopay رو روشن می کنن، ضرر میکنن! ولی اگه تعداد روزها و مقدار پرداخت رو ببینی، ملاحظه میشه که حدود 10% هم تخفیف داره! (این مطلب رو میتونید تو فروم سایت هم بخونید قسمت Autopay Discount )
پس هم از مزیت های Autopay استفاده می کنی، هم 10% کمتر پول می دی!
موفق و پیروز باشید.
اها اینو تازه دیدم بزارید روشنتون کنم
Auto pay یعنی ضرر!:wacko:
می گی نه؟ پس بخونش:
خوب قبل از هر چیز میرم سر مزیت های AutoPay:
1. در صورتی که یک زیر مجموعه 1 ماه متناوب کلیک کنه چیزی از تاریخ انقضاش نمیگذره و شما 10% هم سود کردی چون به جای 25 سنت 23.5 سنت پرداخت کردی براش
2. باعث میشه که زیر مجموعه های تنبل راحت تر مشخص بشن
3. خیلی راحت و اسونه و کاربر رو سردرگم نمی کنه

خوب حالا مضراتش:
1. 10% تخفیف میده
2. برای کسایی که زیر 20 روز تاریخ انقضا دارن کار نمیکنه یعنی شما باید بازم تمدیدشون کنید (که معمولا باید 30 روز تمدید کنید که یعنی ضرر)
خوب حالا چرا اون 10% هم مزیته هم ضرر؟
سوده چون شما 10 درصد تخفیف میگیرید و ضرره چون شما 10% تخفیف نمی گیرید!:blink:
اگه نیفتاد: شما با Auto pay روشن 10% تخفیف می گیرید در صورتی که AutoPay خاموش باشه 90 روزه تمدید می کنید یعنی 20% تخفیف;)
خوب حالا می گید مگه چقدر تفاوتشه؟ شاید برای من که 13 تا رف دارم زیاد فرقی نکنه ولی Ultimate ها که هرکدوم 4000 تا رف دارن چی؟

خوب حالا میگید این روش باعث میشه تنبل ها معلوم بشن؟ خوب اگه AutoPay خاموش باشه شما هنوز هم می تونید از Highlight استفاده کنید و فیلتر هاشو به اندازه دلخواه تنظیم کنید :D

حالا اگه خاموش باشه باعث سردرگمیتون میشه؟ پیشنهاد میکنم روشنش کنید تا یکم ضرر کنید که دیگه سردرگم نشید :happy:

دیگه ببخشید اگه لحنش بد بود:f34r:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اها اینو تازه دیدم بزارید روشنتون کنم
Auto pay یعنی ضرر!:wacko:
می گی نه؟ پس بخونش:
خوب قبل از هر چیز میرم سر مزیت های AutoPay:
1. در صورتی که یک زیر مجموعه 1 ماه متناوب کلیک کنه چیزی از تاریخ انقضاش نمیگذره و شما 10% هم سود کردی چون به جای 25 سنت 23.5 سنت پرداخت کردی براش
2. باعث میشه که زیر مجموعه های تنبل راحت تر مشخص بشن
3. خیلی راحت و اسونه و کاربر رو سردرگم نمی کنه

خوب حالا مضراتش:
1. 10% تخفیف میده
2. برای کسایی که زیر 20 روز تاریخ انقضا دارن کار نمیکنه یعنی شما باید بازم تمدیدشون کنید (که معمولا باید 30 روز تمدید کنید که یعنی ضرر)
خوب حالا چرا اون 10% هم مزیته هم ضرر؟
سوده چون شما 10 درصد تخفیف میگیرید و ضرره چون شما 10% تخفیف نمی گیرید!:blink:
اگه نیفتاد: شما با Auto pay روشن 10% تخفیف می گیرید در صورتی که AutoPay خاموش باشه 90 روزه تمدید می کنید یعنی 20% تخفیف;)
خوب حالا می گید مگه چقدر تفاوتشه؟ شاید برای من که 13 تا رف دارم زیاد فرقی نکنه ولی Ultimate ها که هرکدوم 4000 تا رف دارن چی؟

خوب حالا میگید این روش باعث میشه تنبل ها معلوم بشن؟ خوب اگه AutoPay خاموش باشه شما هنوز هم می تونید از Highlight استفاده کنید و فیلتر هاشو به اندازه دلخواه تنظیم کنید :D

حالا اگه خاموش باشه باعث سردرگمیتون میشه؟ پیشنهاد میکنم روشنش کنید تا یکم ضرر کنید که دیگه سردرگم نشید :happy:

دیگه ببخشید اگه لحنش بد بود:f34r:

اینجا می رسیم به یک مساله که سلیقه و نحوه ی استراتژی کاری مشخص می کنه که Autopay روشن باشه یا خاموش!
بعضی ها از جمله شما می تونن Manual کار کنن ولی من نه فرصت فیلترینگ و Manage اونو دارم نه علاقه ای به اینکار دارم! :happy:
Autopay واسه من جواب داده و ادامه هم میدم

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
اینجا می رسیم به یک مساله که سلیقه و نحوه ی استراتژی کاری مشخص می کنه که Autopay روشن باشه یا خاموش!
بعضی ها از جمله شما می تونن Manual کار کنن ولی من نه فرصت فیلترینگ و Manage اونو دارم نه علاقه ای به اینکار دارم! :happy:

Autopay واسه من جواب داده و ادامه هم میدم
منم گفتم میتونید روشن کنید ولی 10% ضرر می کنید الان چون زیاد رف ندارید واستون مهم نیست ولی خیلی زود خاموشش می کنید;)

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم گفتم میتونید روشن کنید ولی 10% ضرر می کنید الان چون زیاد رف ندارید واستون مهم نیست ولی خیلی زود خاموشش می کنید;)

من 1500 تا رف داشتم با Autopay مشکلی هم نداشتم. گفتم، بستگی به کاربر داره!
موفق باشید.

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
من ديشب 10 رف ديگه رنت كردم الان شده 13 ... :D
با سرعت مورچه داريم پيش ميريم :D

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی دوستان!
من این وبلاگ رو راه انداختم و دارم اونجا از Base آموزشو شروع می کنم.
دوستان اگر سوالی دارن بد نیست اون جا هم مطرح کنن تا بار علمی و ... وبلاگ بالا بره.
اگر کسی هم علاقه به تبادل لینک و ... داشت پیام بده.

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون Jefferson
مورد اول درمورد بات نبودن رفرال ها جالب بود!

آیدی E H S A N N
لطفا توسط پیام خصوصی یک ایمیل برای من بفرستید تا بتونم باهاتون مکاتبه کنم! من نمیتونم پخ بدم.
مرسی

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا